Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

A propos Gallinariego - Nets skonstruowali kontrakt 20,21,22 z TO wiec pojscie za kasa to 1 mln... Gallo zapewne taki pazerny nie jest i 1 mln to praktycznie nic, a Jazz>Nets... chociaż może i tak pójdzie do Nets jeśli Hayward zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Gallinariego - Nets skonstruowali kontrakt 20,21,22 z TO wiec pojscie za kasa to 1 mln... Gallo zapewne taki pazerny nie jest i 1 mln to praktycznie nic, a Jazz>Nets... chociaż może i tak pójdzie do Nets jeśli Hayward zostanie.

 

Wydaje mi się, że tu jest inny powód trochę. Mogę się mylić, ale aż tak podpowiadał nie będę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powód to pizza i spaghetti oraz nowojorskie lachony, gallo do mormonlandii to się nie nadaje totalnie:)

a tak jeszcze sobie myślę czy głosowanie nad haywardem to nie jest czasem plebiscyt pt czy Cousins jest rakiem? :)

W pewnym stopniu na pewno jest, dla mnie osobiście osoba Cousinsa dzialała najbardziej na minus i zdecydowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Gallinariego - Nets skonstruowali kontrakt 20,21,22 z TO wiec pojscie za kasa to 1 mln... Gallo zapewne taki pazerny nie jest i 1 mln to praktycznie nic, a Jazz>Nets... chociaż może i tak pójdzie do Nets jeśli Hayward zostanie.

Mj1 chodzi o to, że NY daje więcej kasy sam w sobie, jasne że milion w tą czy w tą nie zrobi różnicy ale kontrakty reklamowe, własne biznesy, nawet bycie jakimś pseudo celebryta to wszystko generuje dodatkowe piniazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wtracac, ale chyba za bardzo przywiazujecie uwage do otoczki, ktora was nie dotyczy: market, szmal z reklam, dziwki, koks, fury, imprezowe zycie. To chyba mialobyc cos w rodzaju menadzera a powoli zmierza w kierunku bossow Nowego Jorku, Nowego Orleanu czy Indiany.

 

Licze ze Ibaka zostanie w Socie bo to perfect fit pod Townsa w tej chwili. A no i Indiana robi fajna robote na FA. Nie wiem czy George nie bedzie mial dylematu za rok by zdobyc Wschod po LBJ.

 

Jak Boston nie pozyska Haywarda to wspolczuje Regisowi. Wtedy moze zostanie mu przebudowa: Smart, Fultz, Brown, Nurkic plus tegoroczny draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że coś takiego jak "NY to wielki rynek i Gallinari zostanie tam Cristiano Ronaldo" to już przesada.  Tym bardziej, że jak już przy tax się zgadzaliśmy, te rynki dzis mozna sobie wcisnąć gdzieś. Internet jest wszędzie, a swego czasu największe zasięgi robili Westbrook z Durantem w Oklahomie.  Wchodząc w to głębiej można powiedzieć, że taki Gallinari w NY to jest jak ja w Łodzi. Nikt się mną nie przejmie, chyba że mnie zna. 

 

Ibaka już jest praktycznie w Minnesocie. Lowry "podpisał" z Toronto, a Ibaka zebrał kilka 1 i wszystkie 2. 

 

Z oceną Indiany mam problemy. Fajnie, że Ronnie poszedł all-in, ale te kontrakty były oddawane w panice i teraz mógł być w lepszej sytuacji. No i u niego faktycznie wiele będzie zależało od PG 2018. Jeśli odejdzie z 50-55 W OKC do LAL, które wygra ze 25-30 spotkań, to klops. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego faktycznie bez sensu jest granie po realnym nba. wiadome byly wyniki play offs a gdybysmy zagrali przed, nie bylyby takie oczywiste. tak samo fa. znowu się zepnę ale myśle że gdyby nie było wiadome gdzie poszedl millsap to by wiele osob w ciemno dalo mi go za te 30 mln wiecej ktore zaproponowalem. a tak maja dylemat, bo przeciez sap w real wybral nuggets..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego faktycznie bez sensu jest granie po realnym nba. wiadome byly wyniki play offs a gdybysmy zagrali przed, nie bylyby takie oczywiste. tak samo fa. znowu się zepnę ale myśle że gdyby nie było wiadome gdzie poszedl millsap to by wiele osob w ciemno dalo mi go za te 30 mln wiecej ktore zaproponowalem. a tak maja dylemat, bo przeciez sap w real wybral nuggets..

 

ale opperujemy na realnych zawodnikach więc w pewnym sensie indywidualne preferencje zostają zawsze uwzględnione.

 

a akurat sprawe Mllsapa uważam za no brainera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrue Holiday has reached an agreement with Indiana Pacers. Sides waiting for other decisions, sources say

to plan minimum na fa wykonany, ale może jeszcze uda sie wymienic go na millsapa :tongue: 

żałuję że nie mogę mieć obu, bo naprawdę świetnie fitują obaj, ale Teague z Sapem w sumie się znają, także tego.. :smile:

 

 

edit: czysto spekulując, gdybym wygral też sapa, mogę z niego zrezygnować na rzecz jrue? tzn zmienic priority list?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.