Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos z polskiego twittera, Łukasz Woźny chyba, wrzucił ciekawa statystyke ze Mavs maja najwieksza roznice w lidze miedzy prognoza na podstawie gry i statystyk a rzeczywistoscia.

 

Podlinkuj to. Chętnie popatrzę na własne oczy i po podziwiam jaki to Carlise jest przez wuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Generalnie chłopak przegrał w życie tak bardzo jak to tylko możliwe.

 

Trochę go szkoda ale z drugiej strony, był zachlanny i się na tym przejechał.

 

Wydaje się do tego ogólnie raczej niezbyt bystry. Jednak myślę że jest w stanie jescze spróbować swoich sił w jakiś Bulls lub Atlatncie i jeszcze z kilka lat się w lidze utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chłopak przegrał w życie tak bardzo jak to tylko możliwe.

 

Trochę go szkoda ale z drugiej strony, był zachlanny i się na tym przejechał.

 

Wydaje się do tego ogólnie raczej niezbyt bystry. Jednak myślę że jest w stanie jescze spróbować swoich sił w jakiś Bulls lub Atlatncie i jeszcze z kilka lat się w lidze utrzymać.

Bulls to prędzej zostawią Vonleha albo dadzą kolejne szanse Feliciano niż Noelowi.

Ale z ogólna myślą się zgodzę, do Cavs po odejściu Brona jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls to prędzej zostawią Vonleha albo dadzą kolejne szanse Feliciano niż Noelowi.

Ale z ogólna myślą się zgodzę, do Cavs po odejściu Brona jak znalazł :)

Ogólnie chodziło mi o to by doprecyzować że to jescze nie jest definitywny koniec dla kariery jego. Gość cała karierę naprawdę pokazywal że w obronie może być dobry/bardzo dobry. A taka przykładowo Atlanta nic nie traci na tym jeśli da mu jakiś jednoroczny kontrakt. Może wypalić zawsze. Gość jest też centtrem dopasowanym do obecnej koszykówki, szybki, mobilny mogący przejmować krycie.

 

Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się ze możliwym scenariuszem jest to że następny rok rozegra naprawdę przyzwoity. Dostanie jakiś spoko kontrakt i przestanie mu zależeć, spierdoli się strasznie i skończy jako najbardziej prxeplacony gracz drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Noelem to większa polewka niż kiedyś z Wellsem, ciekawe jaką ofertę dostanie w lato, żeby się nie okazało że w g-league będzie musiał udowadniać co jest wart, słowem ci agenci to też nie liche tłuki, przecież powinni znać swoich podopiecznych, wie że koleś jest łamliwym przygłupem, dają mu 7 dych co z jego intelektem starczyłoby mu co najmniej do 40, a ten mu podpowiada żeby szedł w fa, gdzie tu logika  :numbness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowizje.

 

Agent bierze 10% od kontraktu i jest mocno zainteresowany śrubowaniem kasy.

 

Nie twoja kasa to łatwo ryzykować.

 

Dodatkowo w CV I WYscigu szczurów agentowych dobrze jest wpisać ile maksów się załatwiło.

 

Najbardziej prosta metoda na zysk jest podpowiedz " przeczekaj a dostaniesz więcej".

 

3/4 przypadków conajmniej zyskuje na tym.

 

Wystarczy zrobić listy:

 

Zawodników przedpłaconych.

Zawodników którzy się sfrajerowali.

 

Która dłuższa?

Agentura w tym znaczeniu to łatwa kasa.

 

Aby być finansowo ustawionym jak kiedyś Jordan wystarczy mieć 5 zawodników z top20 10 z top 100 lub 30 przeciętnych

 

Są 3-4 klasowe stajnie podpięte także pod ncaa i firmy obuwnicze i jedziesz z kasa męcząc się mniej nuz Leonard obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy Mavericks rozegrali slaby sezon.

 

Dirk powoli schodzi ze sceny, może uda się w tegorocznym drafcie wyłowić jego następcę, kto wie? Nie wypalił eksperyment z Noelem, także to, że jakiś młody utalentowany gracz pod kosz (Randle?) zawita do Dallas to pewnik.

 

Wysoki pick czeka na Dallas - także Mark Cuban musi solidnie pomyśleć, kogo warto byłoby dołożyć do Smitha. Dennis miał ciężki sezon - często odbijał się od ściany, popełniał proste błędy, pałował rzuty, ale ja wierzę w niego - mam nadzieję, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłym sezonie i Smith da fanom Mavericks trochę radości swoją grą.

 

Ekipa Marka Cubana ma pewne widoki na przyszłość, ale play-offy w mocno konkurencyjnej zachodniej konferencji w przeciągu kilku następnych lat będzie bardzo ciężko osiągnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Jabari ma wyższy celling niż Gordon, choć martwią mnie jego kolana. Z drugiej strony Gordon też nie jest mistrzem elastyczności. Jabari ma wypisz wymaluj +20ppg, Gordon wygląda mi bardziej na role playera niżna I opcją.

 

Z Randlem to chyba pozostałość po plotkach z lutego, nie wiem na ile prawdopodobne jest zaoferowanie mu kontraktu. Na ten czas mowa jest o aktywnym działaniu na rynku FA z naciskiem na młodość.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.