Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie ja patrzę na każdego GM pod kilkoma względami

 

A - draft -- tu naprawdę liczba dobrych wyborów i mała ilośc pomyłek przemawia na jego plus

B - finanse - thunder jest dochodowym klubem za czasów Hinkiego. Co jest naprawdę rzadkością na tak małym rynku

C - pozycja klubu - klub praktycznie nie wypada poza drugą rundę PO za jego czasów. Jak stracili gwiazdę to szybko odbudował zespół i znów są kandydatem do finału Zachodu

D - wymiany - można dyskutować, że przegrał wymianę z Houston ( tylko to wynikało z ostrożności finansowej) ale poza tym to wygrywa albo jest na remis . Jedna porażka a Ty machasz tą flagą aż do bólu

 

Nie ma GM , który by nie popełniał błędu ale całościowo Presti jest wysoko na liście. Ty się skupiasz na jego nielicznych pomyłkach i wręcz przesadzasz jak choćby z umową Oladipo a w ogóle pomijasz całościowy obraz

 

Presti miał dobrą rękę do draftów Westbrook, Ibaka, Harden - 2/3 z nich już nie ma w OKC.

Finanse - trzymał w ryzach i OKC są na plusie zgadza się. W ostatnich kilku latach zapłacili ~10 mln taxu, za ten sezon co będzie rachunek szykuje się na 28 mln. I jeśli Westbrook, PG13 czy Melo przedłużą lub wezmą PO bo szykuje się jeszcze większy.

 

Puki Westbrook nie podpisze przedłużenia, które od jakiegoś czasu leży na stole (~205/5) to powinniśmy się wstrzymać przed stawianiem pomników dla Prestiego.

 

Ten projekt, który złożył jest niewątpliwie bardzo intrygujący, ale to może się po prostu nie udać.

 

W przypadku wtopy Westbrook FA, PG13 FA i Melo pewnie bierze PO. I wtedy ocena Prestiego jako GM może ostro polecieć w dół miałeś Duranta, Westbrooka i Hardena, a zakończyłeś z Adamsem, Robersonem i 34 letnim Melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam że OKC to drugi skład ligi to śmiech mnie ogarnia. Czy tu ktoś widzi różnice między sposobem gry, rola na boisku i dopasowaniem takiego Currego do Duranta/Greena, a Westbrooka do Melo/PG13?

Cudem bedzie 2 runda PO... bo dziś uważam że zdrowi MEM i UTA ich zniszczą defensywnie, SAS i GSW poza zasięgiem, HOU podobnie. Nie wiem co pokażą Wilki - ale są lepiej zbilansowani i w końcu TT ma swoją paczkę. Oni bardziej przypominają teraz LAC czy NOP: niezle na papierze...

 

3 samców alfa w ataku, uwielbiających trzymać piłkę po 15 sek, gdzie kazdy za rok moze pojsc do innej ekipy, a do tego brak real PF-a na zachodzie... Oj, chciałbym aby OKC coś wygrało, bo za rok połowy ekipy może nie być, ale bądźmy szczerzy: RW, Broda, Sefolosha, Durex, Ibaka, Perl to była znacznie mocniejsza ekipa... i obawiam się że drugiej takiej już w OKC nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presti miał dobrą rękę do draftów Westbrook, Ibaka, Harden - 2/3 z nich już nie ma w OKC.

Wybrał też Bledsoe , Reggie Jacksona czy Adamsa

Oczywiście ma i wpadki jak branie McGaryego

 

Oczywiście, że podjął ryzyko ale zapominasz, że za rok ten George czy Russell nie za bardzo będą mieli gdzie pójść . Dużo zależy od tego jak daleko zajdą w tym roku ale i tak 30+ będą mieć kluby typu Lakers czy Bulls , które są znacząco słabsze od Thunder

 

Moim zdaniem Thunder jest lepiej dopasowane do siebie niż Paul do Hardena w Rockets

 

No i jakby nie spojrzeć wymienił Ibakę i Camerona Payne na George'a Granta i Melo - nawet jeśli to ryzyko to i tak warto mieć tych trzech zamiast tamtych dwóch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrał też Bledsoe , Reggie Jacksona czy Adamsa

 

I 2/3 już nie ma w OKC.

