Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiechawe mam z tego waszego glosowania......

U mnie w Indianie było play off w zeszlym roku, oraz zostali liderzy czyli George i Turner. 

Przebiłem ofertę Nuggets o 30mln dolarów teoretycznie, bo wiadomo że team option i player option to nie to samo.

Nuggets nie byli nawet w PO, w dodatku grają na zachodzie i nie mają na tą chwilę żadnego gracza na choćby podobnym poziomie co Paul George. Wy piszecie przy wyborze Nuggets argument  POZIOM SPORTOWY. Jaki k***a poziom sportowy? Denver to tacy sami średniacy co Pacers w tej chwili, basta. SKONCZCIE patrzec na Real NBA!

Jrue Holiday? To samo. 120 w 5 lat czy 128 w 4? Też poziom sportowy może decyduje?? Pelicans >>> Pacers? No, k**a, nie sądze.. (patrz wyżej).

 

oho zaczyna się

 

Bledsoe - Harris - Wilson - Jokić to wg Cb są gorsze czy porównywalne perspektywy do Pacers z Turnerem, Okaforem i PG, który za rok ucieka? Denver to druga ofensywa, która potrzebowała idealnego fitu i to jest właśnie ten fit. Trochę klasy Ronnie, ja sam nie zakładałem, że tak łatwo pójdzie, mogłem równie dobrze przegrać przez te TO i specjalnie bym nie płakał, Porter to w moim mniemaniu też byłby bardzo dobrym uzupełnieniem za praktycznie podobny piniądz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

żeby nie było też mnie trochę dziwi faworyzowanie Jazz w wyścigu po Haya, ale tu chyba dochodzi czynnik, który jednak w realu nie występuje czyli sympatie i antypatie głosujących, pomimo, że Regis jest tutaj na tym mocno stratny, to jednak w mojej opinii to dodaje kolorytu i czyni zabawę ciekawszą

 

moim zdaniem u celtics jest dużo talentu ale też dużo znaków zapytania, a koncepcja grania z Boogiem i Nurkicem jest kontrowersyjna, dlatego tyle głosów na Utah i sam się do tego grona zaliczam

 

moim zdaniem wolni agenci powinni brać pod uwagę stabilność rosterów i takie eksperymenty jak Nurek+Boogie wcale nie są zachęcające

 

Tatum czy Fultz też mała różnica bo jeden i drugi robią hałas w SL

 

pamiętajcie że sam Hayward odjebał sagę i był jak widać wewnętrznie skonfliktowany więc u nas może być podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sympatie? Jak tu 3/4 osób pytało, kto co prowadzi, bo nie poznaja nicków, czy coś.

 

Ile odpuścił Millsap i od kogo?

 

Chodziło o to, że większość nie lubi chyba Celtics, czy to przez ruchy Ainge'a czy z innych względów do tego dochodzi fakt, że rywale ze wschodniej nie chcą wzmacniać konkurencji, ale to są spekulacje, więc ezy

 

Millsap wziął tylko 60 baniek gwarantowane, nie uważasz, że to trochę mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millsap na razie 8:6. Połowa głosów przed nami. Proszę nie robić niepotrzebnego zamieszania. Obrażanie nikomu na pewno nie pomoże.

 

Ale powiedziałeś, że odpuścił. Od kogo odpucił i ile ?

 

wg moich obliczeń jest 9:5, ale fakt, to jeszcze nic nie znaczy tym bardziej dziwna jest reakcja Ronnie'go

 

odpuścił Nuggets przy negocjacjach, być może miał też lepszą ofertę z Atlanty tego nie wiemy (czy wiemy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg moich obliczeń jest 9:5, ale fakt, to jeszcze nic nie znaczy tym bardziej dziwna jest reakcja Ronnie'go

 

odpuścił Nuggets przy negocjacjach, być może miał też lepszą ofertę z Atlanty tego nie wiemy (czy wiemy?)

 

Ja nie wiem, dlatego pytam. Pewnie policzyłeś mój głos, którego nie ma akurat przy Millsapie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale to wtedy nie policzyłbym jeszcze jakiegoś głosu Ronniemu, czy już się pogłubiłem?

 

zresztą walić to, dopiero półmetek

 

Masz 8 głosów, Ronnie ma 5. Z tym, że ja u siebie w excelu wpisałem sobie Indiane tak wstępnie, ale jeszcze tego nie przemyślałem.

 

Więc oficjalnie jest 8:5. 

 

Powtarzam, jakby ktoś coś zmieniał, to linijkę z głosami na niebiesko i jakimś pogrubieniem, żebym później się nie musiał doszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem swoje głosy,

do Pacers przekonał mnie PO dla Milsapa, bo ogołnie bardzo podobnie widzę dwie ekipy (pomijając fakt że w real NBA Paul pewnie by pogadał z Paulem czy ten za rok nie ucieka i wtedy zdecydował ale chyba tak głęboko nie wchodzimi, nie?)

