Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Na szybko na razie wyszło mi tak:

 

Wiggins QO?

 

Czmeu Wigins miałby brać QO po sezonie w którym zaliczył spory regres, skoro nikt nim jak na razie nie wykazał zainteresowania na rynku a za 2 lata jako wolny agent jeśli się sprawdzi może dostać morze gotówki to po co ma ryzykować, skoro może przytulić pewne 42 miliony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czmeu Wigins miałby brać QO po sezonie w którym zaliczył spory regres, skoro nikt nim jak na razie nie wykazał zainteresowania na rynku a za 2 lata jako wolny agent jeśli się sprawdzi może dostać morze gotówki to po co ma ryzykować, skoro może przytulić pewne 42 miliony?

Jego QO to polowa pierwszego roku? Gra warta swieczki wg mnie jezeli Butler kopnie w dupe Sote. Gdybys dal cos typu 45/3 po 15 per year i ostatni rok PO to szala chyba sie przechyli na Twoja korzysc. Na raziem jestem 50:50.

Ps Olynyk na pewno w Suns? Lakers jednak idą w tytuł, a KO przy LJ by się fajnie grało.

U mnie tak u innych moze byc inaczej.

ode mnie "nie" dla extension d'angelo :P

Watpie by ktos mu za rok wiecej sypnal. Nie ma milosci do chlopaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za cienkie nogi by odmawiać jedynemu GMowi w lidze, który go ceni ;>

 

No właśnie pokazał jak go ceni, oferując jakieś śmieszne pieniądze.

 

Co pokazuje, że te psalmy pochwalne z przeszłości to było mydlenie oczu D'lo, który teraz może czuć się oszukany. 

 

Watpie by ktos mu za rok wiecej sypnal. Nie ma milosci do chlopaka...

 

Narazie nie ma, ale potencjał na sporo większą kasę ma. 

 

Twoją tezę, że wątpisz by za rok ktoś mu sypnął więcej można obrócić w drugą stronę. Wątpie by za rok ktoś dał mu mniej albo niewiele mniej (zatem warto podjąc ryzyko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, u nas Wiggins nawet się nie zna z Butlerem ;-)

Ale oceniamy jego role z real NBA, co nie? Co w sytuacji gdy za rok bedzie musial stac sie opcja #2 w Socie po odejsciu Butlera? Zakladam hipotetycznie ze konstrukcja kontraktu fajna ale brakuje mi tu 3-6 mln na 3 lata.

Skoro russell w rl nba oczekuje od nets maxa to jak myslisz, jak zareagowalby na taka oferte?:)

Chlopak spadl z konia za rok to go Nets w dupe kopna i tyle sie skonczy z jego chcenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego QO to polowa pierwszego roku? Gra warta swieczki wg mnie jezeli Butler kopnie w dupe Sote. Gdybys dal cos typu 45/3 po 15 per year i ostatni rok PO to szala chyba sie przechyli na Twoja korzysc. Na raziem jestem 50:50.

 

 

Oczywiście nie jestem obiektywny ale przedstawię swój punkt widzenia na tą sprawę.

 

1. Wobec tego że ostatni rok był regresem, jeśli utrzyma ten poziom lub jescze się pogorszy za rok nie dostałby pewnei więcej niż 6 mln za sezon w roli 6 mana.

 

2. Brak zainteresowania innych drużyn, Wigins musi brać pod uwagę czmeu nie ma innych ofert, mimo że jest sporo drużyn z kasą. Czy w takiej sytuacji chciałby ryzykować?

 

3. W razie czego po 2 latach może być wolnym agentem i dostać duży hajs odemnie jak mi spadnie kontrakt Hassana lub jakiekolwiek innej drużyny.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak spadl z konia za rok to go Nets w dupe kopna i tyle sie skonczy z jego chcenia ;-)

Pewnie tak, zreszta nets powiedzieli russellowi ze jak chce maxa to musi na to zasluzyc postawa na parkiecie w tym sezonie i mu tego max extension nie dadza.

 

Mniejsza z tym, skoro sie opieramy na rl nba to nie ma zadnych watpliwosci ze russell nie wzialby tego extension. On nie rozumie jaka jest jego wartosc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie jestem obiektywny ale przedstawię swój punkt widzenia na tą sprawę.

 

1. Wobec tego że ostatni rok był regresem, jeśli utrzyma ten poziom lub jescze się pogorszy za rok nie dostałby pewnei więcej niż 6 mln za sezon w roli 6 mana.

