Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś zadaje pytanie retoryczne, które jest głupie to naraża się na kontrę.

Bo jak chcesz się sugerować umową LaVine w przypadku DLO jeśli go wolę, to Smart bierze QO jak nie dostanie wyższej niż LaVine (80/4) umowy jak rozumiem?

Ja tylko spytałem kogo Ty wolisz.

 

Ile Smart dostał, wiemy wszyscy. Wiemy też, że LaVine jest przepłacony, ale wyceniać DLO na 2/5 wartości Zacha to chyba trochę za mało. Zgodzisz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zadaje pytanie retoryczne, które jest głupie to naraża się na kontrę.

Bo jak chcesz się sugerować umową LaVine w przypadku DLO jeśli go wolę, to Smart bierze QO jak nie dostanie wyższej niż LaVine (80/4) umowy jak rozumiem?

Qo russella wynosi ponad 9 milionow to jak ma sie zgodzic na 8 rocznie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że znacznie głupsze było wycenienie Smarta, który jest w przeciwieństwie do DLO w miarę proven playerem w NBA w contenderze (nie jak u nas, za co poszła zniżka w RL NBA) na +-60% umowy Zacha. Zgodzisz się?

Nie mam pliku pod ręką.

 

8 baniek dla DLO to tak czy siak trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to musi dostać te QO? Jakby zagrał kolejny taki sezon jak ten to by nie dostał przecież?

Nawet jakby dzis okazalo sie ze jest out of season to i tak by u kogos dostal u nas mle:) jerami grant dostal 9 milionow rocznie z tego co kojarze:) a za rok to 8 milionow to bedzie jeszcze mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też i kiedy widze, jak hejtowali mnie pozostali GMowie, jaką mam historię INJ i jaki de facto poziom prezentuje oraz wiedząc o komplikacjach finansowych Lakers w przyszłych latach - czyli od jedynego GMa, który zawsze w niego wierzy, to bym brał extension za wszelką cenę ;-)

 

no to widzisz, mamy inny punkt widzenia :smile:

 

50/50 poki co

 

wiec dalej masz szanse przeforsowac swoja racje :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze każdy sobie nagle tak może napisać. Po drugie Ty to akurat będziesz mógł mu max minimum zaoferować x)

 

Dostanie wyższą ofertę. U nas można tylko 2 razy extension podczas offseason zaoferować, więc wolałem wybadać nastroje.

Ale pisanie o 15+, to gorsza padaka.

zalozmy sie, jak dostanie -15 to dostajesz ode mnie 2 rundowy pick, jak dostanie +15 to zrezygnujesz z QO i nie zlozysz mu za rok oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też i kiedy widze, jak hejtowali mnie pozostali GMowie, jaką mam historię INJ i jaki de facto poziom prezentuje oraz wiedząc o komplikacjach finansowych Lakers w przyszłych latach - czyli od jedynego GMa, który zawsze w niego wierzy, to bym brał extension za wszelką cenę ;-)

Ja czytalem ze 2 tygodnie temu ze russell chce max extension od nets ( przy max extension bookera sie pojawil temat bo sa kumplami z russellem) a nets stwierdzili ze jak chce maxa to bedzie musial na niego zarobic na parkiecie w tym sezonie. I choc uwazam ze to 32/4 to ptzy wartosci russella nie jest za malo to jestem przekonany ze russell jest tak glupi ze nie wezmie niczego ponizej maxa:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może załóżmy, że jak w RL NBA za rok nie dostanie 50 mln gwarantowanych łącznie to dajesz mi Tatuma za friko, a jak dostanie to ja Ci dam 2nd round?

ja mam troche wyzsza wycene Tatuma niz 2 rundowy pick, a Twoja oferta 32/4 jest na poziomie graczy wybranych w drugiej rundzie, wiec nie rozumiem sarkastycznego wydzwieku Twojej wypowiedzi xq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.