Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

@lucas niekoniecznie sie z tym zgodze

brandon ingram ma za soba 2 sezon, w ktorym sporo pokazal. jokic w jego wieku takiej koszykowki nie gral, wiec z ocena tych sufitow to nie jest latwa sprawa.

 

nie wiadomo tez jak rozwinie sie lonzo ball. jesli poprawi rzut, i spelni oczekiwania to moze spokojnie byc na poziomie jokica.

To jakiś żart? rookie Jokic byl nieporównywalnie lepszy niż sophmore Ingram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze dyskusje z toba to poziom piaskownicy.

good luck

Nie, po prostu mam fajne lopatki z fisherprice'a i nie wmowisz mi, ze Twoje drewniaki (po starszym rodzenstwie) sa takie same / lepsze. Niezaleznie od tego jak glosno bys o tym nie krzyczal.

 

:)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż jego mać. Ja myślałem, że z tym sufitem to ktoś walnął jakieś łapu-capu, a tu widzę niektórzy dalej w to brną. Rozumiem panowie Lakersi, że swoją drużynę zawsze traktuje się ulgowo, ale bądźmy poważni. Sixers to wiadomo, mają potencjał na rozwalanie ligi w następnych latach, dużo talentu, który obronił się w tym sezonie (przypominam, że przed sezonem 76-tkom eksperci dawali im max 38 zwycięstw), ale jak czytam życzeniówki typu, że Ingram z Ballem będą klepać frajerów z Denver to ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż jego mać. Ja myślałem, że z tym sufitem to ktoś walnął jakieś łapu-capu, a tu widzę niektórzy dalej w to brną. Rozumiem panowie Lakersi, że swoją drużynę zawsze traktuje się ulgowo, ale bądźmy poważni. Sixers to wiadomo, mają potencjał na rozwalanie ligi w następnych latach, dużo talentu, który obronił się w tym sezonie (przypominam, że przed sezonem 76-tkom eksperci dawali im max 38 zwycięstw), ale jak czytam życzeniówki typu, że Ingram z Ballem będą klepać frajerów z Denver to ręce opadają.

 

To musi być potężny szok dla fanów Lakers jak opuszczają swój ciepły kurwidołek i nagle widzą, że w innych tematach ich Ingramami i Hartami się nikt nie zachwyca.

 

Król wciąż jest nagi. I nie mam tu na myśli LeBrona Jamesa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi być potężny szok dla fanów Lakers jak opuszczają swój ciepły kurwidołek i nagle widzą, że w innych tematach ich Ingramami i Hartami się nikt nie zachwyca.

 

Król wciąż jest nagi. I nie mam tu na myśli LeBrona Jamesa ;)

tak, potężny szok to właśnie czuję jako fan Lakers , bo kto by się spodziewał, że ci, którzy popisywali się ignorancją wpadając do tematu o Lakers robią to również w innych tematach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bb2

 

no skoro Ty nie widziałeś stronniczego sędziowania to gitarrka, cofam wszystko co napisałem

 

tylko, że nie

 

właśnie w tej akcji po piwocie Joka z lewej strony, Taj trzymał mu łapy raz na głowie raz na ramieniu i generalnie było jeszcze kilka nie odgwizdanych fauli przy trafionych rzutach Serba

 

nie chce mi się za bardzo denerwować, bo generalnie mam przeczucie, że gdyby wynik był odwrotny, to bb2 i van by się w tym temacie nie pojawili (swoją drogą van zarzucający ignorancje innym to jest lol roku), a reszta piała by z zachwytu jak to oni dali radę i jaka świetlana przyszłość w Colorado nas czeka

 

zamiast tego mamy tutaj eksperta schabowego, który przez cały sezon gadał pierdoły nt. denver, wróżac im koniec sezonu jakoś tak na początku marca, oraz kibiców Lakers, którzy straszą pistoletami na wodę "bo nam tatuś PG sprowadzi"

 

trochę skromności, Panowie Elita, chyba zdajecie sobie sprawę, że Denver na takie perspektywy nie stać?