 

 

Oczywiście, że podjął ryzyko ale zapominasz, że za rok ten George czy Russell nie za bardzo będą mieli gdzie pójść . Dużo zależy od tego jak daleko zajdą w tym roku ale i tak 30+ będą mieć kluby typu Lakers czy Bulls , które są znacząco słabsze od Thunder

 

Nie no nie żartuj. Dla gracza takiego jak Westbrooka znajdzie się miejsce, to że na chwile obecną kluby nie mają capu nie znaczy, że go nie zorganizują. PG13 ma trochę mniej opcji niż Russ.

 

 

Moim zdaniem Thunder jest lepiej dopasowane do siebie niż Paul do Hardena w Rockets

 

Tylko czy Donovan będzie w stanie te dopasowanie wprowadzić w życie. 2 lata temu przepisał to co wymyślił Scott Brooks Russ-Durant moja-twoja. Rok temu było Piłka do Russella i jakoś to będzie (co w sumie Brooks też robił gdy Durant się połamał). Teraz będzie miał Westbrooka, PG13 i Melo trochę trudniejszy rebus, zwłaszcza w kontekście CY i faktu, że ma 3 zawodników, który byli pierwszymi opcjami. Moja/Twoja/Jego Jego/Moja/Twoja Twoja/Jego/Moja a gdzieś w rogu Roberson modlący się by nie otrzymać piłki przez przypadek.

 

W przypadku Houston dopasowanie CP3 do Hardena jest moim zdaniem lepsze. CP3 daje Houston to czego potrzebowali (prawdziwa 2 opcja, która jest w stanie pociągnąć w razie gorszego momentu u Hardena)

 

 

No i jakby nie spojrzeć wymienił Ibakę i Camerona Payne na George'a Granta i Melo - nawet jeśli to ryzyko to i tak warto mieć tych trzech zamiast tamtych dwóch

 

W krótkim okresie te wymiany się bronią. Ale jeśli spojrzymy na to co robił Presti w dłuższym okresie to generalnie nie wygląda to tak dobrze.

Dla mnie Presti to przypadek podobny do Griffina w Cavs, w krótkim okresie jego akcje się broniły, ale jak spojrzymy na szersza perspektywę to wygląda to średnio.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ad. 1 - można zaklinać rzeczywistość, ale po latach nie do zakwestionowania jest, że extension dla Perkinsa i Ibaki, oraz puszczenie Hardena, było ogromnym błędem. tu w ogóle nie ma pola do dyskusji.

 

ad. 2 - przedłużenie Kantera tak czy siak byłoby błędem, bo przecież ten kontrakt ciążyłby Oklahomie nawet gdyby został Durant.

 

ad. 3 - niestety sprowadzasz do absurdu, i szczerze nie chce mi się tego tłumaczyć jeszcze raz.

 

wyobraź sobie sytuację, że jakiś koleś na wsi chce sprzedać rower - zużyty, za rok może się rozlecieć, ale na ten moment jest dosyć dobry. no i chce za niego 200 zł (sorry, nie wiem jakie są ceny zużytych rowerów), ale kilku kupców z sąsiedniej wsi, których nie lubi, chce mu dać 80-90 zł, więc odmawia. w końcu przyjeżdża koleś z miasta oddalonego o 60 km, mówi, że kupi ten rower za 10 dolarów. i sprzedający sobie myśli - raz, że nie lubię tych buców z sąsiedniej wsi, dwa, no k****, dolary, a nuż okażą się więcej warte, i sprzedaje rower kolesiowi z miasta.

 

tak, sprzedający to Pacers, kupcy z sąsiedniej wsi to Lakers/Wschód, a koleś z miasta to Presti. w normalnym świecie - pomyślałbyś, że brawo dla tego kupca z miasta, ale skupiałbyś się na tym, że sprzedający to skończony idiota.

 

i dokładnie tak jest w tej sytuacji - brawo dla Prestiego, że skorzystał z okazji, ale w normalnych warunkach to nie miało prawa przejść. więc dopóki ktoś mi nie unaoczni korelacji między Prestim a niedoborem intelektualnym włodarzy Pacers, dopóty będę stał na stanowisku, że to Pacers dali dupy, a nie Presti popisał się geniuszem. i nie twierdzę, że Presti nie ma żadnych zasług - bo je ma, ale tutaj 80% roboty zrobiła głupota Pacers.

 

zaś co do Oladipo, nie chce mi się myśleć nad zrozumiałym przykładem, ale c***owa decyzja bez konsekwencji dalej pozostaje c***ową decyzją. trochę jak w pokerze, jak wejdziesz mając 100 dużych blindów allin z 38off i wszyscy spasują preflop, to nawet jesteś na plusie, ale jakbyś cały czass grał w ten sposób, to po 15 minutach nie byłoby Cię przy stole. i tak samo z Oladipo.

