Skocz do zawartości

Plotki, transfery, zmianny i inne w jezioranach:)


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie szukamy oszczędności? A czemu pozbyliśmy się Radmanovica, Mihma i Suna? Mamy salary przekraczające 110 milionów (wliczając podatek), jeśli trafi się okazja pozbycia się Sashy, to Kupchak nie zawaha się ani chwili. Ta wymiana to i tak bardziej marzenie kibica, bo trudno oczekiwać, żeby znalazł się ktoś tak głupi, ale jeśli nawet, to powinniśmy brać z pocałowaniem ręki, a wy marudzicie. Jak za rok spadnie jeszcze limit podatku, to możemy nawet skończyć z niewykorzystanym MLE.

 

 

Pietras - Vujacic niby zna trójkąty, ale nic z tego dla drużyny nie wynika. Q-Rich przynajmniej trafiał z dystansu dłużej niż jeden sezon, a do tego zbiera i dałby nam siódmego (!!!) zawodnika grającego tyłem do kosza.

 

 

 

Z tego co czytam Minnesota nastawia się na 2010 rok, więc nic z tego, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendras po to, zeby stac nas bylo na zatrzymanie odoma.

my szukalismy oszczednosci, teraz juz imo nie.

buss mowil wielokrotnie, ze jezeli bedzie trzeba to zaplaci podatek, by zatrzymac trzon. trzon czyli m.in odoma. byle by wygrywali. oddawanie radmanovica, czy mihma bylo wlasnie po to by nie wpieprzyc sie na 130baniek tylko zatrzymac na 110. owszem buss moze szukac zmian, by zejsc do tych 100. ale nie chce tracic klockow ukladanki, ktore moga zatrybic i dac zespolowi cos wiecej. za rok sashe mozna bedzie wymienic, a morrison moze zagrac calkiem calkiem i wtedy mozna poszukac nawet w styczniu kogos chetnego. zreszta tu widomo jak jest. czas pokaze swoje.

 

co do sashy. nie wiem czy oni chca o go w ogole oddawac. my tu mowimy i myslimy jedno. ale buss na ten temat moze miec inne zdanie. juz od jakiegos dluzszego czasu kupa wspominal cos o 13 zawodnikach. zwolnili yue i mamy 13. zatem niewykluczone, ze oni nie zamierzaja szukac juz zadnych transferow. i te 110 juz przyjeli jako cene za mistrzostwo. zaczna kombinowac po tym sezonie. fish,farmar,brown,powell,morrison, vujacic w ostatnim roku kontraktu. tu moze byc duze pole do manewu. i tu zacznie sie poszukiwanie zastepcy fisha do s5 za wszelka cene.

 

quentin richardson? jedyne w czym jest lepszy od sashy w tym momencie to w zbiorkach, graniu tylem do kosza(ale nie przesadzajmy) i w tym, ze jest w contract year. ale zarabia 8 baniek. to ja juz wole trzymac sashe i adama. statystycznie quentin wypada gorzej od sashy, nawet gdy wezmiemy pod uwage ostatni bardzo slaby sezon vujacica. imo gorzej w przyszlym roku nie bedzie i powinien wrocic do tego co gral rok wczesniej.

 

quentin nie broni. jest gruby, nie daje z siebie 100% na boisku, ma problemy z koncentracja, ma przerosniete ego. no i moze miec zly wplyw na reszte zespolu. mam tez watpliwosci co do jego psychiki i podejscia do gry. temu panu mowie stanowczo: nie. tymbardziej, ze zostal oddany tego lata po raz 4.

 

przy takich zespolach jak nasz zawsze jest miejsce na to by ktos wyszedl z cienia. rok temu sasha, w tym roku ariza. obstawiam, ze w 09/10 bedzie to farmar albo morrison. spelniaja najwaznejszy warunek, sa w contract year. no i morrison ostro pracuje. wiec reasumujac mysle, ze lepiej go trzymac niz brac grubsza i czarna wersje sashy. lepiej grajacego tylem ale nie broniacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendras po to, zeby stac nas bylo na zatrzymanie odoma.

my szukalismy oszczednosci, teraz juz imo nie.

buss mowil wielokrotnie, ze jezeli bedzie trzeba to zaplaci podatek, by zatrzymac trzon. trzon czyli m.in odoma. byle by wygrywali. oddawanie radmanovica, czy mihma bylo wlasnie po to by nie wpieprzyc sie na 130baniek tylko zatrzymac na 110. owszem buss moze szukac zmian, by zejsc do tych 100. ale nie chce tracic klockow ukladanki, ktore moga zatrybic i dac zespolowi cos wiecej. za rok sashe mozna bedzie wymienic, a morrison moze zagrac calkiem calkiem i wtedy mozna poszukac nawet w styczniu kogos chetnego. zreszta tu widomo jak jest. czas pokaze swoje.

