Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

To odpocznij trochę.

 

Chciałeś nazwisk i 15 znalazłem lekko.

 

A to czy dobrze wyskakanego i doskonale zbierającego deandrzeja wole od joka na chwile obecna mogę pidyskutowac w świetle kamer lub w zaciszu jak wolisz.

 

Clippers ograbieni z talentów w lato grają swoje i nawet dają więcej radości ich fanom niż Twoi colorado boyzz Wiec zluzuj bo jak prawie w po na mocnym zachodzie doceniasz do i przed deandrzejem klęknij.

Tam za mózg zespołu przyszedł bev który się połamał od razu Wiec pozwól ze jako jedyny docenię te resztki co z lata zostały w clippers.

 

Dalej mylisz potencjał od obecnych dokonań.

 

Trzy lata była to wina mundaleya. Teraz rozumiem gracz który dostanie pseudonim ALIBI to teraz będzie PauM

Biorę go jak dajesz. Oddam pau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Jok biegal zagubiony w D jak jakis KAT co najmniej :smile:

 

Na jego tle Millsap wygladal dobrze

 

to całe szczęście, bo jeszcze by nam ze 180 wrzucili

 

jednak nie takiego impactu troche oczekuje

 

 

To odpocznij trochę.

 

Chciałeś nazwisk i 15 znalazłem lekko.

 

A to czy dobrze wyskakanego i doskonale zbierającego deandrzeja wole od joka na chwile obecna mogę pidyskutowac w świetle kamer lub w zaciszu jak wolisz.

 

Clippers ograbieni z talentów w lato grają swoje i nawet dają więcej radości ich fanom niż Twoi colorado boyzz Wiec zluzuj bo jak prawie w po na mocnym zachodzie doceniasz do i przed deandrzejem klęknij.

Tam za mózg zespołu przyszedł bev który się połamał od razu Wiec pozwól ze jako jedyny docenię te resztki co z lata zostały w clippers.

 

Dalej mylisz potencjał od obecnych dokonań.

 

Trzy lata była to wina mundaleya. Teraz rozumiem gracz który dostanie pseudonim ALIBI to teraz będzie PauM

Biorę go jak dajesz. Oddam pau.

 

przecież DeAndrzej to tylko trybik, świetny, ale nie jest to żaden gamechanger, nie nadaje się nawet na drugą opcje, więc wiesz klękać raczej nie będę, ale generalnie doceniam docinkową nutę tego wpisu, a za Pau to bym nawet Śliwki nie oddał, więc tego ;)

 

a nawet już kij z tym DAJem, on rzeczywiście gra bardzo dobrze i już ciul, niech Ci będzie, ale żaden Drummond(!!!), Love czy Al (który po kapitalnym początku od stycznia zaliczył totalny regres, masz tego świadomość w ogóle?) nie jest absolutnie graczem tego kalibru, gdyż są to tylko lepsze lub gorsze sidekicki

 

 

Hej. moze przypomnieć ci twoje podniecenie jak Millsapa podpisali? Teraz to ‚klepał sobie radosne HCO w atlancie’ a jak go braliście to byłeś cały w skowronkach. Tak jak powiedział julek, kontuzja spowodowała brak formy, wykurował się akurat na kluczowy etap sezonu, mieliście pecha krótko mówiąc. A pierwszą cześć sezonu po prostu się zgrywał i oswajał, to normalne, takich przykładów jest wiele, a najlepszym Aldridge, oraz przypominam Ci jak na początku dziwnie słabo wyglądali np. Gsw z durantem. To ty teraz tu sobie kozła pfiarnego znalazłeś, a nie ja. Śmieszne jak zmieniłeś zdanie na temat millsapa na potrzeby obronienia swojego guru. Kolejny raz zachowujesz się jak chorągiewka.. millsap ma słaby sezon, zgadzam się, ale jak znajdę czas to ci przypomnę twoje zachwyty nad tym ruchem. Wcześniej wielkie ochy, achy, ZWŁASZCZA nad FITEM z Jokiciem, a dziś ‚serio, świetny fit??’ Teraz jak trzeba znaleźć winnego to zrobisz wszystko byle by ani gram odpowiedzialności nie spadł na fantastycznego Jokica.

 

Btw Iggy przesadził z Drummem i DAJ a tak poza tym lista jest git. I tez uważam ze Myles turner jest niedaleko za Jokiem. Jest trzy razy lepszym obrońca No i liczę na naprawdę dobre PO w jego wykonaniu w tym roku.

