Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

-potencjalnie główną nagrodą na obwodzie będzie Josh Richardson, na którego zęby ostrzy sobie kilka ekip.

-zapewne kilka drużyn postara się w karkołomny sposób przekonywać, iż Cousins opuści wielkie Lakers :tongue:

-decyzje między QO/ktoś jednak rzuci ładny kontrakt podejmować będą pozostali ciekawi obwodowi : Smart, Wiggins, LaVine

-i podobnie z graczami frountcourt RFA: Jabari, Randle, Nurkic.

- gdzie skończą uznani weterani - Lopez, Ariza, Redick, Lou Williams, Gay

 

 

Bardzo ładnie zadbałeś o to żeby nikt z RFA nie został pominięty z naciskiem na Josha Richardsona xd Którego z tego miejsca zachęcam do podpisania minimalnej umowy z Warriors, bo nas nie stać żeby mu dać 10-15 mln, ale ogólnie to polecamy się, lubimy i doceniamy jego postęp :D

 

Jeśli ktoś przygarnie Arize na 2-3 letniej umowie tak 30-50 mln to może mieć bardzo fajny asset na wymianę w trakcie sezonu lub po prostu dobrego gracza. Zależnie od potrzeb. Gay jest uznanym weteranem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W interesie Januarego jest aby ludzie się poblokowali na RFA i w/w graczach. II runda dla niektórych teamów może się okazać bardziej kluczowa niż 1 stąd "podsumowanie". Przy chwili zaduma, z plikiem roostery i FA nie jest trudno zauważyć w co on celuje. A raczej tym razem numeru 'na Capele' nie odwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma rację. Przepływ informacji musi być swobodny :smile:

 

W dodatku przez zmiany w drafcie nie opłaca się zbytnio tankować jeśli ktoś ma już jakieś prospecty w rosterze. Bardziej opłaca się takim Suns czy Heat spróbować podkraść Arizę, Nurkicia, Smarta czy nawet DMC niż nic z tym nie robić i brać słabe kontrakty. 

 

Gdyby w poprzednim sezonie Orlando miało choć 2 wartoścowych weteranów to pewnie graliby w PO i dostali solidny zastrzyk gotówki na to lato, ale ich nie mieli i klops. A teraz jeszcze te szanse będą tak zbliżone, że lepiej będzie skończyć na miejscach 20-25 niż w ostatniej 5 ze stratą. + te kontrakty w razie czego zawsze może wymienić.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma rację. Przepływ informacji musi być swobodny :smile:

 

W dodatku przez zmiany w drafcie nie opłaca się zbytnio tankować jeśli ktoś ma już jakieś prospecty w rosterze. Bardziej opłaca się takim Suns czy Heat spróbować podkraść Arizę, Nurkicia, Smarta czy nawet DMC niż nic z tym nie robić i brać słabe kontrakty. 

 

Gdyby w poprzednim sezonie Orlando miało choć 2 wartoścowych weteranów to pewnie graliby w PO i dostali solidny zastrzyk gotówki na to lato, ale ich nie mieli i klops. A teraz jeszcze te szanse będą tak zbliżone, że lepiej będzie skończyć na miejscach 20-25 niż w ostatniej 5 ze stratą. + te kontrakty w razie czego zawsze może wymienić.

 

No i oczywiście ten Richardson, który przy obecnych wydatkach Sixers jest prawie jak UFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz ładnie się uwinęli z tym extension Tobiasa Harrisa, bo właśnie odrzucił 80/4 od Clippers w RL NBA:)
Ale też porównajmy sobie jak wygląda skład RL Clippers a naszych Jazz

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Heh, to zwracajcie uwagę na "moje" cele w ramach rewanżu, jeśli nietrudno odgadnąć^

 

Smutno i nudno po tak ciekawej 1 turze, chciałem otworzyć dyskusję  :tongue:

 

 

Ciekaw jestem planów Cs, skoro nie boją się utraty Smarta i Nurkicia  ;)

 

 

Ja się nie mam za co rewanżować :). Podoba mi się Twój styl. Wywieść przeciwnika w pole i uderzyć po co innego. Ale też nie mów, że Twoim jedynym interesem było rozpocząć dyskusję :). Wszyscy wiedzą, że teraz musisz obudować LBJ a masz przeciąg na 5. Zresztą sam o tym pisałeś, że masz już guardów obsadzonych. Capela Ci nie wypalił, LMA też nie, więc albo sypniesz i zaryzykujesz chorą kasę na DMC, albo zaatakujesz RFA Nukrica. Pewnie w Twoim obiegu jest również Lopez i wspomniany Gasol.

 

Celtics jak się niektórym wydaje wcale nie są w złej pozycji jeśli chodzi o obudowanie. Jedynie trochę mnie wysokie skrzydło martwi, ale wierzę, że rozwiązanie znajdę w trakcie. Żadnych gwałtownych ruchów. Również finansowo jest jeszcze pole do manewru. Policzyłem sobie ile mogę spokojnie wydać, aby nie było reperkusji na przyszły rok przy założeniu odpowiedniego sukcesu. Mam w konfie dwa teamy których się mocno obawiam, stąd pewne przyszłościowe ruchy muszą być ustawione pod nie. Czego oczekuje? O tym po FA. Poza tym Celtics mają nadwyżkę z zeszłego roku. Może i nie dużą but still.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.