Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Sota nie ma szczęścia, bo terminarz jest znany od początku sezonu. A Denver odbijają się czkawką te przegrane z rycerzami draftu + Lakers, w sumie to 10 spotkań.

Przecież napisałem to w kontekście braku Butlera. Sota ma szczęście, lepiej mieć łatwiejszy terminarz niż na odwrót skoro różnice pod koniec rs są tak niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves mieli te dwa-trzy tygodnie bardzo ciężki kalendarz, dwóch leszczów (z czego Bulls w b2b) i sama czołówka. Rockets (chyba w połowie trzeciej kwarty zszedł Butler), Boston z Irvingiem, Utah i Rockets w b2b, Blazers, Spurs z Aldridgem - a z Warriors (wciąż grali z Klayem i Durantem) i Wizards (bez Walla są 15-8) wygrali głównie dzięki Townsowi. Może 5-5 mogliby z tego zrobić, ale nie bardzo widzę gdzie. Nie przez przypadek ludzie się obawiali, że Wolves mogą zrobić jakieś 2-8 i nagle wypaść na 9-10. seed.

 

Więc to, że teraz mają kilka easy meczów, to tego konsekwencja.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu sie wtrące bo ciekawie sie czyta. Po co rozgraniczacie terminarz na post Asg? Przeciez to doslownie pare meczów, jeden lepszy i staty rosną. Zreszta dyskusja na temat trudności terminarza tez z tego wynika(swoja droga przypomina mi to spor o support).

 

Butler przez pierwszy miesiac gra kupe straszną, co z tego ze gral jak bardziej szkodził. A tu cyferki z excela ze przeciez tylko 6 meczy KAT mial bez niego. I ze mial lepiej od Jokicia bo Milsap nie gral. Teraz wrocil i co, Jokiciowi jest latwiej? Tak samo trudno bo Milsap potrzebuje czasu na wejscie w porzadne granie

 

Nieśmiało moge napisac ze dla mnie to KAT jest lepszy. Mniej warunkow musi spelnic druzyna zeby wszystko działało. Sam rzuci jak bedzie trzeba. Co wazne w dzisiejszej koszykowce za 3 najpewniej. A Jokic wymaga dobrej drużyny, mowiac wprost musi miec do kogo podac. Sam cos punktów dorzuci ale nie ma tej łatwości. Nie mowie tu o tym kto ma jaki support, charakterystyka zawodników 1v1. O obronie nie ma co gadac. Obaj sie niby poprawiają ale jeden nie jest lepszy od drugiego. Obaj co najwyżej przeciętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam rzuci jak bedzie trzeba. Co wazne w dzisiejszej koszykowce za 3 najpewniej.

Przeciez oni trafiaja srednio tyle samo (1,4) trojki na mecz lol. KAT ma mniej prob (3,3 do 3,5), wiec ogolnie wypada ciut lepiej - ale robienie z tego jakosciowego argumentu jest co najmniej wesole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankerzy cieszą się z porażek i szans na piłki w drafcie. Każda kolejna porażka Denver zwiększa szanse na zwolnienie Malone i to na pewno jakieś pocieszenie. Boje się tylko, ze Kroenke będzie zbyt cierpliwy. Z drugiej strony Malone nie na statusu legendy jak Wenger w Londynie to może nie będzie problemów z jego pożegnaniem.

 

Zastanawia mnie co się w tym roku z Juancho dzieje. Nie widziałem nic o kontuzji, a czesciej widać go w garniturze. Brak grania Lylesem tez irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być postrzegany w ogóle jako KANDYDAT do top15 ligi musisz wprowadzać drużynę do play offs jako lider regularnie (lillard) albo być wybitna druga opcja czy trzecia w zajebistym teamie ( Horford, Dray, czy Klay rok i dwa lata temu)

 

