Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Zrzuciłem Andersona, bo chciałem mieć pełne mid-level. 

Po pojawieniu się DOPIERO DZIŚ nowych progów podjąłbym zupełnie inną decyzje.

I serio mnie to mocno wkurwia, bo nikomu krzywda się nie stanie, jeśli decyzja ta zostanie cofnięta, bo przesłanki z powodu których została podjęta wygasły. 

I to wasza wina rado, nie moja. Jestem pokrzywdzony waszym działaniem.

Wciąż czekam jednak na refleksję... A PRZEDE WSZYSTKIM ZABRANIE GŁOSU

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzuciłem Andersona, bo chciałem mieć pełne mid-level. 

 

Po pojawieniu się DOPIERO DZIŚ nowych progów podjąłbym zupełnie inną decyzje.

 

I serio mnie to mocno wkurwia, bo nikomu krzywda się nie stanie, jeśli decyzja ta zostanie cofnięta, bo przesłanki z powodu których została podjęta wygasły. 

 

I to wasza wina rado, nie moja. Jestem pokrzywdzony waszym działaniem.

 

Wciąż czekam jednak na refleksję... A PRZEDE WSZYSTKIM ZABRANIE GŁOSU

 

Przecież dziś jest July Moratorium, to kiedy miało się to pojawić? I tak szacun ogromny dla Tomka jak sprawnie to ogarnął.

 

Uderz się też trochę w pierś, bo jesteś bardziej sobie sam winien, a jeszcze walisz nieuzasadnione pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dziś jest July Moratorium, to kiedy miało się to pojawić? I tak szacun ogromny dla Tomka jak sprawnie to ogarnął.

 

Uderz się też trochę w pierś, bo jesteś bardziej sobie sam winien, a jeszcze walisz nieuzasadnione pretensje.

 

Możliwość podjęcia decyzji na temat cap holdow/rfa powinna być do dziś -

a) dlatego, że dziś pojawiły się progi (o których w realnym świecie kluby miały wiedzę i pod tym kątem również podejmują decyzję na temat rezygnacji z rfa)

 

b.) bo jutro rusza fa. 

 

a dlaczego można by dać możliwość zmiany decyzji?

 

c) bo nikomu nie zaszkodzisz.

 

Proste jak budowa cepa. 

 

 

Ja podejmowałem decyzję tylko pod kątem progów. Nie dlatego, że miałem takie widzimisie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem, że przecież Tomek Ci napisał, że nie musisz z nikogo rezygnować, bo do taxpayer liczy się salary, nie cap hold, potem odpisałeś, że też Ci się tak wydawało. Nie wiem zatem skąd pretensje i do kogo, bo w sumie dostałeś prawidłową odp. Kalendarz nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem, że przecież Tomek Ci napisał, że nie musisz z nikogo rezygnować, bo do taxpayer liczy się salary, nie cap hold, potem odpisałeś, że też Ci się tak wydawało. Nie wiem zatem skąd pretensje i do kogo, bo w sumie dostałeś prawidłową odp. Kalendarz nie ma tu nic do rzeczy.

Nie było to jednak żadne oficjalne stanowisko. 

 

Było też i twoje, które mówiło, że się wlicza. 

 

 

Przy oświadczeniach patrzy się również na intencje, okoliczności.  A tu oczywistym jest, że mając pełną świadomość, iż pozostawienie andersona nie spowoduje straty mid-level, nie zrzucałbym go. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to jednak żadne oficjalne stanowisko. 

 

Było też i twoje, które mówiło, że się wlicza.

Zdążyłem też się wypowiedzieć w tej sprawie, że nie sprawdzałem. Jeśli działamy wg CBA, nie trzeba żadnego oficjalnego stanowiska rady, wystarczy to sprawdzić i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem też się wypowiedzieć w tej sprawie, że nie sprawdzałem. Jeśli działamy wg CBA, nie trzeba żadnego oficjalnego stanowiska rady, wystarczy to sprawdzić i tyle.

Nikt z waszego grona nie zajął stanowiska wczoraj, mimo iż przepisy podobno są jasne. 

 

Zajęliście je teraz, czyli po fakcie.

 

Coś się w przepisach zmieniło? 

 

Wiadomo, że sam mogłem spojrzeć w CBA - to też uczyniłem. Niestety nie potrafiłem koniec końców sobie odpowiedzieć, dlatego zwróciłem się do Was - bo do kogo innego?

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie właśnie o to chodziło, że to Ty jesteś bardziej pogubiony niż my☺

Natomiast jeśli od początku Twoim celem było uderzenie po LeBrona i odpuszczenie George'a to fakt, kamuflowałeś się dobrze i to akcji zakrojonej na szeroką skalę ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ktoś kapnie w trakcie draftu, kiedy draftowałem samych obwodowych, ale nie ;-)

January, nie ośmieszaj się pisaniem że to było oczywiste że nie zaatakujesz pg bo wziąłeś w drafcie huertera który mu zablokował miejsce w składzie o pickach w 2 rundzie draftu nie wspominając. Teraz lebron poszedł do lakers w rl nba i został Twoją ostatnią deską ratunku żeby nie wyjść na słabego GM-a. W rl nba od w tygodni było mówione że decyzja lebrona to będzie lakers lub cavs. Tylko że moi cavs to zespół który przegrał finał 3-4, dołożył top 30 gracza ligi i zrobił wszystko by zatrzymać lebrona zamiast wybierać w drafcie i chomikowac gracza. Cavs po podpisaniu lebrona tutaj bedą głównym faworytem do mistrzostwa. W rl nba mogliby nie przejsc za rok 2 rundy. Ja bym na Twoim miejscu pogadał jeszcze z capelą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich zaś rankingach? No i rok temu był 2017, w zeszłym sezonie DAJ był przeciętnym zawodnikiem przeciętnego zespołu NBA, także przy dobrych wiatrach może się kręcić gdzieś w okolicach 50-60, nie wyżej na pewno.

W ostatnim rankingu ESPN chociażby. Pewnie w tym rok spadnie, nie wykluczam. Nie jest ot gracz, który będzie 1 opcją w ataku, ale doskonale pasuje, do zestawu, który posiadam i może grać tam w roli, w której gra najlepiej. Jeśli oceniasz jego poziom na podstawie tego, jak dobrym jest najlepszym graczem w zespole, to może być w TOP50-60 razem z Draymondem Greenem.

 

W zeszłym sezonie Jordan miał najlepsze WS w Clippers, więc nazywanie go przeciętnym zawodnikiem Clippers w zeszłym sezonie, to czysty hejt, z którym nie zamierzam dyskutować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber.

3-4 przegrałeś głównie dlatego, że Tomek nie dał opisu.

Jordan nie jest top30 graczem ligi, a młodszy i lepszy już nie będzie.

 

Ja też złożę ofertę dla LeBrona i z przyjemnością poczytam o wyższości trójki

McCollum Love Jordan nad trójką Harden Gordon Capela. Tak pod kątem fitu dla James'a, jak i szans z Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber.

3-4 przegrałeś głównie dlatego, że Tomek nie dał opisu.

Jordan nie jest top30 graczem ligi, a młodszy i lepszy już nie będzie.

 

Ja też złożę ofertę dla LeBrona i z przyjemnością poczytam o wyższości trójki

McCollum Love Jordan nad trójką Harden Gordon Capela. Tak pod kątem fitu dla James'a, jak i szans z Warriors.

A ja chętnie poczytam nad wyższością 150 milionów nad 200 milionami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.