Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyła się dobrze, bo Tecu rzucił maksymalną ofertę.

 

Lijeczki już widzę poleciały HAHAHA

Tecu zrobił tak jak powinien czyli naprawił swój błąď, jeśli uważasz, że wszyscy, którzy nie złożyli ofert teraz nie są zainteresowani żadnym z tych grajków to gratuluję poczucia humoru i fajnego spojrzenia na istotę tej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets są w, hmmm, delikatnej sytuacji finansowej. Imho poczekanie na rozwój wydarzeń był dobrym ruchem LBSa mimo wszystko. Jak widać prawie się udało, bo tylko Pacers się rzucili a i to w ostatniej chwili.

 

+ LBS wciąż może pozbyć się capholdów i wyczarować 21 mln wolnej gotówki także wiecie :) Akurat ma bardzo fajną sytuację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tecu zrobił tak jak powinien czyli naprawił swój błąď, jeśli uważasz, że wszyscy, którzy nie złożyli ofert teraz nie są zainteresowani żadnym z tych grajków to gratuluję poczucia humoru i fajnego spojrzenia na istotę tej zabawy

 

Istotą zabawy jest jakiś tam realizm ( a przynajmniej wtedy kiedy jest to interesantom na rękę - patrz np. January ), jeśli gracz w RL NBA nie dostaje oferty, a dostaje ją od innego klubu to ma prawo czuć się niedoceniony i tu nie trzeba daleko szukać - Lavine.

 

A jeśli gracz z wartością rynkową koło 18mln dostaje 9mln to ja jako agent następnego telefonu z ofertą już nie odbieram od takiego klubu.

 

Tecu miał jazdę i Ci Panowie też łapią u mnie minusa. To sprawiedliwe podejście do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy ktoś podbije ofertę richardsona i co zrobi Tecu w takiej sytuacji.

 

dla arizy niby spoko oferta od bucks, ale tez nie zdziwie się jak ktos przebije.

 

dmc narazie tez w bucks - player option ma tu znaczenie.

Czy lakers w myśl regulaminu mogą zmienić 2 rok na PO w kontrofercie?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy ktoś podbije ofertę richardsona i co zrobi Tecu w takiej sytuacji.

 

dla arizy niby spoko oferta od bucks, ale tez nie zdziwie się jak ktos przebije.

 

dmc narazie tez w bucks - player option ma tu znaczenie.

Czy lakers w myśl regulaminu mogą zmienić 2 rok na PO w kontrofercie?

 

Też mnie ciekawi czy ktoś podbije, bo wysoko w priorytetach jest.

 

Bucks dla Arizy dali dobrą ofertę i są idealnym miejscem chociaż pewnie pójdą oferty w górę, od Bucks myślę może też. 

 

Mogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy ktoś podbije ofertę richardsona i co zrobi Tecu w takiej sytuacji.

 

dla arizy niby spoko oferta od bucks, ale tez nie zdziwie się jak ktos przebije.

 

dmc narazie tez w bucks - player option ma tu znaczenie.

Czy lakers w myśl regulaminu mogą zmienić 2 rok na PO w kontrofercie?

 

Jako 1/28 agenta biorę 10mln od Bucks wobec 9 od LAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak oferty na LaVina bardzo mnie zdziwił

 

Jestem też ciekawych nastrojów jakie wywoła moja oferta dla Wiginsa. Mogę napisać dłuższe uzasadnienie dlaczego moim subiektywnym zdaniem jest to dla niego to dobra oferta.

 

Parker jest również rozchwytywany co akurat mnie nie dziwi.

 

Jak na razie takiego DMC widziałbym w Bucks. Mieszane uczucia mam również co do oferty przedłużenia Russella, na razie jestem bardziej na nie niż tak

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da sie ukryc, ze wiekszosc GMow liczy na zwykle steale i o ile nie jest to zabronione to jest nieco niesmaczne w przypadku kontraktow dluzszych niz na 1 rok bo nie badzmy smieszni, ze Cousins czy Favors wzieliby oferte 2letnia po 9 mln, 1roczna w przypadku braku innych by klepneli, ale dwuletnia ? bez szans.

 

Druga sprawa, imo, w przypadku gdy oferta ktoregokolwiek GMa przewyzsza inne o 30% powinna byc klepnieta z automatu- dajmy na to, jestesmy Jonasem Jerebka, dostajemy 5 ofert, 3 z nich to 5mln za rok, jedna to 6 mln a jedna to 10 mln. Jaka jest szansa, ze Jerebko po takich propozycjach rozmawialby w ogole z pierwszymi czterema zespolami? nooo jakas jedna do stu milionow, a zapisa taki mocno wyeliminowalby celowe zanizanie wartosci graczy z ktorym mamy doczynienia w 1 etapie II rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotą zabawy jest jakiś tam realizm ( a przynajmniej wtedy kiedy jest to interesantom na rękę - patrz np. January ), jeśli gracz w RL NBA nie dostaje oferty, a dostaje ją od innego klubu to ma prawo czuć się niedoceniony i tu nie trzeba daleko szukać - Lavine.

 

A jeśli gracz z wartością rynkową koło 18mln dostaje 9mln to ja jako agent następnego telefonu z ofertą już nie odbieram od takiego klubu.

 

Tecu miał jazdę i Ci Panowie też łapią u mnie minusa. To sprawiedliwe podejście do sprawy.

sprawa Tecu to jest dla mnie wyjątek, który absolutnie nie powinien mieć przełożenia na resztę, chłop się zapomniał zarówno z Klayem jak i Embiidem, jeśli taki precedens ma terez rzutować na wszystko to ja się mocno zastanawiam czy taka zabawa ma w ogóle sens, po c*** wprowadziliśmy kontroferty skoro nie mają one mieć znaczenia? mi się wydawało, że gracz podejmuje decyzje dopiero po serii reofert, przy głosowaniu

"Barton 60/4, Gibson 40/3"

LBS - "Jak ja tytułu w takim razie nie zdobyłem?" :D

bo nie było opisu :) a głupi powinienem wiedzieć jakie złoto mam w rosterze

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa Tecu to jest dla mnie wyjątek, który absolutnie nie powinien mieć przełożenia na resztę, chłop się zapomniał zarówno z Klayem

Dałem mu maksa jakiego tylko mogłem, dlaczego niby miałem nie proponować? Co w tym złego? Warriors pewnie też proponowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko na razie wyszło mi tak:

 

Smart Boston

Lou Williams raczej Heat

Richardson Bucks

Wiggins QO?

Gibson Cavs

Warren Cavs

Parker Cavs? oferta warunkowa chyba tez sie liczy?

Randle Cavs? j/w?

Barton Pacers

Ariza Bucks

DmC Bucks

Lopez Bucks

Bradley i Collison Houston

Exum Memphis

Favors Lakers

DAR sam nie wiem, ale chyba tak

Anderson i Olynyk Suns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem mu maksa jakiego tylko mogłem, dlaczego niby miałem nie proponować? Co w tym złego? Warriors pewnie też proponowali.

ja nic takiego nie napisałem, naprawiłeś swój bład i gittara, ale chyba sam z perspektywy czasu przyznasz, że nie było to do końca przemyślane?

 

nie zgadzam się tylko na narrację MC, że przykład Embiida ma mieć jakiekolwiek przełożenie na II turę, na FAsów którzy w dodatku nie są w większości zastrzeżeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.