 

No i klasycznie jak już nie wiesz co powiedzieć to dopierdalasz się ni z gruchy ni z pietruchy do czegoś co nie ma związku z tematem ( art mirwira na airballu musiał być pojechały, bo ci jokica obrażajo)

 

mir dostał rykoszetem, gdyż nie musiał się silić na jakieś pierdowate teksty o Zenkach, może i podchodzę do kwestii zbyt impulsywnie, ale o swojej racji jestem w pełni przekonany, bo nie czarujmy się, nie wejdę do tematu jazz/bucks/magic i nie będę oceniał graczy tych ekip, bo po prostu ich nie śledzę na tyle, żeby być obiektywny, co innego Baryły na które zerwałem już kilkaset pewnie nocek

 

oczywiście, że jarałem się Sapem, kto by się nie jarał? oczekiwałem, że będzie tym brakującym impulsem, który poprawi obronę i wspomoże atak i o ile rzeczywiście na początku obrona była dobra, to już atak zazwyczaj po prostu stał gdyż sposób atakowania Sapa stał się lub zawsze był zbyt schematyczny, do tego doszła kontuzja, dość uciążliwa, ale nie żartujmy, to była tylko kontuzja dłoni, formę fizyczną można przy takim urazie utrzymać lajtowo zwłaszcza jak jest się tak doświadczonym graczem, a Sap motorycznie wygląda blado i tu mi się zapala lampka, bo gość jest już za górką, a 30 baniek trzeba mu jeszcze bulić przez rok

 

jestem Ronnie miszczem manipulacji - nigdzie nie napisałem, że to Sap jest odpowiedzialny za brak PO, napisałem tylko, że nie spełnił się w roli lidera, co pewnie nie do końca musi być jego winą, ale wydanej kasy i poczucia zawodu nie zmyje, u mnie, Ty sobie możesz uważać, że Sap był świetny

 

nie był, tak samo jak Jok w tych ostatnich meczach, ale tak jak mówiłem na podstawie przykładu Giannisa, niektórzy nie muszą robić świetnych bilansów, bo hype na nich robi swoje od początku, na Nikole wybuchł jakiś niezrozumiały dla mnie hejt i dlatego jestem tu z wypiętą klatą i paruje te Wasze strzały z kapiszonów, bo dyskusja dyskusją, ale to czego się tu naczytałem przez ostatnie 3 dni to się po ludzku w pale nie mieści

I czy Jok jeżeli już ruszasz klaya jest takim No brainer pierwsza opcja ?

 

no oczywiście, że jest, nie taką typową pierwszą opcją jak Irving czy Oladipo, ale jest absolutnie najważniejszym graczem Nuggets i franczajs playerem na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS raczej impact Giannisa po prostu jest porażający, Bucks bez niego są totalnie beznadziejni, jak widziałem statsy to naprawdę było to szokujące.

 

Jokić jako franchise player na lata to drażliwa kwestia jak przy każdym wysokim je*anym na pickach, no ale jak się zobaczy Baryly w PO to się dowie. Z tym, że chyba nie w tym sezonie.

 

a sprawdziłeś te same statsy Nuggets bez Joka? bo wiesz, to znowu możemy się bawić w ping-ponga, a doba jest na to za krótka

 

z tym franczajs pleja, to tylko moje zdanie, niepoprawnego fana, ale ja jeszcze w miarę ogarniam co się dzieje wokół mnie, więc choroby psychicznej jeszcze nie mam (chyba)

 

choć następnego takiego sezonu mogę nie przeżyć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe skleiło bo w pindolino zasieg zrywa.

 

Pisałem o tym żebyś uniknął zbytniego optymizmu bo potencjał jest ale gość może zniknąć jak Pęk.

 

bo? wjechał w buta w ligę ludzi monitorowanych od małego szkraba, nikt go nie znał a on wziął Nuggets za ryj i zrobił z nich drużynę, która w optymalnej formie z podróbą trenera na ławce potrafi postawić się każdemu

 

bo chyba nie wróżysz mu kontuzji kończącej kariere? prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw Iggy przesadził z Drummem i DAJ a tak poza tym lista jest git. I tez uważam ze Myles turner jest niedaleko za Jokiem. Jest trzy razy lepszym obrońca No i liczę na naprawdę dobre PO w jego wykonaniu w tym roku.

