Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Sign and trade są na ten moment niedozwolone. Ich temat ma wrócić dopiero w przyszłym sezonie.

 

Portera będziesz mógł wymienić dopiero podczas następnego okienka czyli chyba w lutym.

 

Ale możecie dogadać się na lewo. Czyli coś tam LBS Ci da, a ty w zamian nie wyrównasz oferty.

Nie ma jeszcze ostatecznych wyników 1 tury, a co za tym idzie Porter jeszcze nic nie podpisał z Nuggets. Dlatego też jeśli dogadamy się przed oficjalnym zakończeniem głosowania to nie widzę problemu aby ten trade został uznany jako "legalny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze ostatecznych wyników 1 tury, a co za tym idzie Porter jeszcze nic nie podpisał z Nuggets. Dlatego też jeśli dogadamy się przed oficjalnym zakończeniem głosowania to nie widzę problemu aby ten trade został uznany jako "legalny".

 

Ale ty od dawna nie możesz handlować Porterem...

 

Ani nikt żadnym innym kontraktem, który wygasł z końcem poprzedniego sezonu.

Gdyby to był UFA nic byście nie mogli zrobić. W przypadku RFA możecie dogadać się tak, by Porter nie był częścią wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne. Wrócę do domu to dodam jego głos.

Niech się MJ martwi.

 

// Poprawiłem.

 

Hayward, Galinari, Millsap still undecided about future.

Może zrobimy tak, że mój głos nie będzie się liczył to chyba będzie sprawiedliwe

 

P. S.

Co robimy z sytuacją Gallo jeśli między mną, a Utah będzie remis? January

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o posiadane picki i łaczenie tego z glosowaniem to predzej Celtics nie powinni głosować w kwestii Nets których mają pick bo w ich interesie jest by pick był jak najniższy a nie Nets w sprawie celtics.

 

Ale moim zdaniem każdy glos powinien sie liczyć do głosowania w sprawie FA z wyłączeniem osób które złożyły ofertę danemu graczowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o posiadane picki i łaczenie tego z glosowaniem to predzej Celtics nie powinni głosować w kwestii Nets których mają pick bo w ich interesie jest by pick był jak najniższy a nie Nets w sprawie celtics.

 

Ale moim zdaniem każdy glos powinien sie liczyć do głosowania w sprawie FA z wyłączeniem osób które złożyły ofertę danemu graczowi.

 

A Karpiu nie powinien głosować w sprawie Milsapa, bo w jego interesie są słabe Pelikany. Ma mój pick...

 

Panowie, nie popadajmy w paranoje z tymi ograniczeniami.

 

Reguły są proste. Kto bierze udział w licytacji gracza, ten nie może głosować. I tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Karpiu nie powinien głosować w sprawie Milsapa, bo w jego interesie są słabe Pelikany. Ma mój pick...

 

Panowie, nie popadajmy w paranoje z tymi ograniczeniami.

 

Reguły są proste. Kto bierze udział w licytacji gracza, ten nie może głosować. I tylko tyle.

No ja się zgadzam przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3kk to za mało bo po sezonie trzeba będzie wyłożyć na nową umowę Nurkicia. Jeśli miałby przyjść Anderson to dla Leonarda nie ma miejsca. Do tego musi polecieć ktoś z dwójki Turner/Crabbe. Raczej Crabbe bo to nie jest jakiś gorący kartofel i lepiej rokuje więc nowy pracodawca może mieć z niego prawdziwą korzyść. Jemu się przyda reset.

 

 

Poprosimy o głos i zadeklarowanie się czy chcesz dalej brać udział w zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać musiałem przepłacić żeby wygrać licytacje, Tecu, stąd brak kasy na dwóch, a taki był w sumie wymarzony fit żeby wziąć obu.. 

co jeszcze nie jasne? millsap już przesądzony.. mam 14/26 głosów ;)

teoretycznioe, bo ktoś możę zmienić zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosimy o głos i zadeklarowanie się czy chcesz dalej brać udział w zabawie.

Przepraszam ale odpuszczę, nie jestem w stanie znaleźć czasu na bieżące studiowanie tematu a im większe zaległości tym większa praca w ogarnianiu chociażby składów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale odpuszczę, nie jestem w stanie znaleźć czasu na bieżące studiowanie tematu a im większe zaległości tym większa praca w ogarnianiu chociażby składów.

Szacunek za to, że tak szybko i w tak dobrym momencie to napisałeś, tak sam z siebie. Szacunek, że masz szacunek do nas i naszego czasu. Ogólnie szacunek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.