Skocz do zawartości

Plotki, transfery, zmianny i inne w jezioranach:)


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie widzę tego, jak dla mnie to ma mały wpływ, jeżeli Lamar nie podpiszę to pewnie skoczą minuty Bynumowi i Powellowi, oraz czasem Ron będzie grał na PF'ie, na pewno nie wpłynie to na trejdowanie Farmara i Morrisona. Z czy Bez podpisania Lamara tak czy inaczej będziemy szukać na nich klijenta.

czytaj co Jędrek pisze, bo mądrze prawi ;)

a tak btw masz jakiekolwiek argumenty za swoją tezą? bo jak na razie nie widzę. Nie widzę też odpowiedzi na pytania:

- uważasz, że Lakers przystąpią do sezonu z rotacją podkoszową Bynum-Gasol-Powell-Mbenga jeśli Odom odejdzie?

- czego Mitch będziesz szukał w zamian za Farmara + Morrisona?

 

pozatym nie trzeba być insiderem Lakers, żeby wiedzieć co się dzieje. Sprawa jest banalna - Lakers chcą obciąć maxymalnie koszty + bez Odoma robi się pusto pod koszem. W takim przypadku Twoja teza nie trzyma się kupy. Sorry.

Tak przystąpią taką rotacją podkoszową, Josh grał w poprzednim sezonie w S5 i pokazał, że potrafi być produktywny w dłuższym PT, tak robi się trochę pustawo, ale wątpie aby udało się kogoś wyciągnąć wartościowego pod kosz za ten pakiet. I nie koniecznie Powell Mbenga, bo Ron może grać PF'a w small ball, w finałach 08 graliśmy Radmanem na PF i byliśmy bardzo produktywni, ogółem to był chyba 2 najlepszy lineup w tych finałach. Mitch nie będzie szukał niczego za Jordana i Adama, będzie szukał pewnie rookie PG, albo kogoś na obwód, taniego, który pomoże obniżyć wydatki (w przypadku gdy Lamar podpisze)

 

insiderem lakers ojp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sobie wyobrażasz? Morrison + Farmar za rookie pg?

 

 

Powell nie nadaje się na podstawowego zmiennika mistrza NBA. Przydatny z niego fighter, jumpshota przywalić potrafi, ale w play-off potrzebujemy znacznie więcej. Ron na pf? I co, Walton będzie dostawał 30 minut? W dodatku sezon jest długi, Bynum przez dwa ostatnie lata miał problemy zdrowotne, w minionych rozgrywkach i tak brakowało nam momentami ludzi, a przecież mieliśmy Odoma. Ludziom marzą się 3-peaty, ale do tego trzeba mieć szeroki skład, bo rok w rok kończyć sezon końcem czerwca, bez ławki pod koszem, to niestety śmierdzi kontuzjami, a w najlepszym wypadku zmęczeniem. Za Morrisona z Farmarem paru ciekawych graczy imo dałoby się wyciągnąć, choćby takiego Jeffriesa z Knicks.

 

 

A i nie mam pojęcia kiedy jakakolwiek piątka z Radmanovicem na pf była efektywna, zwłaszcza przeciwko Celtom :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl moment kiedy dobrze wygladalismy z radmanem w tej serii, kiedy odrabialismy 23 punkty w g2 i prawie udalo nam sie wygrac(slynny czterotakt radmana) ale jaka roznica jest w madrym i broniacym sf w skladzie widac chocby po obronie i wyniku jaki osiagnelismy.

 

nie ma sie co oszukiwac. radman byl 5 kolem u wozu, do tego rozpieprzal ekipe swoim zachowaniem. mial zadatki na to by w tej ekipie naprawde cos znaczyc i odegrac b. wazna role ale to byla kwestia jego psychiki/podejscia. za jakis czas spojrzy na swoja kariere i pomysli: ok. fajnie bylo, zarobilem kase, zwiedzilem duzo ale nei mam misia. i wtedy pomysli o lakers, ze mozna bylo pomyslec i grac o misie. zreszta niewazne.

