Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszna jest wasza narracja, w III turze słyszałem same głosy ze 88-90 dla turnera załatwi sprawę, teraz niby znowu wątpliwości macie.. gość jeszcze nic nie pokazał a ma pewne 92 banki na tacy.. wg mnie dobre zabezpieczenie w razie, tfu, kontuzji..

 

Przy tym co klepneliscie tobiasowi, to powinniście sprawiedliwie klepnąć i to...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston Celtics z umiarkowanym optymizmem po IV rundzie.

 

Rajon Rondo - szykowana jest dla niego specjalna rola w drużynie. Stay tuned. Wkrótce więcej plus powrót do domu!

 

Justin Anderson - każdy ma swoich ulubionych allstarów ale każdy też ma mniej medialnych swoich ulubieńców. GM Celtics od jego wyboru przez Dallas pilnie go obserwował.

 

Omri Casspi - idealne uzupełnienie dla Bostonu i jeśli tylko nie wybierze Bucks ( wezmą pewnie Randolpha bo tam ma pewne playoffs ), to witam z otwartymi ramionami, gdzie Boston na skrzydle ma najwięcej minut do rozdysponowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno. Weźcie od przyszłego roku przy nazwiskach FA przy głosowaniu piszcie w nawiasach w jakim klubie grał ostatnio, bo to ma tez duże znaczenie. Zach randolph np był u nas w zeszłym sezonie dwa czy trzy razy transferowany, i być może nie ma ochoty na kolejne przeprowadzki w tym wieku. Weźcie to pod uwagę przy głosowaniu na niego.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak głosować, poza następującymi przypadkami [czasem chodzi o dalsze głosy, które będą jednak kluczowe, bo najlepsza oferta jest warunkowa i bd nieważna):

 

extension : Baze (ew.)

Payne, T.Parker, Z.Randolph, J.Green. D.Miler

 

Więc tu poproszę o argumenty ;-)

 

6.    Cameron Payne:

•    Utah Jazz – 3,1 mln/2 (1+1 TO)

•    Atlanta Hawks – 1,5 mln/1

GŁOS: UTAH/ATLANTA

 

W rotacji Utah jest chris paul, dejounte murray, seth curry

W Atlancie schroder, white i rivers  

 

Konkurencja na pozycji PG jest nieporownywalnie wieksza i na pewno dostanie lepsza szanse na zaprezentowanie swoich umiejetnosci w ATL. Zwlaszcza, ze kase dostaje taka sama i w jednym i drugim zespole, przy czym jezeli podpisze z utah i wypali, czeka na niego jeszcze rok grania za minimum (Team Option), a jezeli wypali u mnie moze spokojnie przygarnac porzadniejszy kontrakt. Jakby byly watpliwosci Atlanta nie zamierza tankowac. Dodatkowo jako wisienke na torcie wspomne, ze sa przecieki ze GM Atlanty dostal oferte za riversa (w ktorej w zamian nie przychodzi dodatkowy PG) i mocno ja rozwaza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Cameron Payne:

• Utah Jazz – 3,1 mln/2 (1+1 TO)

• Atlanta Hawks – 1,5 mln/1

GŁOS: UTAH/ATLANTA

W rotacji Utah jest chris paul, dejounte murray, seth curry

W Atlancie schroder, white i rivers

Konkurencja na pozycji PG jest nieporownywalnie wieksza i na pewno dostanie lepsza szanse na zaprezentowanie swoich umiejetnosci w ATL. Zwlaszcza, ze kase dostaje taka sama i w jednym i drugim zespole, przy czym jezeli podpisze z utah i wypali, czeka na niego jeszcze rok grania za minimum (Team Option), a jezeli wypali u mnie moze spokojnie przygarnac porzadniejszy kontrakt. Jakby byly watpliwosci Atlanta nie zamierza tankowac. Dodatkowo jako wisienke na torcie wspomne, ze sa przecieki ze GM Atlanty dostal oferte za riversa (w ktorej w zamian nie przychodzi dodatkowy PG) i mocno ja rozwaza.

Trudno się nie zgodzić :P oferta Hawks jest lepsza i powinna wygrać, a do Jazz w takim razie trafi Devin Harris ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna jest wasza narracja, w III turze słyszałem same głosy ze 88-90 dla turnera załatwi sprawę, teraz niby znowu wątpliwości macie.. gość jeszcze nic nie pokazał a ma pewne 92 banki na tacy.. wg mnie dobre zabezpieczenie w razie, tfu, kontuzji..

 

Przy tym co klepneliscie tobiasowi, to powinniście sprawiedliwie klepnąć i to...

