Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Wolves po asg wygrali jeden mecz z playoffowym zespolem, u siebie, z grajacymi bez curryego warriors dla ktorych byl to 3 mecz w 4 dni i to po podrozy z portland do minnesoty.

 

Jakbym mial stawiac kase, stawialbym na nuggets.

Przecież wygrali w Waszyngtonie

 

No i jednak grali bez TOP10 gracza tj Butlera

 

Z nim to oni byli na 3-4 miejscu na Zachodzie o ile mnie pamięć nie zawodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wygrali w Waszyngtonie

 

No i jednak grali bez TOP10 gracza tj Butlera

 

Z nim to oni byli na 3-4 miejscu na Zachodzie o ile mnie pamięć nie zawodzi

Niby tak, tylko Waszyngton jest playoffowym zespołem tylko dlatego, że gra na Wschodzie. Wizards nie mają bilansu w TOP 16.

 

Teraz grają z połową Butlera, to może nie wystarczyć.

 

W tym sezonie chyba każdy z TOP 10 był na 3-4 miejscu na Zachodzie w jakimś momencie. Przecież nawet teraz Timberwolves mają o jedną wygraną mniej od czwartych Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nerwów nie wysiedziałem do meczu i dobrze, bo pewnie bym dostał po drodze z trzy wylewy

 

gdyby nie świadomość, że to dzięki Sapowi w szatni możemy zagrać mecz o wszystko, to bym go musiał twraz zjechać totalnie, bo tak bezproduktywnego grajka w ataku i na deskach, to naprawdę ciężko znaleźć, Nurek robił mu dziecko raz zarazem

 

mecz nerwów, Murray spudłował masę open3 i było nerwowo do końca, ważne, że wrócił Harris i raczej Malone wystawi go na Butlera

 

ps. sędziowanie w tej lidze, to jest k**** żart, trio żuli spod Biedry gwizdałoby lepiej, zaorać to wpizdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kiedykolwiek ( pewnie tak ) w historii ligi była taka sytuacja że playoff elimination game było jeszcze zanim zaczęły się PO. Chodzi mi dokładnie o taki przypadek jaki mają sota i baryły teraz, czyli ostatni bezpośredni mecz pomiędzy bezpośrednio zainteresowanymi drużynami i jest zarazem ostatnim w RS, a zwycięzca bierze wszystko. 

 

Tym czasem dla fanów Denver na dzień jutrzejszy zalecane jest picie dużej ilości wody, nie przegrzewanie się, jedzenie lekkich posiłków i zaopatrzenie się w:

 

630_365_diapers_adult_1d1632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mamy wyniki głosowania #WybierzMeczNBA

 
Spotkanie, które otrzymało najwięcej głosów czyli mecz Minnesota TimberwolvesDenver Nuggets pokażemy w nocy z środy na czwartek - 11/12 kwietnia - NA ŻYWO o godz. 02:00 w CANAL+ SPORT, a spotkanie z drugą największą liczbą głosów - Portland Trail BlazersUtah Jazz - premierowo w czwartek 12 kwietnia o godz. 19:00 w CANAL+ SPORT2.

wGMRdXi.png

Czyli ludzie chyba mają pojęcie, co się dzieje w lidze i o co idzie stawka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola gotowy do walki.

 

W Palmie zakopali dziś Denver, generalnie z tego co widziałem po komentarzach w necie to większość przekonana o wygranej Soty. Patrząc po formie obu zespołów to jestem optymista jednak i daje tak 60 do 40 dla Denver

post-2178-0-43334800-1523451231_thumb.jpeg

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola gotowy do walki.

 

W Palmie zakopali dziś Denver, generalnie z tego co widziałem po komentarzach w necie to większość przekonana o wygranej Soty. Patrząc po formie obu zespołów to jestem optymista jednak i daje tak 60 do 40 dla Denver

tak ich zakopali, że Sapem kwiatek grałby jako rezerwowym centrem, a szukając głębi z tamtego sezonu zapomniał kompletnie o Bartonie, ot profeska

 

tylko @Airball

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.