Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

:smile:

 

Pytam o realne wartości

 

Rzucanie "minimum vs 8 mln" jest niemiarodajne ;) Minimum to 2,,3 mln.

Jak dam mu 2 letnie minimum to dostaje prawie 5 mln. vs 8 mln room

 

Nie wygląda już tak bardzo rozbieżnie, nie? :smile:

 

Właśnie te wyliczenia brałem pod uwagę :smile:

 

3 mln więcej to dla mnie arugment za heat.  

W Miami ma pewne minuty i spoko miejsce do grania - u Ciebie de facto minut żadnych. Greena będziesz przesuwał często na C, bo jakoś dla swojej bogatej rotacji na reszcie pozycji musisz minuty wygospodarować. 

 

Pewnie jakby w realu został w GSW, to decyzja byłaby inna. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Miami ma pewne minuty i spoko miejsce do grania - u Ciebie de facto minut żadnych. Greena będziesz przesuwał często na C, bo jakoś dla swojej bogatej rotacji na reszcie pozycji musisz minuty wygospodarować. 

 

Moim jednym centrem na ten moment jest Dedmon i o ile jest graczem dobrym, to obiecująca końcówka poprzedniego sezonu McGee raczej nie pozostawia wątpliwości, że równie dobrze to on może być starterem jak i Dewayne - przy odpowiednim progresie.

 

Zresztą, z tego co ptaszki ćwierkają McGee dostanie od Warriors bardzo wysoką ofertę, głównie za sprawą docenienia Javala przez GMa, z którym jest w bardzo dobrych relacjach od pojawienia się tego w biurach Oracle Areny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim jednym centrem na ten moment jest Dedmon i o ile jest graczem dobrym, to obiecująca końcówka poprzedniego sezonu McGee raczej nie pozostawia wątpliwości, że równie dobrze to on może być starterem jak i Dewayne - przy odpowiednim progresie.

 

Zresztą, z tego co ptaszki ćwierkają McGee dostanie od Warriors bardzo wysoką ofertę, głównie za sprawą docenienia Javala przez GMa, z którym jest w bardzo dobrych relacjach od pojawienia się tego w biurach Oracle Areny ;)

Z tego co widziałem ostatni opis Twojej rotacji, to grałeś 20 minut na centrze Draymondem Greenem i to raczej nie z powodu biedy na tej pozycji:) Masz Dedmona, masz Damiana Jonesa i masz Kevona Looneya. Argument o minutach w tym przypadku jest raczej nietrafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem ostatni opis Twojej rotacji, to grałeś 20 minut na centrze Draymondem Greenem i to raczej nie z powodu biedy na tej pozycji:) Masz Dedmona, masz Damiana Jonesa i masz Kevona Looneya. Argument o minutach w tym przypadku jest raczej nietrafiony.

 

Jeśli jesteś wróżbitą to owszem, jest nietrafiony. 

 

Wpisywanie Damiana Jonesa to już żart nad żartami i podeprę się określeniem Boguta: fluberyzm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś wróżbitą to owszem, jest nietrafiony. 

 

Wpisywanie Damiana Jonesa to już żart nad żartami i podeprę się określeniem Boguta: fluberyzm :smile:

 

 

Coach Steve Kerr said that he would "love to give [Damian Jones] a shot" at the starting center spot.

It was assumed that either Kevon Looney or Jordan Bell would start while DeMarcus Cousins was unavailable; however, Kerr sounds quite high on Jones. "All three of them are very different, which we like. But we’re anxious to see DJ," Kerr said. "He’s worked hard in Santa Cruz and he’s incredibly explosive and powerful. It’ll be fun to throw him out there with our four All-Stars and see what he can do." Jones has appeared in only 25 games over his first two NBA season, averaging just 1.8 points and 1.5 rebounds in 7.0 minutes per contest. Nonetheless, he's now on the radar as a late-round flier in fantasy leagues. Aug 31 - 1:57 PM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to ma znaczyć niby, bo nie rozumiem? Jedynym faktem z tego jest, że Jones przez 2 lata zagrał w 25 meczach (a raczej końcówkach) notując 2 punkty i 1,5 zbiórki.

 

Ale to miło, że kiedy się okazało, że jednak Warriors mogą dać JMG prawie 10 mln to jednak obraca się perspektywa jego podpisania ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś wróżbitą to owszem, jest nietrafiony. 

 

Wpisywanie Damiana Jonesa to już żart nad żartami i podeprę się określeniem Boguta: fluberyzm :smile:

 

Jeżeli rzeczywiście składasz ofertę za McGee ( choć myślę, że blefujesz, bo Twoja rotacja pod koszem jest więcej niż kompletna, poza tym to jedno wolne miejsce raczej przyda Ci się na jakiś niegwarantowany kontrakt), to żeby nie wróżyć, to chętnie się dowiem, dla kogo zamierzasz przeznaczyć 48 minut na pozycji centra dla Draymonda, Dedmona, Jonesa, Looneya i McGee.

 

Oddałeś za Jonesa 22 pick tegorocznego draftu z RL NBA, myślałem że dlatego iż chcesz nim grać, a nie dlatego, że ma być backupem, backupu, backupu, backupu Draymonda Greena:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 to żeby nie wróżyć, to chętnie się dowiem, dla kogo zamierzasz przeznaczyć 48 minut na pozycji centra dla Draymonda, Dedmona, Jonesa, Looneya i McGee.

