Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

A ile dostał Elfrid Payton?

I możemy sobie gadać.

 

jeszcze jedno - w RL NBA (bo nieudolnie próbujesz raz rl nba, raz beGM) ma być liderem Nets. A u nas max 4 opcją w Lakers, raczej jego value trochę inaczej ma szansę rosnąć.

Russell ma 22 lata i w ostatnim sezonie per 36 robil 22-5-7 a Ty mu dajesz gorszy kontrakt niz dostal norman powell. Nie wiem o czym tu dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January, teraz to bawisz się we flubera. :D 

Czy Russell uważa się za gościa wartego 10 milionów na sezon docelowo? Hm, I don't think so, i Ty także. Czy ma znaczenie, czy za rok dostanie lepsze extension? No nie ma, bo nawet u nas jakieś Dallas (czy inni Raptors) mu lekką ręką rzuci 13/1, tak jak Lakers rok temu rzucili KCP 19/1, bo co im szkodzi, a on to weźmie, bo jak zagra dobry sezon i dostanie potem 48/3 (takie sobie pieniądze przy salary ~108 mln), to mu wyjdzie 60/4, a nie 44/4. Czy jego problemy ze zdrowiem są tak poważne, żeby brać paycut? Hm, rozegrał 78% meczów jako NBA gracz ze wszystkich możliwych.

 

Nie ma ani jednego powodu, żeby Russell brał 44/4. A piszę to, bo w całej NBA mamy tendencję, że byle KCP odrzuca 80/5 i bierze 19/1, bo uważa, że jest więcej wart, i ta tendencja (jednoroczne kontrakty > przeciętne extension) się raczej nie zmieni, więc warto to brać pod uwagę i u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A postępująca narracja :

 

"mniej niż MLE by nie wziął"

"nie no zastanowimy się przy 12 mln rocznie"

"15 mln myślę"

"70 mln"

"20 mln rocznie"

"tylko max"

 

trochę mnie wkurza.

 

Gracz A per 36:

20.4 pts 4.4 reb 8.4 ast 45%efg 26% 3pts

49 meczow zagranych w sezonie

Gracz B per 36:

21.7 pts 5.5 reb 7.3 ast 48%efg 32% 3pts

48 meczow zagranych w sezonie

 

Gracz A to trzeci sezon w nba 22-letniego johna walla

Gracz B to trzeci sezon w nba 22-letniego dangelo russella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja coś czuję że ten DLO to Okafor v2. Jak chce mu tyle zabulić to proszę bardzo.

Nom, tylko tak na marginesie, nasze podejmowanie decyzji chyba nie sprowadza się do tego, co sądzimy o danych graczach, a bardziej do tego, co oni o sobie sądzą, i jakie podejmowaliby decyzję.

 

Rok temu KCP odrzucił 80/5, Noel odrzucił 70/4, a Russell odrzuciłby teraz 44/4 - pomimo tego, że ich realna wartość jest być może niższa. I u nas powinno być analogicznie. Tzn. uważam KCP za przecenianego przeciętniaka, ale skoro odrzucił 80/5, to przecież nie zagłosowałbym na tak, tylko dlatego, że IMHO jest warty mniej.

 

Przekonywanie, że Russell uważa się za 44/4 gracza przed CY brzmi po prostu niewiarygodnie. Przecież trudno sobie nawet wyobrazić, że teraz Nets w RL NBA w ogóle proponują Russellowi 44/4, a co dopiero, że on by to zaakceptował.

 

Ale nie będę toczyć jakiejś tyrady przeciwko january'emu, ot co typowe chyba dla tej gry od czasu do czasu pisanie rzeczy, w które samemu się nie wierzy, tym razem w wersji hard. :grin: Mnie nieco bawi. :grin: No sorry, fluber by mi znowu wyjechał od hipokrytów jakbym tego nie napisał. :tongue: Jak kogoś przekonuje, to niech głosuje.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- fluber z Gibsonem poleciał nieprawdopodobnie, kolejnością warunkowania się zabił, aż żal trochę.

