Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznim zaczniesz kogoś oczerniać, uzupełnij sobie posty, ok?

 

Pierwsze kłamstwo flubera. Dostałem dwóch wysokich. Dostałem PF i C. Ale że to Ci było nie na rękę to się nawet nie zająknąłeś.

A PF i C to nie są dwaj wysocy? Bo nie wiem na czym polega tu moje kłamstwo. Przecież Monroe to PF/C - wysoki.

 

 

Drugie kłamstwo. Jakie zagrywki? Czytałeś Ty moje posty? Nie? To idź przeczytać a później wróć. Opisałem WYRAŹNIE KOLEJNOŚĆ. Że wymiana pojawiła się po złożeniu ofert. W czym masz ból?

Takie:

Marc Gasol bliski zmiany otoczenia, acz pozostanie na wschodzie gdzie nadal będzie grał w play off.

Szkoda tego Monroe. Pójdzie do PO border team zamiast być u mnie ważną częścią rotacji.

 

Ciekawe jak się będą czuć Cisi, którzy transfer zobaczą jaki idzie a wysłali Grzesia do Ohio.

Jak widzę jak latają głosy i brak tak naprawdę racjonalnego wytłumaczenia why 13 na Cavs - to się jednak boje, bo po IV turze nadal może być qpa. Ile drużyn ma jeszcze cap space? Ile MLE? Dużo pewnie...

 

W media room fruwało info że Gasol spakowany co i tak innym nie przeszkadza wysyłać Grega do Cavs.

 

Więc powstaje pytanie - czy media room coś wnosi?

Nie wiem na czym więc polega moje 2 kłamstwo. Wrzuciłeś info, że Gasol odchodzi, że Hernangomez odchodzi i że Monroe dostanie minuty:

Ja jeszcze w sprawie Grzesia Monroe.

 

Gasol i Hernangomez już spakowani, więc Monroe dostanie minuty o jakich pisałem w poście z jego pięknym zdjęciem w zielonej koszulce :smile:.

Ale nie powiedziałeś, że na ich miejsce przychodzą inni zawodnicy, ba, gracze, którzy powinni dostać jeszcze więcej minut niż Gasol z Hernangomezem.

 

Kolejne - to że pisałem że Vucevic od razu też leci to też zagrywka? Fluberyzmy - chyba zaczynam rozumieć definicje.

 

Zagrywki to Ty stosujesz i to nieładne. Przytaczasz co Ci pasuje, omijając to co niewygodne.

 

Nie napisałeś w momencie głosowania, że pozyskujesz Vucevica, ani tym bardziej, że gdzieś on leci, więc na czym niby miałoby polegać moje trzecie kłamstwo?

 

Czy mógłbyś zacytować te 3 kłamstwa, które napisałem i uzasadnić, czemu tak je określasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PF i C to nie są dwaj wysocy? Bo nie wiem na czym polega tu moje kłamstwo. Przecież Monroe to PF/C - wysoki.

 

 

Takie:

Nie wiem na czym więc polega moje 2 kłamstwo. Wrzuciłeś info, że Gasol odchodzi, że Hernangomez odchodzi i że Monroe dostanie minuty:

Ale nie powiedziałeś, że na ich miejsce przychodzą inni zawodnicy, ba, gracze, którzy powinni dostać jeszcze więcej minut niż Gasol z Hernangomezem.

 

Nie napisałeś w momencie głosowania, że pozyskujesz Vucevica, ani tym bardziej, że gdzieś on leci, więc na czym niby miałoby polegać moje trzecie kłamstwo?

 

Czy mógłbyś zacytować te 3 kłamstwa, które napisałem i uzasadnić, czemu tak je określasz?

 

Tego nie rozumiesz, że oddałem dwóch C ( czytaj centrów ), a dostałem w zamian jednego. Wysokich może i dwóch, ale z czego tylko jeden zagra na piątce. Markieff mimo że "wysoki" ( swoją drogą to 6'10 ), to na 5 nie zagra. Więc bądźmy szczegółowi, bo diabeł tkwi w szczegółach.