 

ad. 4 - jak oddanie złego kontraktu Oladipo i Sabonisa za spadający kontrakt Paula George'a było odważną decyzją, to moje podniesienie 5 zł z ulicy wczoraj to było prawdziwe ''do or die''.

 

na szczęście podniosłem.

 

ad. 5 - gdyby nie idiotyczna decyzja Pacers, Oklahoma byłaby z tymi kontraktami Prestiego w kolokwialnej dupie. więc jak wyżej - Presti miał więcej szczęścia niż rozumu, bo oddanie złej umowy Oladipo za SPADAJĄCY KONTRAKT ALLSTARA to jest coś nie do pomyślenia, nie wiem czy kiedykolwiek coś takiego było, tego nikt o zdrowych zmysłach nie mógł zakładać, a to uratowało być może całą organizację.

 

i przykro mi, ale kiepskie rozwiązanie sytuacji Hardena i kilka złych kontraktów które w normalnych warunkach (zwłaszcza obecnego salary gdzie bardzo trudno zejść z czegokolwiek) byłyby nie do przeskoczenia to jednak trochę więcej niż ''każdy GM popełnia błędy''.

 

a, i żeby była jasność, nie mam zielonego pojęcia czy Presti jest przeciętnym czy może całkiem dobrym GMem - ja się odnoszę do tezy Presti przec*** niszczy całą ligę w swojej zajebistości znowu zbudował contendera, bo to jest nieprawda, gdyby nie idiotyzm Pacers Oklahoma miałaby zespół na pierwszą rundę playoffów i potencjalne odejście Westbrooka.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam że OKC to drugi skład ligi to śmiech mnie ogarnia. Czy tu ktoś widzi różnice między sposobem gry, rola na boisku i dopasowaniem takiego Currego do Duranta/Greena, a Westbrooka do Melo/PG13?

Cudem bedzie 2 runda PO... bo dziś uważam że zdrowi MEM i UTA ich zniszczą defensywnie, SAS i GSW poza zasięgiem, HOU podobnie. Nie wiem co pokażą Wilki - ale są lepiej zbilansowani i w końcu TT ma swoją paczkę. Oni bardziej przypominają teraz LAC czy NOP: niezle na papierze...

 

3 samców alfa w ataku, uwielbiających trzymać piłkę po 15 sek, gdzie kazdy za rok moze pojsc do innej ekipy, a do tego brak real PF-a na zachodzie... Oj, chciałbym aby OKC coś wygrało, bo za rok połowy ekipy może nie być, ale bądźmy szczerzy: RW, Broda, Sefolosha, Durex, Ibaka, Perl to była znacznie mocniejsza ekipa... i obawiam się że drugiej takiej już w OKC nie będzie.

Jakim cudem osłabione mem i uta maja pokonać wzmocnione thunder skoro w zeszlym roku nie dali rady? Jak po dodaniu dwóch all starów stawiasz thundet niżej niż ich wynil z zeszłego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet dopiero co przepłacił Kantera, Oladipo i Adamsa co skończyło się utratą Duranta i było bardzo prawdopodobne utracenie też Westbrooka. Facet zgasił pożar w domu, który sam rozpalił. Te peany są przesadzone.

 

Całkowicie się zgadzam. Tyle jednak już pisałem niemiło na temat Prestiego, że chciałem wykorzystać szansę, gdzie mogę napisać coś pozytywnego.

 

Ogólnie to zgadzam się z tym, co wypunktował BMF.

 

gdyby nie kuriozalna decyzja Indiany (której nie da się w żaden sposób obronić)

To chyba dotyczy większości wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam że OKC to drugi skład ligi to śmiech mnie ogarnia. Czy tu ktoś widzi różnice między sposobem gry, rola na boisku i dopasowaniem takiego Currego do Duranta/Greena, a Westbrooka do Melo/PG13?

Cudem bedzie 2 runda PO... bo dziś uważam że zdrowi MEM i UTA ich zniszczą defensywnie, SAS i GSW poza zasięgiem, HOU podobnie. Nie wiem co pokażą Wilki - ale są lepiej zbilansowani i w końcu TT ma swoją paczkę. Oni bardziej przypominają teraz LAC czy NOP: niezle na papierze...

