Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Mavs powinni kręcić się w okolicach 10-12 miejsca. De facto Jazz, Dallas i Memphis to druzyny z podobnym potencjałem na ten sezon. I w sumie od sympatii zależy kto jak je ustawia.

Chociaż widziałem głosy ze Mavs to moze być czarny koń do PO(dla mnie 1% szans). Wszystko zalezy czy DSJ będzie kotem czy nie, czy Noel bedzie grać basket zycia, czy Dirk wytrwa w zdrowiu, czy Matthews nie bedzie pałować w ataku. Troche tych warunków trzeba spełnić. 

 

Mavs bez centra to normalka, jak jego nie bedzie to tak jakby nic sie nie zmieniło :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym miejscu dajecie Mavs w tym sezonie? Mi niestety wyszło dopiero 12. jedynie przed LAL, Kings i Suns... Chciałbym się mylić, ale konkurencja jest mocarna Fajnie, że przynajmniej jest jakiś szkielet drużyny na przyszłość Ciekawe co wymyślą jak Noel odejdzie za rok, jakieś pomysły?

 

hmm 12 miejsce brzmi całkiem obiektywnie i rzeczywiscie tak może się skończyć, ja bym dał 10

 

no Noel własnie jechał na tym że Dallas nie mają innego perspektywistycznego C, ale się przejechał i kasy pewnie mniej dostanie niż mu Mavs proponowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm 12 miejsce brzmi całkiem obiektywnie i rzeczywiscie tak może się skończyć, ja bym dał 10

 

no Noel własnie jechał na tym że Dallas nie mają innego perspektywistycznego C, ale się przejechał i kasy pewnie mniej dostanie niż mu Mavs proponowali

Smialbym sie jakby mavs wylosowali nr w top5 draftu i mieli szanse na ktoregos centra, Noel by mial lepsza mine niz w dniu swojego draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm 12 miejsce brzmi całkiem obiektywnie i rzeczywiscie tak może się skończyć, ja bym dał 10

 

no Noel własnie jechał na tym że Dallas nie mają innego perspektywistycznego C, ale się przejechał i kasy pewnie mniej dostanie niż mu Mavs proponowali

Mavs po sezonie pewnie rzucą mu jakieś 10-12 mln na sezon i moze sie to okazać jedną z lepszych ofert. Duzo zależy czy Noel bedzie miał problemy ze zdrowiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media day

 

Po pierwsze Rick od razu wali ze Noel nie musi być starterem. Przyszły max sie oddala(HEHE), Dallas ma grać szybciej a DSJ robi postępy w defensywie

 

Po drugie Dirk jak to Dirk chwali wszystkich, a Barnesa to juz najbardziej. W opowiastki o jego siłowni o 5 rano ciężko mi uwierzyć, ale może? 

 

Po trzecie Noel kocha Dallas, ale czy zostanie to nie wie , bo różne rzeczy się dzieją. LUL

 

Po czwarte pierwszego kogo splakatował DSJ na treningu to właśnie Noel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zaskoczony będe jak Noel zostanie w Dallas. Kocha czy nie, chyba poszuka sobie nowego domu, ale będąc Bismack Biyombo level w ataku kiepsko to widzę.

Noel jest lepszy w ofensywie niż Biyombo, lepiej rzuca osobiste (ostatni sezon to chyba ~70%), jest lepszym finisherem i dużo lepiej podaje.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media day

 

Po pierwsze Rick od razu wali ze Noel nie musi być starterem. Przyszły max sie oddala(HEHE), Dallas ma grać szybciej a DSJ robi postępy w defensywie

 

Po drugie Dirk jak to Dirk chwali wszystkich, a Barnesa to juz najbardziej. W opowiastki o jego siłowni o 5 rano ciężko mi uwierzyć, ale może? 

 

Po trzecie Noel kocha Dallas, ale czy zostanie to nie wie , bo różne rzeczy się dzieją. LUL

 

Po czwarte pierwszego kogo splakatował DSJ na treningu to właśnie Noel :grin:

 

tak czułem że się to może tak skonczyć dla Noela,

 

po tym jak wział QO w trakcie sezonu już nie może podpisać żadnej umowy z Dallas, prawda? 

coś czuję że go mogą nieźle uziemic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czułem że się to może tak skonczyć dla Noela,

 

po tym jak wział QO w trakcie sezonu już nie może podpisać żadnej umowy z Dallas, prawda? 

coś czuję że go mogą nieźle uziemic :tongue:

Może, po prostu nie będzie RFA a UFA. Chociaż to się chyba nigdy nie zdarzyło po wzięciu QO by ktoś podpisał kontrakt z tą drużyną.

Kasę na niego będą mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze primo DSJ jest kotem, ale jego próby dunkowania z dziwnych pozycji to pewna kontuzja w przyszłości. Jak dziś upadł to myślałem ze zejde. Potrzymał sie za kolano przez pare sekund. Ale wstał. Poza tym jest najmłodszym graczem z double double w debiucie. Grał pewnie, na tle Schroedera, który nie jest byle pachołem, wygladał całkiem ok.  

 

Po drugie primo ławka Mavs to jakiś zart. Lineup śmierci JJ-Harris-Finley-Smith-Powell-Nowitzki to czysty śmiech na sali. Noel za to mocno wszedł w mecz. Zagrał 20 minut, pełna dominacja, centralny punkt zespołu gdy grał. Dirk dziś nic nie dawał w ataku, w obronie tradycyjnie jest słaby. Dobra decyzja żeby nie grac nim w zaciętej końcówce. Ale kto za niego? Noel? A gdzie tam. Powell mistrz raczył mnie swą grą. Rick tłumaczył po meczu ze Powell ma rzut za 3, Noel nie. Szkoda ze Powell poza 2 celnymi trójkami nie dał w całym meczu ani jednej zbiórki, asysty, bloku czy przeciętnej obrony. Rick chyba zbytnio zakochał sie w "nowoczesnej" koszykówce. 

 

Po trzecie primo ultimo to w sumie nic nowego na teksańskiej ziemi. 5 takich samych guardów, którzy szybko biegają i nie bronią? To się aż prosi o trade. Cuban działaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wszyscy sie z Mavs śmieją

MAvs widziałem w dwóch meczach i musze powiedzieć, że wyglądają zaskakująco bezradnie. Porażka z Hawks czy Kings są trudne do zrozumienia. Gdyby nie Phoenix to powiedziałbym ,że grają teraz najgorszą koszykówkę w całej lidze.

 

Rotacja jest dość dziwna. Obrony nie ma. Każdy bez wyjątku wygląda jakby nie rozmawiał z drugim. Zero komunikacji w obronie.

 

Raczej śmiać bym się nie śmiał niemniej zaskakująco słabo Mavericks grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.