 

Dalej - zagrywki o jakie mnie posądzasz. Mam pisać oficjalnie z kim dogadałem trade? Po to aby wkurwić drugą stronę, czy po to aby np ktoś za graczy na których mi zależy zaproponował więcej? No bo chyba by to było idiotyczne z mojej strony pisać: "hej oddaje Gasola i Hernangomeza i dostaję w zamian Vuceivca". Tego Vucevica który jest w CY i ma dopiero 27 lat? Zaraz by się pojawiło od kogoś "dam Ci więcej". Więc jedyne, na co mogłem liczyć to na to, że głosujący GMowie uwierzą w to co piszę. 

 

Przecież jak ja teraz oddam Vucevica to zostaję z jednym centrem. Więc się pytam - gdzie tu jakieś moje zagrywki? Idź przeczytaj raz jeszcze co pisałem i się zastanów, czy nie sugerowałem PRAWDY GMom, że Greg będzie miał u mnie minuty.

 

Chciałeś wyliczenia kłamstw, proszę:

 

1. Piszesz, że 2 wysokich. Owszem dwóch wysokich, ale nie napisałeś, że jeden to raptem 6'10 i na C nie zagra. Może to szczegół, ale z mojego punktu widzenia to bardzo istotny szczegół i w rozpatrywaniu Twojego "niedopowiedzenia" ( po mojemu po prostu kłamstwa ), jeden to PF, drugi to C.

 

2. Posądzasz mnie o jakieś przykre zagrywki w sprawie Monroe, a jak się okazało - pisałem całą prawdę mając dogadany trade, a Vucevica chcąc pchać dalej. Greg dostał by minuty. Koniec, kropka.

 

3. Sugerujesz innym, że w sprawie minut Grega kompletnie nic się nie zmienia - i to jest największy paradoks. Czy ktoś Ci się odzywa jak się starasz o jakiegoś gracza, że u Ciebie nie dostanie minut? Bo chyba mi się zdaje, że najlepiej wiesz Ty jak podzielisz minuty i co jeszcze planujesz. To samo jest z Celtic. Nie życzę sobie kłamania, sugerowania, insynuowania jakie kto ma dostać minuty w Bostonie, a jakich na pewno nie dostanie bo Ty już z góry wiesz co chcę dalej zrobić i najlepiej jest walnąć tekst, że stosuję zagrywki. Tym bardziej, że po pozyskaniu Grega planowałem go tylko i wyłącznie na 5,nawet by minuty na PF nie zagrał, bo tam mam Mirotica i Morrisa, a na upartego również i PG13 w niskim ustawieniu.

 

No ale fluber wie lepiej. Fluber już z góry wpadł na to co Eld planuje. Ale strzał niczym Milik w reprezentacji.

 

 

Eld. Nieładnie.

 

Dwóch wysokich = pf/c

Chronologia wpisów

I jeszcze atakujesz?

 

Nie będę drugi raz tego pisał.

 

W zamyśle chciałem mieć tak:

 

C: Nukric/Monroe

PF: Mirotic/Morris

 

Do tego dążyłem, ale po prostu nie mogłem wyłożyć wszystkich kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie rozumiesz, że oddałem dwóch C ( czytaj centrów ), a dostałem w zamian jednego. Wysokich może i dwóch, ale z czego tylko jeden zagra na piątce. Markieff mimo że "wysoki" ( swoją drogą to 6'10 ), to na 5 nie zagra. Więc bądźmy szczegółowi, bo diabeł tkwi w szczegółach.

 

No ale przecież Monroe może grać zarówno na pozycji numer 5, jak i na pozycji numer 4, więc zarówno Vucević zabiera mu minuty na piątce, jak i Morris zabiera mu minuty na czwórce. Oddałeś 2 graczy grających na tej samej pozycji co Monroe - dwóch wysokich i pozyskałeś dwóch grających na tej samej pozycji co Monroe - dwóch wysokich. A w Media Room pojawiła się wyraźna sugestia tylko o oddawaniu wysokich, co zacytowałem, natomiast nie napisałeś, że wysokich również przyjmujesz. To była z Twojej strony manipulacja.

