Skocz do zawartości

Plotki, transfery, zmianny i inne w jezioranach:)


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie tu teraz gleboko zastanowil. odom chce naprawde duzych pieniedzy. gdybysmy nie mieli bynuma to podpisanie odoma potraktowalbym jako mega priorytet. ale w tym momencie to my mozemy za dooma zdobyc fajnego pf'a i solidnego pg, ktory przejalby paleczke po fisherze.

 

pierwszy przyklad z brzegu

kirk+tyrus rhomas. bulls poza rose'm maja jeszcze huntera i pargo. hinrich z takim kontraktem jest napewno na wylocie. dla nas kontrakt kirka jest o tyle fajny, ze spada z roku na rok. do tego thomas, ktory jako rezerwowy, moze trojek nie bedzie rzucal ale pod okiem hodgesa poprawi poldystans a pod koszem w ataku i obronie taki gosc zawsze sie przydaje. spokojnie byliby w stnie zastapic odoma a upieklibysmy 2 pieczenie na 1 ognio zdobywajac klasowego pg.

 

moze s'n't z andre millerem? a moze barona davisa by tak wyrwac? jest wiele koncepcji. byleby nie pozwolili mu odejsc za free.

 

ale jezeli fakycznie nie przyjmuje 9 baniek za sezon to lepiej sie rozejrzec za inymi opcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Badboys ja ogólnie wątpię, że po pierwsze padła ofera 30/3 to raz, a dwa, że nawet jeśli padła to Lamar ją odrzucił. Takiej kasy NIGDZIE nie dostanie. Zwłaszcza w zespole liczącym się w walce o mistrzostwo (Wybaczcie, ale PTB to dla mnie melodia przyszłości jeszcze).

 

Z drugiej strony tak jak powiedziałeś. Odom Odomem, ale za tą kasę można sprowadzić dwóch, a może i nawet trzech grajków, którzy go zastąpią i jednocześnie załatają nam PG i dadzą dobre wsparcie z ławki na pozycji SF/PF.

 

Bardzo lubię Odoma, ale jeśli faktycznie życzy sobie powyżej 10 baniek to faktycznie przegina i ... nie ma ludzi niezastąpionych, a on chyba o tym zapomniał.

 

Hinrich + Thomas hmm... nieżle kombinujesz. Ile jednak w sumie są warte ich kontrakt ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirk 9,9,8

tyrus 4.7, 6

 

czyli s'n't z odomem na 11 za sezon, plus wciskamy im sashe, morrisona albo farmara. mozemu wyciagnac nawet jakis pick.

mozna pokombinowac z knicks z nate'm i jakims willsonem czy jeffriesem. mozliwosci jest duzo ale jak patrze na to co kto ma do zaoferowania i co chcieliby lakers to za duzo nie widze w sumie.

 

rozne zrodla roznie podaja. jedne 27/3 a inne 30/3 i 36/4. dziwnee

 

edit:

andre miller jest do wziecia. 76ers szukaja s'n't chce 30/3. ale ma 33 lata. wolelibyscie millera czy odoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pozytywne, Lakers nie chcą się pakować w mega kontrakt na 5-6 lat z graczem, który za te 2-3 lata już lepszy nie będzie... widać progres w stosunku do np Waltona i Sashy, których dzisiaj myślę że byśmy na takie kontrakty nijak nie podpisali

 

a Byrona nie chcę, jeden Dream Team już był i nie do końca się sprawdził... zdecydowanie wolałbym od niego Dre

 

albo bierzmy Amare :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hoopshype.com/rumors.htm

 

Skoro tak mu źle to do widzenia.

Widać, że Lakersom zależy i dali 9 milionów, ale nie to nie.

 

Nie jest taki niezbędny jak mu się chyba wydaje.

 

Będą jaja jak jeszcze w Cavs skończy 8)

A moze tak warto przeczytac cos wiecej niz tylko naglowek?

 

Many in the Lakers' organization believe that Odom wants to accept Buss' offer -- and so do those close to Odom -- but he has failed to convince his agent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto do cholery ma ostateczny glos: agent czy zawodnik?

 

co raz bardziej mi sie nie podoba co sie dzieje w tym biznesie. najpierw agent arizy zarzadal kosmosu po czym go wyje... a teraz Odom prawdopodobnie dostaje 36/4, co powinno go mega zadowolic, tym bardziej ze sam powiedzial, ze zagra za mniejsze pieniadze a tu dupa! rejected. o co w tym biega wszystkim? to juz jest naprawde wq bo teraz niczego nie mozna byc pewnym. to juz 9mln za role 6th mana no ludzie co oni sobie tam mysla.

 

kocham odoma jako zawodnika i strasznie mi zalezy zeby zostal w lal bo swietnie pasuje mi tutaj, ma swietne zdolnosci i w ogole. nad czym tu sie zastanawiac? 36/4 to jest idealne rozwiazanie dla lo. bralbym to w ciemno...

 

wszystko wyglada na to ze jednak LO sie pozegna i jesli to znowu bedzie wina agenta to Ci ludzie powinni zaczac myslec nad zmianami swych agentow... przeciez lo ma tu wytwornie, wspaniali kibice i w ogole piekne miasto. ma wielka szanse na tytul, co mu wiecej?

 

Odom and his agent Jeff Schwartz have reportedly been seeking a five-year deal at $10 million per season.

 

nie wiem czy bylo czy nie no ale panowie...niech oni sobie nie zartuja. milion roznicy i odrzucaja oferte Lakers? smiech na sali

niech mi ktos odpowie na pierwsze pytanie, ktore postawilem. bardzo prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.