 

3 samców alfa w ataku, uwielbiających trzymać piłkę po 15 sek, gdzie kazdy za rok moze pojsc do innej ekipy, a do tego brak real PF-a na zachodzie... Oj, chciałbym aby OKC coś wygrało, bo za rok połowy ekipy może nie być, ale bądźmy szczerzy: RW, Broda, Sefolosha, Durex, Ibaka, Perl to była znacznie mocniejsza ekipa... i obawiam się że drugiej takiej już w OKC nie będzie.

Nieźle się ośmieszasz takimi wpisami. Wiggins jak stanie naprzeciwko Westbrooka, PG13 i Melo to z miejsca ma kupę w majtkach.

Ely3 z chłodną głową bardzo racjonalnie pisze o działaniach Priestiego. Zaślepienie umysłu uprzedzeniami albo bólem dupy u niektórych powoduje zwyczajne pisanie głupot, bo ruchy GM-a OKC są pozytywne. Nie może być inaczej skoro zamienił tłuste umowy Oladipo i Kantera w PG13 i Melo.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahomę świetnie się będzie w tym sezonie oglądało.

Uwielbiam Westbrożego za jego serducho do gry, George i jego podejście do gry w tym sezonie, to będzie wielka niewiadoma, ale ma wreszcie obok siebie drugą Gwiazdę, a nawet trzecią (choć może nieco zakurzoną i przytłustawą, ale jednak). Melo jako 2-3 opcja to tak jak napisano to wyżej, to może być killer. 

 

Jest nadzieja na jakąś walkę na Zachodzie w tym sezonie. I niech nikt nie śmie mi tego odbierać. 

Są Rockets, są Thunder i mimo wszystko są Spurs. Do tego - pomimo iż to inna półka - wreszcie można będzie pooglądać Wilki.

 

Odnośnie Prestiego. 

Jak wyżej - ugasił pożar, który sam rozpalił. Bardzo dobrze to o nim świadczy, ale nie przesadzajcie z wysławianiem go od boga, czy innego guru.  

Niemniej jednak Paul, George i Melo uratowali nam sezon 2017/18 na Zachodzie.

Przeglądałem ostatnio kontrakty graczy i widząc salary Golden St. i 40mln$ Currego za sezon dotarło do mnie, że to okno zamyka się za 2 lata. Jako hejter Duranta trzymam kciuki za Westbrożego i jego tegoroczny team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się ośmieszasz takimi wpisami. Wiggins jak stanie naprzeciwko Westbrooka, PG13 i Melo to z miejsca ma kupę w majtkach.

 

Ely3 z chłodną głową bardzo racjonalnie pisze o działaniach Priestiego. Zaślepienie umysłu uprzedzeniami albo bólem dupy u niektórych powoduje zwyczajne pisanie głupot, bo ruchy GM-a OKC są pozytywne. Nie może być inaczej skoro zamienił tłuste umowy Oladipo i Kantera w PG13 i Melo.

Kolego to Ty masz "ból dupy" i się "ośmieszasz" pisząc takie posty. Nie rozróżniasz siły ekipy od ruchów GMa. Czy ja gdzieś napisałem że Presti "dał dupy"? Ja napisałem, że ta ekipa i tak więcej nie ugra niż 2 runda PO o ile wszystkie ekipy bez strat w zawodnikach do nich przystąpią. Skoro więc nie ugra więcej to po co płacić taki duży luxury tax? Żeby RW zatrzymać? Stać ich na to? I don't think so... Tylko tytuł utrzyma te ekipę na dłużej, a chyba nawet Ty w takie bajki nie wierzysz...

 

Zresztą zobaczycie w PO. Liczę, że pierwszą rundę zagrają z MEM/UTA :)

 

Pomijam już te głupie teksty w stylu Wiggins będzie miał pełne gacie na RW, skoro on ma je pełne grając vs większość swingmanow w lidze :) Co więcej jego to raczej Roberson pokryje, więc w ogóle nie wiem o czym Ty piszesz człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priesti poszedł va banque. Z samym Westbrookiem miał 1-2% szans na wyeliminowanie Warriors w finale konferencji. Z PG13 ta szansa urosła moim zdaniem do 10%, a po dodaniu Melo mają 15% szans wg mnie w starciu ze zdrowymi Warriors. W świecie sportu naturalne są kontuzje. Istnieje więc szansa, że ze składu Warriors wypadnie np. Curry/Thompson/Green/Durant i wtedy szanse OKC  w potencjalnym finale jeszcze wzrosną. Wiadomo, że to jest gdybanie, ale nie jest to wcale jakiś strasznie nierealny scenariusz. Czy było warto to wszystko zrobić? Pewnie, że może skończyć się źle i OKC gówno ugrają, ale walczą, próbują i idą do przodu. Podczas gdy inni bez walki chcą oddać Warriors kolejne tytuły, Priesti podobnie jak Morey stawia na tu i teraz, i wbrew podśmiec***kom zwiększa szanse na tytuł swojej organizacji, a to zasługuje na pochwałę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ BMF

