Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że w tym roku tak ze 32,4 ;)

 

Właśnie Durant, Curry, Harden, Davis może i nikomu więcej nie dałbym 35% salary. No ale wiadomo, że to nie zawsze tak działa i niektóre organizacje nie mają wyjścia. 

 

Nie uwierzę, że LBJ nie dostanie maksa. Ktos mu rzuci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę, że LBJ nie dostanie maksa. Ktos mu rzuci

 

Pewnie tak, ale miałem tu na myśli pełny kontrakt na 5 lat. 

Ależ ja na priorytecie będę miał właśnie Embiida Jokicia Duranta czy LJ.

Jeszcze się muszę zastanowić kogo z tej 4 odpuszczę ;>

 

Pierwsi dwaj są RFA i możesz cmoknąć Teca i LBS :D Durant zostaje. Pytanie czy chcesz Lebrona, który pewnie Ohio opuści  rl. Na pewno z umową 1+1 będzie ciężko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale miałem tu na myśli pełny kontrakt na 5 lat. 

 

Pierwsi dwaj są RFA i możesz cmoknąć Teca i LBS :grin: Durant zostaje. Pytanie czy chcesz Lebrona, który pewnie Ohio opuści  rl. Na pewno z umową 1+1 będzie ciężko 

 

Durant twierdzi, że ładnie mu w czarnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nikt nie poruszył tematu LMA. Czy on jest stracony? 


Hehe hehe hehe

 

śmiechom nie było końca  :orange:

 

Ja się zaśmiałem jak Ci się nie podoba to chociaż nie krytykuj :tongue:

 

W ogóle mamy ogrom graczy, którzy są ewidentnie przepłaceni i ni chu chu nie pomyślą nawet o opt-out.

 

Melo 27kk, Kanter 18, Lin 12, Patty Mills 13, Autsin Rivers 13, Wes Mathews 18, ale i masa średniaków po 5-8 mln jak Joseph, Temple, Kufous Shump, czy Ian Clark. Sporo gotówki będzie zamrożonej 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nikt nie poruszył tematu LMA. Czy on jest stracony? 

 

Ja się zaśmiałem jak Ci się nie podoba to chociaż nie krytykuj :tongue:

 

W ogóle mamy ogrom graczy, którzy są ewidentnie przepłaceni i ni chu chu nie pomyślą nawet o opt-out.

 

Melo 27kk, Kanter 18, Lin 12, Patty Mills 13, Autsin Rivers 13, Wes Mathews 18, ale i masa średniaków po 5-8 mln jak Joseph, Temple, Kufous Shump, czy Ian Clark. Sporo gotówki będzie zamrożonej 

Szczerze myślę, że te 13 dla Riversa to jeszcze ujdzie, bo koleś w LAC wyraźnie się przebudził. 

Kanter 18 wygląda na spoko, bo gość w pomalowanym jest bestią. 18 Wesa to porażka, a Melo to już dywersant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja mam być tym brutalem jak zwykle :tongue:, bo nikt nie skomentował ?

 

Tecu nie ma lekko Sixers to nie Warriors, którym Klay może by ulgę zrobił :smile:

 

A jest w ogóle sens komentować wpisy według szablonu:

 

"gracz X nie spotka się z innym zespołem niż zespół Y i weźmie o n pieniędzy mniej niż mógłby dostać na rynku, bo kocha miasto/ atmosferę w hali/GM-a ( niepotrzebne skreślić)"

 

Przeciez Klay nie gra całą karierę w Sixers, którzy nie mają Duranta, Curry'ego, Iguodali i Greena za 130 milionów przez co nie mają środków, żeby dać Klayowi tyle, ile jest warty. 

 

Nikt nie robi po roku w nowym klubie, który ma pieniądze rabatów od maksymalnej umowy, którą mógłby dostać na rynku z palcem w nosie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle sens komentować wpisy według szablonu:

 

"gracz X nie spotka się z innym zespołem niż zespół Y i weźmie o n pieniędzy mniej niż mógłby dostać na rynku, bo kocha miasto/ atmosferę w hali/GM-a ( niepotrzebne skreślić)"

 

Przeciez Klay nie gra całą karierę w Sixers, którzy nie mają Duranta, Curry'ego, Iguodali i Greena za 130 milionów przez co nie mają środków, żeby dać Klayowi tyle, ile jest warty. 

 

Nikt nie robi po roku w nowym klubie, który ma pieniądze rabatów od maksymalnej umowy, którą mógłby dostać na rynku z palcem w nosie:)

 

 

Nie, dlatego pocztowy Javale został natychmiast odprawiony 

 

ed86eb3b052304de.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas nie ma zniżek. Tecu przekonał się o tym przy Embidzie. 76ers czekają trzy maxy rok w rok. Joel, Klay, Ben. Innej opcji nie ma, no chyba że Tecu planuje któregoś oddać.

Mi się wydaje, że są inne opcje, chociaż nie wiadomo czy je wykorzystam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy o jednym. 

U nas w przeciwieństwie do rzeczywistości obowiązuję restrykcyjny system finansowy. 

Jeśli zawodnicy chcą się utrzymać w mocnym składzie, to muszą dostosować się do sytuacji i nieznacznie zejść ze swoich oczekiwań.

Inaczej okaże się, że ściąganie najlepszych graczy nie ma u nas sensu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ego Kyrie takiej informacji nie zniesie :smile:

 

Wiadomo, że finanse są ważne. W lidze też są ważne, stąd tylko 4 drużyny płacą ponad 130 mln na ekipę - GSW, Cavs, nieudany eksperyment OKC (który już się zwija ze względu na pieniądze właśnie) i z jakiegoś powodu Miami :D U nas wcale nie jest tak źle, skoro można mieć payroll około 140 mln, wygrać ligę i nie stracić, podczas gdy Cavs stracili w takim układzie prawie 40 mln przy mistrzowskim sezonie.

Niektórzy gracze na to zwracają uwagę, inni nie. Po to mamy zawsze pewne opóźnienie względem NBA żeby się zorientować kto jaką ma motywację do działania. Także podsumowując... się okaże dopiero ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę zbyt serio do tego podchodzicie. Jak czegoś takiego nie można wrzucać do tego działu to co można? Nic nie napisałem o tym, że z innymi nie będzie rozmawiać. Ładny artykuł, który pokazuje jakie ma opcje Klay a Wy jakieś dąsy. Bez przesady, na tle innych wpisów w tym Twoich january, to jest pikuś a nie propaganda.

 

Żeby nie było - to jest po prostu przeklejka arta z Real GM lekko zmodyfikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę zbyt serio do tego podchodzicie. Jak czegoś takiego nie można wrzucać do tego działu to co można? Nic nie napisałem o tym, że z innymi nie będzie rozmawiać. Ładny artykuł, który pokazuje jakie ma opcje Klay a Wy jakieś dąsy. Bez przesady, na tle innych wpisów w tym Twoich january, to jest pikuś a nie propaganda.

 

Żeby nie było - to jest po prostu przeklejka arta z Real GM lekko zmodyfikowana.

Ależ wrzucać takie rzeczy można, nikt CI tego nie broni, tylko nie wiem, po co komentować takie wstawki tak, jakby były na serio:) I to był mój komentarz w kierunku januarego, a nie Twoim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.