Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienił się GM, sprowadził Pau na koniec kariery do Lakers i Pau jest za to wdzięczny, przed zawieszeniem "16" w Staples walczyć będzie jeszcze o tytuł w najbliższych 2 latach ;)

Tylko dwa lata chcesz mu dać? Przecież on chce pobić Kevina Willisa. Oj nieładnie, nieładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie od dziś wiadomo, że w NY nie ma kultury wygrywania.

 

 

 

A tak serio, wracając do Gasola, to ja nie widzę tego żeby zrezygnował z +/- 10 mln, bo takie oferty pewnie mogą się pojawić tylko po to żeby grać w Lakers. Tym bardziej, że jeśli dobrze kojarzę to bliżej mu do osoby Kobiego i Phila niż samych Lakers.

Gdyby chciał to pewnie każda licząca się ekipa by go przygarnęła bardzo chętnie, ale jak do tej pory kosi kasę równo. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps - myślę, że s5 dla Gasola to jednak ważna sprawa.

Dla Dirka też a jakoś będzie w rl Mavs grał z ławy. Poza tym Pau wie kiedy ze sceny zejść i 1144 meczew S5 na 1196 możliwych w RS jest pewnie dla niego wielce satysfakcjonujące. Równie mocno go będzie cieszyła większa wypłata na stare lata a i s5 od kogoś innego też otrzyma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zobaczymy jakie będą oferty. Może Pau zdecyduje się dalej podróżować po lidze i dołączyć do projektu Warriors za taxpayer? :) Kto go wie i czemu nie? ;)

A ja słyszałem, że ostatnie dwa lata chce zagrać z Bratem za min dla veta.

 

Kto go wie i czemu nie?

 

Deal with it :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu na myśli oczywistą sytuację, w której jedyne oferty dla Pau to te z pogranicza MLE/taxpayer/minimum.

W przypadku 2-3 letniej umowy na poziomie ~10 mln to na pewno się nie stanie. Minimum działa tak, że gdyby naprawdę chciał tak zrobić to by to po prostu zrobił. 

 

No i nie jeszcze dlatego, że za minimum warto iść do contendera, którym Boston niewątpliwie nie jest, a na pewno nie w dokładnym tego słowa znaczeniu, bo ciężko za takowym uznać 6-7 drużynę ligi, czyli defacto drugorundowca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry :P

 

w takim razie niech shevcu wyskakuje z mamony. powiedziałbym, że taki ruch wpisywałby się w kulturę organziacji kings i odwzorowałby realia :)

 

Nie mam się gdzie śpieszyć, dodatkowo wątpię, by Love u nas odrzucił opcję zawodnika. Na taki kontrakt trzeba zasłużyć na parkiecie byciem liderem, a Love nie zagrał u mnie na razie ani minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota jest w stalym kontakcie ze swoim synem Rickym Rubio. Hiszpan za rok ma otrzymac oferte na poziomie 80mln za 4 lata od swojego byłego klubu

 

to sie nie sumuje w świetle zasad doświadczenia życiowego.

 

mogłeś go nie oddawać i przedłużyć z nim teraz kontrakt.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.