Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chętnie poczytam o LeBronie, który chciał iść do Lakers i miałby z tego zrezygnować, gdy roster i perspektywy są lepsze niż w RL NBA ;-)

W Cavs perspektywą jest mistrzostwo NBA, w Lakers nie ma na to szans:) James poszedł do Lakers tylko dlatego, że z Cavs nie był w stanie walczyć już o nic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim rankingu ESPN chociażby. Pewnie w tym rok spadnie, nie wykluczam. Nie jest ot gracz, który będzie 1 opcją w ataku, ale doskonale pasuje, do zestawu, który posiadam i może grać tam w roli, w której gra najlepiej. Jeśli oceniasz jego poziom na podstawie tego, jak dobrym jest najlepszym graczem w zespole, to może być w TOP50-60 razem z Draymondem Greenem.

Nie wiem czemu Ci się w zdanie wplątał Draymond, może o innego Greena chodziło?

 

W zeszłym sezonie Jordan miał najlepsze WS w Clippers, więc nazywanie go przeciętnym zawodnikiem Clippers w zeszłym sezonie, to czysty hejt, z którym nie zamierzam dyskutować.

WS akurat bazuje na boxscore, jak już wspomniałem mamy rok 2018 i na ten moment są dużo lepsze sposoby ewaluacji graczy. Niestety wg RAPM, RPM czy nawet on/off (choć tu jest trochę problem, bo miał dobrego zmiennika, który nabił nawet wyższe WS/48 od niego!), DeAndre jest co najwyżej przeciętny, a defensywa Clippers była poniżej przeciętnej w skali ligi. DFG% ma też po środku ligi, gdzieś pomiędzy Brookiem Lopezem a Milesem Plumlee. <6 ft DFG% gorzej od Gortata, a nieco lepiej od Kantera. Nie jest żadnym anchorem w defensywie, a w ataku łapanie lobów, to trochę za mało na bycie kimś więcej niż przeciętnym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WS akurat bazuje na boxscore, jak już wspomniałem mamy rok 2018 i na ten moment są dużo lepsze sposoby ewaluacji graczy. Niestety wg RAPM, RPM czy nawet on/off (choć tu jest trochę problem, bo miał dobrego zmiennika, który nabił nawet wyższe WS/48 od niego!), DeAndre jest co najwyżej przeciętny, a defensywa Clippers była poniżej przeciętnej w skali ligi. DFG% ma też po środku ligi, gdzieś pomiędzy Brookiem Lopezem a Milesem Plumlee. <6 ft DFG% gorzej od Gortata, a nieco lepiej od Kantera. Nie jest żadnym anchorem w defensywie, a w ataku łapanie lobów, to trochę za mało na bycie kimś więcej niż przeciętnym graczem.

Dlatego dostał właśnie 24 miliony dolarów od Cubana i Carlisle'a. Bo jest przeciętny. Czysty hejt. 

Bucks, Houston z Capelą i Lakers jak zrobią cap space wyglądają czysto sportowo lepiej, więc tu dobra inba będzie za kilka dni. :]

Raczej nie zamierzam się pałować, tak jak w play-offs. Liczba argumentów jest ograniczona i raczej nie zamierzam prowadzić kampanii negatywnej wobec innych zespołów, tylko pozytywną wobec swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dostał właśnie 24 miliony dolarów od Cubana i Carlisle'a. Bo jest przeciętny. Czysty hejt.

You're better than that. Raczej nie napisałem nic w stylu: Jordan jest przeciętny, bo widziałem jak gra w meczach oraz zauważyłem wyraźny błysk w oczach jego rywali, ponieważ nie bali się atakować kosza pomimo jego obecności. Poza tym często DeAndre nie angażował się wystarczająco w defensywę, można było zauważyć u niego rezygnację i brak woli walki. Np w latach 90-tych Jordan zjeżdżałby co mecz z parkietu na wózku niczym Paul Pierce, gdyby przyszło mu grać z prawdziwymi męszczyznami, a nie to co jest teraz.

 

Także ogólnie to słabo się zaprezentowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tyle samo dostał Harrison Barnes po najgorszych finałach ever.

 

Prawda jest po środku - w lepszym zespole Jordan to dalej bardzo dobry starter (raczej nie przeciętny) tyle, że on nigdy w realu (nie w nagrodach) nie był difference markerem (dobry obrońca, ale nie DPOTY, atak - wiadomo), to teraz też nie będzie. O ile dobre wzmocnienie, o tyle nie ma do przesadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tyle samo dostał Harrison Barnes po najgorszych finałach ever.

Prawda jest po środku - w lepszym zespole Jordan to dalej bardzo dobry starter (raczej nie przeciętny) tyle, że on nigdy w realu (nie w nagrodach) nie był difference markerem (dobry obrońca, ale nie DPOTY, atak - wiadomo), to teraz też nie będzie. O ile dobre wzmocnienie, o tyle nie ma do przesadzac.

