Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

ja też zaraz dam na Jazz, raz że kasa dwa że fajnie się wzmocnili 

poza tym duet Nurkic-Cousins mnie nie przekonuje, DMC jako czwórka sięśrednio sprawdza (pomijająć żę Nurek bedaąc tym drugim C może być tak samo zgaszony jak w Denver)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Jrue, to mam wątpliwości odnośnie oferty Indiany - 128/4 to dużo i nie wiem, czy legalne, ale bez porównania lepsze niż 120/5...

 

A Hayward to myślę, że ludzi ta kasa przekonuje i ten chaos w Bostonie z wymianami, a w Jazz spokojnie przygotowywalem mu miejsce, jednocześnie zapewniając wsparcie od legend Jazz ;)

 

Tez jestem trochę zaskoczony, że sporo ludzi zagłosowało za Utah, ale nie ma się jeszcze z czego cieszyć ;)

Akurat kasa powinna być argumentem przeciw Utah - przecież od początku było wiadomo, że Hay chciał 3+1 i taką ofertę w realu dostał też od Utah.

Widzę, że wiele osób nie łapie podstawowych rzeczy, co jest dość rozczarowujące.

 

Argumentu z tym chaosem też nie kupuję - zrobiłem dwie wymiany, bo

a) była szansa na pozyskanie top3 centra w lidze, do tego top 3 moich ulubionych zawodników za rozsądną cenę więc skorzystałem

B) musiałem zrobić miejsce w salary na Haya więc pozbyłem się minusowego kontraktu Horforda.

 

Jednak odrzucenie zaproszenia do ligi przez jakieś 50 procent pierwotnego składu bardzo mmocno odbiło się na jej poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a co zrobili?

 

kasa kasą, ale jest też poziom sportowy i tutaj Pels mają jednak przewagę

 

to zapytaj Erica Gordona dlaczego zwiał, czemu Davis gra średnio 65 spotkań, czemu Ryno był tam wiecznie połamany

 

jest powszechna opinia że ich sztab medyczny to partacze i stosują jakieś metody z NFL, które wychodzą bokiem zawodnikom NBA

 

no a kasa kasą, ale tu mówimy o różnicy niemal 10 baniek na rok czyli sporo jednak

 

poziom sportowy jasne NOLA wyższa ale poza Davisem to tam jakichś gigantów nie ma, fanem Biyombo to jest chyba tylko Camby :)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapytaj Erica Gordona dlaczego zwiał, czemu Davis gra średnio 65 spotkań, czemu Ryno był tam wiecznie połamany

 

jest powszechna opinia że ich sztab medyczny to partacze i stosują jakieś metody z NFL, które wychodzą bokiem zawodnikom NBA

 

no a kasa kasą, ale tu mówimy o różnicy niemal 10 baniek na rok czyli sporo jednak

 

poziom sportowy jasne NOLA wyższa ale poza Davisem to tam jakichś gigantów nie ma, fanem Biyombo to jest chyba tylko Camby :smile:

 

czyli wychodzi na to, że Camby zapomniał o jednym

 

wymienić sztab medyczny ;)

 

nawet biorąc pod uwagę te argumenty, to ja nie widzę tutaj większej przewagi Pacers poza kasą, czyli to powiedzmy jest 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że za rok chyba jednak trzeba by było zmienić ilość bidów w pierwszej jak i we wszystkich turach na 5. Bo teraz to można złożyć ofertę i się wstrzelic a dodatkowo za rok maja być także oferty zespołów, które nie mają cap spaca a dogadany deal czyszczeniowy.

Aktualne FA bym zostawił w nie zmienionej formie, bo teraz już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że za rok chyba jednak trzeba by było zmienić ilość bidów w pierwszej jak i we wszystkich turach na 5. Bo teraz to można złożyć ofertę i się wstrzelic a dodatkowo za rok maja być także oferty zespołów, które nie mają cap spaca a dogadany deal czyszczeniowy.

Aktualne FA bym zostawił w nie zmienionej formie, bo teraz już za późno.

 

W piewszych jest fajnie, bo nie da się na raz negocjować z 5 graczami z górnej półki, bo to wymaga zaangażowania wszystkich najważniejszych ludzi. Coach, gwiazdy, management, jakaś legenda klubowa. 

 

Jak zmieniać to jedynie w tych ostatnich, gdzie się uzupełnia rostery. I jeśli mamy aż 2 tygodnie na rudne to nawet i od tego roku. Bo jeszcze się nie odbyła więc nikt pokrzywdzony nie zostanie 

 

Sources say

 

George Hill moving to Utah

Kyle Lowry signing with Raptors

Chris Paul, JJ Redick, Blake Griffin stay in LA

Andre Iguodala waiting for Millsap's decsion in order to join Nuggets

Stephen Curry signed $201 mln deal with Warriors

Kevin Durant re-sign with Warriors

Serge Ibaka agreed to 3yr deal with Timberwolves

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA TYCH KTORZY MAJA DYLEMAT W GLOSOWANIACH DOTYCZACYCH PACERS.

