Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ekpe grający tak jak gra w Jazz, może być w niektórych organizacjach uznany za lepszego od Masona bo to nie przypadek te jego pluso minusy . On fantastycznie wypycha podkoszowych dzięki czemu zespół lepiej zbiera, jest rewelacyjnym obrońcą tylko ,że Denver w swoim systemie zdecydowanie potrzebuje Masona a nie Udoha

 

To że jest przepłacony to fakt ale to że jakby go nie podpisali to pewnie nie byliby w PO to też jest wielce prawdopodobne. OD początku pisałem czy zaskoczyłem LBS ,że to był ruch nie mamy wyjścia i podpisujemy. Ogólnie ruch sensowny bo to nie Mason jest problemem ale to że przez cały sezon kisili sobie Mudiaya, wybory draftowe i nie zrzucili nikomu tego Farieda.

 

Alternatywa w postaci zostaje Faried , Arthur a traci się Masona i nie ma żadnego centra z ławki jest po prostu słaba

To już lepiej przepękać ten rok płacenia dużego podatku i potem spuścić na drzewo Wilsona Arthura i Farieda i Lylesem grać jako SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem Plumlee może decydować o tym że zespół robi PO? Wy chyba go przeceniacie.

6-2 bez niego, +/- ma mniej więcej neutralne. W żadnych cyferkach nie wygląda dobrze

 

No i Nuggets nie zbierają z nim na boisku lepiej wiec nie wiem o czym piszesz ely

 

Dwa najlepsze lineupy Nuggets to te, gdzie grał Plumlee. To spokojnie jest starter player, a moim zdaniem w tym sezonie grał najlepszą defensywę w karierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko końcówkę meczu z Cavs widziałem, ale fajnie, że utrzymali prowadzenie i wykorzystywali błędy Cavs w obronie. Cavs dziwnie łatwo zostawiali w rogu Harrisa. Dość trudny terminarz, lecz jakoś dziwnie spokojny o te Playoffy jestem, bo od jakiegoś czasu Denver wygląda naprawdę solidnie, a ten powrót Millsapa powinien tylko pomóc. Lylesa tylko trochę szkoda, bo dawał radę, a teraz ograniczone minuty i rola. W sumie może miałby teraz na tyle wartości na rynku, żeby upchnąć go z Fariedem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 3 z 4 najgorszych :smile:

A ta jego najlepsza w karierze defensywa robi 25 wynik w lidze z nim na parkiecie LOL

 

dla Twojej wiadomości, bo ja kompletnie nie wiem skąd Ty bierzesz te dane - w ostatnim sezonie grający w s5 Harris, którego tak cenisz był bottom 5 w rapm jeśli chodzi o obronę, na tym polu wielu mądrzejszych ode mnie próbowało mi wmówić, że GH to słaby obrońca, jaka była prawda teraz wszyscy wiedzą, dlatego po raz ostatni napiszę - ocenianie rotacyjnych zawodników nuggets pod względem adv stats nie ma sesnsu, Malone wystawiał w tym rs kilkanaście różnych piątek i naprawdę Śliwka był rzucany gdzie tylko popadnie, a dla mnie akurat najważniejsze są jego statystyki z wygranych spotkań w których był on po prostu najzwyczajniej dobrze wykorzystywany i notuje wtedy 62TS na 8.8NETRTG

 

oczywiście wszystko wyjdzie w praniu, bo końcówka rs będzie szalona, jeśli Śliwka zacznie dawać ciała, to pierwszy o tym napiszę, póki co nie mam ku temu żadnego powodu

Lylesa tylko trochę szkoda, bo dawał radę, a teraz ograniczone minuty i rola. W sumie może miałby teraz na tyle wartości na rynku, żeby upchnąć go z Fariedem? 

