Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hmm, nie wypowiadam się na temat tego, gdzie skończy LJ (jeszcze :P), ale 4 graczy potencjalnie za 112 mln i brak kogokolwiek innego w rosterze budzi poważne wątpliwości przy uzupełnieniu składu ;-) Zwłaszcza przy problemach finansowych Cavs. Myśl panie Fluber, myśl! Bo to nie jest łatwa sytuacja.

Ta sytuacja jest banalnie prosta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oferty i ich brak standardowo do julka?

 

PS. Nie chce męczyć buły, ale przykład George'a pokazuje, że całe to hometown, marzenia z dzieciństwa, obietnice i wielkość rynku mają gówno do znaczenia, bo te murzynki i tak na koniec wybierają $$$$, także tym się kierujmy panowie ;-)

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie chce męczyć buły, ale przykład George'a pokazuje, że całe to hometown, marzenia z dzieciństwa, obietnice i wielkość rynku mają gówno do znaczenia, bo te murzynki i tak na koniec wybierają $$$$, także tym się kierujmy panowie ;-)

Kawhi nie chce supermaxa od Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi nie chce supermaxa od Spurs.

Te supermaxy to odrębny temat. Może w lidze jest 10 graczy, którzy na nie zasługują a ich nie mają jak choćby LBJ, Kawhi. Supermaxa ma Wall i co to zmienia. Leonard na razie chce się wtrwać ze Spurs a pieniądze to kwestia drugirzędna. George przerabiał ten temat przed rokiem. Gdyby ktoś mocny ze Wschodu go przejął to nie wykkuczałbym że za rok mimo miłości do Lakers odstawiłby podobną akcję co PG13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze butler za rok ucieknie bo nie będzie widział perspektyw :panda:

W 2019 będzie tyle kasy u nas na rynku, że niczego nie można wykluczyć.

 

Kings z uwagą przyglądają się zmianom w zasadach FA i obmyślają strategię na FA 2020 :-D Vivek jest wielkim fanem top3 draftu 2016, tak przynajmniej donoszą anonimowe sources z Sacramento ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te supermaxy to odrębny temat. Może w lidze jest 10 graczy, którzy na nie zasługują a ich nie mają jak choćby LBJ, Kawhi. Supermaxa ma Wall i co to zmienia. Leonard na razie chce się wtrwać ze Spurs a pieniądze to kwestia drugirzędna. George przerabiał ten temat przed rokiem. Gdyby ktoś mocny ze Wschodu go przejął to nie wykkuczałbym że za rok mimo miłości do Lakers odstawiłby podobną akcję co PG13.

Przecież George nie wziął 5-letniego maksa, więc jego decyzja raczej przeczy Twojej tezie.

LeBron i Kawhi też się nie palą do supermaxów więc decyzje tych najlepszych wskazują, że kasa nie jest najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2018:

 

talary cap - 101 869 000 $

tax level - 123 733 000 $

apron - 129 817 000 $

salary floor - 91 682 000 $

 

non-taxpyer MLE - 8 641 000 $

taxpayer MLE - 5 337 000 $

room MLE - 4 449 000 $

bi-annual 3 382 000 $

Ja już nie chce się kłócić, ale podjąłbym prawdopodobnie inną decyzje na temat zrzucenia andersona lub bjelicy znając te progi wczoraj (kierowałem się posiadaniem pełnego mid-level. teraz pozostawiając sobie kogoś z tej dwójki, dalej pełne mid-level bym posiadał).

 

Dlatego jesli FA startuje u nas dopiero jutro, proponowałbym możliwość edytowania decyzji do końca dnia dzisiejszego na temat zrzucenia rfa/cap holdow.

 

Kluby NBA w realu miały wiedzę na temat progów. 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chce się kłócić, ale podjąłbym prawdopodobnie inną decyzje na temat zrzucenia andersona lub bjelicy znając te progi wczoraj (kierowałem się posiadaniem pełnego mid-level. teraz pozostawiając sobie kogoś z tej dwójki, dalej pełne mid-level bym posiadał).

 

Dlatego jesli FA startuje u nas dopiero jutro, proponowałbym możliwość edytowania decyzji do końca dnia dzisiejszego na temat zrzucenia rfa/cap holdow.

 

Kluby NBA w realu miały wiedzę na temat progów.

 

 

Też jestem za możliwością zmiany decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w totalnym szoku jak zrzuciłeś Kyle Andersona, ale ze względu na nasz ostatni zgrzyt wstrzymuje się od głosu.

 

I wciąż czekam na przeprosiny :)

 

Mogę za to wysłać butelkę whisky do flubera, jeśli zechce pojednać się z sympatycznym skądinąd Marcusem ;) Tech foch jest niewspółmierny do winy, ale kajam się oficjalnie tutaj licząc na gest pojednania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.