 

Ja nic nie pisałem o 88-90 milionów i szczerze nie pamiętam, żeby ktoś tak pisał - może pamięć mnie zawodzi, ale jak znajdziesz taki tekst, to możesz zacytować ;)

 

Oczywiście, że extension jest dobrym zabezpieczeniem na zdrowie, a Turner jeszcze nie pokazał wszystkiego, ale mocno popracował w offseason i w rl nic nie wziął, więc trzeba się zastanowić - ja na pewno rozważę taką opcję, bo oferta jest fajna, lecz wciąż się waham :smile:

 

Żaden argument, podpisanie Tobiasa miało dobry timing i tydzień później by raczej klepnięte nie zostało.

 

Ponadto różnica jest taka, że u mnie Tobias będzie trzecią/czwartą opcją w ataku, a w LAC jest pierwszą/drugą i może nabijać lepsze statystyki, lepiej się pokazać w CY - u mnie by tak się nie wypromował ;) no i tak, jak zacytowany wyżej Bogut napisał - idealnie wstrzeliłem się w timing, bo pewnie po tym, jak w rl odrzucił 80mln/4 raczej mój argument by mógł nie przekonać większości...

 

Jeszcze odnośnie Turnera, to w rl Oladipo jest liderem Pacers, teraz doszedł jeszcze Tyreke Evans, a w beGM to myślę, że Turner powinien być główną postacią, co automatycznie podnosi jego wartość (i extension nie może być małe) ;) poza tym młodym daje się często pieniądze za potencjał i nawet przy kontuzji powinien dostać niezłe pieniądze, a jak odpali, to max może się trafić ;) Ja na pewno przemyślę sprawę i oczywiście czekam na merytoryczne argumenty (a nie takie typu - Tobiasa klepnęliście, to Turnera powinniście).

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Turner, ani Russell nie biorą extension, bo jak zagrają dobry sezon to i tak dostaną taki kontrakt, a jak zagrają lepszy - to dostaną lepszy, obecnie raczej nikt nie popełni błędu Giannisa, który wziął na starcie sezonu extension 100/4, został allstarem w tym sezonie i stracił kilkanaście milionów, bo on ma teraz (od 2017) 100/4 zamiast pełnego maxa, a taki Embiid teraz 148/5. Jeszcze co do Russella można jakoś przekonywać, że słaby i połamany, ale Turner to jest pewniak w Indianie.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Turner, ani Russell nie biorą extension, bo jak zagrają dobry sezon to i tak dostaną taki kontrakt, a jak zagrają lepszy - to dostaną lepszy, obecnie raczej nikt nie popełni błędu Giannisa, który wziął na starcie sezonu extension 100/4, został allstarem w tym sezonie i stracił kilkanaście milionów, bo on ma teraz (od 2017) 100/4 zamiast pełnego maxa, a taki Embiid teraz 148/5. Jeszcze co do Russella można jakoś przekonywać, że słaby i połamany, ale Turner to jest pewniak w Indianie.

Giannis to zszedł z 106/4 do 100/4 żeby pomóc drużynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tam rzeczywiście jest dziura na skrzydle. Room mle pozostanie niewykorzystane:)

Podoba mi się extension dla Love. Chyba uczciwa oferta.

Co za tym idzie niezbyt może podobać mi się niższe extension dla sporo młodszego Turnera.

Justin Anderson jednak nie w Celtics :(.

Żeby tak w mocnym skrócie to wszystko podsumować.

 

 

​Bulls

 

1. Lance Stephenson min/1 do mnie jedyny mu złożyłem ofertę. Jestem zadowolony, ciekawe jak odnajdzie się w Lakers ale trzymam kciuki że w końcu sprawdzi się poza Indiana

 

2. Bryn Forbes 7/2 z MLE tutaj też złożyłem najlepsza ofertę finansowa więc nawet nie ma o czym mówic.

 

 

3. Jeff Green min/1 no tutaj wyrównana walka z Wiz chociaż oni też mają tłok na tych pozycjach 4-5 nie wiem czy to nie przechyla szali jednak na moją stronę. Zwłaszcza że Bertnes jest zastrzeżony, więc Jeff ma szansę jeśli nie pozyskam gracza SAS u mnie grać duże minuty jako zamiennik Lova.

 

 

4. Justin Anderson min/1+PO z racji tego że Boston złożyłem nielegalna ofertę to zapewne idzie do mnie, duże minuty plus tak samo najlepsza finansowo opcja.

 

 

5. Devis Bertans 9/2 z MLE Cavs złożyli nieznacznie lepsza ofertę ale jednak tłok jaki oni mają na pozycji pf jednak jest moim zdaniem decydującym czynnikiem przemawijaacym na moją korzyść gdzie Devis po prostu będzie grać większe minuty jako zamiennik Lova. Ciekawe czy Ignazz wyrowna wobec tego że już ma problem z podatkiem.

 

 

Plus extension dla Lova większe o 12 mln niż poprzednim razem. Na dodatek warto pamiętać o dobrych relacjach w drużynie jakie mogą się wytworzyć między Demarem a Lovem. Te same problemy, angażowanie w podobne akcje charytatywne myślę że dzięki temu jeszcze lepiej zaklimatuyzuje się w Bulls i będzie tu szczęśliwy :)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.