Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że Jabari ma wyższy celling niż Gordon, choć martwią mnie jego kolana. Z drugiej strony Gordon też nie jest mistrzem elastyczności. Jabari ma wypisz wymaluj +20ppg, Gordon wygląda mi bardziej na role playera niżna I opcją.

 

Tylko że Dallas ma już jednego 20 ppg scorera, który nie robi nic poza tym ;] 

 

Gordon jest wszechstronniejszy i nie ma takich problemów z kolanami, ale też pewnie będzie trudniejszy do wyrwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie, to będzie:

- pick nr 4

- max. dla Gordona,

Jakbys znal zycie to wiedzialbys ze bedzie pick 6 i max dla DMC ;) 

 

Ja to mysle, ze idealne byloby zlac Randla, Gordona i innych Jabarich, pozbyc sie Barnesa i Powella, wyciagnac kogos w tym drafcie i nastepnym, podpisac krotkie kontrakty i celowac w comeback w sezonie 19/20. 

 

Ale, ze Cuban to Cuban, to szykuje sie psychicznie na Demarcusa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze dobre wieści- Mavs wygrali tiebreaker z Atlantą i technicznie to Dallas są 3 najgorszym zespołem NBA z 13.8% szansy ba 1 pick. 

 

Barnesa nie wywalą, nie wiem w sumie czemu. Barnes w tym sezonie to był Melo. Siłujący sie w ataku, mnóstwo izolacji. Mała katastrofa. Powella natomiast mam nadzieje ze nie wywalą bo z ławki robi dobrą robote. Tylko ze to jest facet z ławki, granie nim w pierwszej piątce to nieporozumienie. Przyjście DMC spowoduje ze przewrócę sie i nie wstane, mam nadzieje ze Cuban bedzie miał to na względzie  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes może nie jest kocurem i materiałem na drugiego Nowitzkiego, ale biorąc pod uwagę ile musiał męczyć się na PF, gdzie otwarcie mówił, że się nie odnajduje to dałbym mu kredyt zaufania. Za wiele talentu to my nie mamy, a Barnes jako koń pociągowy może się jeszcze sprawdzić na swojej nominalnej pozycji. First picka Nam za Niego raczej nikt nie rzuci, więc oddawanie go uważam za trochę bezcelowe.

 

Na trójce potrafi dać dobrą obronę, dobrze atakuje obręcz i ma solidny rzut. Not bad.

 

Liczę, że pod kosz wreszcie znajdzie się ktoś rozgarnięty, oby nie ten cały Randle bez rzutu i obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze ławka w tym sezonie grała zaskakująco ok, pomysł mam taki zeby szukać od razu ludzi do S5. Jak sie nie uda to kolejny rok w poczekalni. Żadnych półśrodków. I wiem ze to mało realne ale Dirk powinien grać z ławki. Barea, Powell, Nowitzki, Yogi. To zestaw ludzi którzy beda sobie dawac rade przez te 20 minut razem na boisku. Dirk to jeszcze by sie zgodził na role rezerwowego, nie wiem tylko co myśli teraz o tym Carlisle. Kiedyś widziałem wypowiedz ze dla niego Nowitzki jest starterem w kontekście własnie pytania o możliwość gry z ławki. 

 

Dallas ma 2 problemy. Po pierwsze Matthews który ma wielki kontrakt. Jest nietransferowalny. Moze w połowie roku za jakiś pick z 2 rundy. A po drugie w sumie słaba głębia free agency w tym sezonie. Na gwiazdy nie mają szans, a potem "gorące" nazwiska to własnie Randle, Jabari czy Gordon. Meh. Jak nie oni to kto? A jak oni to na jakich kontraktach? Przecież nie krótkich bo sami zainteresowani sie nie zgodzą. No i wiele też zależy od tego kogo wybiorą Mavs w drafcie. Przy Barnesie i np Bagleyu/JJJ Randle czy Gordon to spalone pomysły. Dublują sie pozycjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na wuja pana, po co? Dlaczego? Jak oni chcą ich ustawić? BIG trio? Czy tylko mnie się wydaje, że DMC obok DAJ to pomysł idiotyczny a do tego jeszcze Randle?! 

 

“There have also been rumblings that the Dallas front office will look to make additions this summer that can put the team back on a winning track,” wrote O’Connor. “The Mavericks can create space to sign a max free agent, and multiple league sources expect them to pursue a trio of big men: DeAndre Jordan, DeMarcus Cousins, and restricted free agent Julius Randle. If the Mavericks do indeed plan to pursue expensive bigs in free agency, then it’d make sense to target a primary scorer, like Porter, rather than Bamba.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pursue a trio of big men

The Mavericks can create space to sign a max free agent, and multiple league sources expect them to pursue a trio of big men: DeAndre Jordan, DeMarcus Cousins, and restricted free agent Julius Randle.

 

Przeca jest jasno napisane, że szukają miejsca pod capem co by podpisać max free agenta (jednego bez s), a zakręcić się mają wokół trójki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.