 

Trochę to nielogiczne. Czyli co, Buss sobie postanowił, że walnie limit 113 milionów tak? A potem to już wszystko jedno? To czemu pozbyliśmy się potem Suna? I czy naprawdę musieliśmy sprzedawać picki? To by było nieracjonalne. Zwłaszcza, że Odom raczej nie był wcześniej w planach. Ostatnie rozgrywki to zmieniły, zwłaszcza wobec kontuzji Bynuma i dobrej postawy Lamara w play-off. Poza tym, Arizy Buss jakoś nie chciał przepłacić.

 

 

Face it - mamy olbrzymi payroll i jeśli spodziewasz się, że wpakujemy się w kolejny długi kontrakt dla jakiegoś role playera, oddając Morrisona, to raczej się zawiedziesz. Nie po to Buss upierał się przy trzech gwarantowanych latach dla Odoma.

 

 

co do sashy. nie wiem czy oni chca o go w ogole oddawac. my tu mowimy i myslimy jedno. ale buss na ten temat moze miec inne zdanie. juz od jakiegos dluzszego czasu kupa wspominal cos o 13 zawodnikach. zwolnili yue i mamy 13. zatem niewykluczone, ze oni nie zamierzaja szukac juz zadnych transferow. i te 110 juz przyjeli jako cene za mistrzostwo. zaczna kombinowac po tym sezonie. fish,farmar,brown,powell,morrison, vujacic w ostatnim roku kontraktu. tu moze byc duze pole do manewu. i tu zacznie sie poszukiwanie zastepcy fisha do s5 za wszelka cene.

 

Zamiatanie śmieci pod dywan na rok byłoby kompletnie nieracjonalne i sprzeczne z tym, co Kupchak do tej pory robił. Naprawił błędy, jakimi były kontrakty Cooka i Radmanovica. Nie szukać szansy oddania Vujacica? U kiddin' me? Chyba tylko z powodu braku wiary w powodzenie takiego przedsięwzięcia. Całkowicie uzasadnionej zresztą. No ale Mitch dokonał już niemożliwego parę razy, może uda mu się po raz kolejny. Liczbą graczy się nie sugeruj, bo na początku lata pojawiła się informacja, że Lakers starali się oddać Farmara do Rockets (którzy mają akurat trade exception). W razie czego zawsze może uzupełnić skład weteranem (Fredem Jonesem interesowaliśmy się, zanim trafił do Clippers), albo podpisać kontrakt z Elonu.

 

 

quentin richardson? jedyne w czym jest lepszy od sashy w tym momencie to w zbiorkach, graniu tylem do kosza(ale nie przesadzajmy) i w tym, ze jest w contract year. ale zarabia 8 baniek. to ja juz wole trzymac sashe i adama. statystycznie quentin wypada gorzej od sashy, nawet gdy wezmiemy pod uwage ostatni bardzo slaby sezon vujacica. imo gorzej w przyszlym roku nie bedzie i powinien wrocic do tego co gral rok wczesniej.

 

quentin nie broni. jest gruby, nie daje z siebie 100% na boisku, ma problemy z koncentracja, ma przerosniete ego. no i moze miec zly wplyw na reszte zespolu. mam tez watpliwosci co do jego psychiki i podejscia do gry. temu panu mowie stanowczo: nie. tymbardziej, ze zostal oddany tego lata po raz 4.

 

Jeśli chodzi o Sashę i Richardsona, to - przy wszystkich wadach Q, którego normalnie raczej nie chciałbym w Lakers - nie ma żadnego porównania. Vujacic w minionym sezonie nie wnosił do gry absolutnie nic dobrego. NIC. Jak to ktoś fajnie określił - był najgorszym zawodnikiem NBA zarabiającym 5 milionów dolarów. Richardson przynajmniej potwierdził swoje atuty w więcej niż jednym sezonie. Skuteczność z gry o niczym nie świadczy, bo Vujacic grał w najlepszym zespole NBA, a Q w Nowym Jorku. Myślisz, że u boku Bryanta cyferki by mu nie podskoczyły?

