Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Głos Tecu w sprawie Haywarda jest nieważny.

 

Podobnie jak nie powinien się liczyć Twój głos na Millsapa, ale to trzeba wcześniej doprecyzować, więc rozumiem.

 

Podsumowując - wychodzi na to, że Ronnie spokojnie wygra usługi Sapa, szkoda, że musiał w między czasie popłakać się publicznie jak to go wszyscy krzywdzą. Wiadomo, też próbowałem coś dla siebie ugrać z tymże starałem się promować racjonalne argumenty co chyba większość przyzna. Nie pisałem natomiast, że "mam bekę" z głosujących inaczej (cytat niedosłowny, ale sens zachowany) będąć w plecy zaledwie trzy czy cztery głosy na samym początku głosowania. Podobnie rozczarował mnie Camby najpierw pisząc coś w stylu że go oszukują z tym Millsapem, a na koniec podsumowując to iście bohaterską sentencją - "Sap powinien trafić do Pacers", choć mógł zachować trochę klasy widząc, że zgodnie z sumieniem zagłosowałem na Jrue w Pels. Niby wszystkie chwyty dozwolone, ale nie spodziewałem się, aż takich reakcji, najważniejsze, że z Nuggets będzie wszystko ok, brak Sapa to nie koniec świata, będzie możliwość powalczenia w trochę innych okolicznościach. Nie chcę zaczynać gównoburzy, po prostu musiałem to z siebie wydusić, wszystkim życzę powodzenia w następnej turze.

 

Pokój z kuchnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem pisałem, że Holiday powinien trafić do Pacers, ale gdyby był jedynką, bo oferta na Niego była zdecydowanie najlepsza.

 

Twój problem jest taki, że oferta na Milsapa też taka była. No szanujmy się, Smoku. Takie są fakty. I gdyby trafił do Ciebie, czułbym się lekko oszukany. Ale mimo, że w pewnym momencie miałeś sporą przewagę nie rozdzierałem szat i już planowałem nowe rozdanie na II turę.

 

Wątpię, by wpisy tutaj miały znaczenie na głosujących, zwłaszcza te rozpaczliwe. Moje zdanie było znane od pierwszych minut podania ofert. Każdy wiedział, że mam tu swój interes.


Po głosach Qcina można chyba powiedzieć, że karty są już właściwie rozdane.

 

No, ale tura cały czas trwa i ktoś może jeszcze zmieni głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem pisałem, że Holiday powinien trafić do Pacers, ale gdyby był jedynką, bo oferta na Niego była zdecydowanie najlepsza.

 

Twój problem jest taki, że oferta na Milsapa też taka była. No szanujmy się, Smoku. Takie są fakty. I gdyby trafił do Ciebie, czułbym się lekko oszukany. Ale mimo, że w pewnym momencie miałeś sporą przewagę nie rozdzierałem szat i już planowałem nowe rozdanie na II turę.

 

Wątpię, by wpisy tutaj miały znaczenie na głosujących, zwłaszcza te rozpaczliwe. Moje zdanie było znane od pierwszych minut podania ofert. Każdy wiedział, że mam tu swój interes.

 

Oferta dla Millsapa była z mojej perspektywy w 100% racjonalna, choć i tak niektórzy na fb nie mogli się nadziwić jak to możliwe żeby wiekowy Sap zgarniał niemal 30% salary. Mogłem wyjechać z totalnym maksem, ale co by mi to dało? Za dwa lata płaciłbym okolice 70 baniek za trio Jokić-Sap-Harris, a za chwilę doszedłby Murray z Juancho z którymi też wiążę olbrzymie nadzieje. Nie jest problemem to MC, że miałeś w tym swój interes, to naturalne i zrozumiałe, mogłeś po prostu sobie oszczędzić tych wpisów, bo o ile zgadzam się, że posty w komentarzach mają mniejsze znaczenie, to uderzyło mnie to personalnie, choć jak pisałem zachowałem się fair i zagłosowałem na Jrue w NOP. Nikt by Cię nie oszukał, moja oferta była dobra bo proporcje 40/60 uważam za sukces, Ronnie natomiast będzie płacił 30 baniek gościowi, który prawdopodobnie będzie absolutnie nietrejdowalny z tym kontraktem, a w perspektywie ma odejście PG, które najpewniej tak czy inaczej nastąpi. Pokrzywdzony powinien czuć się natomiast Regis, który pląci za to, że dodał Nurka czyli na obecny stan faktyczny top10 centrów w lidze, on może odczuwać niesprawiedliwość i to sporą, ale nie Ty z core AD-Hield.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię, że twoja oferta jest zła. Wiadomym jest chyba dla wszystkich, że Ronnie przepłacał i Milsapa i Holidaya z wiadomych względów. Ba, nawet oferta na Lowry'ego jest wyższa kontraktowo niż ta od Raptors. No, ale Longer dał mu gwarantowane 5 lat. Dla mnie Milsap nie jest wart takich pieniędzy jak dostał, zarówno tu jak i w RL. Ale skoro są one na stole to musimy je rozpatrywać.

 

A moje core nie ma znaczenia dla głosowania w sprawie Milsapa. Holidaya przerżnąłem wyraźnie. Ty Milsapa minimalnie, a obaj oszczędzamy 30 mln. Nikt, więc nie wątpi, że akcje Denver Nuggets stały wyżej od Pelikanów. Tu zadecydowały tylko i wyłącznie preferencje RonnieArtecics.

 

Nie chciałem Cię urazić. Co złego to nie ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby już nie odnosić się do kwestii drażliwych, napiszę tylko, że kontakt Millsapa, który podpisał te kilka dni temu jest w mojej opinii top3 tego lata

 

wiem, że jesteś dobry herbatnik, ale przemawia przez Cb ulga i trochę inaczej brzmiałby Twój ton gdyby wszystko potoczyło się inaczej, a dużo nie brakowało

 

liczę, że się spotkamy w Wawce na zlocie i przy kielichu wszystko sobie na spokojnie wyjaśnimy ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie czasy nastały, że zlot będzie kiedy ja go obwieszczę i choć nie był planowany, to może właśnie ziarno zostało zasiane

 

nie wcześniej jak końcówka sierpnia jednak

 

Ciężki termin dla mnie to może być, bo akurat chrzciny córki będę miał. No, ale będę nasłuchiwał wiadomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje bardzo :)

 

Teraz rozkminiam jak to możliwe, że wcześniej brakowało mi 0,5mln na II turę, a teraz wychodzi mi 11mln.

 

A wychodzi na to, że opłaca się trzymać cap holdy, bo potem można je zrzucić i nie masz phantomów.... ;)

 

No to NOP mają 11mln, by dorzucić coś ekstra do rosteru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś słusznie zauważył, mój głos w sprawie Haya jest nieważny.

Czuję ulgę, bo decydowanie miedzy Jazz a Celtics jest chyba najtrudniejsze. Zmieniałem zdanie tak co godzinę ;)

 

To jakie terminy na drugą turę? Bo chyba można już lecieć z koksem? Druga będzie ciekawsza.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.