 

46-36 uznaje za bardo dobry sezon, liczymy na rozwój młodych - Beasley, Juancho, Morris i oczywiście Lyles, choć kolejny raz z Malonem u boku (mówiłem, Chytry)

 

nie mam pojęcia kto będzie do wyjęcia z naszym pickiem, ale to też może być bardzo istotne

 

dziękujemy za usługi Willowi Bartonowi, było ostro, ale już wystaryczy, oby dostał uczciwe pieniążki, bo talent chłop ma

 

dziękuję przede wszystkim serdecznie tym wszystkim, którzy trzymali kciuki za Baryły w tym pojebanym sezonie, 43 strony tematu o drużynie tak niszowej uznaje za spory sukces, szkoda, że się nie udało, było tak blisko

 

LBS

 

usatsi_10574389.jpg?w=1000&h=600&crop=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Malone to niestety obawiam się, że tercet Beasley, Juancho i Lyles dalej będzie rozwijał się w podawaniu ręczników kolegom i dostaną łaskawie minuty dopiero, gdy się ktoś połamie. 

 

nie robiłbym jakiejś tragedii, bo jednak Barton odejdzie raczej bankowo, a zawsze jest szansa, że Wilson zrobi optout lub go gdzieś wymienimy, tacy gracze mogą budzić zainteresowanie na rynku, a jednak okresu post allstar Wilson wcale złego nie miał

 

to pozwoli uwolnić sporo minut, niestety najgorsze są perspektywy Lylesa, dla którego przeskoczenie Sapa wydaje się bardzo wątpliwe, o ile w ogóle możliwe

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweJajoSmoka mój pseudonim artystyczny to shadowy86.

Tylko ludzie o niskiej kulturze osobistej specjalnie przekręcają imiona, czy pseudonimy, więc jak chcesz się tak głupio bawić to spoko, możemy się tak pobawić. Pewnie, że fajnie mieć wokół siebie samych klakierów, ale proszę o minimum(!) kultury.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum generalnie przydałoby się respektowanie regulaminu i brak odnoszenia się personalnie do osób a skupienie się na rzeczach o których mówią, no cóż może moderacja coś z tym zrobi.

 

A co do picku Denver to myślę że będą szukali wzmocnienia na pozycji Sf żeby ktoś powoli wygryzal z składu Chandlera który jest już trochę starszy i będzie zapewne coraz gorszy.

 

I tutaj opcje z draftu są moim zdaniem 2. Knox jeśli nikt go wcześnie nie wybierze i gracz z Europy Musa.

 

Knoxa to gracz z spoko zasięgiem rąk wydaje się że dzięki warunkom fizycznym może być bardzo dobry w defensywie. Jednak ma jescze wiele do nauczenia jeśli chodzi o kreacje swojego rzutu oraz ball handling.

 

Musa wydaje się że może być bardzo dobry w zdobywaniu punktów, mechanika,kreacja rzut itd jednak przez krótkie ręce oraz niezbyt imponująca budowę fizyczna może mieć duże problemy z rywalami na poziomie nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogrzało Was? już c*** z tym czy to realne czy nie, darowanemu cp3 w zęby się nie zagląda

Wiadomka, ze cp3 poprawilby KAZDY zespol. Jednak porownanie sytuacji cp3 kreujacy DAJa do cp3 kreujacego Joka to banger nie z tej ziemi :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomka, ze cp3 poprawilby KAZDY zespol. Jednak porownanie sytuacji cp3 kreujacy DAJa do cp3 kreujacego Joka to banger nie z tej ziemi :smile:

 

się tam czepiacie słówek, Jok z cp3 miałby szansę szybciutko stać się bezdyskusyjnym top2 centrem (jeśli Embiid byłby zdrów) ja to kupuje, zostawcie chłopaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.