 

lakers rozegrali 1 mecz summer league. pokonali 1 raptors. nie to jest jednak najwazniejsze.

adam morrison 24 punkty 5 zbiorek. widzialem kilka ak. m.in alleyoop z wlasnej polowy. morrison podobno ostro pracowal przed tym summer lg. to dla neigo byc albo ne byc.podobbno dopiero teraz wyleczyl kontuzje i moze cos pokazac. zobaczymy. ale moze za wczesnie go skreslilismy. co nie zmienia faktu, ze jego kontrakt jest bardzo wazny z punktu widzenia zatrzymania odoma. zobaczymy jak to wyjdzie. jego dobra gra w las vegas tylko moze nam pomoc.

 

tak sobie myslalem, czy aby artest z nas nei zakpil wybierajac 37. 3- ariza, 7- odom= 37 artest:D

 

a tak serio to neich sie juz dogadaja. codziennie rano wstaje i sie zastanawiame czy jest juz info na ich temat a tu dupa. z odomem mamy realne szanse na 3-peat. bardzo realne. nawet na 4in a row.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :)

Czyli praktycznie skład już zebrany, ewentualnie czekają nas wymiany mające na celu zrzucenie kilku kontraktów.

 

To musi wypalić, oprócz Artesta mamy też masę potencjału, który w końcu musi zacząć procentować :>

 

Pytanko - co z operacją/palcem Bryanta? Z tego co pamiętam to rok temu najpierw były igrzyska, później nie chciał się poddać operacji, aby nie wypaść z części sezonu i było to leczone zachowawczo, a teraz co? Wiadomo coś na temat tego zabiegu, czy zrezygnowano?

Rehabilitacja po takim zabiegu mogłaby potrwać z 2-3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli faktycznie sie dogadali to jest pieknie.

8 baniek to mneij niz tyle ile chcial ale wiecej niz mogl dostac gdzie indziej i miec szanse na misia. to dlatego blazers chyba uderzyli do millsapa bo wiedzieli, ze do odoma nie maja co startowac.

 

teraz tylko pytanie czy 1- roczna umowa czy 3 roczna na 25 baniek. wolalbym ta druga opcje. wtedy robimy minimum 3peat. wyobrazacie sobie kobego atakujacego 5.6.7 pierscien? oj wielu by tego qrwa nie przeklnelo:d

 

pozostaje czekac na ofiicial info. uspokoilem sie troche bo jak wczoraj usypialem to widzialem w rumorach text, iz odom szuka opcji s'n't.

 

a z innej beczki. lakers oddali 29 pick za kase bo... wybrano im sprzed nosa wayne'a ellingtona. to byl moj faworyt z unc. swietny rzut z poldystansu i za trzy. jedyna 2 w tym drafcie przygotowana do gry w lidze. moglby spokojnie zajac minuty sashy i swietnei wszedlby w nasz system. niestety wyszlo jak wyszlo i jestesmy skazani na sashe. szkoda bo wayne walnie przyczynil sie do zdobycia tytulu mistrza ncaa przez unc. a z takim numerem moglismy go miec za naprawde male pieniadze.

 

jak juz podpisza tego odoma bede mogl nareszcie w spokoju odciac sie od internetu na jakis czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w kwestii 3-peatu są moim zdaniem ważniejsze czynniki niż Odom. Przede wszystkim zdrowie, to w jakim stopniu będziemy w stanie odciążyć Bryanta i następne lato (jeśli odejdzie Jax). Mimo wszystko, dobrze by było, gdyby został. A Morrison znowu dobrze zagrał. Link do dzisiejszego meczu http://www.sendspace.com/file/meuma0 (za forum lakersground)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie. Tak jak mówiłem. Morrison się przebudzi :D;)

 

Tak sobie pomyślałem, że jakby Odom podpisał za 8 mln to mielibyśmy wielkie szczęście bo nie dość, że dużo kasy by nie poszło to jeszcze zatrzymujemy zawodnika, który ma coś w głowie.

 

Tymbardziej, że w obliczu kontraktów Hedo i Bargnianiego mógłby zarządać 15 baniek za sezon i co najgorsze miałby takie prawo i bym nawet z tym nie polemizował.

 

W sumie jakby mi ktoś powiedział jeszcze miesiąc temu, że będziemy mieć Artesta i Odoma (jeśli podpisze) za 13-14 baniek to chyba bym mu kazał się leczyć na głowę :D 2 all-starów za cenę połowy all-stara to interes życia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

insiderem lakers ojp

to nie pier**l Kubbas, tylko włącz logiczne myślenie.