Wiemy wszyscy co się stało w real nba, pacers zostali z niczym, pg się na nich wysrał itp itd. Widzę że troszke ludzie patrzą przez pryzmat real Pacers na dzisiejsze FA. Przypomnę tylko że chociażby mój skład jest całkiem inny (z REAL squadu zostali tylko Turner,J.Young oraz G.Robinson) i opiszę w kilku zdaniach jak wygląda sytuacja w pacers, zwlaszcza na linii george-działacze.

Jak wiadomo, w styczniu Larry Bird abdykował i GM'em został Ronnie Artestics, od 2005 związany z Pacers działacz, właściciel zna się z nim bardzo dobrze i postanowili że wspólnie poprowadzą zespół do sukcesów w najbliższych latach. Pierwsze co zrobił nowy GM, to poważna rozmowa z Paulem George.. PG chciał bowiem transferu do innego klubu jeszcze za kadencji Birda, przynajmniej przebąkiwał o tym że nie przedłuży z Pacers kontraktu, jeśli nie zostaną oni wzmocnieni. Ronnie Artestics zapewnił więc największą gwiazdę, że w pozostałe półtorej roku kontraktu superstara postara się zbudować mu skład na contendera, a w zamian oczekuje on pełnego zaangażowania w grę i choćby rozważenia oferty przedłużenia kontraktu w lato 2018 roku. Ronnie Artestics podkreślał, że PG pomimo niezadowolenia z sytuacji w klubie nadal jest zawodnikiem, w okół którego Pacers chcą się budować. Gwiazdor i GM znają się bardzo dobrze, także dogadali się gentlemeńską, słowną umową, że albo działacze zbudują team będący w stanie walczyć z najlepszymi, albo się pożegnają w zgodzie w 2018. PG to człowiek honoru, więc zagra następny rok na pełnych obrotach i nie będzie marudził. Co za rok? Zobaczymy. Jednak sytuacja George'a nie jest przesądzona ;)

 

Ja natomiast poszedłem va banque jak wiecie i...

Wyczyściłem salary na maxa jak się da, zostawiając przy tym fajny młody core. Nie wiem czemu ktoś taki jak Millsap wolalby isc do Denver, tymbardziej że Denver leży na zachodzie, i nie mają żadnego superstara..i za 30 mln mniej to już w ogóle.. zapomnijcie o szopkach w Indianie w Real NBA i głosujcie obiektywnie - na podstawie sytuacji jaka jest tu a nie tam. W tej grze nigdy nie odzwierciedlimy atmosfery jaka panuje w drużynie, plotek, sources o kogoś niezadowoleniu także nie rozumiem na jakiej podstawie patrząc na czysty papier ze składami i miejscem w salary ktoś daje Millsapa do nuggs za 30 melonów mniej...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Haywarda wydaje mi się, że Gallo mógłby stać się 1./2. opcją w ekipie na PO, nawet na 2.rundę, a w Nets może by oddawał 10 trojek na mecz, ale wejscie do PO to by byl sukces, a nie jest to jakoś bardzo prawdopodobne... wiec te 3 mln może sobie odpuścic, aby wreszcie grać o wyższe cele, ale rozumiem, że może inni GM-owie patrzą na to inaczej ;)

Wyższe cele? Dlatego wybrał Lac w realnym świecie? Co on ma tu ugrać? Z połamanym BG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to, że Camby zapomniał o jednym

 

wymienić sztab medyczny ;)

 

nawet biorąc pod uwagę te argumenty, to ja nie widzę tutaj większej przewagi Pacers poza kasą, czyli to powiedzmy jest 50/50

 

jest jeszcze jeden ważny argument

 

deal z Indianą jest czteroletni a z NOLA 5 lat, czyli Jrue ma większą szansę złapać ostatni dobry kontrakt - wiek 30-31 lat dla point guarda jest kluczowym okresem bo decline może ale nie musi się rozpocząć i jeszcze jakiś gruby deal może w 2021 wyłowić, a w 2022 to już nie wiadomo, może być trudniej

 

dla mnie to jest bardzo istotny argument z punktu widzenia Jrue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższe cele? Dlatego wybrał Lac w realnym świecie? Co on ma tu ugrać? Z połamanym BG?

 

Ale to jest prawie identyczna sytuacja.

 

Zarówno u nas w Jazz jak i w RL LAC wejdzie tylko do PO, może powalczy o 2 rundę.

 

W LAC ma na 1 Beva, który będzie pracował w obronie i rzucał 3, a za plecami DAJ, który daje solidny rim protecting

W JAZ jest na 1 George Hill, czyli też spacing i obrona, a na środku DPOTY caliber w postaci Goberta.

 

Wyniki pewnie zbliżone będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechawe mam z tego waszego glosowania......
U mnie w Indianie było play off w zeszlym roku, oraz zostali liderzy czyli George i Turner. 