 

 

 

Dalej - zagrywki o jakie mnie posądzasz. Mam pisać oficjalnie z kim dogadałem trade? Po to aby wkurwić drugą stronę, czy po to aby np ktoś za graczy na których mi zależy zaproponował więcej? No bo chyba by to było idiotyczne z mojej strony pisać: "hej oddaje Gasola i Hernangomeza i dostaję w zamian Vuceivca". Tego Vucevica który jest w CY i ma dopiero 27 lat? Zaraz by się pojawiło od kogoś "dam Ci więcej". Więc jedyne, na co mogłem liczyć to na to, że głosujący GMowie uwierzą w to co piszę. 

 

Do tego dążyłem, ale po prostu nie mogłem wyłożyć wszystkich kart.

Nie powinieneś podawać tylko tych informacji o wymianie, która jeszcze nie miała miejsca, które pomagają Ci w wygraniu głosowania o gracza i zatajać tych informacji o wymianie, która jeszcze nie miała miejsca, które nie pomagają Ci w wygraniu głosowania o gracza.

 

 

 

Chciałeś wyliczenia kłamstw, proszę:

 

1. Piszesz, że 2 wysokich. Owszem dwóch wysokich, ale nie napisałeś, że jeden to raptem 6'10 i na C nie zagra. Może to szczegół, ale z mojego punktu widzenia to bardzo istotny szczegół i w rozpatrywaniu Twojego "niedopowiedzenia" ( po mojemu po prostu kłamstwa ), jeden to PF, drugi to C.

 

2. Posądzasz mnie o jakieś przykre zagrywki w sprawie Monroe, a jak się okazało - pisałem całą prawdę mając dogadany trade, a Vucevica chcąc pchać dalej. Greg dostał by minuty. Koniec, kropka.

 

3. Sugerujesz innym, że w sprawie minut Grega kompletnie nic się nie zmienia - i to jest największy paradoks. Czy ktoś Ci się odzywa jak się starasz o jakiegoś gracza, że u Ciebie nie dostanie minut? Bo chyba mi się zdaje, że najlepiej wiesz Ty jak podzielisz minuty i co jeszcze planujesz. To samo jest z Celtic. Nie życzę sobie kłamania, sugerowania, insynuowania jakie kto ma dostać minuty w Bostonie, a jakich na pewno nie dostanie bo Ty już z góry wiesz co chcę dalej zrobić i najlepiej jest walnąć tekst, że stosuję zagrywki. Tym bardziej, że po pozyskaniu Grega planowałem go tylko i wyłącznie na 5,nawet by minuty na PF nie zagrał, bo tam mam Mirotica i Morrisa, a na upartego również i PG13 w niskim ustawieniu.

 

No ale fluber wie lepiej. Fluber już z góry wpadł na to co Eld planuje. Ale strzał niczym Milik w reprezentacji.

 

1. Czyli kłamstwem jest, że Morris to nie wysoki, czy co w końcu?

2 i 3 - Nie wiem co planujesz na przyszłość, ale obiecujesz przed 3 turą minuty graczowi, który gra na pozycjach 4 i 5 i ma na tych pozycjach masz: Mirotića, Marca Gasola i Willy Hernangomeza. Natomiast po 3 turze masz: Mirotića, Morrisa, Nurkića i Vucevića. I wiedząc, że będziesz miał ten zestaw sugerujesz głosującym odejście Gasola i Hernangomeza. 

 

Innymi słowy, ściągnąłeś 3 graczy, którzy grają na pozycjach Monroe i którzy w RL NBA grają średnio około 30 minut na mecz, sugerując, że Twoje ruchy w 3 turze mają na celu stworzenie więcej minut dla Monroe. A teraz się tłumaczysz, że tak naprawdę miały być jakieś dalsze ruchy.

 

 

Nie będę drugi raz tego pisał.

 

W zamyśle chciałem mieć tak:

 

C: Nukric/Monroe

PF: Mirotic/Morris

 

Do tego dążyłem, ale po prostu nie mogłem wyłożyć wszystkich kart.

