Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Macie porównanie jakim topem topów jest DeRozan nad Jokicem

 Serb robi  29/16/8 w 40 minut ale co z tego skoro odpocznie sobie przez cały mecz całe 7 minut i Nuggets w tym czasie dostaną -10..

Dla porówania DeRozan zszedł po 3Q gdy Nuggets prowadzili i nie musiał już wchodzić bo ławka Raptors bez problemu to wygrała

Tak więc taka jest między nimi różnica jak wyglądał ten mecz - Jedni bez pewnego białaska nie istnieją a drudzy grają nawet lepiej ;)

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Joka nad DeRozanem generalnie, ale trochę głupia ta Twoja argumentacja. To nie musi koniecznie świadczyć o wyższości Jokicia nad DeMarem, a o takich czynnikach jak a) Casey > Malone, bo lepiej zarządza rotacją B) szerszy skład i lepsza ławka Toronto i pewnie dałoby się tu dłużej rozpisać, ale trochę już padam o tej godzinie na twarz.

 

Powtórze tylko z tematu o live: do PO dalej, lecz do zwolnienia Malone bliżej. Jeśli tak się stanie to długofalowo brak PO może wyjść tej drużynie na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 fakt, że Nuggets bez Jokica są dnem sprawa  tylko tego jaki Malone gówniany, ale każdy kto ma DeRozana jako "not even close" do Jokica używa argumentu takiego, że DeRozan gra w super zespole a Jokic nie robi playoffów i w tym meczu ma przykład dlaczego drużyna jednego ma #1 Seed a drugiego nie robi playoffów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plumdog pomagający w ratowaniu sezonu Denver 

 

https://streamable.com/n26o6

 

Wygrana z OKC na wyjeździe przedłuża szanse na Playoffy. Generalnie nie wiem nawet czy awans jest dobry dla przyszłości organizacji (kwestia Malone'a i jego zwolnienia), no ale ciężko kibicować porażkom. Bardzo dobre spotkanie Millsapa, Jok klasa jak zwykle (https://twitter.com/CrumpledJumper/status/979729550450999296). Tylko przy tak trudnym terminarzu nie widzę tego bez Harrisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jednak to już koniec.
Dzisiejsze zwycięstwo dawało spore szanse na PO, ale jest jak jest. Nie ma co tutaj się łudzić że skończą sezon 5-0 i zrobią PO. Zapewne wyłożą się już na Indianie.

 

Nie ukrywam że jestem rozczarowany, bo to było zdecydowanie do zrobienia. Skoro przegrywają mecze z ekipami, które nawet nie chcą za bardzo wygrywać (Mavs,Grizzles) a później Bucks grajacy 3 mecz w 4 noc ich masakrują na własnym parkiecie to nie ma czego szukać dalej.

e: Nevermind, nie usune :D mam nauczke że trzeba wierzyć nawet jak jest -18 w połowie 4Q

Jamal Murray to bóg

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jednak to już koniec.

Dzisiejsze zwycięstwo dawało spore szanse na PO, ale jest jak jest. Nie ma co tutaj się łudzić że skończą sezon 5-0 i zrobią PO. Zapewne wyłożą się już na Indianie.

 

Nie ukrywam że jestem rozczarowany, bo to było zdecydowanie do zrobienia. Skoro przegrywają mecze z ekipami, które nawet nie chcą za bardzo wygrywać (Mavs,Grizzles) a później Bucks grajacy 3 mecz w 4 noc ich masakrują na własnym parkiecie to nie ma czego szukać dalej.

:)

 

it aint over till the fat guy plays!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie ważne W

zostaly 4 mecze - Sota/@LAC/Blazers/@Sota

u siebie z Wolves jest must winem (bo na rewanż zapewne będzie Butler), Cllipersi na mecz z Nuggets mogą być już praktycznie bez szans na PO.

W dodatku OKC przegrała, więc jest szansa że skończą 46W (a Nuggets mają z nimi te-breaker)

Jeśli wygrają następny to już będzie naprawdę bardzo blisko. Tak czy siak jest margines błędu a to ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.

Trye Lyles powinien mieć zakaz udzielania wywiadów w radio. Dykcja fatalna, chyba ledwo co rusza wargami. A i tak przykuł uwagę mediów kilka razy docinając swojej byłej organizacji.

 

To teraz będzie ciekawie. Wszystko w rękach Nuggets. Śmiało można wygrać 4 mecze i skończyć nawet na pozycji szóstej.

Dwa razy Wolves i szansa na rewanż za ubiegłoroczną porażkę z PTB w końcówce. Jak Jazz jutro wygra z LAC to wtedy Clippersi o nic już nie walczą w meczu z Denver.

Jak Nikola to pociągnie to śmiało można go wrzucić do TOP 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.

Trye Lyles powinien mieć zakaz udzielania wywiadów w radio. Dykcja fatalna, chyba ledwo co rusza wargami. A i tak przykuł uwagę mediów kilka razy docinając swojej byłej organizacji.

 

 

Bo ja wiem czy organizacji?

 

Jeśli zawodnik krytykuje Snydera za robienie 3 godzinnych treningów a miasto za to że tam się świetnie czują zawodnicy z rodzinami to chyba strzela sam sobie w stopę

 

Za 2 lata kluby będa marzyć o graczu któremu nie chce się cięzko harować na treningach

 

Tak jak lubiłem Treya za jego nietuzinkowy kozioł dobry rzut tak teraz zaczynam rozumieć czemu on w Jazz nie potrafił się rozwinąć i czemu tak często przeplatał dobre występy ze złymi. No cóż młodzi gracze po prostu musza zapieprzać a nie narzekać że się czuł jak w NCAA bo miał codzienne treningi

I nie narzekać że mu brakowało nocnych imprez w klubach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/tOoLkLdEK0Q Jok znów postanowił pokopać :)

 

Generalnie w tej końcówce sezonu gra bardzo agresywnie w ataku, mignął mi gdzieś stat, ze od 1 litego rzuca z 3 na 50% skuteczności (nie sprawdzałem, a jestem w podróży, wiec gwarancji nie daje), a potem i tak będzie, ze to za słaby scorer :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/tOoLkLdEK0Q Jok znów postanowił pokopać :)

 

Generalnie w tej końcówce sezonu gra bardzo agresywnie w ataku, mignął mi gdzieś stat, ze od 1 litego rzuca z 3 na 50% skuteczności (nie sprawdzałem, a jestem w podróży, wiec gwarancji nie daje), a potem i tak będzie, ze to za słaby scorer :)))

dokładnie 52.2% od lutego (17 spotkań) Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.