Skocz do zawartości

Plotki, transfery, zmianny i inne w jezioranach:)


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE: Roger Lodge z radia AM830 podał - co cytuje 'Lakers Nation' - że Lamar Odom spotkał się z Jerry'm Bussem i uzgodnili warunki czteroletniej umowy, 40 mln. dol. Czekamy na potwierdzenie/a.

Czy to aby nie za dużo? Moim zdaniem to jest przepłacenie. Wiem, że bez Odoma nie byłoby mistrzostwa ale jeśli chodzi o jego wahania formy to jest nieobliczalny. 21-24 mln za 3 lata było w porządku, 40/4 to wg mnie przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE: Roger Lodge z radia AM830 podał - co cytuje 'Lakers Nation' - że Lamar Odom spotkał się z Jerry'm Bussem i uzgodnili warunki czteroletniej umowy, 40 mln. dol. Czekamy na potwierdzenie/a.

 

Czy to aby nie za dużo? Moim zdaniem to jest przepłacenie. Wiem, że bez Odoma nie byłoby mistrzostwa ale jeśli chodzi o jego wahania formy to jest nieobliczalny. 21-24 mln za 3 lata było w porządku, 40/4 to wg mnie przesada.[/quote:3a2zkb8e]

 

Za sukces sie placi i tyle. To zmartwienie Bussa, nie nasze. Zreszta podejrzewam ze te 4-5mln jednego sezonu w jedna czy druga strone przy i tak ponad 100-milionowych wydatkach, to zadne tam zmartwienie. Gdyby bylo inaczej to by nie doplacal.

 

Nie ma o co sie martwic, mistrzowski sklad jest w tym momencie na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio nie jest. spodziewalem sie mniejszych kwot.

40/4 to wartosc odoma i w normalnych warunkach pewnie gdzies by taka kase dostal. a, ze rynek w tym roku jest jaki jest...

to wyszlo na to, ze nikt nie byl w stanie mu tego dac. dlatego imo odom powinien nieco odpuscic.

 

buss jednak uznal, ze nie ma co robic smrodu i lepiej go przeplacic ale zatrzymac.

lakers nie mogli pozwolic sobie na to by po zdobyciu mistrzostwa, odpuscic arize i odoma. to bylby za duzy cios dla tej ekipy nawet pozyskawszy artesta. a widzac jak dozbroili sie celtics, magic, spurs czy nawet cavs nie mielismy innej opcji.

 

jedno jest pewne. twitter zrewolucjonizowal sezon ogorkowy:)

 

czekamy na potwierdzenie. az boje sie spojrzec w nasze salary ale mysle, ze mitch cos jeszcze z tym zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat odom-lakers

podjely powazniejsze serwisy. latimes i realgm.com

tez nby 40/4 ale oficjalnego potwierdzenia wciaz nie ma. podobno ma sie ukazac, ja kwroci buss z hawaii.

zaatem czekamy.... ale mogliby to juz oglosic. wiedzelibysmy na czym stoimy. choc w tym momencie i tak juz na 99,5% odoma nie zobaczymy nigdzie indziej niz w lakers.

10 baniek na sezon to cena wysoka. jesli buss ma ochote i chce tyle placic za taki zespol to ok. mnie to nie przeszkadza. po tym sezonie spadna kontrakty adama, jordana chyba, fishera. player opt bedzie mial brown i powell. wtedy bedzie mozna poszukac pg za mle. zobaczymy tez co z sasha. lakers do lutego beda probowali uruchomic morrisona. byc moze sie okaze, ze morrison bedzie xfactorem i fajnym uzupelnieniem i to sasha poleci. tylko, ze jak adam sie wykreuje to bedzie chcial podobnych zarobkow jakie ma tera.

 

tak czy siak chce oficjalnej informacji na temat odoma. by spokojniej sie spalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamar Odom reportedly is leaning toward accepting the Miami Heat’s contract offer and leaving the Los Angeles Lakers.

 

“It’s close, but it’s not done,” a source told Yahoo sports.

 

Lakers officials and Odom’s representatives resumed talking after a weeklong standoff that started when the team withdrew a four-year, $36 million offer that guaranteed $30 million.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest już to info, a nas nie ... WSTYD !!!

 

Wklejam, trzeba się cieszyć !!!

 

Odom agrees to help Lakers defend their crown

 

The Los Angeles Lakers will defend their championship next season with one of their key players still aboard.

 

The Lakers have confirmed on the team's website that free agent forward Lamar Odom has agreed to return to the Lakers next season, accepting the team's multi-year offer and spurning a five-year, $34 million offer from the Miami Heat. The decision ends a month's worth of agony for the Lakers, who had signed Ron Artest early in the free agent period but lost starting small forward Trevor Ariza to the Rockets in what became, essentially, a trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak bardzo możliwe, że z nim równiez skończymy :D

 

Może wezmą Williamsa i dorzucą do niego Sashę, Farmara i Mbengę i jakiegoś PG dobrego nam wyciągną ;)

 

Dodam, że R. Felton dalej jest FA, więc może jakiś S'N'T :twisted:

 

CHciałbym wtedy zobaczyć minę konkurencji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja pewnie nie jestem zbyt obiektywny, bo jakimś tam małym fanem gry Q byłem (jeszcze LAC-Suns-początek w Nix), chociaż jak teraz patrzę to procentów to on nigdy nie miał za dobrych, a z obrony też nie słynął. Także mimo że pewnie jakoś bym się ucieszył, to trade na minus dla nas pod względem znajomości trójkątów i ilości ludzi w rotacji, a na plus finansowo na pewno, bo ma spadający kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli szukamy oszczednosci to czemu nie. ale my nie szukamy oszczednosci.

mamy niegdysiejszy nr 3 draftu w swoim contraact year a sasha za rok wchodzi w swoj contract year wiec bedzie mozna wyrwac cos duzo lepszego za niego.

richardsonowi mowie nie. chyba, ze szukamy oszczednosci ale ja mam wrazenie, ze jezeli sasha nie zaskoczy t zaskoczy bardzo morrison.

 

tym ardziej, ze wiemu juz, iz nie gral nie dlatego, ze byl slaby tylko, ze mial niewyleczona kontuzje. jak dobrze pojdzie to za pol roku wartosc adama bedzie dosc spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.