Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię Powella. Solidny grajek, ale płacić mu 10mln za te 15 minut to zbrodnia. Myślę, że Faried to wciąż półka wyżej.

 

Co do tego net rankingu, to Barnes, Matthews i Smith JR przez to, że grają bardzo słabo i Mavs na początku sezonu zaliczyli kilka spektakularnych porażek, to teraz Ci rezerwowi jak Powell czy też Devin Harris wyglądają jakby dawali nie wiadomo jaki impact na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Powella. Solidny grajek, ale płacić mu 10mln za te 15 minut to zbrodnia. Myślę, że Faried to wciąż półka wyżej.

 

Co do tego net rankingu, to Barnes, Matthews i Smith JR przez to, że grają bardzo słabo i Mavs na początku sezonu zaliczyli kilka spektakularnych porażek, to teraz Ci rezerwowi jak Powell czy też Devin Harris wyglądają jakby dawali nie wiadomo jaki impact na grę.

 

niby tak, ale Faried ma netrtg mocno ujemny, a z ławki to już w ogóle jest kibel, jak na moje to nikt nie robi takich cyferek bez przyczyny, ale dlaczego akurat ławka Mavs tak wygląda to nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Halo halo, powracamy z najnowszymi wieściami

 

Mecz z Atlantą to kolejna parodia. Najlepszym rozgrywającym jest Barea(nie pisze o tym pierwszy raz w tym sezonie), jak trwoga to do Dirka. 20 sezon. A jak zostaje 2 sec do konca, 3 punkty straty, to piłka z boku konczy sie przechwytem Atlanty.

 

Matthews jest do wyjebania, Barnes do przesuniecia tam gdzie jego miejsce, czyli 3 gracz w ataku i 1 w obronie. Bo teraz jest nieefektywny w ataku i bez sił w def. Dirk za 5 mln to dalej dobry kontrakt, nawet w nastepnym sezonie. No i DSJ, niech sie chłopak uczy. Gdyby nie cyrk z Ballami to o nim teraz by na twitterze ludzie pisali ze potencjalny bust. Cyferek lepszych nie ma, ale to sie wyrobi mam nadzieje szybko. Rzut technicznie przecież ok. O sile podkoszowych pisać nie mam siły

 

2 porażka z Atlantą. Lecim po pick. Nie wiem czy Doncic czy Ayton czy Bagley. Podobno na kota wyrasta Young którego nie widziałem

 

Jakieś rozmowy o wymianie Randle-Noel. Pierwsze ze podobno odbyły sie jakiś czas temu i nie przyniosły czegokolwiek, drugie ze ten deal nie był dobry dla zadnej ze stron. Plota dla ploty raczej

 

Szkoda Carlisle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas potrzebuje w drafcie centra, punktujacego centra i cale salary na dobrego SG, zeby odciazyc Barnesa.

Matthews jako 6man, wiecej z niego nie bedzie.

DSJ całe lato na smycz i trening rzutowy plus zakaz wjazdu w pomalowane na pełnej, bo skonczy jak D.Rose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że niektórzy wieszczyli wbrew zdrowemu rozsądkowi, że Smith JR może wprowadzić Mavs do PO.

 

Na razie to on wygląda tragicznie. Gorzej moim zdaniem nawet od Foxa. Dobrze, że jest ten Ball, który skupia na sobie całą uwagę, bo po takim hype jaki miał przy wejściu do ligi, mógłby skończyć jak Bennett.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że niektórzy wieszczyli wbrew zdrowemu rozsądkowi, że Smith JR może wprowadzić Mavs do PO.

 

Na razie to on wygląda tragicznie. Gorzej moim zdaniem nawet od Foxa. Dobrze, że jest ten Ball, który skupia na sobie całą uwagę, bo po takim hype jaki miał przy wejściu do ligi, mógłby skończyć jak Bennett.

 

Ball (którego nie oszczędzam z reguły), Fox i DSJ mają ten problem, że trafili w bardzo młodym wieku do NBA na najbardziej napakowaną talentem pozycję. A przez wysokie numery w drafcie i spory hype to oczekiwania, że odmienią swoje drużyny są bardzo duże. A PG zawsze wchodziło się do ligi najciężej.

 

Co nie zmienia faktu, że nawet na tle innych PG w ich debiutanckich sezonach wyglądają jak z przypadku póki co. A Smith, jak i Ball grają kaszanę, ale pokazują w pojedynczych meczach czy choćby zagraniach potencjalną wielkość, bądź chociażby bardzo solidny poziom. Za to Fox (choć jego widziałem najmniej) nie pokazuje zupełnie nic ciekawego póki co. No i Jackson z Phoenix, ale to SF. I to z tą dwójką jest najwięcej wątpliwości w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana z Raptors, w nocy zacząłem ogladać bez przekonania a tu taka miła niespodzianka

 

Co mecz to Kleber mnie pozytywnie zadziwia. Facet naprawde ma instynkt do blokowania, choć warunki fizyczne nie powalają na pierwszy rzut oka. Natomiast Mejri to dziura w obronie i dziura w ataku. Chyba Kwiatkowski dobrze mówi ze to najgorszy center w lidze  :neglected: Noel wrócił na ławke po opercji, ale co to zmienia?

 

DSJ znowu swoje, wjazdy pod kosz/nieefektywne rzucanie z półdystansu. Ratuje go to ze jest naprawde młody, 20 lat skończone miesiąc temu. Niech sie ogrywa i za 2 lata stanie sie wymiataczem  

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas 7-8 w grudniu, Dirk ma vintage momenty, Barea (bez sprawdzania) musi być w CY skoro gra tak dobrze - tak jak myślałem, Dallas podkręca tempo.