Być może powinni się wypowiedzieć inni GM-owie, bo ja nie głosowałem w sprawie Monroe, ale podejrzewam, że gdyby w trakcie głosowania ludzie, którzy głosowali na Celtics wiedzieli, że po 3 turze Twoja rotacja na pozycjach 4-5 będzie wyglądać tak:

C: Nurkić/Vucević

PF: Mirotić/Markieff Morris, a jeszcze piszesz, że będziesz grał minuty Georgem na tej pozycji...

to nikt nie głosowałby na Celtics w starciu z Cavs, którzy mają z centrów na kontrakcie tylko DeAndre Jordana. Wygrałem ledwo, ledwo to głosowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież Monroe może grać zarówno na pozycji numer 5, jak i na pozycji numer 4, więc zarówno Vucević zabiera mu minuty na piątce, jak i Morris zabiera mu minuty na czwórce. Oddałeś 2 graczy grających na tej samej pozycji co Monroe - dwóch wysokich i pozyskałeś dwóch grających na tej samej pozycji co Monroe - dwóch wysokich. A w Media Room pojawiła się wyraźna sugestia tylko o oddawaniu wysokich, co zacytowałem, natomiast nie napisałeś, że wysokich również przyjmujesz. To była z Twojej strony manipulacja.

 

 

No problemo. Napiszę raz jeszcze.

 

U mnie Monroe miał by miejsce tylko i wyłącznie na 5. Składając na niego ofertę w IV turze taki właśnie miałem plan, niezależnie czy Nurkica udało by się wysłać w snt do Detroit, czy musiał bym odpuścić sobie Gasola. Monroe w dzisiejszej koszykówce na PF to lekkie nieporozumienie imo.

 

Vucevic, jak dobrze pójdzie - do niedzieli zmieni dom.

 

 

Nie powinieneś podawać tylko tych informacji o wymianie, która jeszcze nie miała miejsca, które pomagają Ci w wygraniu głosowania o gracza i zatajać tych informacji o wymianie, która jeszcze nie miała miejsca, które nie pomagają Ci w wygraniu głosowania o gracza.

 

 

Następnym razem napiszę tak: "słuchajcie, oddaje jednego z lepszych centrów w lidze ( Gasol ) + innego centra ( Willy ), w zamian dostaję wprawdzie centra i jednego PFa, ale center który przyjdzie od razu zostanie wysłany dalej. Bardzo proszę Grega aby mi zaufał, gdyż minuty będzie miał gwarantowane". 

 

Co sprytniejszym dopasowanie tego do konkretnego teamu z którym trade był ustalony, od razu by wiedzieli że chodzi o Wizzards i być może chcieli by mnie przelicytować. Więc to, jak widzisz, nie "zagrywka", acz tylko i wyłącznie ostrożność, bo zyskiwałem na tym oszczędność prawie 5M, z dużą dozą prawdopodobieństwa ealry II round pick w najbliższym drafcie, Vucevica ze spadającym kontraktem, no i przede wszystkim uzupełnienie na PF.

 

 

1. Czyli kłamstwem jest, że Morris to nie wysoki, czy co w końcu?

2 i 3 - Nie wiem co planujesz na przyszłość, ale obiecujesz przed 3 turą minuty graczowi, który gra na pozycjach 4 i 5 i ma na tych pozycjach masz: Mirotića, Marca Gasola i Willy Hernangomeza. Natomiast po 3 turze masz: Mirotića, Morrisa, Nurkića i Vucevića. I wiedząc, że będziesz miał ten zestaw sugerujesz głosującym odejście Gasola i Hernangomeza. 

 

 

 

Ad. 1. Morris to nie center. Oddałem dwóch centrów, zyskałem jednego. Ile razy mam to jeszcze pisać?

Ad. 2 i 3: moje obietnice w odniesieniu co do innych to nic, a mimo to z góry wiadomo że minut Greg u mnie nie zobaczy. What a bullshit. A w ostatnim zdaniu to już nie wiem o co Ci chodzi.

 

 

Innymi słowy, ściągnąłeś 3 graczy, którzy grają na pozycjach Monroe i którzy w RL NBA grają średnio około 30 minut na mecz, sugerując, że Twoje ruchy w 3 turze mają na celu stworzenie więcej minut dla Monroe. A teraz się tłumaczysz, że tak naprawdę miały być jakieś dalsze ruchy.

 

 

 

Dobra, raz jeszcze

 

C: Nurkic/Monroe

PF: Mirotic/Morris

 

Monroe nie schodzi na 4. W ogóle. Prędzej PG13 tam co nie co pociśnie. Nurkić robiący  ~32mpg to spokojne 15mpg dla Grega, czyli to o czym pisałem przy głosowaniu.