Przebiłem ofertę Nuggets o 30mln dolarów teoretycznie, bo wiadomo że team option i player option to nie to samo.
Nuggets nie byli nawet w PO, w dodatku grają na zachodzie i nie mają na tą chwilę żadnego gracza na choćby podobnym poziomie co Paul George. Wy piszecie przy wyborze Nuggets argument  POZIOM SPORTOWY. Jaki k***a poziom sportowy? Denver to tacy sami średniacy co Pacers w tej chwili, basta. SKONCZCIE patrzec na Real NBA!

Jrue Holiday? To samo. 120 w 5 lat czy 128 w 4? Też poziom sportowy może decyduje?? Pelicans >>> Pacers? No, k**a, nie sądze.. (patrz wyżej).

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie drużyny doczłapały do PO, żeby dostać jednogłośnego sweepa w pierwszej rundzie. Sam przywołałeś zachód jako kontraargument. Więc Pacers masz PO na słabym wschodzie, a Nuggets na silnym zachodzie. 

 

Nie to, żebym widział Millsapa w Nuggets, ale Twój argument nie trzyma się kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze nie rozumiem za bardzo głosowania na Sapa (Nuggets) Haya (Jazz) i Holidaya (Pels). Oferty Pacers/Cs/Pacers są znacznie lepsze.

 

a to od kiedy wielkość kontraktu ma zawsze decydujące znaczenie? jakby tak było to głosowanie nie byłoby potrzebne i wygrywałaby po prostu najwyższa oferta,, przecież ludzie widzą co się stało w realu i ile odpuścił Millsap, oczywiście był trochę pod ścianą, ale nie wierzę, że jakby się uparł to Nuggets by mu tego trzeciego roku nie zagwarantowali 

 

żeby nie było też mnie trochę dziwi faworyzowanie Jazz w wyścigu po Haya, ale tu chyba dochodzi czynnik, który jednak w realu nie występuje czyli sympatie i antypatie głosujących, pomimo, że Regis jest tutaj na tym mocno stratny, to jednak w mojej opinii to dodaje kolorytu i czyni zabawę ciekawszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piewszych jest fajnie, bo nie da się na raz negocjować z 5 graczami z górnej półki, bo to wymaga zaangażowania wszystkich najważniejszych ludzi. Coach, gwiazdy, management, jakaś legenda klubowa. 

 

Jak zmieniać to jedynie w tych ostatnich, gdzie się uzupełnia rostery. I jeśli mamy aż 2 tygodnie na rudne to nawet i od tego roku. Bo jeszcze się nie odbyła więc nikt pokrzywdzony nie zostanie 

 

Sources say

 

George Hill moving to Utah

Kyle Lowry signing with Raptors

Chris Paul, JJ Redick, Blake Griffin stay in LA

Andre Iguodala waiting for Millsap's decsion in order to join Nuggets

Stephen Curry signed $201 mln deal with Warriors

Kevin Durant re-sign with Warriors

Serge Ibaka agreed to 3yr deal with Timberwolves

 

A Noel? sources nic nie mówią? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechawe mam z tego waszego glosowania......

U mnie w Indianie było play off w zeszlym roku, oraz zostali liderzy czyli George i Turner. 

Przebiłem ofertę Nuggets o 30mln dolarów teoretycznie, bo wiadomo że team option i player option to nie to samo.

Nuggets nie byli nawet w PO, w dodatku grają na zachodzie i nie mają na tą chwilę żadnego gracza na choćby podobnym poziomie co Paul George. Wy piszecie przy wyborze Nuggets argument  POZIOM SPORTOWY. Jaki k***a poziom sportowy? Denver to tacy sami średniacy co Pacers w tej chwili, basta. SKONCZCIE patrzec na Real NBA!

Jrue Holiday? To samo. 120 w 5 lat czy 128 w 4? Też poziom sportowy może decyduje?? Pelicans >>> Pacers? No, k**a, nie sądze.. (patrz wyżej).

 

a kto będzie Twoim pierwszym pg jeśli dostaniesz Millsapa? bo na Teagua to może Ci nie starczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to od kiedy wielkość kontraktu ma zawsze decydujące znaczenie? jakby tak było to głosowanie nie byłoby potrzebne i wygrywałaby po prostu najwyższa oferta,, przecież ludzie widzą co się stało w realu i ile odpuścił Millsap, oczywiście był trochę pod ścianą, ale nie wierzę, że jakby się uparł to Nuggets by mu tego trzeciego roku nie zagwarantowali 

 

żeby nie było też mnie trochę dziwi faworyzowanie Jazz w wyścigu po Haya, ale tu chyba dochodzi czynnik, który jednak w realu nie występuje czyli sympatie i antypatie głosujących, pomimo, że Regis jest tutaj na tym mocno stratny, to jednak w mojej opinii to dodaje kolorytu i czyni zabawę ciekawszą

 

Jakie sympatie? Jak tu 3/4 osób pytało, kto co prowadzi, bo nie poznaja nicków, czy coś.

 

Ile odpuścił Millsap i od kogo?

A Noel? sources nic nie mówią? :tongue:

 

Nie wiem, jak to RFA działa. Ty dałeś więcej ogólnie (ale z TO co trochę wtf dla takiego młodego gościa) a Nets dali więcej per yr. Co sie wyrównuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.