Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Meh, ja będę ostro bronił Haya w Celtics. Jazz są gorsi niż w RL NBA, a w real NBA nie potrafili nakłonić Haya nawet Rubio, którego chciał, a go sprowadzili. DMC to zaleta, a nie wada przy FA - Hay widziałby tu team (IT, Fultz, Cousins, Nurkic), z którego po dołączeniu tworzy wschodniego contendera. Nurkic i IT wymiatali w końcówce sezonu, Cousins jednak ma renomę wysoką.

 

Obecnie wybranie przez niego Jazz jest nierealne (Favors i Mitchell out, Ross in z znaczących graczy).

Rozpatrzysz mój wniosek na temat możliwości odrzucania ofert przez graczy w I turze, by nie dochodziło do absurdów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tu nikt się nie będzie obrażał i nie był pamietliwym - ten mi tak zagłosował to ja mu tak.

Analizujemy kasę, rolę w zespole, siłę zespołu, wierność, ale też dochodzą czasami takie niuanse jak siła konferencji itd. Ja przynajmniej nie biorę pod uwagę tego co zrobili gracze w realu, zwłaszcza, że mieliśmy głosować przed FA i to trochę nie fair, że przez to zamieszanie ktoś mógłby coś ugrać.

Ciekawe czy ktoś przy głosowaniu bierzw pod uwagę zagrozenie dla swojej druzyny, future picki itd.

 

dokładnie, to lipa jest że to po FA, bo czasem nie sposób nie brać tego pod uwagę

 

za rok MUSIMY dać radę przed

 

 

Nie ja to powinienem pisać, ale nie mogę nie zauważyć

 

W Indianie Holiday dostaje 128 mln za 4 lata gry, a w Pels 120 za 5 lat. Więc jaki tu jest dłuższy kontrakt vs większa kasa i gdzie tu jakas zaleta tej 5 letniej umowy? :grin:

 

no wiecej kasy w Indianie bo za rok gry jest 32 a w Pels za rok będzie miał24

więc większa kasa kontra dłuższy kontrakt (bo 4 lata kontra 5 lat)

Jrue ma mase kotnuzji i kolejna w tym wieku może go już skasować kompletnie, więć w jego interesie jest dłuższy kontrakt, zgodzisz się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to lipa jest że to po FA, bo czasem nie sposób nie brać tego pod uwagę

 

za rok MUSIMY dać radę przed

 

 

 

no wiecej kasy w Indianie bo za rok gry jest 32 a w Pels za rok będzie miał24

więc większa kasa kontra dłuższy kontrakt (bo 4 lata kontra 5 lat)

Jrue ma mase kotnuzji i kolejna w tym wieku może go już skasować kompletnie, więć w jego interesie jest dłuższy kontrakt, zgodzisz się? 

 

Nie zgodzę się fc*** :D Bo on dostaje od Pacers  W 4 LATA 124 mln. A TAM W 5 LAT 120 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się fc*** :grin: Bo on dostaje od Pacers  W 4 LATA 124 mln. A TAM W 5 LAT 120 mln.

no spokojnie :tongue:

 

tutaj się rozchodzi o te 8 mln ale jeden rok dłuższego kontkratu, będzie miał sianko rok dłużej :smile:

 

 

edit:

 

czekaj, czekaj bo zjebałem :P

przecież wtedy może teoretycznie dostać nowy kontrakt po tych 4 latach....

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNC

 

W Pacers w po 4 roku ma ju 128 baniek na koncie i może szukać kolejnego kontraktu

W Pels po 4 roku ma na koniece 96 milionów i musi jeszcze rok czekać, żeby dostać kolejne 24. W tym czasie już by mógl na kolejnym kontrakcie zarabiać, choćby i niższym, ale i tak będzie 8 + X mln do przodu. 

 

Z ekonomicznego punktu widzenia dochodzi jeszcze kwestia wcześniejszego zainwestowania jakiejś części środków.

Nie da się tego wybronić w żaden logiczny sposób. 

 

Nawet gdyby nie mógł, to lepiej w 4 lata dostać 128 mln i mieć rok dłużej wakacji do końca życia

niż

robić 5 lat na 120 mln i dopiero wtedy skończyć :P

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNC

 

W Pacers w po 4 roku ma ju 128 baniek na koncie i może szukać kolejnego kontraktu

W Pels po 4 roku ma na koniece 96 milionów i musi jeszcze rok czekać, żeby dostać kolejne 24. W tym czasie już by mógl na kolejnym kontrakcie zarabiać, choćby i niższym, ale i tak będzie 8 + X mln do przodu. 

 

Z ekonomicznego punktu widzenia dochodzi jeszcze kwestia wcześniejszego zainwestowania jakiejś części środków.

Nie da się tego wybronić w żaden logiczny sposób. 

Dodatkowy rok darmowego stomatologa i karty multisport ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Ronniemu się uda zrobić drużynę z Holidayem, Millsapem, Georgem i Turnerem to za rok będzie ciężka sprawa z Georgem w LAL.

To zależy, jeśli PG podpiszę w realu z Lakers to znaczy, że rzeczywiście jest na nich napalony i dla niego liczy się tylko to żeby grać w Los Angeles, a wtedy skład Pacers nie będzie miał wielkiego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz wynik w sprawie Noela? ile do iilu?

na komórce przewijanie z góry do dólu jest męczące :P


21


To zależy, jeśli PG podpiszę w realu z Lakers to znaczy, że rzeczywiście jest na nich napalony i dla niego liczy się tylko to żeby grać w Los Angeles, a wtedy skład Pacers nie będzie miał wielkiego znaczenia.

dlatgo musimy zrobic to przed FA, bo u nas skład Pacers jest zuuupełnie inny 

zresztą LAL tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca o to chodzi. Jeśli odejdzie od takiej ekipy jak OKC po zrobieniu 50-55 W do papiaków z Los Angeles (bez obrazy) to znaczy, że u nas też tam pójdzie na 99,9%. Chyba jedyną szansą zatrzymania go byłoby granie w finałach NBA.

 

13:6 dla Magic. 

Ale ja wciąż nie rozumiem, która oferta jest lepsza, wyższa i co wynika z tej restrykcji w takim przypadku

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca o to chodzi. Jeśli odejdzie od takiej ekipy jak OKC po zrobieniu 50-55 W do papiaków z Los Angeles (bez obrazy) to znaczy, że u nas też tam pójdzie na 99,9%. Chyba jedyną szansą zatrzymania go byłoby granie w finałach NBA.

 

Dokładnie o to mi chodzi. Tym bardziej, że u nas Lakers mają Butlera i lepszą ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że Jazz dla Haya szli po Rubio? a tu brak jeszcze Fava i Mitchella.

Nurkic wymiatał w końcówce RS.

Boogie to lepszy wabik pod kosz niż Baynes?

 

 

jedyny gracz którego brak każe mi się zastanowić drugi raz nad głosem to Mitchell :) nurkic zaś miał póki co jeden dobry miesiąc w rs, boogie nigdy nie wygrał więcej niż 35 spotkań, fultz to rook, na miejscu haywarda wolę już goberta i hilla

 

BTW mnie za to dziwią głosy na magic przy noelu, każdy rfa idzie raczej za hajsem bo i tak go mogą zmatchowac więc myślałem, że zwycięstwo nets jest tutaj oczywiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.