Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszło mi nawet przez myśl poprosić Jacka, by chociaż zagłosował.

 

Ciężki temat.

 

Może sami główni zainteresowani powinni się wypowiedzieć.

 

o nic go nie proś, sądząc po zaangażowaniu to  nie powinno być w żaden sposób wiążące skoro jasno widać, że od dłuższego czasu nie interesowała go gra, to niby skąd ma głosować z przekonaniem nieznając pewnie większość rosterów?

Zobaczymy co powie Regis i MJ1

 

a co mogą zrobić? sprawa jest nierozwiązywalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nic go nie proś, sądząc po zaangażowaniu to  nie powinno być w żaden sposób wiążące skoro jasno widać, że od dłuższego czasu nie interesowała go gra, to niby skąd ma głosować z przekonaniem nieznając pewnie większość rosterów?

 

a co mogą zrobić? sprawa jest nierozwiązywalna

 

Zrób coś dla mnie i pogadaj z Rapparem, bo to twój dobry kolega, a ja już nie mam do Niego siły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek za to, że tak szybko i w tak dobrym momencie to napisałeś, tak sam z siebie. Szacunek, że masz szacunek do nas i naszego czasu. Ogólnie szacunek.

dokładnie kijowo na maxa 

 

najlepiej olać jego głos, mowię to a nie znam wyników FA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że bezsensu jest zmuszać się do gry.

 

Rappar zawsze był aktywny w takich zabawach, a teraz to trochę wygląda jak Iverson w Big3. Głośne nazwisko, ale po za tym to duże rozczarowanie ;)

 

napisał mi to co Tobie na PW, brak capu i picków ogranicza jego aktywność, ale nie zamierza rezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olac glos ptb czy nie to maly problem, gorzej ze trzeba znalezc kogos kto by uczestniczyl w dalszych rundach FA

 

Może Przemek_Orlinski?

 

Dziwne, że nie pomyślałem o Nim wcześniej :)

Olac glos ptb czy nie to maly problem, gorzej ze trzeba znalezc kogos kto by uczestniczyl w dalszych rundach FA

 

Ano i GM Blazers będzie tylko decydował o ewentualnym wyrównaniu Plumlee, więc Nas nie ogranicza.

 

Ale głosowanie I rundy to problem na teraz.

No chyba, że sam złoży ofertę Plumlee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.