Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

[Wind] Nuggets president of basketball ops Tim Connelly just confirmed that Michael Malone will be back next season. As far as an extension for Nikola Jokic goes, Connelly says they want to get that new deal done sooner rather than later.


sugerowałem juz Ci kiedyś inny sport, może znajdziesz sobie dyscyplinę, która zrozumiesz ?
W nhl zaczęły sie PO dobry czas żeby się zainteresować, kto wie może sie w tym lepiej odnajdziesz niż w koszu.

Obaj są w tym samym wieku. W czym Kuzma jest lepszy oprócz tego że jeden może nabijać cyferki w słabszym zespole? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj są w tym samym wieku. W czym Kuzma jest lepszy oprócz tego że jeden może nabijać cyferki w słabszym zespole? 

w tym lepszym zespole, w którym otoczony jest większą ilością talentu ściągającego na siebie uwagę rywali, z tak podającym centrem jak Jokic, przy podstawowym PF, który opuścił ponad połowę sezonu to Kuzma miał lepsze warunki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ lucas serio nie chce offtopowac...

do memphis  przyjdzie doncic i jesli beda zdrowi widze ich spokojnie przed denver

podobnie z lakers, przychodzi PG13, dodaja jeszcze kogos z FA i tez wskakuja do 8

 

w tej chwili to wrozenie z fusow ale zapytaj kilka osob, ktory zespol woleliby dzis przejac i gdzie widza lepsze perspektywy...

 

Na razie nie ma co debatować o szansach Lakers na ósemkę w przyszłym sezonie, tym bardziej w temacie Nuggets:)

 

Lakers mają w tej chwili następujący skład: Luol Deng, Lonzo Ball, Brandon Ingram, Tyler Ennis, Kyle Kuzma, Josh Hart, Ivica Zubac i Thomas Bryant. Mają dużo wolnej gotówki, ale to też nie jest core, który nawet George'owi zapewni grę w ósemce. George w tym sezonie grając z Westbrookiem, Adamsem i Melo skończył dwie wygrane nad kreską. Czy z Ballem, Ingramem i Kuzmą ma na to podobne szanse? Bardzo wątpliwe.

 

Nuggets mają w składzie Jokića, Murraya, Harrisa, Millsapa, Plumleego, Lylesa, Lydona, Hernangomeza, Beasleya i najprawdopodobnij Chandlera. To jest właściwie ten sam skład minus jeden rezerwowy, czyli Barton. Nawet bez rozwoju graczy powinni w przyszłym sezonie zrobić minimum 45 wygranych. 

 

Na ten moment Nuggets mają nieporównywalnie lepszą sytuację. Jeżeli Lakers kogoś skuszą, to wtedy być może będą w lepszym położeniu. Na razie nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Lyles faktycznie grał świetnie (pod nieobecność Sapa robił per36 coś w stylu 20-10 na 60%ts) i jest młodszy od Kuzmy, ale mam duże wątpliwości czy na dystansie sezonu rzucałby 40% za 3, on miał miesiąc gdzie trafiał 49% za 3, a do takich wyskoków trzeba podchodzić z dystansem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak późniejszych minut dla Lylesa to tez błąd Malone. Trey naprawdę dobrze wyglądał i był pocieszeniem na wymianę z draftu. No ale lepiej było grać Plumlee z Jokiem.

 

Właśnie to temat Denver, wiec jak już o młodzieży to jest szansa na coś ciekawego z D z tym wyborem? Najlepiej SF lub PG. Rok temu marzyłem o OG i mało zabrakło. Bridgesy raczej pójdą wyzej, a ten cały Smith?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber, na ten moment denver maja lepsza pozycje.to nie ulega watpliwosci

 

ale tak jak pisalem, patrzac na ich salary, maja jedynie ograniczone pole rozwoju. dealowac nie bardzo jest kim, pick w drafcie w okolicach srodka stawki i rozwoj graczy. wiec owszem, zrobia raczej krok do przodu, to nie ulega dyskusji.

 

lakers natomiast moga w to lato wykonac 2-3 kroki do przodu, choc moga tez tylko 1. niemnie odnosilem sie caly czas do tego co moze byc. sprytnie wykresliles randle'a z tej rozpiski. trzeba tez pamietac o tym, ze ingram i ball maja duzo wiekszy sufit niz mlodziez denver ale to nie ten temat:) choc w sumie dot. denver:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak późniejszych minut dla Lylesa to tez błąd Malone. Trey naprawdę dobrze wyglądał i był pocieszeniem na wymianę z draftu. No ale lepiej było grać Plumlee z Jokiem.

 

Właśnie to temat Denver, wiec jak już o młodzieży to jest szansa na coś ciekawego z D z tym wyborem? Najlepiej SF lub PG. Rok temu marzyłem o OG i mało zabrakło. Bridgesy raczej pójdą wyzej, a ten cały Smith?

Mocno się zdziwie jak Smith pójdzie przed wyborem Denver 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam poczyniłem to porównanie (jak Lyles robił 55%fg i 50%3pt) ale o ile Kuzma jest przereklamowany to jest lepszy jako prospekt niż Lyles.

 

Jeżeli chodzi o młodzież Nuggets mają franchise playera a Lakers mogą liczyć że na kogoś takiego ktoś z ich składu się rozwinie. Tego nie da się porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc wstępnie po mockach to ktoś z trójki Smith, Knox i Alexander powinien być w zasięgu wyboru Denver. Ten Zhaire to byłby chyba najlepszy wybór dzieki obronie, która powinien mocno poprawić, ale wątpię czy ktoś zostawi potencjalnie elitarnego obrońcę z 45% za 3 do tego wyboru.

 

Z dwójki Kuzma/Lyles indywidualnie lepszy pewnie jest Kyle. Za to w zespole wolałbym mieć Treya, któremu choćby dwa lata w tak dobrej organizacji jak Jazz sporo dał.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucas niekoniecznie sie z tym zgodze

brandon ingram ma za soba 2 sezon, w ktorym sporo pokazal. jokic w jego wieku takiej koszykowki nie gral, wiec z ocena tych sufitow to nie jest latwa sprawa.

 

nie wiadomo tez jak rozwinie sie lonzo ball. jesli poprawi rzut, i spelni oczekiwania to moze spokojnie byc na poziomie jokica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to temat Denver, wiec jak już o młodzieży to jest szansa na coś ciekawego z D z tym wyborem? Najlepiej SF lub PG. Rok temu marzyłem o OG i mało zabrakło. Bridgesy raczej pójdą wyzej, a ten cały Smith?

Super atletyczny 2-3 z potencjałem w obronie bez dobrego rzutu, typowe high risk-high reward i dobry fit IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super atletyczny 2-3 z potencjałem w obronie bez dobrego rzutu, typowe high risk-high reward i dobry fit IMHO.

Według Tankathonu ponad 70% Ft, 61%ts i 45% za 3. Tylko nie podali ile rzutów oddaje, wiec możliwe iż masz racje, ja go w akcji nie widziałem, po prostu cyferki wyglądają obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Tankathonu ponad 70% Ft, 61%ts i 45% za 3. Tylko nie podali ile rzutów oddaje, wiec możliwe iż masz racje, ja go w akcji nie widziałem, po prostu cyferki wyglądają obiecująco.

Oddaje jedną trójkę na mecz. Czy będzie dobrym shooterem na poziomie NBA, nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.