 

Tak przystąpią taką rotacją podkoszową, Josh grał w poprzednim sezonie w S5 i pokazał, że potrafi być produktywny w dłuższym PT, tak robi się trochę pustawo, ale wątpie aby udało się kogoś wyciągnąć wartościowego pod kosz za ten pakiet.

LOL, jaki Josh? Smith chyba... jak mówiłem - przestań pier**lić, bo Powell wystartował w 1 (słownie: jednym) meczu Lakers w zeszłym sezonie (ciekawe czy pamiętasz w którym). Jeśli nie pamiętasz takich rzeczy to albo przestań pisać jakbyś wiedział ocb albo chociaż wysil się troszeczkę i sprawdź.

A więc Powell wystartował tylko w 1 meczu, a zagrał tylko w 60, w tym w PO grał średnio tylko po 5 min, a w WCF i Finałach rozegrał w sumie 4 mecze i łącznie 18 minut. No rzeczywiście się pokazał jak cholera :lol:

Jeśli uważasz, że Powell jako pierwszy wysoki zmiennik z ławki, ew członek starting 5 (gdyby Bynumowi coś się znowu stało - odpukać) z Mbengą jako pierwszym i jedynym wysokim rezerwowym to brzmi gorzej niż... no kurde, nie mogę znaleźć porównania :)

 

Jeśli chodzi o Artesta na PF, to spoko, czasem tak zagrać można, ale co wtedy na SF? Walton + Vujacic? zastanów się trochę zanim palniesz coś takiego...

 

Jeśli uważasz, że za pakiet Framar+Morrison nic wartościowego nie dostaniemy, to nie dostaniemy również wartościowego PG, nawet jeśli będzie rookiem, więc Twoja wypowiedź jest delikatnie nie spójna.

Druga sprawa, że nie masz racji - teraz wszyscy myślą o pryszłym FA i każdy czyści salary ile się da, a Morrison i Farmar pasują do tej układanki idealnie, więc ktoś może oddać więcej talentu, ale z dłuższym kontraktem, za te 2 spadające i jest to realne. Jeśli do tego nie przedlużylibyśmy Odoma to spadają nam ew. wydatki i robi się miejsce na dodatkowy kontrakt, nawet trochę większy niż suma tych dwóch. Dodając do tego fakt, że innej drogi na wzmocnienia praktycznie nie ma, to każdy logicznie myślący człowiek wskaże tą jako najbardziej prawdopodobną.

 

A jeśli twierdzisz, że możemy być contenderem z Powellem i Mbengą jako jedynymi wysokimi (biorąc pod uwagę zdrowie Bynuma) to sorry, że wogóle wspomniałem w Twojej obecności określenie "insider Lakers" bo to była dla nich poniżenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja łamałem klawiatury na tym forum jak Ty jeszcze myślałeś, że NBA to nazwa transportu miejskiego u Ciebie w domu...

 

a jak się nie ma nic logicznego na poparcie własnych słów to potem powstają takie gnioty jak ten powyżej...

 

EDIT

lol jak ja zaczynałem kibicować Lakersom to Ty jeszcze czytać czy pisać nie umiałeś, więc trochę szacunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie pier**l Kubbas, tylko włącz logiczne myślenie.

 

LOL, jaki Josh? Smith chyba... jak mówiłem - przestań pier**lić, bo Powell wystartował w 1 (słownie: jednym) meczu Lakers w zeszłym sezonie (ciekawe czy pamiętasz w którym). Jeśli nie pamiętasz takich rzeczy to albo przestań pisać jakbyś wiedział ocb albo chociaż wysil się troszeczkę i sprawdź.

A więc Powell wystartował tylko w 1 meczu, a zagrał tylko w 60, w tym w PO grał średnio tylko po 5 min, a w WCF i Finałach rozegrał w sumie 4 mecze i łącznie 18 minut. No rzeczywiście się pokazał jak cholera :lol:

Jeśli uważasz, że Powell jako pierwszy wysoki zmiennik z ławki, ew członek starting 5 (gdyby Bynumowi coś się znowu stało - odpukać) z Mbengą jako pierwszym i jedynym wysokim rezerwowym to brzmi gorzej niż... no kurde, nie mogę znaleźć porównania :)

 

Jeśli chodzi o Artesta na PF, to spoko, czasem tak zagrać można, ale co wtedy na SF? Walton + Vujacic? zastanów się trochę zanim palniesz coś takiego...

