Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy January już przyjął jakąś konwencję.

 

Imho, jeśli mowa o klubie macierzystym vs odejście, możemy dać handicap obecnemu klubowi, co ma niezłe uzasadnienie.

 

Natomiast jeśli chodzi o zawodnika i 2 nowe kluby to dałbym jakiś krótki czas (12 h?) na przekonanie kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku remisu 1szych miejsc powinnismy chyba patrzeć na to ile 2gich miejsc co? Np w głosowaniu millsapa ze dwie osoby dały jeszcze Atlantę przed Nuggets.

 

W sumie prawda. Dobrze, że napisałeś, bo miałem szukać Twojego posta do atencji:

 

https://www.si.com/nba/2017/07/11/paul-george-overstated-lakers-interest

 

Chyba wygrałeś offseason, aczkolwiek ja personalnie nigdy nie byłem nastawiony na to, że George ucieknie z z 50W teamu do 25-30. No więc nieźle 

 

Ale w sytuacji Gallo są tylko 2 kluby :D 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo skąd kolega to zna? :smile:

 

 

@Tomek 

 

jak sytuacja z Noelem?

 

czy faktycznie wychodzi na to, że Noel nie jest zbyt ogarnięty bo woli być uwiązany w ORL tą team option na 5tym roku zamiast dużo lepszego deala od Nets, który ORL i tak zmatc***e? ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy faktycznie wychodzi na to, że Noel nie jest zbyt ogarnięty bo woli być uwiązany w ORL tą team option na 5tym roku zamiast dużo lepszego deala od Nets, który ORL i tak zmatc***e? ;)

Głupi bo czarny? Biały to by szkole skończył i zawód porządny znalazł a nie skakał za piłka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zakomunikować jeszcze przed zakończeniem 1 tury głosowania , że wraz z Denver prowadzimy negocjacje w kwestii wymiany sign & trade Otto Portera. 

 

Sign and trade są na ten moment niedozwolone. Ich temat ma wrócić dopiero w przyszłym sezonie.

 

Portera będziesz mógł wymienić dopiero podczas następnego okienka czyli chyba w lutym.

 

Ale możecie dogadać się na lewo. Czyli coś tam LBS Ci da, a ty w zamian nie wyrównasz oferty.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.