Jokic nie jest jeszcze ani tym ani tym. Towns tez nie. Obaj są poza top 15 i tak, lekko. Z tym ze towns to dla mnie względem joka poziom wyżej i tyle. A Jrue ma lepszy sezon od nich. I to moja opinia i koniec tematu. Jok ma mega potencjał ale jeszcze wody musi upłynąć w Nilu żebym go stawiał równo z top15. Takie było całe Clue moich wypowiedzi od początku. Koniec kropka. Mam prawo do takiej opinii, czy nie? Czy to jest powód żebyś się wkurwial? I wyzywał mnie od ignorantów? Nikt poza tobą jakoś się tak nie oburzył, nie widzę tez tego śmiania się ludzi, obgadujesz mnie z kolegami z airballa teraz czy do czego pijesz ??

wypada się zgodzić z tym że są poza 15, przy czym dla mnie to właśnie Jok jest tym bardziej klasowym grajkiem, a KAT jedzie głównie na hypie. Koleś już teraz powinien ciągnąć Sotę za uszy do po a nie grać drugie skrzypce za Butlerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś w takim razie wymienić 15tu lepszych? bez żadnych podtekstów czy napinek, w ogóle ciekawe jest to, czy ten sezon przyniósł jakąś większą zmiane w kontekście ścisłego topu

tutaj koledzy dobrze już to uzasadnili, żaden z nich jeszcze kompletnie nic nie ugrał  dlatego choćby cięzko ich zaliczać do absolutnego topu, przy czym nie wiem nawet do końca w czym rzecz, w 15 centrów to ok ale w 15 ogółem to przecież nonsens, bez większego wysiłku idzie wymienić i z 20 lepszych i tu mówię zupełnie bez jakichś przejawów sympati czy antypatii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam, ale co tam,,,,

 

DeRozan - Irving - Hordford - LBJ - Oladipo - Embild - Giannis - Harden - Paul - Durant - Curry - Lillard- Westbrook - George - Davis - Butler - LMA

 

Kolejność przypadkowa.Mam 17-tu, gdyby tak pokalkulować można by KAT-a wcisnąć na 19-20 miejsce.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden

Lbj

Durant

Davis

Gianis

Co3

Curry

Lillard

Embid

Gobert

Lma

Russel

George

Buttler

Rozan

 

Ta grupa zdecydowanie. I masz ich 15.

 

Nie wiem jak pozycjonować resztę ale...

Wiele nazwisk o które można się wykłócać i każdy ma za i przeciw.

 

Al H.

Drumma

DeJordana

Greena

Love

Kyrie

Lowry

Gasol

Jru

Klay

 

Cześć z nich jakby nie patrzeć to cały czas poziom bardzo wysoki i nie wiem czy Jok tu jest ( u tych wybranych).

 

Bardzo ciekawy jest tu klay który poprzez 3-4 role w gsw niby nie pasuje do zestawienia ale coś czuje ze wolałbym jego jako lidera niż Joka czy Kata którego nawet cenie ciut wyżej.

 

Z wyścigu wypadł na razie Leonard oraz KP ( ten bardzo dyskusyjny). ale tez nawet teraz podczas kontuzji bardziej bym na niego postawił a skreśliłem blake melo i inny szrot.

Wypadł Wall ale co z Bealem?

Właśnie. Dipo jeszcze.

Dragic czy Turner tez są nie tak daleko.

Oczywiście można wyśmiać takiego Love lub Gasola ale czy młodzi tyle już pokazali?

 

Zbliżają się PO i te starsze nazwiska poszłyby w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden

Lbj

Durant

Davis

Gianis

Co3

Curry

Lillard

Embid

Gobert

Lma

Russel

George

Buttler

Rozan

 

Ta grupa zdecydowanie. I masz ich 15.

 

Nie wiem jak pozycjonować resztę ale...

Wiele nazwisk o które można się wykłócać i każdy ma za i przeciw.

 

Al H.

Drumma

DeJordana

Greena

Love

Kyrie

Lowry

Gasol

Jru

Klay

 

Cześć z nich jakby nie patrzeć to cały czas poziom bardzo wysoki i nie wiem czy Jok tu jest ( u tych wybranych).

 

Bardzo ciekawy jest tu klay który poprzez 3-4 role w gsw niby nie pasuje do zestawienia ale coś czuje ze wolałbym jego jako lidera niż Joka czy Kata którego nawet cenie ciut wyżej.

 

Z wyścigu wypadł na razie Leonard oraz KP ( ten bardzo dyskusyjny). ale tez nawet teraz podczas kontuzji bardziej bym na niego postawił a skreśliłem blake melo i inny szrot.

