Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wygląda w takiej sytuacji? 29 drużyn wybiera czy coś innego robią z tym pickiem? 

Jak Wolves stracili 1st round picki za mieszanie z kontraktem Joe Smitha to 29 drużyn wybierało w pierwszej rundzie, 30 w drugiej czyli łącznie 59 wyborów zamiast 60. (w sumie część tych draftów to było przed Bobcats expansion więc 57 zamiast 58 ale wiadomo o co chodzi).

 

Nie wierzę w to, by Mavs mieli stracić pick. Surowa kara pieniężna pewnie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie to dziwi. Rozumiem jak w Pcimiu Dolnym jest jeden zakład pracy i jak tam molestują to za bardzo nie ma wyjścia, ale Dallas to jedno z top5 największych metro areas w USA. 

Ale, wiecie jak to z babami. Kto je rozkmini.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najdziwniejsze jest w takich sytuacjach, czemu te wszystkie osoby, ktore przez tyle lat czuly sie zle traktowane w pracy, albo w ogole nie odchodzily z niej, albo robily to bardzo pozno.

o ile to nie jest jakaś miejscowość, w której zwyczajnie nie ma innej alternatywy, to najwyraźniej wcale nie było im źle. ewentualnie są masochistami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z Waszych postów wynika, że one wszystkie w tej pracy/biznesie zostają, co nie jest prawdą. Część zostaje, powodem może być strach, że rozdmuchanie tego skończy się naszarganiem sobie w papierach a to wiążę się z trudnością ze znalezieniem innej pracy. Oskarżane nie są zwykłe Krzyśki tylko goście których stać na najlepszych prawników, cieszą się sporym szacunkiem i znajomościami. No a w przypadku sexual harrasmentu często cięzko o niezbite dowody.

Dochodzą jeszcze problemy psychologiczne, jednak podejście Amerykanów w latach 90. było zbliżone do widocznego tu na forum "hehe przecież one nie kryją sie że robią karierę na dawaniu dupy  :rugby: "  albo "lans na metoo".

Oczywiście patrząc ogólnie to część winy leży także po stronie kobiet, zdajecie się patrzeć na sprawę płytko dlatego skupiam się w moich postach na tej odmienniej perspektywie.

 

 

 

Pewnie to Dirk molestował i chcą te baby przed jego końcem kariery zdążyć go udupić  ;)

W artykule Sports Illustrated było akurat napisane, że z graczami Dallas nie było przez te lata żadnych problemów w tym temacie


Ktoś wcześniej pisał o tym, że Cuban mówiący o tankingu to raczej nie przypadek - i ja się z tym zgadzam, całkiem prawdopodobne, że chciał trochę odwrócić uwagę/zrobić na mniej śledzących sprawę wrażenie, że afera wokół Mavs zrobiła się wokół tankingu a nie harrasmentu

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując wpis z tematu Knicks.

 

Porażka!- Wygraliśmy!

 

DSJ gra coraz wiecej bez piłki, coraz wiecej jako drugi PG. Jak na boisku jest Barea to oznacza dla niego bieganie po zasłonach. Szczerze powiem ze to troche marnowanie jego potencjału. Oczywiście pałuje rzuty jak to on przez cały sezon. Mam nadzieje ze to część "szkolenia", bo tak traktuje ten sezon. Docelowo to powinien być gość który ma piłke w ręku. 

 

McDermott wyglada za to bardzo dobrze. Zmieniał kluby tyle razy, moze odnalazł swoje miejsce w NBA? Robi to samo co Devin Harris, tylko jest duzo wiekszy. Ścina pod kosz/rzuca za 3. No i baja. Na nastepne lata powinni go podpisać za jakieś małe pieniądze. 

 

Dirk najlepsze +/- gdzie rzut mu nie siedział, a w obronie każdy wie jaki jest. I to nie pierwszy raz taka sytuacja ma miejsce w tym sezonie. Pod względem jakość do ceny to jeden z lepszych kontraktów w lidze. Nie licząc debiutanckich oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk Nowitzki przekroczył 31k jako szósty gracz. Szacunek. W jego zasięgu Chamberlain, bo brakuje mu zaledwie 414 punktów.
Czuję, że w tym sezonie braknie mu, ale jak pogra Niemiec jeszcze sezon to go dopadnie i nawet zbliży się do Jordana.
Longevity starcza, by dogonić gości z mega prime, a stosunkowo krótką karierą w
porównaniu do koszykarzy z 18-20 pełnymi sezonami. Biały koszykarz z Europy, a takie osiągi.
Mistrzostwo w 2011 i MVP finałów pokonując samych mega silnych Miami Heat z Jamesem na czele.
Szkoda przegranych finałów 2006, bo prowadziło Dallas już 2-0 oraz ta plama w 1R 2007, gdy byli faworytem ligi 67-15
zaczynając sezon sennie od 0-4. Z lepszym początkiem mogli wtedy wykręcić 71-11.