 

problem jeszcze miałem Holidayem ale większa kasa kontra dłuższy kontkrat (problemy ze zdowiem od zawsze ) i sprawa z żoną, to drugie u mnie przeważyło, ale naprawdę na styku tutaj jest i jestem gotów zmienić zdanie,

zresztą podonie jak z Hayem i Milsapem, trudna sprawa

 

Gallinari raczej by poszedł za kaską, przeciez w denver mu było dobrze jako ta 2 opcja, skoro wyoptował to w poszukiwaniu mln

 

 

raptors nieźle poszli w Lowryiego, nie spodziewałem się az tylu $

 

może jeszcze by wypadało się z czegoś wytłumaczyć ale teraz nie pamietam

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tu nikt się nie będzie obrażał i nie był pamietliwym - ten mi tak zagłosował to ja mu tak.

Analizujemy kasę, rolę w zespole, siłę zespołu, wierność, ale też dochodzą czasami takie niuanse jak siła konferencji itd. Ja przynajmniej nie biorę pod uwagę tego co zrobili gracze w realu, zwłaszcza, że mieliśmy głosować przed FA i to trochę nie fair, że przez to zamieszanie ktoś mógłby coś ugrać.

Ciekawe czy ktoś przy głosowaniu bierzw pod uwagę zagrozenie dla swojej druzyny, future picki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem swoje głosy,

do Pacers przekonał mnie PO dla Milsapa, bo ogołnie bardzo podobnie widzę dwie ekipy (pomijając fakt że w real NBA Paul pewnie by pogadał z Paulem czy ten za rok nie ucieka i wtedy zdecydował ale chyba tak głęboko nie wchodzimi, nie?)

 

problem jeszcze miałem Holidayem ale większa kasa kontra dłuższy kontkrat (problemy ze zdowiem od zawsze ) i sprawa z żoną, to drugie u mnie przeważyło, ale naprawdę na styku tutaj jest i jestem gotów zmienić zdanie,

zresztą podonie jak z Hayem i Milsapem, trudna sprawa

 

Gallinari raczej by poszedł za kaską, przeciez w denver mu było dobrze jako ta 2 opcja, skoro wyoptował to w poszukiwaniu mln

 

 

raptors nieźle poszli w Lowryiego, nie spodziewałem się az tylu $

 

może jeszcze by wypadało się z czegoś wytłumaczyć ale teraz nie pamietam

 

Nie ja to powinienem pisać, ale nie mogę nie zauważyć

 

W Indianie Holiday dostaje 128 mln za 4 lata gry, a w Pels 120 za 5 lat. Więc jaki tu jest dłuższy kontrakt vs większa kasa i gdzie tu jakas zaleta tej 5 letniej umowy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday powinien wziąć kasę od Pacers. Tu nie ma sensu polemizować.

 

ale kością niezgody jest dla mnie Milsap.

 

Obrażać się nie mam zamiaru, ale lekko oszukany mogę się czuć.

 

no Millsap jest trudny do oceny, ale dla mnie np istotna jest kwestia tego z kim się gra a w Indianie nie ma w tej chwili nikogo na pg i ich jedyny ratunek to chyba sypnięcie jakiegoś ogromnego hajsu teaguowi 

 

więc w Indianie super front court a na obwodzie Rodney stuckey - denver tego problemu nie ma, roster jest jakby czekający pod sapa

 

Jrue z kolei można argumentować, że właśnie dla Indiany taka opcja może coś ugrać, trio Jrue-George-Turner wygląda sensowniej niż Turner-Millsap-George i dziury w backcourcie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak sobie tego Millsapa sami liczycie, to mój głos leci na Indianę.

Zgadzam się ze wszystkim, co napisał LBS, że ma ogólnie fajny zespół z potencjałem na wejście do PO i może nawet trchę lepszy niż Indiana. Tylko, że suma sumarum obie ekipy załapią się do 1, może jakoś do 2giej rundy PO (tu prędzej Indiana). Więc wynik będzie taki sam, a dla samego faktu pogrania z Jokiciem i Bledseoe nie widzę sensu odpuszczania 30 milionów. 

 

W głosowaniu edytuję, jak już się zdecyduję na GH gdzieś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem Jazz z Hillem > Jazz z Rubio i to wyraźnie

 

a Booogiego z Nurkicem to ja nie widzę razem na boisku w playoffs - przecież Boogie jako pf defensywnie zostanie zabity, a jak wyglądało granie Nurka z drugim klasycznym big manem to chyba widzieliśmy w Denver

 

a Cousins ma tak wysoką renomę, że go oddali za Buddyego Hielda, no faktycznie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.