 

Pewnie by się dało, ale wątpliwa jest, to opcja, bo wtedy Denver oddałoby cały pick z którym poszedł Mitchell za darmo, a chyba lepiej będzie zatrzymać tego Lylesa i zobaczyć czy naprawdę jest tak dobry jak przez ostatnie miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że różnica między 27/3 a 40/3 z perspektywy Denver dla Plumleego będzie miała co najwyżej znaczenie w 2019 roku jeżeli wyoptują Millsapa i będą chcieli dać komuś innemu gruby kontrakt, a i tak nie wiadomo, czy to zrobią, czy będzie tam Plumlee, a raczej te 5 mln więcej nie zrujnuje im cap space. :smile:  Ale to chyba zależne od extension dla Jokicia. Więc z grubsza whatever w tym momencie.

 

Dodatni on/off w playoffowym zespole dla rolesa jak Plumlee (chyba +0,4) to bardzo dobry rezultat tak btw.

 

A Harris rok temu wyglądał we wszystkich defensywnych statystykach słabo, a teraz wygląda solidnie (tzn. jak sprawdzałem kiedyś tam), LBS.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

 

chodzi tylko o to, że Harris w poprzednim sezonie na pewno nie bronił źle, a statystyki to totalnie zakłamywały albo inaczej - patologia z rotacją nuggets tworzy różne kwiatki czasami i w tym sezonie nie jest inaczej

 

a Harrisek to chyba na początku rs miał jedne z najlepszych %dfg na swojej pozycji, teraz jest chyba nieco gorzej, ale hej, rośnie chyba po prostu kozacki grajek, którego zresztą nie da się nie lubić

 

 

i Will w bonusie

 

http://youtu.be/9u2L1tSiJvI

 

ps. fajnie widać świetną chemię pomiędzy Bartonem i Śliwką

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to Malone stoi pod koszem i blokuje rzuty własnym zawodnikom? Bez przesady, za słabe wyniki odpowiedzialni w głównej mierze są koszykarze. Nuggets są w miejscu w którym powinni być - czyli wieczne przeciętniactwo. Pytanie, kto obok nich nie zagra w play-offach.

 

Utah w gazie, więc z dalszej rywalizacji odpadną najprawdopodobniej Clippersi lub Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że karma to suka w przypadku Denver. Tak się kończy pajacowanie i okazywanie komuś braku szacunku.

Zastanawiam się tylko czy Murray ma jakiś prywatny problem do Lonzo czy dlaczego się tak zachował.

Z drugiej strony bardzo mi będzie szkoda gdy nie zobaczę Denver w play-offach.

Takiego Jokicia naprawdę przyjemnie się ogląda, wyjątkowe umiejętności jak na centra.

Ale jak ma się taka skuteczność z lawki to ciężko wygrywać.

Trzeba jednak powiedzieć otwarcie że brak playoff mając Millsapa to wielkie rozczarowanie i teoche wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te krzyki Murrey suck to słabe było. W 3Q jak lakers byli w plecy to cisza jak na pogrzebie.

Nuggets mają mocną ofensywę ale chimeryczną, a biorąc pod uwagę, że there is no D in Enver więc...

 

Millsap to jak jakiś statysta w jego koszulce wygląda.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek odstaw już te wspomagacze, bo jeszcze chyba tylko w Random Shit o Murrayu nie napisałeś. Od zawsze Nuggs mają problemy na wyjazdach do LA, grupa baletowa poszła w miasto pod przewodnictwem najpewniej Bartona, który zagrał najsłabsze spotkanie od dawna. Nic nie jest jeszcze stracone, żadna porażka z Mavs o niczym nie zaważyła, ekipy z zachodu będą grać w c*** meczy między sobą, a Nuggets z Malonem czy bez stać na jeszcze grubszy run, choć oczywiście za wesoło to nie jest.

 

A Murray młody głupi za swoje doatał, ale jeszcze Was zniszczy prędzej czy później, bądzcie czujni lepiej.

 

Sap robi za hamulcowego niestety, nie wiem czy nie lepiej już w te lato opchnąć go z tym smacznym kontraktem. Serio, wole Lylesa jakoś, nawet kosztem obrony. Sap nie grał pół sezonu, więc ciężko mówić, że Nuggets wdupią PO z nim w składzie.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray przeciwko LA zagrał 2 super spotkania i wczoraj poprawne a tutaj niektórzy urządzają fieste jak to Lakersi go nie poniżali jakby zatrzymali go na 0pkt i wsadzili 5 posterów, żenada ;)

Nuggetsom ten mecz przegrała ławka - Barton wybitnie slaby mecz no i oczywiście  "dobry backup za 15mln" Mason Plumlee genialne -12 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Murray młody głupi za swoje doatał, ale jeszcze Was zniszczy prędzej czy później, bądzcie czujni lepiej.