 

Widocznie tylko ja cenie zawodnika ktory w playoffowym teamie zrobil w regularze on/off plus 7.7 i nie opuscil zadnego spotkania. To jest moj priorytet i ciesze sie ze lbs nie zlozyl oferty:) szukalem pewniaka na pf, trudno o kogos pewniejszego na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy cenią Taja Gibsona, ale nie za takie piniondze, i nie w tej kolejności.

dalem mu mniejsze pieniadze niz dostal w rl nba rok temu a raczej nie obnizyl swojej wartosci w ostatnim sezonie:)

Myślałem że poszukasz potencjału na FA.

Obstawiałem Cię na Cousinsa, Parkera, Randle'a.

 

Cavs potrzeba talentu. Nie sympatycznego role-playera za paręnaście baniek.

Plany cavs sa zupelnie inne niz wam sie wydaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem mu mniejsze pieniadze niz dostal w rl nba rok temu a raczej nie obnizyl swojej wartosci w ostatnim sezonie:)

40/3 dla Gibsona to nie jest jakiś dramat (ale Wolves go przepłacili), po prostu masz ostatnią wolną gotówkę, trzeba było iść w upside, a Gibsona zostawić, jakby Ci się nie udało. No bo Gibson u Ciebie to tak czy siak byłby pewniak. Dlatego Ci to January napisał, nie, że sam kontrakt dla Taja jest jakiś bardzo zły.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40/3 dla Gibsona to nie jest jakiś dramat (ale Wolves go przepłacili), po prostu masz ostatnią wolną gotówkę, trzeba było iść w upside, a Gibsona zostawić, jakby Ci się nie udało. No bo Gibson u Ciebie to tak czy siak byłby pewniak. Dlatego Ci to January napisał, nie, że sam kontrakt dla Taja jest jakiś bardzo zły.

3 rok to team option wiec to 26/2 gwarantowane.

 

2 runda jest poza zasiegiem cavs chocbym nie wiadomo jaki potencjal wybral. Potrzebuje pewniaka do s5 zeby spokojnie awansowac do playoffs i odrabiac spore dlugi z poprzedniego sezonu. Gibson jest takim graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins chyba dostał za dużo.

 

Russell wziąłby taki kontrakt na dwa lata, ale nie na cztery.

 

Dziwne rozumowanie. Przecież Wiggins pod względem obecnej jakości, a także samego potencjału zjada Russella na śniadanie.

 

Mimo to 14mln dla AW uważasz za zbyt dużo, a Russela za 11mln za zbyt małą. Nie widzę tu logiki.

 

Wiggins jako gracz z piłką to ciągle bardzo rozwojowa pierwsza opcja ofensywy, jako 21 latek kręcił 23,6 punktów na TS% .534 czyli poziom takiego tegorocznego Donovana Mitchella. Za średnio 30 baniek jak w RL NBA to wiadomo, że nie jest wart, ale nawet jak na nasze realia to spodziewałem się koło 18-20mln baniek. 14mln za sezon to dla mnie spory steal.

 

Jako agent czuje się trochę zniesmaczony ofertą, zwłaszcza widząc że przykładowy Jabari Parker cieszy się większym zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragne zauwazyc jedna jedyna rzecz. Gracze na RC NIGDY nie podpisaliby extension po slabszym sezonie, a w NBA tacy gracze NIGDY nie dostaja kontraktow za OBECNE umiejetnosci, tylmo za ich POTENCJAŁ.

 

11mln dla Russella ok, na maks 2 lata, 13mln dla Wigginsa? QO wiecej niz pewne.

 

Popatrzcie ilu graczy wzielo w tym roku 1roczne kontrakty w RL NBA- dlaczego? Bo za rok na rynku bedzie ocean dolarow. Nie ma ZADNEJ szansy zeby gosc na RC z potencjsle wzial dlugoletni kontrakt w tym roku za tak smieszne pieniadze jak w tych dwoch przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.