Wypadł Wall ale co z Bealem?

Właśnie. Dipo jeszcze.

Dragic czy Turner tez są nie tak daleko.

Oczywiście można wyśmiać takiego Love lub Gasola ale czy młodzi tyle już pokazali?

 

Zbliżają się PO i te starsze nazwiska poszłyby w górę.

co do pierwszej listy, to nie mam większych zastrzeżeń, może poza DeRozanem, który ma świetnie skrojony pod siebie zespół i strzelam, że gdyby go po prostu wstawić w miejsce Joka to Nuggets nie wyszliby obecnie z 0.500 na zachodzie, bo jednak jest pewna różnica gdy masz obok siebie drugiego allstara + świetny zbilansowany roster, a G. Harrisa i imitacje Milsapa

 

klepie tego LMA na ten czas, bo jednak daje rade pomimo takich problemów SAS

 

dalej jest już niestety dużo gorzej

 

"Al H.

Drumma

DeJordana

Greena

Love

Kyrie

Lowry

Gasol

Jru

Klay" - no to są już grube jajka, nikt prócz Kyriego nie jest tu pierwszą opcją, nie licząc Marca, który ten sezon ma po prostu żenujący

 

Drummond, DeAndrzej, Love?

 

gdzie jest kamera?

 

niestety potwierdziłeś tylko Iggy, to czego jesteśmy świadkami od tych kilku dni - ludzie nie oglądają Nuggets, nie mają pojęcia jak dobry jest już Jokić i jak olbrzymi ma wpływ na obecny bilans, który biorąc pod uwagę wszystkie złe okoliczności jak trener oraz kontuzja/słaba forma/średni fit Sapa jest naprawdę bardzo dobry i należałoby się trochę zreflektować

 

niestety, skoro zastanawiasz się czy Jokić jest w gronie Drummondów i Love'ów tej ligi, nie sądze aby ów refleksja szybko nastąpiła

 

ale przekonasz się, wszyscy się przekonacie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c

 

niestety potwierdziłeś tylko Iggy, to czego jesteśmy świadkami od tych kilku dni - ludzie nie oglądają Nuggets, nie mają pojęcia jak dobry jest już Jokić i jak olbrzymi ma wpływ na obecny bilans, który biorąc pod uwagę wszystkie złe okoliczności jak trener oraz kontuzja/słaba forma/średni fit Sapa jest naprawdę bardzo dobry i należałoby się trochę zreflektować

 

Wiesz zachowujesz się jak Zenek z Pierdziszewa, który twierdzi  Miecia z Koziej Wólki to najpiękniejsza kobieta na świecie. I wkurzasz się gdy ktoś twierdzi inaczej.

 

Wiele wskazuje, że Nuggets pod wodzą Jokica nie załapią się to PO i pewnie tylko o kilka zwycięstw poprawią się względem zeszłorocznego.

 

Można oczywiście wyliczać to czemu to nie będzie PO, choć prawda jest trywialna, Nuggets sami zawali swoje szanse przegrywając 10 spotkań z zespołami z którymi nie powinni przegrać jeśli chcą być w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sap to swietny fit wszedzie akurat

 

kontuzja + kiepska forma to inna kwestia ofc

 

serio, świetny fit?

 

typ miał w Hawks idealne warunki do swojego skillsetu, razem z Alem pykali sobie radosne hco, ale Denver to nie jest póki co gra dla niego, widziałem może 5-6 spotkań w tym sezonie gdzie wyglądał dobrze w Nuggets i o ile pewne rzeczy można wytłumaczyć kontuzją, to pasywność  i brak pomysłu + naprawdę przeciętna jak na niego obrona (ostatni mecz z Heat gdzie Olynyk z Johnsonem dymali nas we wszystkie dziury), to na pewno nie jest to czego oczekiwałem

 

jak jest taki świetny to niech go biorą, bo mnie zawiódł strasznie

Wiesz zachowujesz się jak Zenek z Pierdziszewa, który twierdzi  Miecia z Koziej Wólki to najpiękniejsza kobieta na świecie. I wkurzasz się gdy ktoś twierdzi inaczej.