 

2. Brak zainteresowania innych drużyn, Wigins musi brać pod uwagę czmeu nie ma innych ofert, mimo że jest sporo drużyn z kasą.

 

3. W razie czego po 2 latach może być wolnym agentem i dostać duży hajs odemnie jak mi spadnie kontrakt Hassana lub jakiekolwiek innej drużyny.

Spoko wyrazilem tylko swoje zdanie. Jako Wiggins bylbym wkurwiony ze zostalem tak nisko oceniony przez rynek ale podoba mi sie konstrukcja kontraktu i zmuszam agenta by podbijal kontrakt jak moze ;-) W Bulls sa szanse na PO takze ma chlop co pokazac. Nie jest zle ale ten 1-2 mln per year staralbym sie ugrac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, zreszta nets powiedzieli russellowi ze jak chce maxa to musi na to zasluzyc postawa na parkiecie w tym sezonie i mu tego max extension nie dadza.

 

Mniejsza z tym, skoro sie opieramy na rl nba to nie ma zadnych watpliwosci ze russell nie wzialby tego extension. On nie rozumie jaka jest jego wartosc;)

Biorac pod uwage ze dla mnie to kasztan to bede na tak. Obawiam sie ze oststecznie nie dostanie nawet takiej kasy jak mu u nas styczeń daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiamy to przecież w obecnej NBA. Jak ziomek (nazwijmy go Russell), czyli nawet przeciętny grajek z potencjałem na nabijanie statsów, przeświadczony o swojej zajebistości - dostaje na rynku słabe długoterminowe oferty, to bierze jednoroczne kontrakty. Tutaj Russell miałby brać przed CY extension trochę ponad MLE, bo ... opuścił 30 meczów w poprzednim sezonie. Jak za rok nie zapłacą mu Lakers, to zapłaci ktoś inny. Jak nikt mu nie zapłaci długoterminowo, to weźmie jednoroczny kontrakt, albo jakieś 1+1 nawet od słabego teamu. Skoro TJ Warren dostał 36/4, to przekonywanie, że nikt nie da Russellowi 12/1 to nieprawda. Długoterminowe extension za przeciętne (z ich perspektywy) pieniądze to jest ostatnia opcja, nawet jak nazywasz się Russell czy Kentavious Caldwell-Pope, w obecnej lidze.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze dla mnie to kasztan to bede na tak. Obawiam sie ze oststecznie nie dostanie nawet takiej kasy jak mu u nas styczeń daje.

Ja tez tak mysle ale russell w zyciu ny nie wzial takiej umowy w rl nba.

 

Z 2 strony to jest oferta na poziomie exuma czy kylea andersona tutaj, biorac pod uwage wzrost salary wiec o podobne pieniadze dla russella gdy bedzie duzo wiecej wolnej kasy na rynku jestem jakos spokojny.

Niby gdzie?

Po prostu Nets nie zaoferowali mu ŻADNEGO extension, bo nie uważają by był teraz wart blokowania sobie kasy na przyszły sezon i opcji 2x maxów.

Bo russell chce maxa ktorego oni nie chca mu dac " russell will have to earn a max deal". To po co maja mu oferowac 44/4 jak Ty skoro on chce 158/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlo w zeszłym sezonie opuścił niemal połowę RS, była to jego już 2 INJ kolana.

Skąd pomysł, że jest "przekonany o swej zajebistości"? Raczej w cholerę spokorniał przez ostatnie miesiące jak dostał po dupie.

A 45/4 to nie jest podobna oferta do 36/4 nawet uwzględniając wzrost SC (bo proporcja to 38/4, a nie 45/4).

 

To 38/4 dostal rozgrywajacy ktory rzucal w ostatnim sezonie 8 punktow na mecz, trafial 27 procent za 3 i opuscil 166 meczow swojej debiutanckiej umowy. Russell nie wzialby 45/4 nawet jakby nie mial takiego ego jakie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, że jest "przekonany o swej zajebistości"? Raczej w cholerę spokorniał przez ostatnie miesiące jak dostał po dupie

A 45/4 to nie jest podobna oferta do 36/4 nawet uwzględniając wzrost SC (bo proporcja to 38/4, a nie 45/4).

 

Uwzgledniajac wzrost salary to Ty dales russellowi gorsza oferte przedluzenia niz w rl nba dostal norman powell. NORMAN POWELL!!! Na miejscu russella i jego ego czulbym sie opluty i nie chcial z Toba rozmawiac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.