 

Zresztą upierasz się z tym Monroe na 4, a on ostatni raz zagrał tam 4 lata temu. Za trójkę nie rzuca, nie broni za dobrze i dawanie go na PF to po prostu strzał w kolano.

 

 

Być może powinni się wypowiedzieć inni GM-owie, bo ja nie głosowałem w sprawie Monroe, ale podejrzewam, że gdyby w trakcie głosowania ludzie, którzy głosowali na Celtics wiedzieli, że po 3 turze Twoja rotacja na pozycjach 4-5 będzie wyglądać tak:

C: Nurkić/Vucević

PF: Mirotić/Markieff Morris, a jeszcze piszesz, że będziesz grał minuty Georgem na tej pozycji...

to nikt nie głosowałby na Celtics w starciu z Cavs, którzy mają z centrów na kontrakcie tylko DeAndre Jordana. Wygrałem ledwo, ledwo to głosowanie. 

 

Zadam inne pytanie. Jeśli było by tak, jak sugerujesz, że miał bym Monroe u siebie zagrać na PF, to z jakim niby centrem miał bym go zestawić? Z Nurkiem? Przecież to samo w sobie jest irracjonalne. Logicznym jest że był by jego pierwszym zmiennikiem.

 

Pisanie o PG13 w kontekście PF, to właśnie w ustawieniu z Monroe na 5...

 

Nie wymieniaj tego Vucevica na C w mojej rotacji. Nie chce mi się już do tego wracać. Wziąłem go po to, aby dopłacając puścić go dalej. Clue tego rajdu była kasa, pick i Morris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@January nie rozumiem oburzenia, DLO to kasztan z potencjalem na kasztanowca. Jaki gracz bierze extension po nieudanym sezonie, jeżeli ma jeszcze rok kontraktu i może wskoczyć na level gwarantujący mu dobrą wypłatę. 

 

A co do Monroe, to może się okazać, że od nikogo nie dostanie minut. Mówię tu też o Toronto w rl NBA :P Eld gwarantowal mu minuty za Nurkiciem, czy to prawda nigdy sie nie dowiemy :P Natomiast nie można mu zarzucać kłamstwa od razu, wierze, ze staralby sie Vuca sprzedac. W kazdym razie chetnie zobacze jak Monroe biega na PF w CLE : )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zastanawia nagła odmiana kilku pewnych GMów, którzy podczas głosowania na LJ twierdzili, iż DLO to skończony kasztan, a teraz śrubować chcą mu kontrakt niemożebnie, puszczając lekko inne extensions ;]

 

Jak choćby Roziera, który w PO dokładając solidną D grał 36 mpg do ECF na statach lepszych od DLO w RS ;-) Ciekawym z jakich powodów to DLO miałby niby brać znacznie większe extension ;)

 

Główna sprawa to te bajeczki o gigantycznych pieniądzach za rok, bo tych ekip mających cap space na umowę zaczynającą się od kilkunastu mln $ nie będzie wcale tak wiele, dodatkowo niemal wszystkie mają już obwarowaną pozycję PG, a na rynku PG pojawią się m.in. Kemba, Rubio, Dragić(?) czy Bledsoe i cała gama jakże cennych, lepiej fitujących role-playerów typu Beverley, Brogdon etc dla silniejszych teamów.Przed 3 turą nie chciało mi się tego pisać, teraz w arkuszu to już widać.

Ciesze sie ze w ocenie klasy roziera jesteśmy zgodni:)

 

Zresztą upierasz się z tym Monroe na 4, a on ostatni raz zagrał tam 4 lata temu. Za trójkę nie rzuca, nie broni za dobrze i dawanie go na PF to po prostu strzał w kolano.

 

https://www.basketball-reference.com/boxscores/201711240PHO.html

 

Rozumiem, że to Tyson Chandler grał w Suns na czwórce w ubiegłym sezonie?:)

 

Oczywiście, że Monroe gra coraz więcej minut na piątce, ale kłamstwem jest pisanie, że ostatni raz zagrał na czwórce 4 lata temu. Grał na pozycji PF nawet w ostatnim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze w ocenie klasy roziera jesteśmy zgodni:)

https://www.basketball-reference.com/boxscores/201711240PHO.html

 

Rozumiem, że to Tyson Chandler grał w Suns na czwórce w ubiegłym sezonie? :smile:

 

Oczywiście, że Monroe gra coraz więcej minut na piątce, ale kłamstwem jest pisanie, że ostatni raz zagrał na czwórce 4 lata temu. Grał na pozycji PF nawet w ostatnim sezonie.