 

 

Vujacic powinien odbić się od dna, ale co nam z tego? Parę % wyższa skuteczność? My już nie potrzebujemy tak bardzo strzelca, zwłaszcza że Sasha najefektywniejszy był u boku Bryanta, a teraz taka opcja raczej nie wchodzi w grę. Za to 5 milionów mniej w salary za rok to dla nas dużo.

 

 

przy takich zespolach jak nasz zawsze jest miejsce na to by ktos wyszedl z cienia. rok temu sasha, w tym roku ariza. obstawiam, ze w 09/10 bedzie to farmar albo morrison. spelniaja najwaznejszy warunek, sa w contract year. no i morrison ostro pracuje. wiec reasumujac mysle, ze lepiej go trzymac niz brac grubsza i czarna wersje sashy. lepiej grajacego tylem ale nie broniacego.

Tak jakby Sasha bronił (pozdrowienia od Raya Allena).

 

Q może być gruby, ale to nie ma znaczenia. To co ma to duże oszczędności, które mogą mieć spore znaczenie w szerszej perspektywie czasu (contract year mi wisi, bo za rok ani Farmara, ani Morrisona tu nie będzie). Gdyby Mitch zdołał dokonać wymiany tego typu, to chyba zrobiłbym sobie tatuaż z jego podobizną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki?

Dołączona grafika

z 1 sie zgodze.

sasha byl najbardziej produktywny gdy kral obok kb. i moze faktycznie pominalem to gdzies. taki szczegol a jakze wazny. bo jakby sie temu przyjrzec to faktycznie w tym sezonie sasha byl zmiennikiem kb. w zeszlym byl uzupelnieniem s5 i gral duzo u boku kb. moze stad ta zmiana w %.....

 

co nie zmienia faktu, ze qrich duzo lepszego towarzystwa grajac u nas z lawki by nie mial niz ma w nyc. i brakuje przeslanek co do polepszenia u niego %.

 

plus bylby taki, ze fakycznie po tym sezonie mielibysmy minus 10 baniek a tak rok konraktu sashy jeszcze zostanie. wiec tu moze i masz racje ale z 2 strony adam moze rozegrac fajny sezon. mam takie przeczucie. ostro haruje, bardzo chce.to moze byc to. i moze zagrac na miare jego kontraktu. po sezonie i tak go stracimy ale szanse na o, ze adam da cos wiecej niz qrich sa duzo wieksze.

 

akurat farmar przy brownie nam niepotrzebny. o tez taka troche polisa cos jak odom w zeszlym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2, jakby nie patrzeć Jendras ma rację.

Obecna polityka finansowa powinna wyglądać w ten sposób... mamy zajebiście mocną s5 + jednego z najlepszego 6th manów w lidze 80-90% minut gry w meczu (opcjonalnie) jest zajęte przez s5... z racji jednego z najwyższych o ile nie najwyższego payrollu w lidzę, staramy ściągać się

 

a) tanich młodych prospektów, najlepiej na rookie contractach, które mogą się rozwinąć, by później wymienić je, na ewentualne potrzeby w ramach kontuzji etc...

B) weteranów, za minimum, którzy chcą sobie zdobyć miśka i nie będą narzekać na minuty(chyba, że chodzi o PG, to jestem w stanie zrozumieć usadzenia fisha na ławe, choć dalej chciałbym, żeby Brown, swoim atletyzmem, razem z Kobe'm i Artestem trzymali defensywę)

 

Mamy skład na conajmniej 3 lata, max6 jeśli chodzi o s5 zawodników.

Kupchak zrozumiał swoje błędy odnośnie dłuuugo terminowych kontraktów, dla rolesów, jak wspomniał Jendras, na takie długie kontrakty zasługują tylko gwiazdy, i ma to swoje uzasadnienie, na gwiazdach się opiera drużyne i się ją buduje. A Rolesów można dobrać byle jakich, żeby te gwiazdy obudować to zdanie odnosi się właśnie do podpunktów a i b,

co ważne te kontrakty, najlepiej gdyby były dwuletnie, zawsze po 1 sezonie danego gracza można "spuścić" jeśli się nie uda go za nic wymienić. Proste jak rogalik ;-)

 

Ja tak jak Jendras wymieniłbym Farmara, Waltona i Sashę.

