Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

jak Dallas zamierza robić 82-meczowy benefis Dirkowi to tutaj mamy kolejnego kandydata do topowych picków w drafcie.

 

Barnes to jednak jeden z bardziej niedocenianych w ich kiepskości kontraktów w lidze, ciekawe w co się wpakuje Cuban za rok.

te małe minuty dla Noela to kara za brak przedłużenia kontraktu? bo wygląda na to że spadł z deszczu (Sixers) pod rynnę (Mavs).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes to jest typowy średniak, który miał farta, że trafił do GSW, ogólnie dziwny typ bo po 2013 roku wydawało się ze będzie allstarem a jego progres w ostatnich sezonach jest minimalny. niezły starter za 30mln.

 

wiec jak wyżej, ciekawe kogo przeplaci Cuban jak mu odmówi Cousins, bo chyba będzie miał cap space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie pytam, bo wydaje mi się, że nie jest to pierwsza Twoja opinia, gdzie bardziej boisz się o jego zdrowie, niż o jego rozwój.

Może nie pierwsza w sumie nie wiem czy tutaj już to pisałem, ogólnie chłopak talent ma by być najlepszy e tej klasie ale ma problemy ze zdrowiem. Nic odkrywczego.

Ja po prostu mam wątpliwości czy wygra ze zdrowiem

Więcej jest zawodników którzy przegrywają niż wygrywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie pierwsza w sumie nie wiem czy tutaj już to pisałem, ogólnie chłopak talent ma by być najlepszy e tej klasie ale ma problemy ze zdrowiem. Nic odkrywczego.

Ja po prostu mam wątpliwości czy wygra ze zdrowiem

 

byleby nauczyli go zeby nie spadać po próbach dunków na jedną wyprostowaną noge. Kojarzy mi sie ze nawet Cuban coś mówił ze korygują to na treningach. O to ze kiedyś miał problem jakoś mnie nie rusza, od 2 lat nie widać po nim tej kontuzji. Wystarczy się pilnować i bedzie ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Dirk nie będzie się wygłupiał i po sezonie zakończy karierę. Następnie Mavericks wyciągną kogoś sensownego w drafcie - taki Bamba lub Ayton jako nowa siła pod koszem, to byłaby dla Mavericks super sprawa i płacz za Dirkiem byłby mniejszy :playful:  Latem 2018 pozbyć się powella i jakieś perspektywy na przyszłość będą, choć sezon 2018/19 to też raczej tylko ogrywanie młodzieży i start po kolejnego utalentowanego młodego z draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej kwarcie 12 z 19 rzutów to próby za 3. Ciężko mi sie to oglada, nie powiem...

 

Barnes -18

Dirk +24

Matthews-17

 

taka ciekawostka 

 

Ale to Barnes prawie ratuje mecz, 2 trójki w kilkadziesiąt sekund. Ale to Dirk broni Embiida. Wtf, jak. Powell też dobrze w obronie. Barea to najlepszy guard Mavs obecnie, Yogi drugi, który marnuje FT na 0,2 sec przed koncem i znowu mecz w plecy.Smith duzo chce, duzo umie ale czasem musi przedobrzyć. No niech sie uczy

 

Obecne 76 to Simmons i długo długo nikt. Embiid jest bardzo dobry.Ale to Simmons napędza wszysto co dobre w tej drużynie. Ogladam go 2 raz w tym sezonie i znowu jest super. Choć  z drugiej strony jego rzut to dalej padaka, raz jeden sie odważył na jumperek z mid range i nawet nie trafił w obręcz.  

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.