 

 

Żeby nie wróżyć to można stwierdzić tylko, że przesuwany na 5 Draymond jest nobrainerem, a o pozycję startującego centra walczyć będą Dedmon i McGee.

 

Looney to 4/5 a nie pełnowymiarowy center, a Jones to człowiek ktory spędził 2 lata w GLeague i to bez większych sukcesów do tej pory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wróżyć to można stwierdzić tylko, że przesuwany na 5 Draymond jest nobrainerem, a o pozycję startującego centra walczyć będą Dedmon i McGee.

 

"walczyć będą". Mowa trawa:) Rok temu też walczyli, Dedmon był Twoim starterem, a McGee trzecim centrem dostającym 6 minut na mecz. To jest Twoja ostatnia rotacja:

 

PG: Curry 30 / Livingston (8) / Cook (10)

SG: Tyreke (31) / James Ennis (10)/ Livingston (7)

SF: Durant (18) / Crowder (30)

PF: Draymond (18) / Durant (20)/ West (10)

C:   Dedmon (22) / Draymond (20) / McGee (6)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie powiedziałem w poprzednim sezonie, że Javale będzie "walczył" z Dedmonem o minuty, bo nie było ku temu żadnych przesłanek. Latasz w kółko, szkoda, że na tej samej zasadzie jeszcze nie napisałeś, że mam Davida Westa, bo przecież też zabiera minuty na pozycjach 4/5 i jest w mojej ostatniej rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie powiedziałem w poprzednim sezonie, że Javale będzie "walczył" z Dedmonem o minuty, bo nie było ku temu żadnych przesłanek. Latasz w kółko, szkoda, że na tej samej zasadzie jeszcze nie napisałeś, że mam Davida Westa, bo przecież też zabiera minuty na pozycjach 4/5 i jest w mojej ostatniej rotacji.

Oj nieładnie, nieładnie Tomek. Bardzo brzydko próbujesz sprowadzić moje argumenty do absurdu, nawet nie będę komentował takich głupot, jak teksty z Davidem Westem. Moje argumenty opierają się na faktach. 

Fakt 1 JaVale McGee grał u Ciebie 6MPG, co wynika z Twojej ostatniej rotacji

Fakt 2 Gracze, z którymi przegrywał walkę o minuty: Draymond Green i Dewayne Dedmon pozostali w Twoim klubie

Fakt 3 Oddałeś 22 pick draftu 2018 za gracza, który gra na tej samej pozycji co McGee

 

Gracz nie pójdzie do Ciebie za "będziesz mógł walczyć o minuty", bo widzi, co było w poprzednim sezonie, nie da Ci do tego kilku milionów rabatu, a do tego w RL NBA odszedł z Warriors. Serio, powinieneś rozważyć inny cel na 4 turę, bo tutaj nie masz absolutnie żadnych szans na zawodnika. Radzę Ci z dobrego serca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nieładnie, nieładnie Tomek. Bardzo brzydko próbujesz sprowadzić moje argumenty do absurdu, nawet nie będę komentował takich głupot, jak teksty z Davidem Westem. Moje argumenty opierają się na faktach. 

Fakt 1 JaVale McGee grał u Ciebie 6MPG, co wynika z Twojej ostatniej rotacji

Fakt 2 Gracze, z którymi przegrywał walkę o minuty: Draymond Green i Dewayne Dedmon pozostali w Twoim klubie

Fakt 3 Oddałeś 22 pick draftu 2018 za gracza, który gra na tej samej pozycji co McGee

 

Gracz nie pójdzie do Ciebie za "będziesz mógł walczyć o minuty", bo widzi, co było w poprzednim sezonie, nie da Ci do tego kilku milionów rabatu, a do tego w RL NBA odszedł z Warriors. Serio, powinieneś rozważyć inny cel na 4 turę, bo tutaj nie masz absolutnie żadnych szans na zawodnika. Radzę Ci z dobrego serca:)

 

Oddałem 30 pick draftu za 31 pick draftu i połamanego gościa bez 1/3 sezonu w lidze, któy nie wyróżniał się w GLeague - bo lubię i mogę to sobie go wziąłem. z Hutchisonem i tak nie miałbym co robić przy tak szerokiej kadrze.

No i? Z Draymondem dalej będzie przegrywał minuty ovr, choć na samym centrze to pewnie Dd/JMG będą grać więcej w perspektywie całego sezonu.

Nie wiem o co Ci chodzi w tym, że ma przegrywać z Dedmonem. JMG grał coraz lepiej w sezonie, Dedmon grał raczej lepiej na początku mają odwrotną tendencję. Owszem, z perspektywy 2-3 ostatnich lat Dedmon jest lepszym graczem i to oczywiste - po to go ściągnąłem żeby mieć legitnego startera na C, ale z ostatnich miesięcy trend jest korzystny dla JMG.

 

Jaka zniżka? O czym mowa? Przecież już napisałem, że JMG nie dostanie oferty za minimum a na 8-10 mln :) Jeśli uważasz, że płaciłbym tyle dla centra dla którego zmyślam sobie, że "może być starterem" no to jednak coś jest nie tak z tymi argumentami i logiką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofert w 4 rundzie nie złożyły drużyny:

Rockets

Magic

Hawks

Wizards

Wolves

Hornets

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek ma kontakt, proszę o ściganie tych graczy, zwłaszcza Magic i Hornets!!!

 

Ogłoszenie ofert trochę może się przedłużyć, rada musi zrobić oferty za tych graczy gdyby jednak się nie pojawili.

 

Chyba, że coś przegapiłem :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.