Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

 

Główna sprawa to te bajeczki o gigantycznych pieniądzach za rok, bo tych ekip mających cap space na umowę zaczynającą się od kilkunastu mln $ nie będzie wcale tak wiele, dodatkowo niemal wszystkie mają już obwarowaną pozycję PG, a na rynku PG pojawią się m.in. Kemba, Rubio, Dragić(?) czy Bledsoe i cała gama jakże cennych, lepiej fitujących role-playerów typu Beverley, Brogdon etc dla silniejszych teamów.Przed 3 turą nie chciało mi się tego pisać, teraz w arkuszu to już widać.

 

Rubio to kasztan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile łapię czajenie się na McGee z pełnym room MLE, bo chyba jest, no cóż można napisać najlepszym bo wielu ich nie zostało, najlepszym z centrów na rynku jeszcze, to nie bardzo rozumiem nadzieje związane z podpisaniem go za minimum. Raz, że przynajmniej 2-3 drużyny będą gotowe zaoferować mu to room, a dodatkowo podobny do ROOM kontrakt gotowi są mu dać Warriors nawet być może ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie było, że Lakers nie mają trading blocku.

 

LJ, Butler, BI - poza negocjacjami, Favors i Olynyk, Patterson jako podpisani jeszcze też.

DLO - za top15 ligi+

Huerter - pewny pick top3 draftu/ gracz top30 ligi

J.Robinson - pewny pick top10+ coś fajnego

B.Brown/Zizic/Hutchison - każdy z nich 2x1st, i to nie te najgorsze, tylko jakieś midfirst

 

W sumie tyle, pozdrawiam ;-)

Jak każdy ma "rewelacyjnych" graczy do oddania to ja też, co mam być gorszy :grin:

 

Quinn Cook - pick z loterii i jakiś bonus 

Damian Jones - 2 picki pierwszorudynowe i jakiś użyteczny roles na minimum

Josh Hart - TOP 10 ligi 

Kevon Looney - w zamian SG/SF 3&D minimalnie 43% 3pt i maks 41% dfg

Shaun Livingston - jakiś bardzo dobry rim protector na 2-3 letniej umowie, ktoś w stylu Draymonda najlepiej 

 

Już wcześniej zastanawiałem się nad założeniem tematu beGM łapu-capu ale chłopaki mnie chyba ostatecznie przekonali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kogo niby?

Miami wydają się najpoważniejszym kandydatem ze swoim room MLE

 

 

Od nikogo.

Najpoważniejsi kandydaci do podpisania McGee to Warriors, później być może Lakers jeśli by się zdecydowali - ale wątpię, bo byłby chyba 4 centrem, no i wspomniane Miami.

 

Co prawda są pojedyncze, tankujące ekipy mogące dać mu MLE pełne, ale no... szanujmy się.  Patrząc, że za 2x (lub prawie) mniejsze pieniądze można było mieć Eda Davisa czy KOQ to wręcz śmiesznie by wyglądało

 

 

Już wcześniej zastanawiałem się nad założeniem tematu beGM łapu-capu ale chłopaki mnie chyba ostatecznie przekonali.

 

Myślałem, że zastosowany cudzysłów wiele ułatwi, ale widać jeszcze za trudno ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślałem, że zastosowany cudzysłów wiele ułatwi, ale widać jeszcze za trudno ;)

 

Okulary w pracy zostawiłem przed urlopem a Ty mi karzesz dopatrywać się jakiś cudzysłowów. Shame on u.

 

Choć w pierwszej chwili odebrałem to jako parodiowanie Januarego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nikogo.

Najpoważniejsi kandydaci do podpisania McGee to Warriors, później być może Lakers jeśli by się zdecydowali - ale wątpię, bo byłby chyba 4 centrem, no i wspomniane Miami.

 

U mnie to wygląda tak.

 

Jeśli McGee dostanie 8 mln gwarantowane od Heat, to z nimi podpisze (może być przez 2 lata).

 

Jeśli nie, to idzie do Ciebie za minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak.

 

Jeśli McGee dostanie 8 mln gwarantowane od Heat, to z nimi podpisze (może być przez 2 lata).

 

Jeśli nie, to idzie do Ciebie za minimum.

 

Masz rację, ale co jeśli ja mu zaproponuję 5-8 mln? :smile: (może być przez 2 lata)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawa birda do niego? 

 

:smile:

 

Pytam o realne wartości

 

Rzucanie "minimum vs 8 mln" jest niemiarodajne ;) Minimum to 2,,3 mln.

Jak dam mu 2 letnie minimum to dostaje prawie 5 mln. vs 8 mln room

 

Nie wygląda już tak bardzo rozbieżnie, nie? :smile:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.