Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

LeBron, Curry, Durant, Harden

Kawhi, Giannis, Paul, Davis, Westbrook

Green

George, Irving, Lillard, Embiid, Butler, Oladipo*

Klay, Jokic, Towns, Aldridge, Gobert

Hayward, Wall, Lowry, Beal, Love, Horford, Gasol, Porzingis, może Cousins

 

Hm, tak mi wyszło ~top30. Jak ktoś ma kontuzję/gra słaby sezon w tankathonie/jest zajebisty ale gra gorszy RS - lekko ignorowałem. Porzingisa chyba nie powinienem dać, można sobie wstawić jakiegoś Holidaya i Kembę w miejsce jego i Cousinsa, ale KP z jego shotblockingiem i rzutem w lepszym zespole byłby niesamowitym fitem. Analogicznie z Gasolem. Pewnie kogoś zapomniałem. A, Lowry > DeRozan. Jak ktoś uważa, że Irving jest jednak lepszy niż Butler, a LeBron - od reszty, to nie chciało mi się tego dzielić.

 

Wyszło mi że dosyć przejebana jest ta liga.

 

*od stycznia słabo rzuca, ale ten sezon ma jednak jako całość dosyć wybitny, za rok/w playoffach przyjdzie weryfikacja

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może czasem o 3 w nocy zamiast spać obejrzyj mecz Nuggets kilka razy a potem przemyśl czy znajdziesz 20 lepszych ;)

Mój przyjacielu, oglądam mecze regularnie, nie zawsze Denver, ale każdy team widziałem kilkanaście razy podczas tego RS.

Żeby nie było, będę się posiłkował tą rozpiską żeby o nikim nie zapomnieć 

http://www.rotoworld.com/teams/depth-charts/nba.aspx

 

Kyrie Irving

 LeBron James

 Stephen Curry

Klay Thompson

 Draymond Green 

Kevin Durant

 Chris Paul 

James Harden

 Mike Conley

Goran Dragic

 Jimmy Butler

 Giannis Antetokounmpo

 Anthony Davis

 Kristaps Porzingis

 Russell Westbrook

 Paul George

 Joel Embiid

 Kawhi Leonard

Damian Lillard

John Wall 

 Rudy Gobert

 Gordon Hayward 

 

To są gracze bez wątpienia lepsi od Jokica.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki z Conleyem  pewnie biliby się o PO, o czym my w ogóle mówimy. 2 rodzyny z Toronto to też półka wyżej, mimo iż celowo ich pominąłem. Może dają ciała w PO, ale w porównaniu do Jokica oni chociaż tam grali. 

Dragic jest niedoceniany, a to świetny gracz, ale masz pewnie rację Camby, na wyrost go wrzuciłem. Przeceniam go może, ale mam do tego takie samo prawo jak wy z Jokicem. Jok ma ogromny potencjał, ale dajcie mu chociaż to udowodnić w poważnym graniu, aktualnie wrzucanie go do top 15 to bzdura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten overrated Green ma oddzielną kategorię? W czym on lepszy od Paula George? Od Embiida?!

W czym Green jest overrated? Może i powinien być poniżej, nie wiem, tutaj zawsze będą sprzeczne opinie. W normalnej lidze Green to jest wybitny sidekick i tak samo postrzegam George'a czy Irvinga.

 

BMF chyba nue dzielil zawodnikow, bo umiejscowienie Kawhiego nie ma zadnego sensu (jesli ten sezon to nie powinno go byc, a jesli poprzednie to nie ma opcji by byl polke nizej)

Kawhi powinien być niżej, ale jak wyżej - nie chciało mi się bawić.

 

No, niektóre nazwiska w tym temacie (Dragic, Drummond, Jordan) są niezłym kosmosem.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki z Conleyem  pewnie biliby się o PO, o czym my w ogóle mówimy.