 

Jeśli uważasz, że za pakiet Framar+Morrison nic wartościowego nie dostaniemy, to nie dostaniemy również wartościowego PG, nawet jeśli będzie rookiem, więc Twoja wypowiedź jest delikatnie nie spójna.

Druga sprawa, że nie masz racji - teraz wszyscy myślą o pryszłym FA i każdy czyści salary ile się da, a Morrison i Farmar pasują do tej układanki idealnie, więc ktoś może oddać więcej talentu, ale z dłuższym kontraktem, za te 2 spadające i jest to realne. Jeśli do tego nie przedlużylibyśmy Odoma to spadają nam ew. wydatki i robi się miejsce na dodatkowy kontrakt, nawet trochę większy niż suma tych dwóch. Dodając do tego fakt, że innej drogi na wzmocnienia praktycznie nie ma, to każdy logicznie myślący człowiek wskaże tą jako najbardziej prawdopodobną.

 

A jeśli twierdzisz, że możemy być contenderem z Powellem i Mbengą jako jedynymi wysokimi (biorąc pod uwagę zdrowie Bynuma) to sorry, że wogóle wspomniałem w Twojej obecności określenie "insider Lakers" bo to była dla nich poniżenie :)

Na temat twojej osoby się wyraziłem to teraz przejdźmy do faktów

 

Josh jest tak samo proven jak Gortat, ale mam prawo sądzić, że może się sprawdzić jako 1 wysoki rezerwowy, przy Andrew i Pau itak będzie grał jakieś ogony typu 10 - 20 min.

 

Josh z tego co pamiętam w s5 zagrał z Rockets, miał coś koło double double, albo double double nie pamiętam miałem ten mecz na dysku, grał przeciwko jednemu z najlepszych centrów lidze, a przypominam, że Josh to PF.

 

Przez cały sezon gdy wchodził na boisko, wszyscy reagowali na niego jak na Shannona, każdy chiał, żeby grał wiecej, w RS wchodził na boisko, zbierał w ofensywie, punktował, blokował, trafiał z półdychy, w PO dostawał minimalne minuty, w sumie garbage time, ale w PO każdy zawężą rotacje.

 

Co do lineupu z Artestem na PF, czyli smallball, to Rockets w PO trochę tak grali i to ciekawie wyglądało, może to u nas wyglądać Fisher-Sasha-Kobe-Artest-Pau, nie widzę żadnego problemu.

 

"Jeśli do tego nie przedlużylibyśmy Odoma to spadają nam ew. wydatki i robi się miejsce na dodatkowy kontrakt, nawet trochę większy niż suma tych dwóch."

 

Jest tu na forum łapu capu?

 

Znasz w ogóle trochę reguły NBA czy coś?

 

Jak nie potrafisz znegować czegoś to nie pisz nie pierdol, albo nie masz racji, jak na razie tylko się ośmieszasz ; jeżeli w następnym poście nie napiszesz czegoś sensownego, to nie mam zamiaru dalej dyskutować na temat Lakers z kolesiem, który swoje wypowiedzi opiera na skrótach z nba.com oraz boxscoreach. (5000)

 

"lol jak ja zaczynałem kibicować Lakersom to Ty jeszcze czytać czy pisać nie umiałeś, więc trochę szacunku..."

 

szacunek mogę okazać najwyżej twojej wiedzy a jak na razie żadnej nie pokazałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, k****, zachowajcie trochę energii na wojny z haterami.

 

 

Tymbardziej, że w obliczu kontraktów Hedo i Bargnianiego mógłby zarządać 15 baniek za sezon i co najgorsze miałby takie prawo i bym nawet z tym nie polemizował.

 

Wiesz, zażądać to on sobie może i 20. Rzecz w tym, że rynek to wszystko zweryfikuje. Więc to wcale nie jest jakiś szlachetny gest z jego strony, nigdzie nie dostanie więcej niż MLE, chyba że Portland jednak się zdecyduje złożyć ofertę, jeśli Jazz zatrzymają Millsapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ty mówisz, że jak oglądam mecze w box scorach... Powell zagrał w S5 z Rox, kiedy Odom miał zawieszenie, a Bynum był już kontuzjowany.

