Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Rubio raczej nie ma interesu w wypisywaniu się z FA za mniej niż te 20 mln rocznie, gdy za rok na FA wśród PG będą tylko on i Kyrie. Cała kasa do podziału na 2 gości.

 

walker, bledsoe, rozier, d'angelo, jones

 

w top18 draftu masz aż 7 pg.

 

ktore druzyny, ktore maja pewny hajs u nas potrzebuja pg? 

 

harris zaakceptowany na 74/4 - ten sam tier graczy, tylko że o wingmanów na poziomie jest dużo ciężej. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba rozmowa na PW, a nie sugerowanie ruchow GMow publicznie xq

 

Minnesota jest gotowa dac minimum 20mln za sezon Rubio

 

w realu rubio po oddaniu z soty nie zakładałby, ze za rok dostanie od nich taka oferte.

 

tym bardziej, ze na ten moment sota nie ma wolnej gotowki za rok. 

 

 

wiec twoje ewentualne obietnice tu niewiele znacza.

 

co innego jakby ktos inny zlozyl podobna deklarace. na pewno bylby to bardzo mocny arugment za tym, ze rubio tera by nie przedluzyl.  tylko za rok bede z takiej deklaracji rozliczal :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja uważam to uważam, a wpływu na innych gm nie mam więc nie będę się bawił w zgadywania.

 

Fakt jest taki, że za rok Rubio będzie wśród dwóch najlepszych PG na wolnym rynku i nie opłaca mu się żadnego extension podpisywać, a u nas kasa zawsze jest. Sam dałeś temu aprobatę poprzez próbę ratowania się wyskakując z Bledsoe czy DAngelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale doczekam sie tej odpowiedzi od kogo uwazasz, ze dostanie 20 mln na rok lub wiecej?

 

bo tylko wtedy ma sens twoje zalozenie. 


stawiasz sie w roli zawodnika (rubio) przy glosowaniu, wiec logiczne, ze przy decyzji na temat extension musisz dokladnie uwzglednic od kogo niby te 20 mln rocznie za rok dostaniesz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zdziwil gdyby suns albo kings nie probowali rzucic 20kk rubio. Ogolnie obawiam sie ze za rok na rynku beda chodzily chore kwoty.

 

kings maja dsj wiec po co im rubio?

 

suns na pg maja dinwiddiego, okobo, z kolei na obu skrzydłach nikogo (jesli jj traktujemy jednak jako pf, to obok skrzydla maja brak na c)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zdziwil gdyby suns albo kings nie probowali rzucic 20kk rubio. Ogolnie obawiam sie ze za rok na rynku beda chodzily chore kwoty.

A po co mi Rubio?!?! Jakieś podgrzewane love story z Minnesoty z Kevinem? Kings mają zupełnie inne plany na kolejne FA i Rubio nie jest żadnym z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.