 

Bez jaj na takim zachodzie. Już pomijam że miśki z Conleyem to oksymoron, ale we dwóch z Gasolem to by byli gdzieś pomiędzy LAL i LAC. No chyba że ślicznego Chandlerka liczymy że grał by jak za czasów kiedy miał 900k usd/sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malone myśli, że jest jak Thibs i zawężył rotacje do ośmiu grajków pomimo faktu, że Sap był przeziębiony i wypadałoby pograć Lylesem...

 

ktoś pamięta jeszcze Lylesa?

 

dość niespodziewanie mecz z Sixers będzie "o coś", choć z wyliczeń mamy mniej niż 15% szans na PO

 

niby fajnie, ale boję się, że dobra końcówka rs może tego parodystę jeszcze uratować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze będą o coś. Gdzieś widziałem w tych wróżkowych analizach, że Denver ma 22% szans, a LAC 12%. Też nie wiem czemu Minnesocie dają aż 97% szans na awans mimo, że 3 z 5 ostatnich meczy grają z 2XDenver i raz Jazz.

Ścisk na tym zachodzie straszny, można przegrać HCA, ale teoretycznie miejsce 6 jest mega korzystne.

Lyles niestety ma carpe diem z końćówki poprzedniego sezonu, gdzie był odstawiany przez Snydera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze będą o coś. Gdzieś widziałem w tych wróżkowych analizach, że Denver ma 22% szans, a LAC 12%. Też nie wiem czemu Minnesocie dają aż 97% szans na awans mimo, że 3 z 5 ostatnich meczy grają z 2XDenver i raz Jazz.

Ścisk na tym zachodzie straszny, można przegrać HCA, ale teoretycznie miejsce 6 jest mega korzystne.

Lyles niestety ma carpe diem z końćówki poprzedniego sezonu, gdzie był odstawiany przez Snydera.

chodziło mi tylko o to, że mimo wszystko win z wizards w dc nie był zbyt przeze mnie oczekiwany, a ewentualna porażka zmniejszyła by szanse praktycznie do zera

 

Lyles mimo wszystko w Jazz grał gorzej, w Nuggets miał 2miesięczny okres kalibru MIP

 

ale nie tylko on ma przejebane - Beasley i Juancho też przykręceni do ławki

 

wychodzi trochę na to, że Nuggets tak samo świetnie rozwijają talenty jak również marnują ich potencjał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakimś cudem uda się wygrać jedno ze spotkań @Raptors i @Thunder to jeszcze wszystko możliwe
46W może dać PO (czyli trzeba skończyć 6-2) i Minnesocie może się ta wtopa z Grizzles odbić czkawką
 

Bucks/Pacers/Blazers (ktorzy w przedostatnim meczu już pewnie będą mieli #3 klepnięte) u siebie to must winy. Jeśli uda się wygrać przynajmniej jeden z wyjazdów (TOR/OKC/LAC) to 2 bezpośrednie z T-Wolves mogą zdecydować. 

 

1.5 gierki przy 2 bezpośrednich to jest naprawdę niewiele. Jeśli wróci Gary to trzeba wierzyć 

 

PS. Plumlee jest po prostu fatalny. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez porażkę Soty dalej jakieś szanse są. Ja w sumie sam nie wiem co o tym myśleć, bo nie nastawiam się na sukces, no ale jakaś nadzieja jest mimo wszystko. Z drugiej strony to nie wiem czy sam awans jest dobry dla przyszłości organizacji, bo mam nadzieję iż brak Playoffów = wyjebanie Malone na zbity pysk. Niestety decyzjom managmentu w Denver też ufać nie można. 

 

e: a tu ku pokrzepieniu boom shaka laka ;) Murraya na JJ https://streamable.com/4acsy

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver mają szanse na PO, choć margines błędu jest bardzo mały.

 

Mają korzystne wyniki spotkań z drużynami walczącymi o PO (po za Clippers gdzie jest 0-2 i jedno spotkanie)

Z Jazz, Spurs jest 2-2, Z Pels 2-1

Z PTB 2-1 i jeszcze jedno spotkanie

Z Thunder 2-1 i jeszcze jedno spotkanie

Z Sotą 0-2 i 2 spotkania

 

Trudny terminarz, ale ich los spoczywa w ich własnych rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.