Morrisona bym zostawił właśnie zamiast Sashy, jako rezerwowy SG za Bryanta.

Tak to na ławie mamy jeszcze Mbengę, Powell'a, czyli solidne mięsko pod kosz, a na obwodzie Brown Morrison + Odom i kogoś by się jeszcze dobrało osobiście uważam, że i tak nie miałoby znaczenia kto by to był ...

 

Btw przeglądam właśnie roster na nba.com

Chinemelu Elonu - ma ktoś może jakieś info odnośnie tego pana? :)

jedyne co jest napisane, to iż jest usigned draft pick, czyli na dobrą sprawę, nie jest jeszcze z nami, ale i tak podoba mi się, że wybraliśmy po raz kolejny wysokiego, w czasach obecnej posuchy, na pozycji C, jeslibysmy go podpisali, to ciekawe czy można dołozyc go od razu w jakims trade z Sashą, Farmarem i Waltonem, ach marzenie, kogokolwiek bysmy otrzymali za nich bylbym szczesliwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu, ze qrich duzo lepszego towarzystwa grajac u nas z lawki by nie mial niz ma w nyc. i brakuje przeslanek co do polepszenia u niego %.

 

Odom, Gasol/Bynum, Brown, Walton - jak dla mnie niezłe towarzystwo. Poza tym, kiedy grasz z ławki, to automatycznie masz też słabszych rywali przeciw sobie.

 

 

po sezonie i tak go stracimy ale szanse na o, ze adam da cos wiecej niz qrich sa duzo wieksze.

 

No nie wiem. Q-Rich to sprawdzony zawodnik. Morrison nie gwarantuje niczego. Może coś z niego będzie, może nie, ale w sumie wielkiego znaczenia to nie ma. W każdym razie, jeśli taki hipotetyczny transfer Richardsona miałby mieć wpływ na wzmocnienie pozycji rozgrywającego latem, to idę na to niezależnie od tego, jak bardzo wystrzeli Morrison.

 

 

akurat farmar przy brownie nam niepotrzebny. o tez taka troche polisa cos jak odom w zeszlym roku.

 

Raczej nikt go od nas nie chce wziąć ;]

 

Btw przeglądam właśnie roster na nba.com

Chinemelu Elonu - ma ktoś może jakieś info odnośnie tego pana? :)

jedyne co jest napisane, to iż jest usigned draft pick, czyli na dobrą sprawę, nie jest jeszcze z nami, ale i tak podoba mi się, że wybraliśmy po raz kolejny wysokiego, w czasach obecnej posuchy, na pozycji C, jeslibysmy go podpisali, to ciekawe czy można dołozyc go od razu w jakims trade z Sashą, Farmarem i Waltonem, ach marzenie, kogokolwiek bysmy otrzymali za nich bylbym szczesliwy

 

Elonu robił niezłe wrażenie w lidze letniej, jest atletyczny, no i zdaje się pracowity chłopak z niego. W tym roku nie mamy za bardzo dla niego miejsca, ale imo za rok mógłby zając miejsce Powella jako 4-5 wysoki w rotacji.

 

Natomiast transferu Waltona i Sashy nie ma co się spodziewać, a już na pewno nie razem. Zresztą, Luke akurat okazał się przydatny w play-off i jako zmiennik ma dla nas pewne cenne umiejętności. Moim zdaniem, jeśli ktoś poleci, to Farmar za trade exception w ramach oszczędności, ale jak na razie chyba nikt go nie chce, Morrison za dużo zarabia, wątpię, żeby ktoś go łyknął. No ale to Mitch, cholera wie ile ma jeszcze magicznych sztuczek w zanadrzu. Także nic mnie już chyba nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2, jakby nie patrzeć Jendras ma rację.

