Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

J.Green. 

 

Więc tu poproszę o argumenty ;-)

Po oddaniu Markieffa Morrisa mam wakat na 4 zatem Jeff Green będzie jego naturalnym zastępcom z dużymi szansami na grę w pierwszej piątce ( Marcus Morris najprawdopodobniej zacznie sezon na ławce i będzie głównym rezerwowym ), a co za tym idzie jego minuty będą więc dość spore.

Dodatkowo u mnie Jeff Green dostał pierwszy priorytet. Wie zatem, że w Waszyngtonie będziemy na niego stawiać i liczymy, że pokaże się na parkietach ze stolicy z jak najlepszej strony. No i na koniec warto zaznaczyć, że w real NBA Green wybrał właśnie Washington Wizards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Turnera jestem na tak. Jak by rozciągał grę w inny sposób niż na wprost kosza to nie ma wuja na tą propozycję. Aarona Gordona uważam za gościa z wìększym sufitem a klepnął mniej.

 

Love raczej nadal NIE. Główny powód? W RL dostał więcej.

 

DLO raczej tak ale to dla świętego spokoju już. Ma te PO, z głodu nie zdechnie. Będzie dobry to za 3 lata wejdzie na rynek. Młody, ma czas. Połamie się na dobre to pocisk naz Lakersów zawsze na propsie.

 

Bazemore pyta gdzie się podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla Baze jest ważna, fluber produkuj się ;-)

A zatem pozwolę sobie tylko zacytować:

 

Bazemore pyta gdzie się podpisać.

Jeżeli 29-letni Bazemore podpisze ze mną umowę, to zarobi przez najbliższe 4 lata gwarantowane 60 milionów dolarów. Jak Ty masz przy takiej ofercie wątpliwości, a Russella chcesz żebyśmy klepnęli za mniej, czyli gwarantowane 58 milionów za 4 lata, to ja tu czegoś nie rozumiem:)

 

A tak serio to Nurkić dostał 10 rocznie na 4-letniej umowie, Olynyk dostał 12,2 na 4-letniej umowie, Favors, 10 rocznie, Wiggins 14 rocznie, to te tak naprawdę 12 milionów rocznie dla Bazemore'a, który jest graczem na podobnym poziomie co wyżej wymienieni gracze, to jest cena, moim zdaniem, rynkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no - to jest oferta 22,8/2 od sezonu 20/21 tak naprawdę, więc proszę mi tu nie ściemniać^

Dlatego poniżej napisałem "a tak serio":)

Przecież napisałem, że gdzie za niego jako 1/29 mam się podpisać? ;)

Tutaj proszę:)

http://www.e-nba.pl/topic/6157-begm-iv-tura-fa-2018/

Nie no - to jest oferta 22,8/2 od sezonu 20/21 tak naprawdę, więc proszę mi tu nie ściemniać^

Tak naprawdę to pytanie brzmi, czy Bazemore dostałby więcej niż 45-46 milionów na 4 lata w tegorocznym offseason i czy dostałby tyle więcej, by czekać 2 lata z podpisaniem kontraktu, gdzie w sezonie 20/21 będzie wyższe salary, ale też Bazemore będzie miał już 31 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze Love dostal większy hajs w real nba nie ma znaczenia za bardzo. W naszej grze jest wiele przypadkow roznic miedzy tym co dostaja zawodnicy w real nba a u nas. 

 

U mnie Love to 1/2 opcja

 

Gra na swojej nominalnej pozycji a nie jako center. 

 

Otrzymuje stabilizację po burzliwym lecie tradow z jego udzialem. 

 

Po dwóch latach w których był nękany kontuzjami otrzymuje kredy zaufania ode mnie i kontrakt na 102 mln. 

 

Ma Demara jako kolege w szatni, ktory jak nikt inny w nba rozumie problemy z ktorymi Kevin sie zmaga. Takie male rzeczy maja dla zawodnikow duze znaczenie. 

 

 

Oferta moim zdaniem jest uczciwa i daje obydwu stronom benefity. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma Demara jako kolege w szatni, ktory jak nikt inny w nba rozumie problemy z ktorymi Kevin sie zmaga. Takie male rzeczy maja dla zawodnikow duze znaczenie. 

 

 

A nie boisz się że Love może dostać jeszcze większej załamki, że dostaje 50 baniek mniej niż DeMar dysponując choć by championship expirience w przeciwieństwie do DeRozena który ma choke expirience?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazemore graczem na poziomie Derricka, czy nawet Wigginsa? oj Panie, zes poplynal

 

w naszych warunkach kazdy dolar ponad Room dla Kenta to dar od Boga, wiec nie widze szansy na to, ze Bazemore nie wezmie Twojej oferty

 

Bazemore to bardzo dobry obrońca i w poprzednim sezonie ciepał 40% za 3. Bardzo dobry roles, zresztą sam widzisz, że January ma wątpliwości przy takiej ofercie:)

 

Poza tym ja tak oceniam poziom sportowy Kenta i na podstawie kontraktów graczy z jego poziomu ustaliłem to extension. Nie potrafię tak jak niektórzy ściemniać, jakich leszczy mam w składzie i za 2 miesiące przy głosowaniach na bilanse, tych samych leszczy wychwalać pod niebiosa. GM-owie w RL NBA w ten sposób nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czułem, że moje oferty mogą być w większości "martwe" i nie mam o to pretensji, ale za to Burke powinien spokojnie wybrać Denver gdzie z miejsca dostanie solidne minuty, chyba nikt z konkurentów mu tego zagwarantować nie może, a dodatkowo ma jeszcze zabezpieczenie w postaci opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wrzuciłem głosy pisząc czasem bux zamiast Milwaukee aby zobaczyc którzy lenie robią copy paste i najwyżej zmieniają coś......

 

jeżeli ktos mi na forum napisze że mam problem z Lakers to niech zobaczy tu jak głosuje

 

dodatkowo bardzo pozytywnie przyjąłem propozycje extensions... uważam że to bardzo dobre oferty i GM mający tabelki bardzo dobrze przeanalizowali te oferty dzieląc się nimi z zawodnikami.

 

po rozmowach gdzie zawsze uważam, że klub macierzysty ma przewagę bo dostęp do swojego gracza szybszy ( nie licząc wyjątków typu Leonard gdzie dostępu nie ma do zawodnika on sam) więc zawodnicy zrozumieli sytuacje i docenili tak szybkie rozmowy..... u mnie komplet TAK

 

 

i tradycyjnie... głos mogę zmienić

 

pytanie: w przypadku mojego RFA niezależnie od decyzji GM uznałem że nie mam prawa głosować bo mógłbym wpływac na albo wysoki albo za nisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym Bazemorem? Po co? Dlaczego? Jak?

 

Po sezonie 19/20 będzie rozliczenie finansów, a mam dług i extension ma na celu obcięcie ponad 5 milionów Kenotwi z wypłaty z sezonu 19/20 kosztem przedłużenia umowy.

 

Poza tym uważam go za solidnego rolesa i mając w s5 na obwodzie McColluma z Rozierem jestem w silnej potrzebie zagwarantowania sobie bardzo dobrego obrońcy na obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.