Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Czym, przepraszam?

 

Dostał dwie takie same oferty :smile:

 

Heat : J. McGee 8 898 000/1+1 PO - full room MLE

GSW: Javale McGee 8,838 /2 (Early-Bird rights, max)

 

widzę więcej niz jedna roznice, za rok salary znacznie podskoczy i McGee po sezonie, gdzie w koncu dostanie zasluzone minuty pewnie bedzie szukal ostatniego duzego kontraktu w karierze.

 

Bez jaj. 

PO to może mieć znaczenie jeśli gracz ma śmieciową umowę na przeczekanie.

4,5 mln dla McGee w drugim roku to nie jest coś od czego odstąpi, bo takiej kasy nie dostali  (Ed Davis) albo była sufitem (KOQ) lepszych graczy. Proszę nie żartować.

 

Czyli twierdzisz, ze za rok McGee nie dostanie nigdzie chocby room MLE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR8 nie będzie grał 10 min w PO.

To ile ma grac mając obok Westbrooka, Smarta i Lou? 18mpg max? Tobie bardziej brakuje skrzydłowego, przecie Lou jak najbardziej się nadaje do prowadzenia 2nd unitu. No ale Rondo będzie Twój. :smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat : J. McGee 8 898 000/1+1 PO - full room MLE

GSW: Javale McGee 8,838 /2 (Early-Bird rights, max)

 

widzę więcej niz jedna roznice, za rok salary znacznie podskoczy i McGee po sezonie, gdzie w koncu dostanie zasluzone minuty pewnie bedzie szukal ostatniego duzego kontraktu w karierze.

 

 

Czyli twierdzisz, ze za rok McGee nie dostanie nigdzie chocby room MLE?

 

 

Nie dostanie. Nie dostał w poprzednim roku, teraz dostał je ode mnie i od 1 zdesperowanej drużyny. Za rok będzie starszy i gorszy, bo jedyne co umie to skakać.

Takie są fakty z rynku, a nie myślenie :)

 

Ogólnie gdyby to była oferta od Lakers to bym się zgodził, bo z Warriors Javale odszedł do Lakers żeby grać z Lebronem gdy jeszcze wyglądało, że zaraz po LBJ trafi tam PG lub KL - mówił, że kluczowe dla niego jest wygrywanie, gra w finałach etc. i to, że jego mama grała w LA Sparks.

 

Więc do Lakers spoko, do Heat nie.

 

To są dwie oferty po prostu 9/2 i raczej wszyscy to wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile ma grac mając obok Westbrooka, Smarta i Lou? 18mpg max? Tobie bardziej brakuje skrzydłowego, przecie Lou jak najbardziej się nadaje do prowadzenia 2nd unitu. No ale Rondo będzie Twój. :smile:

Rondo nadaje się lepiej do prowadzenia ataku niż Lou. IQ bosikowe wyższe niż 95% ligii.

 

Skrzydła - Justin Anderson chyba u mnie + jeden z trade dogadany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - u McGee jest specyficzna sytuacja, bo w RL odszedł z GSW nie dla kasy tylko dla minut. A te wg mnie ma zapewnione większe w Heat.

 

Wskoczył na badwagon Lakers tuż po pojawieniu się Lebrona (patrz wyżej czemu LA akurat) gdy się wydawało, że Ci znów będą poważną organizacją i będą grać o finały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=Ozp84mkUDSg

 

Proszę :smile: No Heat się nie łapią tu raczej w żaden sposób ;)

 

Sam już w 1 zdaniu mówi, ze wybierał między Warriors a Lakers bo chciał wygrywać, grać w fianałach etc :) Dlatego tylko się martwiłem żebyś Janaury nie wyskoczył z room z jakiegos powodu

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Andersona chyba nic nie będzie, więc jestem ciekaw co dogadałeś.

Anderson dostał oferty od Celtic, Bulls, Hornets i Hawks.

 

Hawks jest bez PO, a lepiej jest mieć dwa gwarantowane lata niż jeden.

Hornets nope.

Bulls vs Celtics. U mnie Justin z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie pierwszym z ławki wchodzącym za PG13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson dostał oferty od Celtic, Bulls, Hornets i Hawks.

 

Hawks jest bez PO, a lepiej jest mieć dwa gwarantowane lata niż jeden.

Hornets nope.

Bulls vs Celtics. U mnie Justin z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie pierwszym z ławki wchodzącym za PG13.

Mi chodziło, że sportowo, Sixers oddali go lekką ręką, bo koleś był słaby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostanie. Nie dostał w poprzednim roku, teraz dostał je ode mnie i od 1 zdesperowanej drużyny. Za rok będzie starszy i gorszy, bo jedyne co umie to skakać.

Takie są fakty z rynku, a nie myślenie :smile:

 

Fakty sa takie, ze dostal oferty na poziomie room MLE, a FA sie jeszcze nie skonczylo. Jesli chodzi o zestaw umiejetnosci to jest tylko twoja opinia, czyli poprzedniego pracodawcy. Ja wykazuje w niego wiecej wiary i zapewniam mu znacznie wieksze minuty. 

 

To są dwie oferty po prostu 9/2 i raczej wszyscy to wiemy.

Wlasnie nie sa, gwarantuje wiecej kasy, a dodatkowo daje jeszcze graczowi wybor czy decyduje sie wypelnic kontrakt do konca czy po sezonie postarac sie o wyzszy kontrakt, zwlaszcza ze bedzie wiecej zespolow z kasa. To na pewno lepsza sytuacja niz dzielenie minut z tuzami pokroju Looneya, Jonesa, ktorzy na pewno rowniez licza na minuty. Za rok McGee bedzie mial 31 lat, poza tym poprzedni GM go dobrze konserwowal na lawce i  nie oczekiwalbym spadku formy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.