 

Wiele wskazuje, że Nuggets pod wodzą Jokica nie załapią się to PO i pewnie tylko o kilka zwycięstw poprawią się względem zeszłorocznego.

 

Można oczywiście wyliczać to czemu to nie będzie PO, choć prawda jest trywialna, Nuggets sami zawali swoje szanse przegrywając 10 spotkań z zespołami z którymi nie powinni przegrać jeśli chcą być w PO.

 

zamiast się wymądrzać poprawiłbyś wszystkie błędy w ostatnim arcie na airballu, bo się czytać tego nie da, Zenek z Pierdziszewa się żalił

 

ja napisałbym, że Jokić prawie zrobił PO na mega trudnym zachodzie pomimo faktu, że tak naprawdę, to nie on miał być liderem na boisku, bo to nie on (jeszcze) dostał 30 baniek, ale rozumiem, że na przykład Giannis, który wyląduje bez hca ze słabym bilansem jest w top10 i jemu nie można nic zarzucić, ale ten Jokić to pierdoła straszna

 

męczy już mnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio, świetny fit?

 

typ miał w Hawks idealne warunki do swojego skillsetu, razem z Alem pykali sobie radosne hco, ale Denver to nie jest póki co gra dla niego, widziałem może 5-6 spotkań w tym sezonie gdzie wyglądał dobrze w Nuggets i o ile pewne rzeczy można wytłumaczyć kontuzją, to pasywność i brak pomysłu + naprawdę przeciętna jak na niego obrona (ostatni mecz z Heat gdzie Olynyk z Johnsonem dymali nas we wszystkie dziury), to na pewno nie jest to czego oczekiwałem

 

jak jest taki świetny to niech go biorą, bo mnie zawiódł strasznie

 

 

zamiast się wymądrzać poprawiłbyś wszystkie błędy w ostatnim arcie na airballu, bo się czytać tego nie da, Zenek z Pierdziszewa się żalił

 

ja napisałbym, że Jokić prawie zrobił PO na mega trudnym zachodzie pomimo faktu, że tak naprawdę, to nie on miał być liderem na boisku, bo to nie on (jeszcze) dostał 30 baniek, ale rozumiem, że na przykład Giannis, który wyląduje bez hca ze słabym bilansem jest w top10 i jemu nie można nic zarzucić, ale ten Jokić to pierdoła straszna

 

męczy już mnie to

Hej. moze przypomnieć ci twoje podniecenie jak Millsapa podpisali? Teraz to ‚klepał sobie radosne HCO w atlancie’ a jak go braliście to byłeś cały w skowronkach. Tak jak powiedział julek, kontuzja spowodowała brak formy, wykurował się akurat na kluczowy etap sezonu, mieliście pecha krótko mówiąc. A pierwszą cześć sezonu po prostu się zgrywał i oswajał, to normalne, takich przykładów jest wiele, a najlepszym Aldridge, oraz przypominam Ci jak na początku dziwnie słabo wyglądali np. Gsw z durantem. To ty teraz tu sobie kozła pfiarnego znalazłeś, a nie ja. Śmieszne jak zmieniłeś zdanie na temat millsapa na potrzeby obronienia swojego guru. Kolejny raz zachowujesz się jak chorągiewka.. millsap ma słaby sezon, zgadzam się, ale jak znajdę czas to ci przypomnę twoje zachwyty nad tym ruchem. Wcześniej wielkie ochy, achy, ZWŁASZCZA nad FITEM z Jokiciem, a dziś ‚serio, świetny fit??’ Teraz jak trzeba znaleźć winnego to zrobisz wszystko byle by ani gram odpowiedzialności nie spadł na fantastycznego Jokica.

 

Btw Iggy przesadził z Drummem i DAJ a tak poza tym lista jest git. I tez uważam ze Myles turner jest niedaleko za Jokiem. Jest trzy razy lepszym obrońca No i liczę na naprawdę dobre PO w jego wykonaniu w tym roku.

 

No i klasycznie jak już nie wiesz co powiedzieć to dopierdalasz się ni z gruchy ni z pietruchy do czegoś co nie ma związku z tematem ( art mirwira na airballu musiał być pojechały, bo ci jokica obrażajo)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.