DSJ z pierwszym 3double.

 

Poza Atlantą można mieć ''ale'' wobec wszystkich ekip z tankującego pociągu, ale tu mam jednak większe - za dobry roster na top3 IMHO, a w ordynarny tank nie wierzę.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dallas 7-8 w grudniu, Dirk ma vintage momenty, Barea (bez sprawdzania) musi być w CY skoro gra tak dobrze - tak jak myślałem, Dallas podkręca tempo.

DSJ z pierwszym 3double.

 

Poza Atlantą można mieć ''ale'' wobec wszystkich ekip z tankującego pociągu, ale tu mam jednak większe - za dobry roster na top3 IMHO, a w ordynarny tank nie wierzę.

 

 

Kontrakt ma do 2019 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolejna porazka, kolejna minimalna. Kolejny raz w plecy cały mecz, dobra koncówka i wynik nie robi sie najgorszy. 12 razy Mavs przegrali róznica nie wieksza niz 5 punktów. Róznica 7 punktów to kolejne 7 meczów. Dallas przegrywa wszystko jak leci ale przynajmniej z godnością  :rolleyes-new: Jak to ma tak wygladac do konca sezonu to prosze bardzo. Niech druzyna dostanie talent w drafcie, a ja złudzenie ze moze jednak kolejnego meczu nie przegrają

 

Smith sie chyba otrząsnął, Po kiepskim początku sezonu, opuchniętym kolanie, siedzeniu w 4 kwartach na ławce teraz wyglada jak starter. Zeby go kontuzje omijały tylko i wyrośnie z niego jakiś Bledsoe z najlepszych lat. Myśle ze dość bezpieczny typ, moze byc lepiej.

 

Ogłoszenia parafialne

Cuban zainteresował sie kryptowalutami i Dallas Mavericks mają ich jakoś uzywać w następnym sezonie. Śmieszy mnie to troche, ale co zrobie, znak czasu ze wszystko musi być elektroniczne, to i kasa taka jest

 

Pojawiły sie ploty ze Lakers i Mavs chcą polować na Cousinsa. Jak pierwszych rozumiem, bo to LA i im wiecej głośnych nazwisk tym lepiej, tak Mavs kompletnie nie. On wręcz nie pasuje do trenera. Mam wrażenie ze Kuzyn potrzebuje dobrego wujka, który przymknie oko na wybryki i lenistwo, w zamian da dobrą gre w ataku(wiem ze to patologia) A w Mavs cała historia moze sie skonczyc jak z Rondo. Bedzie grał, ale coś zawali, nie bedzie mu sie chciało i Carlisle sie po prostu wkurwi. I nie bedzie tak jak w Pels czy Kings. Po prostu usiądzie na ławie. Kuzyn sie obraża i konflikt gotowy. Nie chciałbym tego ogladać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Cousinsem to tylko spekulacje. Natomiast gdzieś mi się przewinęło, że Mavs są gotowi brać niechciane kontrakty, żeby zgarniać assety.
 
edit:
 

"I would say we are looking to use our cap space actively," Cuban said Monday. "We will take back salary to get picks or guys we think can play."

 

https://sportsday.dallasnews.com/dallas-mavericks/mavericks/2018/01/15/nbas-trade-deadline-fast-approaching-mean-mavs-future

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zmiana w Mavs. DMC raczej oleje na starcie Mavs. Czekam na pierwszy dzien DA i kolejna wojenke miedzy Cubanem-Moreyem i jakis wysoki kontrakt dla Capeli ;-)

 

Smith w koncu gra tak jak od niego oczekiwano. Martwi jeszcze brak tych asyst ale to tez trzeba miec lepszych partnerow. Dallas przy aktualnym ukladzie ma szanse na wyciagniecie jednego z wysokich Ayton-Bagley wiec ten sezon bylby i tak zapisany na plus. Na miejscu Cubana myslalbym nad pchnieciem gdzies Barnesa bo jak druzyna nadal bedzie niskich lotow to chlop da noge w 2019. No chyba ze przekalkuluje ze lepiej bedzie wejsc na rynek 2020 jak zejdzie sporo tych zlych kontraktow z FA 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogłoszenia parafialne

Cuban zainteresował sie kryptowalutami i Dallas Mavericks mają ich jakoś uzywać w następnym sezonie. Śmieszy mnie to troche, ale co zrobie, znak czasu ze wszystko musi być elektroniczne, to i kasa taka jest

 

 

 

dobre, ciekawe czy będzie pierwszym GMem który będzie chciał podpisywać z zawodnikami konktrakty płatne w kryptowalutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że dawno nie pamietam ziomka, który tak zjebałby swoją karierę jak Noel. 
Gość miał naprawdę DPOTY potencial, szybkie nogi, doskonały do switchowania, bronienia picków, krycia prawie że 2-5 spokojnie. W ataku całkiem przyjemnie podawał, rolował, kończył z góry - znakomity, współczesny C.

 

Tymczasem dziś ma problem z dostaniem minut w MAVS, którzy właściwie nie mają C. 

 

To jest trochę sytuacja jakby hetero koleś wolał dymać innego kolesia mimo, że ma do dyspozycji z pozoru całkiem fajną laskę. Noel, głąbie - co zrobiłeś Jimowi Carreyowi!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.