Dokładnie tak. Pewnie w rankingach spadnie do top40-top50 ale nie jestem przekonany że to dlatego iz jest słabszy tylko dlatego że gra ze słabszymi zawodnikami. Po prostu nigdy nie był tak dobry. Nie ma problemów ze zdrowiem, ma 30 lat i sporo doświadczenia w playoffs. Przesadzilem może z tym top 30 ( bo opieram sie na ostatnim rankingu espn).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ocene DeAndrzeja jednak rzutuje trochę to jaki burdel zrobił się w LAC na przestrzeni sezonu, typ dopiero dobija do 30tki i jestem w stanie uwierzyć, że w Mavs odżyje, bo będzie znowu grać o coś w fajnie zapowiadającej się ekipie, nie mówiąc już o tym, że nie po to wziął 1roczny deal by teraz odcinać kupony tylko by jeszcze załapać się na grubszy hajs, a do tego potrzebna jest jego dawna forma

 

@fluber

 

ranking espn? rly, Bro?

 

to już lepsze są te od 6G, bo nie są sponsorowane

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ocene DeAndrzeja jednak rzutuje trochę to jaki burdel zrobił się w LAC na przestrzeni sezonu, typ dopiero dobija do 30tki i jestem w stanie uwierzyć, że w Mavs odżyje, bo będzie znowu grać o coś w fajnie zapowiadającej się ekipie, nie mówiąc już o tym, że nie po to wziął 1roczny deal by teraz odcinać kupony tylko by jeszcze załapać się na grubszy hajs, a do tego potrzebna jest jego dawna forma

@fluber

ranking espn? rly, Bro?

to już lepsze są te od 6G, bo nie są sponsorowane

Tylko ze 6g robi ranking na rok do przodu a nie na dany moment. U nich byl 36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Embiida chodzilo o wiecej niz zbiorki, u DAJa nie wiem. Zreszta Embiid to top3 obrońców w NBA, a DAJ bardzo średnio wygląda w statsach. No trzeba będzie go monitorować w tych Dallas, no ale jak wyżej, dla tych Cavs to może być fajne wzmocnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Embiida chodzilo o wiecej niz zbiorki, u DAJa nie wiem. Zreszta Embiid to top3 obrońców w NBA, a DAJ bardzo średnio wygląda w statsach. No trzeba będzie go monitorować w tych Dallas, no ale jak wyżej, dla tych Cavs to może być fajne wzmocnienie.

Jednak był to najlepszy zbierający ligi w zeszłym sezonie ( Drummond miał więcej RPG, ale grał większe minuty), najlepsze TRB% w lidze. A to moim zdaniem też bardzo ważna umiejętność defensywna. Nieprzypadkowo Mavericks bardzo chcieli go w zespole - tylko 3 zespoły zbierały gorzej od Mavs w sezonie 17/18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema begmowe swiry (simbasket i tak lepszy :grin:)!

 

Wezcie dajcie znac (najlepiej cytujac) do kiedy deadline 1szej tury (i mpze tez ile tur ma byc lacznie)

Oooo, widzę, że ktoś Cię nie uprzedził, że to robota na kilka miesięcy:)

 

02.07 - 08.07  I tura, 1 faza [oferty] (obecność obowiązkowa)
 
09.07 - 11.07  I tura, 2 faza [kontroferty]
 
12.07 - 13.07  I tura, 3 faza [reoferty]  
 
14.07 - 20.07  I tura, głosowanie (obecność obowiązkowa)
 
21.07 - 22.07  I tura, NIEPRZEKRACZALNY czas na korektę salary
 
 
 
23.07 - 29.07 II tura, 1 faza [oferty] (obecność obowiązkowa)
 
30.07 - 01.07 II tura, 2 faza [kontroferty]
 
02.08 - 03.08 II tura, 3 faza [reoferty] 
 
04.08 - 10.08 II tura, głosowanie (obecność obowiązkowa)
 
11.08 - 12.08 II tura, NIEPRZEKRACZALNY czas na korektę salary
 
 
 
13.08 - 19.08 III tura, oferty (obecność obowiązkowa)
 
20.08 - 26.08 III tura, głosowanie (obecność obowiązkowa)
 
 
 
27.08 - 02.09 IV tura, oferty (obecność obowiązkowa)
 
03.09 - 09.09 IV tura, głosowanie (obecność obowiązkowa)
 
 
 
10.09 - 16.09 V tura, oferty (obecność obowiązkowa)
 
17.09 - 23.09 V tura, głosowanie (obecność obowiązkowa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LJ podjął decyzję, że idzie do Lakers na zasadzie "nieważne co i jak".

Nie wiem jak chłopaki chcą z tym walczyć szczerze mówiąc :smile:

 

 

Niestety dla Ciebie sytuacja jest "troszkę" inna jeśli chodzi o to czego chce LJ (grać w Lakers) i Leonard (grać w Lakers) :tongue:

Czyli kolejne ruchy lakers nie maja nic wspólnego z lebronem?:) i kto ma w to uwierzyć?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.