Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam, że dawno nie pamietam ziomka, który tak zjebałby swoją karierę jak Noel. 

Gość miał naprawdę DPOTY potencial, szybkie nogi, doskonały do switchowania, bronienia picków, krycia prawie że 2-5 spokojnie. W ataku całkiem przyjemnie podawał, rolował, kończył z góry - znakomity, współczesny C.

 

Tymczasem dziś ma problem z dostaniem minut w MAVS, którzy właściwie nie mają C. 

 

To jest trochę sytuacja jakby hetero koleś wolał dymać innego kolesia mimo, że ma do dyspozycji z pozoru całkiem fajną laskę. Noel, głąbie - co zrobiłeś Jimowi Carreyowi!?

 

ja tak w niego uwierzyłem że wygrałem licytację na FA w BeGm i płacę mu 20 baniek....

mam nadzieje że za rok będzie przynajmniej w rotacji bo wtopiłem strasznie, trzeba było go na Brooklyn puścic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piekne to tankowanie

Mavs przez 45 minut grali dobrze,na tyle na ile ich stać. Zeby trener i kibice sie cieszyli

Potem przegrali koncówke 13-0 i przegrali mecz. Zeby zarząd i kibice sie cieszyli

 

2 dni do końca trade deadline, podobno wszyscy poza Dirkiem, DSJ i Barnesem są dostepni. Dawać mnie te picki

 

50000 minut Dirka, a koszulka taka  :nevreness:

 

DVVGYXOVwAAGiaO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mnie zawsze w takich sytuacjach zastanawia jak to się dzieje, że nagle domniemanie niewinności jest wyrzucone do kosza. wystarczy rzucić oskarżenie będąc w jednej z uprzywilejowywanych grup i jeden z fundamentów naszej cywilizacji nie ma znaczenia. no ale teraz jest trendy bycie #metoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorak :

 

W organizacjach które uchodzą za, w jakiś sposób reprezentujące zdrowy tryb życia / miejsce, gdzie warto przychodzić z dziećmi etc, a które jednocześnie są w ten czy inny sposób powiązane z miejscowymi władzami [co w przypadku dużych klubów sportowych jest pewne, tzn w USA w dużym stopniu mniej niż w Europie bo nie ma bezpośrednich dopłat czy coś, ale jednak właściciele klubu często mają swoje inne firmy powiązane z miejscowymi władzami, udostępnianie hal sportowych etc.], oni  wolą wylać od razu by wyczścić atmosferę i póżniej ewentualnie wypłacić odszkodowania w razie gdy proces nie dowiedzie winy niż trzymać takich ludzi na stanowiskach. Po prostu, tak się to załatwia, słusznie czy nie.


P.S.

tam jest też inne prawo pracy niż w Europie, więc pewnie i ewentualne odszkodowania dla zwolninych pracowników sporo mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obojetne nastawienie do Mavs i Cubana(uwielbiam Dirka) ale karanie 600k(!!!!!!!) za przyznanie sie do tanku to jest smiech na sali.

Tanking nie jest zadnym patologicznym zjawiskiem jak wiele osob twierdzi tylko zwyklym procesem w celu zbudowania/polepszenia sytuacji klubu.

Dwa, kumam ze tanking jest zly z moralnego(czy tam dla ligi medialnego) punktu widzenia bo to nie ma wiele wspolnego ze sportem ALE liga nie zabrania tankowac a nawet przeciwnie, zachecaja do tego przepisy bo im wiecej meczy przegrasz tym masz wieksze szanse na wylowienie w drafcie Magica, Jordana czy Lebrona.

Hinkie sie przyznal do tankowania ukladajac przez kilka sezonow z rzedu roster ktory mialby problem utrzymac sie w PLK.

Pop przyznal sie do tankowania jak Admiral mial season-ending injury.

Cavs i polowa stawki w 2002/03 przyznali sie do tanku majac nadzieje ze wyciagna Lebrona.

Czemu oni nie zostali ukarani? Czemu mamy karac Cubana ktory przynajmniej ma jaja to powiedziec zawodnikom a taki Hinkie lecial ewidetnie w c***a za pozwoleniem wlascicieli i nikt nie zostal ukarany.

 

Chca uciac tanking? Niech kazda druzyna ktora nie dostala sie do Playoffs ma takie same szanse na wylosowanie jedynki w drafcie i problem bylby rozwiazany od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zawsze w takich sytuacjach zastanawia jak to się dzieje, że nagle domniemanie niewinności jest wyrzucone do kosza. wystarczy rzucić oskarżenie będąc w jednej z uprzywilejowywanych grup i jeden z fundamentów naszej cywilizacji nie ma znaczenia. no ale teraz jest trendy bycie #metoo.