 

 

Mówimy o Monroe, nie o Tysonie.

 

Greg w sezonie 2016/2017 zagrał 2% czasu na PF.

Greg w sezonie 2017/2018 ( łącznie w MIL, PHO i BOS ) na PF zagrał tylko 2% czasu.

 

98% czasu na boisku jest centrem.

 

O ironio. W Bostonie ani raz nie występował jako PF.

 

Rzeczywiście, power forward pełną gębą. I się nie pomyliłem a pisałem z pamięci. Ostatni raz sensownie grał na PF 4 lata temu. Pół czasu na 4, pół na 5. 

 

Przytaczany przez Ciebie Tyson Chandler:

 

16/17: 5% PF / 95% C

17/18: 1% PF / 99% C

 

Pudło flubciu. Twój link może i spoko, ale Greg zagrzał raptem 20 meczy w RS i pamiętamy jaki logjam mieli na 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do Monroe, to może się okazać, że od nikogo nie dostanie minut. Mówię tu też o Toronto w rl NBA :tongue: Eld gwarantowal mu minuty za Nurkiciem, czy to prawda nigdy sie nie dowiemy :tongue: Natomiast nie można mu zarzucać kłamstwa od razu, wierze, ze staralby sie Vuca sprzedac. W kazdym razie chetnie zobacze jak Monroe biega na PF w CLE : )  

 

Ja przynajmniej sobie zdaję sprawę z tego, że jak okłamię innych GMów ( a to mi fluber zarzuca ) to już nie będą wierzyć w kolejne pomysły na zawodników. Jak pisałem, że mam dla niego minuty, tzn, że tak było. Jak by wyszło inaczej, mogło by się to odbić w przyszłości. Głupio by wyszło jak bym wpierw pisał, że Grzegorz to ma półtorej kwarty gwarantowane, a później kleił tylko końcówki.

 

Monroe na PF to nieporozumienie. Kolejny raz to powtarzam. Statystki które fluber próbował wyciągnąć, tylko to potwierdziły. 

 

naprawde? Panowie toczycie walke o Grega Monroe? A myslalem, ze batalia o Spencera Dinwiddie podczas zimowego TD to byl szczyt tego dzialu, ale jednak nie

 

Prawda jest taka, że ja jeszcze podczas głosowania, a przed swoim urlopem pogratulowałem Cavsom Grega, a Monroe życzyłem zdrowia i minut.

 

Nie wiem po co fluber nagle dzisiaj to wyciągnął, no ale jak widzę cytowanie, jakieś zarzuty to nie mogłem pozostać bierny.

 

I to po fakcie. :tongue:

Nawet nie zauważyli, że już po głosowaniu :smile:

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że jak pisałem - ekipy mające za rok hajs swoich młodych w których inwestują na tej pozycji już mają. A konkurencja wśród PGs dla DLO taka mała wcale nie będzie (co również pisałem). Więc jak zagra słaby/średni (czyl gigantyczny już postęp) sezon to nikt mu żadnych 8cyfr nie rzuci

Czyli russell nie jest w top 30 rozgrywajacych w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może skończyć też jako kasztanek i 60 baniek jakieś mu nagle koło nosa przejdzie ;-) Widać to i w RL, a jeszcze bardziej u nas.

Zwłaszcza, że jak pisałem - ekipy mające za rok hajs swoich młodych w których inwestują na tej pozycji już mają. A konkurencja wśród PGs dla DLO taka mała wcale nie będzie (co również pisałem). Więc jak zagra słaby/średni (czyl gigantyczny już postęp) sezon to nikt mu żadnych 8cyfr nie rzuci, jak nie zagra wybitnego to nikt mu 60+/4 też nie rzuci.

Halo halo, a kto mu dawal 60 baniek? Ja nie przypominam sobie zebym glosowal za czyms takim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.