Chinemelu Elonu - ma ktoś może jakieś info odnośnie tego pana? :)

jedyne co jest napisane, to iż jest usigned draft pick, czyli na dobrą sprawę, nie jest jeszcze z nami, ale i tak podoba mi się, że wybraliśmy po raz kolejny wysokiego, w czasach obecnej posuchy, na pozycji C, jeslibysmy go podpisali, to ciekawe czy można dołozyc go od razu w jakims trade z Sashą, Farmarem i Waltonem, ach marzenie, kogokolwiek bysmy otrzymali za nich bylbym szczesliwy :D

macie zbytnie bogactwo aby skorzystac z pana obecnie ale:

 

fajny gracz który ostatni sezon w TeX AM na reszcie wyszedłwszy w S5 zagrał bardzo ciekawy sezon w NCAA

i tu ciekawostka najlepsze mecze zagrał przeciw tym zespołom ktore maja niezłych wysokich idealnie wykorzystujac gre z presja.......

 

przeciw OKH i Griffinowi zagrał lepiej niz przyzwoicie 13/12 tylko w 21 minut ( 5 fauli) vs 16/14 w 36 minut Griffa

gdy w meczu z Baylor center S5 i rezerwowy chyba takze ( razem grali 10 minut)miał kontuzje i grali przeciw Texasow w 3 Guardów zaliczył:

 

11 zbiórek

 

 

ofensywnych :!: (17/16)

 

pare razy sieknał po 5-6 bloków i stac go na mecz typu 15/12/3 choc gosc na razie surowy...........

 

nie podlega dyskusji jego PRACOWITOSC, nigeryjskie korzenie i fakt ze jest leworeczny 9 łatwiejsze bloki)

szkoda że ma 6'10 zamiast 7'1 ale to fajny dzieciak

 

druga runda niestety nie gwarantuje kontraktu

jak dla mnie i tak niezły steal jak na ten numerek bo przy dobrych wiatrach poszedłby z top 35

 

co do Q richa przesadzacie chyba z ta jego słabizna i problemami choc fakty oddawania go co chwile zastanawiajace....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendras ale dla qricha nie byloby minut na granie z s5.

gralismy sasha bo nie mielismy arizy, swiezo co oddalismy evansa i potrzebna byla stabilizacja. qrich gralby tak jak sasha w 08/09 czyli gralby glownie z reszta rezerwowych. przy farmarze, waltonie,odomie,powellu badz kims z 3 mbenga-bynum-gasol w zaleznosci od wyniku i meczu. zatem towarzystwo niewiele lepsze niz to z s5 nyk.

 

elonu widzialem w lidze letniej w hajlajtach. zbytnio nie zachwycil. a jezeli ktos w lidze letniej nie zachwyca w rs nba nie ma czego szukac. no chyba, ze jest wybitnym defensorem. elonu w tym momencie jest gorszy od mbengi, ogranego twardego defensora. nam ktos taki w tym momencie niepotrzebny. ncaa to tez zupelnie co innego. nie tcy goscie gineli poznej w gaszczu nba.

 

a kto moze zaoferowac za farmara trade exception? kazdy klub?

pytanie tylko czy my napewno chcemy go oddawac. starszy fisher, brown po ktorym na dobra sprawe nie wiemy ile mozemy sie spodziewac. czy zrobi postep czy nie? zatem farmar wydaje sie dobra 3 opcja na wszelki wypadek. raczej sasha nie chcialbys grac w razie kontuzji jednego z pierwszej 2??

 

imo nie nastapia juz zadne zmiany.

waltona i sashy nie ruszymy. adama troche szkoda oddawac bo moga byc z niego ludzie i moze sie okazac bardzo waznym graczem z lawki. sa ku temu przeslanki, looknijcie w to co gral w lidze letniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto moze zaoferowac za farmara trade exception? kazdy klub?

te kluby, które mają miejsce pod capem ;)

 

i ja się jak najbardziej zgadzam z jendrasem - jak oszczędzać, to oszczędzać. 3ci rozgrywający czy 5ty swingman są nam mniej potrzebni niż w przyszłym roku pierwszy rozgrywający (oby fish nie chciał więcej niż minimum, m.in. to może zwolni kasę na wydanie MLE na S5 PG :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki wplyw na pozyskanie w przyszlym roku pg za mle(o ile w ogole taki bedzie dostepny, sessions anyone?

modle sie zeby byl ktos jednak dostepny, bo to oznaczaloby... klopoty dla calej ligi), ma pozostawienie w skladzie farmara w tym roku?