A poszedlbys do kościoła z swoim dzieckiem w którym księdza oskarżono o pedofiliie? Teoretycznie istnieje domniemanie nie winnosci ale pewne prewencyjne zachowanie przyslaniaja światłość naszych umysłów i pięknych fundamentów naszej cywilizacji. Poza tym to szkodzi biznesowi pod takim względem że jakby nie wykebali tych ludzi, srodokowskia feministyczne mogłyby jakieś pikiety urządzać przed stadionem, albo namawiać kobiety by nie chodziły na mecze i zachecaly do tego swoich partnerów.

Ale też taka ostra reakcja jest wynikiem tego co było przez lata w Hollywood i wyszło na jaw. Kontekst społeczny jest tu ważny.

Plus chyba można potem pozwać kogoś na Gruby hajs za zniesławienie jeśli by ktoś cię oskarżył totalnie bez dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu musze tłumaczyć, ale nie ma sprawy, od tego widać jestem

kolego @tomeczekg20

 

jeśli Ty np z kuzynem chodzicie na dyskotekę, i walicie w krzakach córkę sąsiada, i chwalicie się tym na grillu innym kumplom, i nawet sąsiad / ojciec dziewczyny o tym wie, ale co zrobić, krew nie woda..... bywa....

 

ale teraz jeśli inny sąsiad ma imieniny, i Twoja rodzina i tego sąsiada od dziewczyny są zaproszone, jest toast po obiedzie za zdrowie, a potem niektórzy goście opowiadają historyjki o solenizancie albo inne kabały, a Ty wstajesz i mówisz "tydzień temu na dysce ruchałem Ankę w gardziołko", to jej stary podchodzi, wali Ci w pysk, a jak się przewrócisz, to jeszcze poprawia z kopyta, i nikomu nawet brewka nie dygnie ani nikt mu złego słowa nie powie, właczając Twoją najbliższą rodzinę

 

Czaisz?  niektóre rzeczy na tym świecie się dzieją, ale dopóki ktoś się tym nie chwali, to jakoś się je przemilcza. Natomiast jak ktoś zaczyna się tym chwalić, to niektórzy się denerwują.  Innymi słowy, z niektórymi rzeczami trzeba poczekać na odpowiedni czas i okazję.

Zawsze mnie dziwi ten rodzaj logiki, wedle której dla niektórych od samej akcji ważniejsze jest jej ujawnienie. 

Mnie zawsze uczono, żeby zawsze skupiać się na przyczynach, nie na skutkach. Odwrócony tryb myślenia jest nie tylko szkodliwy, ale tak zwyczajnie, po ludzku, głupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu musze tłumaczyć, ale nie ma sprawy, od tego widać jestem

kolego @tomeczekg20

 

jeśli Ty np z kuzynem chodzicie na dyskotekę, i walicie w krzakach córkę sąsiada, i chwalicie się tym na grillu innym kumplom, i nawet sąsiad / ojciec dziewczyny o tym wie, ale co zrobić, krew nie woda..... bywa....

 

ale teraz jeśli inny sąsiad ma imieniny, i Twoja rodzina i tego sąsiada od dziewczyny są zaproszone, jest toast po obiedzie za zdrowie, a potem niektórzy goście opowiadają historyjki o solenizancie albo inne kabały, a Ty wstajesz i mówisz "tydzień temu na dysce ruchałem Ankę w gardziołko", to jej stary podchodzi, wali Ci w pysk, a jak się przewrócisz, to jeszcze poprawia z kopyta, i nikomu nawet brewka nie dygnie ani nikt mu złego słowa nie powie, właczając Twoją najbliższą rodzinę

 

Czaisz? niektóre rzeczy na tym świecie się dzieją, ale dopóki ktoś się tym nie chwali, to jakoś się je przemilcza. Natomiast jak ktoś zaczyna się tym chwalić, to niektórzy się denerwują. Innymi słowy, z niektórymi rzeczami trzeba poczekać na odpowiedni czas i okazję.

Cuban sie tym nie pochwalil to raz.

Dwa, czyli wg twojej logiki ruchanie corki sasiada jest ok dopoki sie o tym glosno nie mowi? wtf is wrong with you dude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda dziewczyna to czyjaś córka, większość ich ojców ma sąsiadów. Gdzie tu coś złego ziom?

 

Nic zlego w tym nie ma, tak samo jak nie ma nic zlego w tankowaniu. Ale jak widac wedlug niektorych to jest OK DOPOKI sie glosno o tym nie powie?

Troche jak z seksem, wszyscy to robia ale nikt o tym nie rozmawia. To znaczy ze seks jest ok dopoki sie o tym glosno nie mowi?

Nie robmy z tankingu tematu tabu i nie porownujmy tego do ruchania corki sasiadki czy uprawiania seksu pls

Cuban mial prawo to powiedziec bo jest wlascicielem tego przybytku i w jego interesie lezy to zeby za kilka lat Mavs przynosili mu zyski a nie straty a jednoroczny tank moze zaprocentowac w przyszlosci

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.