Myles Turner XDD

 

Niektórzy chyba serio nie wiedzą, że to sport zepsolowy i jokic mało moze jeśli siedzi np na ławce i jego zespół dostaje -10 czy jego support daje dupy

 

Nie jest perfekcyjny ale wypychanie go poza TOP15 i wstawianie tam jakiś DeRozanow to jest już po prostu żart k wyższy poziom hejterstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ogladalem Denver to Jok albo rozwala system w ofensywie i jest tyczka w obronie, albo przylozy sie do D i jako tako mu to wychodzi, ale staje sie pasywny w ataku, gdzie ciezar bierze na siebie Gary Harris czy inny Murray. Nie wiem z czego to wynika, ale wydaje mi sie, ze nie wyrabia kondycyjnie jeszcze, zeby pociagnac dwa tematy na raz. Za rok powinno byc lepiej i bez watpienia jest franchise playerem, ktory moze byc w top topów. 

 

Nie obwinialbym tez Millsapa za niepowodzenia, bo to caly zespol zarowno w defensywie jak i ofensywie lapie zwiechy, zwlaszcza w koncowkach spotkan.

 

I blame Malone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie był, tak samo jak Jok w tych ostatnich meczach, ale tak jak mówiłem na podstawie przykładu Giannisa, niektórzy nie muszą robić świetnych bilansów, bo hype na nich robi swoje od początku, na Nikole wybuchł jakiś niezrozumiały dla mnie hejt i dlatego jestem tu z wypiętą klatą i paruje te Wasze strzały z kapiszonów, bo dyskusja dyskusją, ale to czego się tu naczytałem przez ostatnie 3 dni to się po ludzku w pale nie mieści

 

 

 

Ale to nie jest tak, że na Jokica wybuchł nagle jakiś hejt, tylko strasznie obruszyliście się kiedy Ronnie napisał, że: "Malone melonem, ale Jokic to jest jednak dupa nie lider. On będzie kiedyś idealnym sidekickiem do contendera ale nie widzę go za chooy jako lidera ataku.." . Z takiej niewinnej tezy w kilka dni zrobiła się tu wielka dyskusja i wpychanie Jokica butami do TOP15. Kompletnie nie rozumiem czemu ma to służyć, bo takie rankingi zawsze będą mocno subiektywne i nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą co do obsady tego rankingu zgodni.

 

Ogólnie tak zbaczając nieco z tematu - Jokic swoim stylem gry przypomina mi takiego grubaska z orlika, który do obrony wraca się niechętnie, do pressingu go nie zmusisz, ale jak dostanie piłeczkę w ataku, to tylko czekasz aż przedrybluje sobie pół drużyny przeciwnika i ośmieszy bramkarza. Szczególnie rzuciło mi się to w oczy podczas meczu z Memphis, gdzie w obronie był niemiłosiernie objeżdżany przez Gasola w 4 kwarcie i wyglądał jakby ledwo trzymał się na nogach, a w kontrze zasuwał aż miło ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myles Turner XDD

 

Niektórzy chyba serio nie wiedzą, że to sport zepsolowy i jokic mało moze jeśli siedzi np na ławce i jego zespół dostaje -10 czy jego support daje dupy

 

Nie jest perfekcyjny ale wypychanie go poza TOP15 i wstawianie tam jakiś DeRozanow to jest już po prostu żart k wyższy poziom hejterstwa

derozan to w tym sezonie dołożył rzut za 3, dołozył asysty, utrzymał wjazd pod kosz, utrzymał ilość strat mimo wiekszej ilości piłki w rękach. 10 lat temu byłby kandydatem do MVP, dzis grają takie dziki jak Harden czy Giannis wiec szans nie ma. Bardzo niedoceniany gracz

 

Oczywiście w PO dalej moze obsrać zbroje jak to ma w zwyczaju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się coraz ciekawiej.

 

Jokic spoko w top 15 a deRozan to twor trenera.

 

To co? Zawodnicy zaczynaja przepraszać za to ze ich trener odpowiednio wykorzystuje? A co gorsza dają się tak wykorzystywać?

 

Majkel oddawaj tytuły. Ajzeja tez. Duncan tez.

 

A nie jest tak ze dopiero superstar jak zrozumie role w zespole o tytuł łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.