 

Jeśli ktoś raz robi deal który wydaje się przegięty to możesz to tłumaczyć głupotą

Jeśli ktoś to robi wielokrotnie to oznacza skuteczność

 

Jak można pisać że Presti nie jest dobry w wymianach tylko inni są głupi i jednocześnie pisać że to nie jest oznaka bycia dobrym?

 

Rok temu oddał IBakę za młodego Sabonisa i Oladipo - w opinii większości to była głupota Orlando

Potem oddał kompletnie nijakiego Payne;a za Gibsona , Douga i druga rundę Byków

Potem pakiet za IBakę zamienił na George'a ( nota bene gdyby nie dał tego extension dla Oladipo to by nie miał jak wyrównać umowy PG)

Teraz z Knicks

 

4 wymiany za każdym razem wygrywa zdecydowanie Presti a Ty piszesz ,że jest słaby bo inni sa głupi. Nawet jeśli jest tak jak piszesz to skoro inni są głupi to już masz argument za tym, że Presti jest dobry

 

Presti zbudował 3 róznymi metodami silne zespoły

1 finał

3 razy zakończyli na finale Zachodu

Raz kontuzja Russella zabiła ich w półfinale

 

 

A co do tamtego z Hardenem to oni Perkinsowi nie dawali wtedy extension tylko kibice pisali ,że powinni dać amnestie na Perkinsa. Sęk w tym ,że właściciela Thunder nie było stać na płacenie Perkinsowi i jeszcze max dla Hardena

To nie jest zaklinanie rzeczywistości tylko świat małych rynków. Ich nie stać na straty finansowe zwłaszcza, że mówimy o właścicielu który dopiero co kupił klub. Nikt nie chce dopłacać do biznesu. Nie wiem czemu nie dostrzegasz strony finansowej

 

Oklahoma to nie jest Nowy Jork czy Lakers gdzie można rzucać kasą na lewo i prawo byle stworzyc zespół na mistrza

Teraz idą w podatek od luksusu bo przez lata Presti pozwolił zarobić 150 mln

 

Pozcyja Gm to jest jak prezes zarządu - rozliczasz go z efektów

 

Stworzył zespół na finały konferencji ? Stworzył

Zespół przynosi zyski - tak i to całkiem sporo

 

Oczywiście możesz powtarzać do końca świata o tym przepłaceniu Oladipo ale skoro on nie zagra na tej umowie choćby sekundy w Thunder to jaki to błąd?

Poza tym już tak finansowo kiedy prezes Kamisa opowiadał jak zainwestował w dżemy z czekoladą bo czytał jaki to hit na Zachodzie. Wszedł i po 3 miesiącach sprzedaż była grubo poniżej krzywej sprzedaży. Momentalnie to zamknał by nie powiększać strat

 

Presti nawet jeśli popełnia błąd z maxem dla Kantera to znajduje sposób by z tego wyjść w momencie kiedy to już przestaje być opłacalne( choć pierwszy rok tej inwestycji był sensowny bo Thunder z Kanterem praktycznie rozjechali Spurs i prawie Golden wtedy ta inwestycja była opłacalna - ale bez Duranta była balastem) Tak samo z Oladipo - wszedł w umowe na fali lata 2016. Ale Oladipo nie rozwijał się jak powinien więc go wymienił

 

I zrozum - jedna taka dobra wymiana to może być fuks i głupota ale skoro robi to wielokrotnie to się nazywa skuteczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy popełnia każdy, ale klasę widać po tym, jak kto nawiguje w takich warunkach. GM-a mają Thunder bardzo dobrego. Od dobrych kilku lat są mocni po tym, jak zostali fajnie zbudowani. Potem były różne zawirowania, ale ciągle pozostawali w grze. Nie ma mistrzostwa, ale jest rywalizacja, a jak z niej wypadli, to akurat mogli oglądać Westbrooka robiącego historię. Cały czas się coś dzieje, jest obietnica lub szansa na coś ważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely, trochę jednak ciężko odnosić się do Twoich błędnych wyobrażeń co do tego, co znajduje się w moich postach, a prościej wytłumaczyć się już tego nie da. następnym razem może lepiej w ogóle się nie odpowiadaj? bo jednak to mocno irytujące.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely, trochę jednak ciężko odnosić się do Twoich błędnych wyobrażeń co do tego, co znajduje się w moich postach, a prościej wytłumaczyć się już tego nie da. następnym razem może lepiej w ogóle się nie odpowiadaj? bo jednak to mocno irytujące.

