Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

doczekam sie tomek odpowiedzi?

 

bo ta z niebawieniem sie w zgadywanie jest bez sensu.

 

twoim zadaniem jest wdrozenie sie w myslenie zawodnika i proba weryfikacji informacji, czy za rok dostanie te 20 mln. 

 

nawet jesli sam podejmujesz ooglnie decyzje bez przemyslenia, to watpie by rubio, czy jakikolwiek inny gracz i jego agent tak robili. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie ta wycena 20 mln? 

 

przeanalizowałeś rynek, kto spełnia warunki: potrzebuje pg, ma na to siano +20 mln, nie ma ważniejszych potrzeb, ściąganie rubio ma dla niego sens ( nie jest to gracz, który z automatu powoduje, że wskakujesz na tier wyżej, wiec pytanie czy dla druzyn z dolu jego sciagniecie ma wgl sens, tym bardziej, ze w top 18 draftu masz 7 pg, a na fa sa młodsze opcje)?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie ta wycena 20 mln?

 

przeanalizowałeś rynek, kto spełnia warunki: potrzebuje pg, ma na to siano +20 mln, nie ma ważniejszych potrzeb, ściąganie rubio ma dla niego sens ( nie jest to gracz, który z automatu powoduje, że wskakujesz na tier wyżej, wiec pytanie czy dla druzyn z dolu jego sciagniecie ma wgl sens, tym bardziej, ze w top 18 draftu masz 7 pg, a na fa sa młodsze opcje)?

To dlaczego chcesz teraz przeplacac skoro za rok nie bedziesz mial konkurencji do podpisu rubio za 20 milionow? Nie lepiej rok poczekac? Bedzie bezpieczniej.

D'Angelo Russell kocha swojego GMa, który jako jedyny broni go przed wszystkimi innymi, którzy regularnie wyzywają go od kasztanów i bez wahania klepnie extension 32/4.

8 milionow rocznie to jest adekwatna cena do jego aktualnych umiejetnosci. I wlasnie dlatego nie wezmie tego kontraktu od Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybaku- juz napisalem, Minnesota da Rubio +20 za sezon, wiec nie wiem po co Ci inne zespoly dla potwierdzenia, Sota bardzo ceni Rickyego, reszta zacznie dopiero po sezonie

 

No i to znów musimy zwrócić się do pewnego odwzorowania realiów.

 

Rubio był w drużynie, która była w PO.

 

Ich gm z tylko sobie znanych przyczyn zrezygnował z PO, rozsprzedał drużynę. 

 

Czy rubio zaufa ponownie takiemu gm'owi? nie. bo nie przewidzi co w głowie takiego gm'a siedzi.

 

Choć bardziej zasadnym jest pytanie, czy wgl rubio by zakładał w obecnym momencie, ze za rok (po oddaniu) może wrócić do soty, która poszla w przebudowe, wiec jej dzialania na zewnatrz wskazuja, ze gm obral inna droge? odpowiedz "nie" jest jeszcze bardziej jednoznaczna. Tym bardziej, że sota w obecnej chwili nie ma siana za rok, wiec nie ma wgl o czym mowic. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Soty roztaczał wizję dwóch-trzech lat tankowania, więc Rubio za rok zdecydowanie bierze paycut w contenderze, chyba, że dostanie lepszą ofertę od mocnego teamu.

 

Teraz raczej nie macie szans na te swoje extensions.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie starterem.

Jest po powaznej INJ.

29 GMów go tu hejtuje.

 

 

Dużo GMów hejtuje też Lakers więc by oddać sprawiedliwość oczekują 72/4 dla DLO. LaVine i Parker co pewnie sam stwierdzisz to gracze z mniejszym sufitem niż DLO a kasę w IRL mają podobną. 8 baniek rocznie już od razu mówię jako 1/29. Nie.

 

Te 18 na rok wydają się fair dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio sam wybral klub do ktorego zostanie na rok wypozyczony, mimo innych ofert GM Minnesoty byl w bliskich relacjach(juz bez dopowiadania sobie) z Hiszpanem i obiecal mu, ze za rok zrobi wszystko by Hiszpan zakonczyl kariere w barwach w ktorych ja rozpoczal

 

To, ze dzisiaj brakuje mi kilka milionow, nie oznacza, ze za rok wciaz tak bedzie

 

Rubio bedzie moim priorytetem i tyle, jak bedzie trzeba przeplacic, to przeplace, jak bedzie trzeba zestreczowac Parsonsa, to go zestreczuje

 

 

Puste słowa w obliczu patrzenia na sytuacje z zewnątrz i wzięcia pod uwagę okoliczności, FAKTÓW, które miały miejsce - a ten punkt widzenia się liczy. 

 

 

Ja też mogę powiedzieć, że za rok zaproponuje maxa d'angelo. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rubio sam wybral klub do ktorego zostanie na rok wypozyczony, mimo innych ofert GM Minnesoty byl w bliskich relacjach(juz bez dopowiadania sobie) z Hiszpanem i obiecal mu, ze za rok zrobi wszystko by Hiszpan zakonczyl kariere w barwach w ktorych ja rozpoczal

 

To, ze dzisiaj brakuje mi kilka milionow, nie oznacza, ze za rok wciaz tak bedzie

 

Rubio bedzie moim priorytetem i tyle, jak bedzie trzeba przeplacic, to przeplace, jak bedzie trzeba zestreczowac Parsonsa, to go zestreczuje

 

 

 

Jednym z elementów transferu Rubio, było zapewnienie gm'a soty, że nie zaproponuje za rok kontraktu rubio. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz przy faktach jestesmy, to jak bardzo Rubio bedzie chcial rezygnowac z hajsu dla gry dla organizacji, ktora wystawila go na TB jeszcze zanim do niej dolaczyl? Dla GMa,ktory publicznie napisal, ze nie jest wart 24 mln za sezon i ktory od ponad miesiaca szuka za niego innego gracza, bo uwaza ze nie jest odpowiednim fitem dla Irvinga

 

 

Nie pisałem tego publicznie.

 

Publicznym byłoby jakieś oświadczenie w media roomie :)

 

A ewentualne umieszczenie Rubio na trading blocku nie jest równoznaczne z wystawieniem go na sprzedaż. byłem gotów jedynie przeczytać oferty. 

 

I nie napisałem, że nie jest odpowiednim fitem dla irvinga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.