Tak obserwując przez całą karierę Nowitzkiego wielka szkoda, że w nba nie pojawił się najlepszy nasz koszykarz Adam Wójcik.
Jestem przekonany, że zrobiłby większą karierę w obecnej nba niż Gortat, bo przecież Wójcik był w
czołówce najlepszych koszykarzy w Europie. Znacznie lepszy technicznie od Gortata z większymi umiejętnościami.
Oglądanie go w akcji to była uczta dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle ktoś pamięta duet Nowitzki z Nashem :)
Nowik, gdy trafił do nba i oglądałem jego grę to nie sądziłem, że zrobi taką karierę :)
Z początku był uznawany za miękkiego. Dobry na zasadniczy, a na playoff za mało twardy.
Udowodnił, że wszyscy się mylą ogrywając SAS w playoff 2006 4-3 oraz mistrzostwem w 2011.
Ograć wtedy w 2006 trio Duncan-Parker-Ginobili i ich system to jest wyczyn.
SAS byli o 1 mecz przegrany z Dallas w playoff 2006 od 3 mistrzostw z rzędu,
bo stawiam, że z Miami to oni by sobie poradzili na 95%.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem se z ciekawosci jakie mial kontrakty Dirk w przeszlosci i natrafilem na to w historii: 
 

JUN 24 1998Drafted by Milwaukee (MIL): Round 1 (#9overall)

 

 

 

JUN 24 1998Traded to Dallas (DAL) from Milwaukee (MIL) with Pat Garrity for Robert Traylor

 

 

 

 

Szczerze nawet nie wiedzialem o tym, 

 

ten trade byl przed wyborem i dallas se go wybrało, czy to bucks wymieniło dirka na roberta traylora?

nie kojarzylem nawet kim gościu jest, ale wpisałem w google i wszystko jasne, robert "tractor" traylor...
203 cm 130 kg jak gral jeszcze w nba ;]

 

swoją drogą umarł na zawał serca jeszcze kontynuując karierę, w wieku 34 lat ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Mavs poszli w tank kompletny to czemu nie gra niejaki Motley. Umowa 2way, przy druzynie juz 2 rok. Dallas nie mają centra. Gra Salah który i tak odejdzie po sezonie. Pare minut ale jednak. Ostatnio wrócił Noel, też odejdzie po tym co sie z nim działo przez ten rok. A Motley to dzik, ma znośny rzut, jest ziomkiem DSJ i fanbase Mavs sie nim jara. 

W tamtym roku był przegląd wojsk, milion graczy znikąd. A teraz co? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mavs sa 4-6 od kary za słowa Cubana o potrzebie tanku. Kara zapłacona, pick coraz dalej. Skonczy sie jak rok temu, ok 10 miejsce. Glupota straszna skoro z wysokim numerem pójdą wysocy których strasznie brakuje w składzie.

 

PG plus PF/C na rookie kontraktach, do tego Barnes, Dirk w promocji najlepiej z lawki, kasa na maksa. To porzadny start na kolejny sezon.

 

Chyba ze plan jest bardziej przebiegły. Max dla Randla, z draftu obwodowy(nie wiem kto to moze byc). Matthews w polowie roku wymiana za następne picki i wszystko dzieje sie mniej gwałtownie. Ale człowiek chcialby zeby druzyna zaczela cos grac po paru latach posuchy. Wystarczy zobaczyc jaka radoche maja w tym roku fani Lakers na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeciez nie mówie o picku w loterii. Zespół z PO chce kogoś na 15 minut z ławki, spadający kontrakt. Oddaje jakieś śmieci od siebie i daleki pick. Czy Dallas odmówią? Nie

Nie wiem czy przespałeś tegoroczne TD ale pierwszorundowe wybory są bardzo cenne i nikt ich nie odda za półroczne wypożyczenie gracza i to za 18 baniek chyba że w druga stronę wcisną ci Noaha

 

Skoro w tym roku nikt nie oddawał to na jakiej zasadzie zakładasz że ktoś to zrobi za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przespałeś tegoroczne TD ale pierwszorundowe wybory są bardzo cenne i nikt ich nie odda za półroczne wypożyczenie gracza i to za 18 baniek chyba że w druga stronę wcisną ci Noaha

 

Skoro w tym roku nikt nie oddawał to na jakiej zasadzie zakładasz że ktoś to zrobi za rok

dla mnie daleki pick to i 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego kogo uda sie wyciagnac w drafcie. Jakby byl to jaren jackson to startowalbym po randla, jak bedzie to bamba to randle raczej nie ma sensu.

 

btw wedlug mnie najprawdopodobniejsza opcja jest taka, ze cuban pojdzie po DMC, zdrowego czy nie i to niezaleznie od tego co sie stanie podczas draftu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po 5 spotkaniach Rick posadzi DMC na ławce za nie wracanie się do obrony :]

 

Może akcja z Rondo nauczyła go, żeby nie brać chimerycznych grajków do zespołu?

 

Ciekawe co Portland zrobi z Nurkiciem po sezonie skoro Zach Collins już zaczyna kręcić niezłe lody. Just saying... 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.