 

Co to za marna podróbka BMF? Ktoś ostro w kulku leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta krytyka. Być może ból dupska, zazdrość, okres, przesilenie jesienne albo ciul wie co.

 

W znakomitej większości zgadzam się z ely3. Powtórzę go: zarzucacie że podpisał Kantera za chore hajsy. Ale chłop idealnie to wytłumaczył. Na tamte czasy był on potrzebny bo był jeszcze Durant i bardzo realna szansa na finał. Nie wypaliło? Szkoda. Ale co miał zrobić? Odpuścić go podczas kiedy nic lepszego na rynku nie było. Hold your horses.

 

Co do Oladipo - fakt. Porażka. Ale chyba jedyna. Bo się widzi drzazgę w cudzym oku ale zapomina się jak draftował i stara się nie widzieć co zrobił przy pomocy tych dwóch tradeów. Miał farta powiadacie? No i? A Ci co wygrywają w totka to jak niby się stają milionerami? A Ci co wybierają Greena czy Khawiego czy IT z dalekimi numerami to nie farciarze?

 

Poza tym. Prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna. Dwóch najgorszych kontraktów już nie mamy i za to chwała choć bym nie wiem co.

 

Wariant in minus. Po sezonie odchodzi RW0 i PG13. Zostajemy z Melo który bierze player option bo pewnie mu szkoda będzie 27 baniek, z Adamsem który przyznać trzeba że jest nawet nie lekko a dość sporo przepłacony ale to gość młody i z dużym polem do rozwoju. Łącznie 78 baniek. A w 2019/2020 jeszcze lepiej bo 47 baniek w salary co w odniesieniu do zapchanego salary innych zespołów jest mega osiągnięciem. I co istotne, zostajemy z kolesiem który potrafi wybierać w drafcie.

 

Wariant in plus. To chwyci. Nie wszystkie BIG3 w przeszłości wypalały ( pozdro Lakers ) ale tutaj nie ma praktycznie żadnego ryzyka. Przez rok zaje fun to watch, PO, GSW mam nadzieje gdzieś w PO po drodze a co dalej, to już się doczekać nie mogę.

 

Szczerze to się powinniśmy cieszyć z takiego offseason a nie krytykować co się da. Ciekawe czy jak się okaże że Ainge dał doopska bo nic 7'0 pod dziurę nie załatwił i będzie łomot w pomalowanym co mecz to też będzie taka jazda. Albo jak Harden z CP3 będą się zabijać o piłkę.

 

Co do Melo że on ma tylko iso i nic więcej. Około połowę sezonów w NBA miał ponad 3,5 asysty na mecz, nie mając RW0 i PG13 koło siebie. Świadomość dla niego że nie musi cisnąć tego rzutu a ma jeszcze dwóch kozaków koło siebie w prime, kozaków z jakimi nigdy mu nie było dane grać sprawi, że to iso nie będzie tak po oczach waliło. Do tego dowala prawie 7 zbiórek co mecz.

 

A co do jego D. Wiecie. Inną motywację się ma kiedy biega koło Ciebie Noah, połamany Rose, jakiś szrot, widzisz jak pikujesz na dno, pracujesz w patologicznej organizacji, gdzie staremu odwala na punkcie trójkątów ( bynajmniej nie seksualnych ) a Twój trener to marionetka a inaczej gdzie masz wszystko poukładane. Poza tym w S5 będzie miał naprawdę dwóch dobrych obrońców. PG13 i Robersona, a kogo miał w NYK?

 

To zupełnie jak z laskami. Każdy chyba te pare w życiu miał. Jak jesteś z laską 5 lat to Ci się golić nie chce, trzy dni pod rząd w jednej koszuli to nie grzech, buty styrane też grają a i na perfumy leci mniej hajsów. Zupełnie inaczej jest jak nową wyrywasz. Golisz się regularnie, dbasz o dłonie, wywalasz te 400 stówy na Yves Saint Lauren Opium i czytasz książki kucharskie bo chcesz ją jeszcze czymś zaskoczyć, np dobrym kuciakiem marynowanym w miodzie lipowym, z bazylią i ziołami prowansalskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.