 

Co do Powella to nie mam zamiaru nawet dyskutować. Jesli ty po 1 meczu ze 105 piszesz, ze "grał w poprzednim sezonie w S5" to z czym tu dyskutowac?

Pozatym slowem nie wspomniales co sie stanie gdyby cos zlego stalo sie Bynumowi. Zostajemy z 1 rezewowym wysokim! przeciez to paranoja. Widze, że jeszcze niewiele widziałeś, bo opieranie się na 3 wysokich, ew smallball z Artestem i Waltonem jako glownym SF to smiech na sali. Jak masz zamiar dyskutować to pisz na poważnie.

 

"Jeśli do tego nie przedlużylibyśmy Odoma to spadają nam ew. wydatki i robi się miejsce na dodatkowy kontrakt, nawet trochę większy niż suma tych dwóch."

 

Jest tu na forum łapu capu?

 

Znasz w ogóle trochę reguły NBA czy coś?

a to się obudziłeś. Jendras już setki razy pisał na forum o podobno ustalonej granicy wydatków na ok 100 mln (uwaga, uwaga - przeczytaj powoli to może zrozumiesz) wliczając w to kontrakt Odoma w granicach na jakie Lakers mogą sobie pozwolić. Teraz skup się, może przydać się rónież podstawowa znajomość matematyki, więc mam nadzieję opanowałeś już dodawanie i odejmowanie - Jeśli granica wynosi te 100 mln (czy 104), a Odom nie podpisze z nami kontraktu to jak myślisz - zakładane wydatki nam spadną czy wzrosną?

Jeśli już poradziłeś sobie z tym pytaniem to jedziemy dalej. Po odmowie Odoma zostaje kasa (nie pod capem tylko w portfelu Bussa), która była przewidziana dla Odoma i z niej może skorzystać Mitch wymieniając tych 2 omawianych panów na 1, który nawet może zarabiać trochę wiecej, ale i tak nie wypełni tego co było zarezerwowane dla Odoma.

 

A reguły znam bardzo dobrze, o to się martwić nie musisz.

 

Jak nie potrafisz znegować czegoś to nie pisz nie pierdol, albo nie masz racji, jak na razie tylko się ośmieszasz ; jeżeli w następnym poście nie napiszesz czegoś sensownego, to nie mam zamiaru dalej dyskutować na temat Lakers z kolesiem, który swoje wypowiedzi opiera na skrótach z nba.com oraz boxscoreach. (5000)

nie pisz, że pier**lisz, to nie będę pisał nie pier**l. Chyba niezbyt skomplikowane?

ja ci pokazuję logiczny ciąg myśli (odchodzi Lamar - potrzebujemy wysokiego), związki między oszczędzaniem a ruchami (jeśli Lamar zostaje - musimy opchnąć gdziekolwiek za cokolwiek mniejszego, najlepiej tpe, to co jest nam zbedne, jesli Lamar odchodzi to robi sie wolne pare baniek podlimitem Bussa, więc można jeszcze coś zakombinować - skoro można, to czemu nie?). A ty co napisaleś? że wierzysz, że Powell, Artest czy Walton (przy smallball) dadzą radę grać duże minuty (no dadzą, tylko jak to wpłynie na naszą grę?), że Bynum i inni wysocy będą zdrowi cały sezon, że mieć 3 PG jest ważniejsze niż mieć więcej niż 3 wysokich? no przecież to śmiech na sali i pobożne życzenia. To się nadaje do łapu capu.

i tak jak ci napisałem wcześniej - ja samych meczy Lakersów obejrzałem w życiu więcej niż ty wszystkich, kiedykolwiek... i to pewnie parokrotnie...

 

edit

o widzę, że i ty sobie "przypomniałeś"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! O co tu się kłócić ?

 

Przecież oczywistym jest, że z 3 wysokimi nigdzie się nie zajdzie, a Artest na PFie to może grać jak będzie kilka kontuzji, a to i tak nie cały czas.

 

Nie ma sensu się żreć między sobą o byle pierdoly :)

 

Niech już to Odom podpisze i będzie święty spokój !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.