 

czy uwazacie, ze jezeli w tym roku wydamy te 108?110? to w przyszlym roku nie bedzie nas stac na podpisanie kogos za mle, zakladajac odpadniecie kontraktu adama i farmara? mniejszy kontrakt fisha. dodatkowo brown i powell maja swoje opcje. spokojnie bedzie mozliwosc obciecia salary o 10 baniek.

 

to ja juz wole miec trzeciego farmara.

niech brownowi sie cos stanie w 2 czesci sezonu i pozostajemy z fishem i sasha na rozegraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPE może nam za Farmara oddać zespół, który ma TPE. :] Houston np. ma. A Lakers oferowali Rakietom Farmara. Resztę dopowiedzcie sobie sami. Transfer Jordana miałby na celu zmniejszenie kosztów w tym sezonie. W sumie 4 miliony do płacenia mniej, to sporo. Oszczędziliśmy na wymianie Radmana, na Mihmie jakiś milion, potem picki - ziarnko do ziarnka i zbierze się całkiem niezła sumka. Mamy olbrzymi payroll, więc Kupchak stara się trochę zmniejszyć wydatki oddając zbędnych graczy. W razie odejścia Farmara zawsze można podpisać jakiegoś weterana za minimum.

 

 

Natomiast co do przyszłego sezonu. Parę nazwisk się znajdzie. Felton, jeśli nie dogada się z Charlotte. Duhon. CJ Watson, jeśli nie podpisze extension z Warriors. Sessions, jeśli nie dogada się z Knicks/Clippers. Ale nie jest powiedziane, że w ogóle wydamy MLE. Mamy spory payroll, za rok Brown jest na player option, jeśli się sprawdzi, będzie chciał podwyżkę. W dodatku prognozy dotyczące limitów na sezon 2010/2011 nie są zbyt optymistyczne.

 

 

Ignazz - dzięki za mały scouting report.

 

 

badboys2:

 

 

Nie wiem jak chcesz oceniać Elonu na podstawie highlightów. Ja widziałem mecz czy dwa w całości i powiem Ci, że chłopak jest atletyczny, wyskakany, nieźle porusza się w obronie i walczy o zbiórki. Warunki ma, jest trochę surowy, ale po roku pracy czy to w Lakers, NBDL czy w Europie, mógłby nam zastąpić Powella. Z drugiej strony, Morrison niczym szczególnym jakoś nie zachwycił, nieźle rzucał te trójki, może powalczy o miejsce w rotacji, ale nie mogę powiedzieć, żeby mi zaimponował.

 

 

Co do Q-Richa, to u nas grałby głównie z Brownem, Waltonem, Odomem i kimś z dwójki Bynum/Gasol (bo Powell lub Mbenga pojawiają się dopiero w garbage time lub w przypadku foul trouble kogoś z podstawowej trójki wysokich). Jako że może też grać na trójce, pewnie dostałby minuty u boku Bryanta. Dodaj do tego fakt, że gra w second unit oznacza także, że za rywala masz second unit drużyny przeciwnej, a w przypadku Lakers spora uwaga obrony skierowana jest pod koszem oraz mniejszą ilość rzutów Q-Richa, i szanse na wyraźny skok w skuteczności byłyby moim zdaniem całkiem spore. W Knicks masz przyzwolenie na ciepanie, w LA Richardson rzucałby głównie z przygotowanych pozycji.

 

 

A tak gwoli ścisłości - w poprzednim sezonie Richardson miał od vujacica wyższą skuteczność zarówno z gry, jak i z dystansu. Minimalnie wyższą, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do przyszłego sezonu. Parę nazwisk się znajdzie. Felton, jeśli nie dogada się z Charlotte. Duhon. CJ Watson, jeśli nie podpisze extension z Warriors. Sessions, jeśli nie dogada się z Knicks/Clippers. Ale nie jest powiedziane, że w ogóle wydamy MLE. Mamy spory payroll, za rok Brown jest na player option, jeśli się sprawdzi, będzie chciał podwyżkę. W dodatku prognozy dotyczące limitów na sezon 2010/2011 nie są zbyt optymistyczne.

 

.