 

Sap robi za hamulcowego niestety, nie wiem czy nie lepiej już w te lato opchnąć go z tym smacznym kontraktem. Serio, wole Lylesa jakoś, nawet kosztem obrony. Sap nie grał pół sezonu, więc ciężko mówić, że Nuggets wdupią PO z nim w składzie.

Młodzi głupi z wiekiem zazwyczaj przestają być tylko młodzi.

Murray mógłby nauczyć się od Lonzo być bardziej na luzie, a Lonzo od Jamala jak trafiać 3 :)

A tak na poważnie to Jamal w przeciągu sezonu za bardzo nikogo nie niszczy i dużym znakiem zapytania jest czy wgl tyle co on będzie trafiać w ataku będzie przestało to co straci w obronie. Taki Lonzo już mimo swojego uposledzonego ataku jest juz bardziej dodatnim graczem.

 

Za Sapa jakiś super ofert nie będzie poza tym kto mógłby go przyjąć i w zamian za kogo?

 

Bądźmy szczerzy jeśli w tym roku nie uda się awansować do czołowej 8 to będzie wielkie rozczarowanie. Bardzo lubię styl gry Denver, ale najwidoczniej to się nie sprawdza. Sap też jest już wiekowy więc w następnym sezonie znowu mu może się przytrafić jakąś kontuzja. Przyszłość też nie wyglada aż tak dobrze jak fani chciałby widzieć, to bardzo nie dobrze w kontekście zatrzymania Jokicia, który podobno lubi cieszyć się grą a brak sukcesów w jego przypadku może negatywnie wpłynąć na jego chęć zostania w drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi głupi z wiekiem zazwyczaj przestają być tylko młodzi.

Murray mógłby nauczyć się od Lonzo być bardziej na luzie, a Lonzo od Jamala jak trafiać 3 :)

A tak na poważnie to Jamal w przeciągu sezonu za bardzo nikogo nie niszczy i dużym znakiem zapytania jest czy wgl tyle co on będzie trafiać w ataku będzie przestało to co straci w obronie. Taki Lonzo już mimo swojego uposledzonego ataku jest juz bardziej dodatnim graczem.

 

skąd wniosek? po ujemnym netrtg Lonzo? Murray już teraz jest całkiem efektywny, pierwsze miesiące miał bardzo przeciętne, ale od grudnia gra tak, że nic tylko się cieszyć, obrona jest problemem, ale na pewno nie aż takim dużym jak to opisujesz. Jamal ma szansę stać się ubogą wersją Kurry z lepszym atletyzmem, póki co wszystko idzie ku dobremu.

 

Co do Jokicia, to nie mam złudzeń - bez względu na wynik w tym rs - to my daliśmy mu szansę na grę w tej lidze, nikt inny się nim nie interesował, daliśmy mu otwartą scenę aby mógł pokazać wszystkim jak dobrym jest graczem, skorzystał na tym sam Jok jak i inni gracze, którzy wokół niego stają się po prostu lepsi. Jeśli pomimo tego Jok uzna, że brak PO jest powodem żeby zostawić całą organizacje z penisem w ustach, to będzie to bardzo źle o nim świadczyć, ale ja w ogóle nie biorę tego pod uwagę. W jakiej innej organizacji będzie tak centralną postacią i gwiazdą #1?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od zmian w sztabie. Mam nadzieje, ze Malone latem wreszcie poleci, bo personalnie to Denver naprawdę ma możliwość sklejenia ciekawej rotacji. Jest trochę złych umów, ale da się je jakoś przesunąć pewnie, zwłaszcza mając pick. Chociaż po zeszłorocznym drafcie to boje się tych wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.