 

bardzo mozliwe że za MLE złapiecie kogos ciekawego choć lista FA PG taka sobie na rok 2010:

 

Foyle, Ukic ( pokazał chłopak że ma gałę), szkoda że zdrowie zmarnowało karierę Larrego Hughesa bo młodszy u was mógłby bardzo dobrze sie wkomponować, Blake, Rodriguez, Alston, Brown (devin), Telfair, Tj Ford, Earl Watson, Duhon, Will Bynum....

 

najwieksza masakra byłaby gdy za rozgrywanie zabrał sie niejaki Manu Gino ( brzmi jak żart bo wiadomo ze za MLe raczej nie pójdzie tym bardziej z SA do LA ) ale masakra byłaby totalna bo dopiero nie byłoby was jak bronić......

 

fantastyka owszem ale wyobrażcie sobie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, muszę przyznać, że nigdy wcześniej mi taka opcja do głowy nie przyszła. Manu jako triangle point guard? Intrygujące, pytanie tylko, jak 32-letnie nogi Ginobiliego wytrzymałyby w obronie przeciwko rozgrywającym, no i czy w ataku byłby w takiej sytuacji tak skutecznym slasherem. Tak czy inaczej, nawet jakby był skłonny zagrać za MLE, to wątpię, żeby przeniósł się do LA. W każdym razie, Spurs zrobiliby absolutnie wszystko, żeby do tego nie doszło ;]

 

 

Co do rozgrywających, to z podanych opcji raczej żadna nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Mnie by się podobał Felton, dalej Sessions, może CJ Watson lub Duhon. Zawsze zostaje opcja wymiany Odoma za Hinricha ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylaby kontynuacja upodobniania lakers do bulls96-98

ron harper tez swego czasu byl superstrzelcem i troche taka ubozsza wersja jordana. to bylaby masakra ale zejdzmy na ziemie:)

za rok jak maksa po Royu dostanie Aldridge moze trejd z niezadowolonym Rudy Fernandezem?

na siłe szukam dla Lakers nietypowej jedynki ale masz racje macie w razie czego Odoma na handel który ma mimo pertubacji wyzszą wartość niż Kirk

 

uważnie patrzeć trzeba w strone Celts i ich dogadywania sie z Rondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c's po tym sezonie beda w tarapatach.

czywygraja czy nie beda mieli nie lada orzech do zgryzienia. ladowac kase we wszystkich, ladowac w rondo, odpuscic allena itd itd. wszystko to w zaleznosci od tego ile kasy zamerzaja przeznaczyc na zespol. ale mam wrazenie, ze rondo po 3 latach grania za free zarzada solidnej wyplaty a to bedzie rownoznaczne albo z szukaniem tanszego zastepcy dla allena albo z szukaniem tanszego zastepcy dla rondo......

 

ja nie widze zadnego pg w tej chwili, ktory nadawalby sie do nas. zarowno pod wzgledem kasy, talentu czy predyspozycji do trojkatow. z 1 strony wiem, ze ten zespol potrzebuje swiezej krwi na pg. z 2 strony nie widze zastepcy. kirk bylby ok ale to oznaczaloby pozbycie sie odoma. no i kirk bardzo nie lubi sie z kb..... przeciez podobno za sprawa kb ten wylecial ze zgrupowania kadry usa w vegas swego czasu. choc oficjalny powod byl zupelnie inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że to nie musi być nietypowy pg i nie musi koniecznie idealnie pasować do trójkątów. Po pierwsze, nie wiadomo, jak długo jeszcze będziemy stosować triangle offense, po drugie, nie robimy tego przez cały mecz.

 

 

W najlepszym razie za rok FA będą Felton, Sessions, Duhon, CJ Watson - i te opcje wydają się niezłe. Ten ostatni najmniej znany, ale czytałem o nim sporo dobrego (widziałem niestety za mało, żeby samemu się wypowiadać).

 

 

Pesymistyczna (choć realna) wersja wygląda tak, że zostajemy z Fisherem i Brownem.

 

 

Co do Odoma, to dzięki twardym negocjacjom Bussa ma nie za długi kontrakt, więc w razie potrzeby rzeczywiście można by pokombinować z jego transferem, ale tu znowu wszystko zweryfikuje ten sezon. Na tę chwilę Lamar podpisał trzyletni gwarantowany kontrakt po to, żeby w tym czasie reprezentować barwy Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.