Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje rzutu za 3 i to jest bolączka OKC, zobaczymy jak będzie obrona funkcjonować no i mam nadzieję że piłka będzie latać po obwodzie, w zeszłym sezonie były przebłyski bardzo dobrej gry w obronie i dobrze chodzącej piłki. Jak widziałem jak szybko i jak skutecznie gra GSW to ....... aha no i ciekaw jestem 4 kwart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook dzisiaj tylko 12 rzutow i bardzo sie to thunder oplacilo, oby tak dalej, w playoffs przy waskiej rotacji beda bardzo mocni.

No i triple double.

 

George wychodzi na mega kozaka. Pierwsza opcja rzutowa.

 

Melo trochę za bardzo chce coś udowodnić, i może być no małym problem, ale z biegiem czasu ogarnie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe wrażenie zrobiła na mnie obrona, nawet jeśli to byli tylko Knicks. bardzo fajnie, że Russ nie forsrował rzutów zza linii, natomiast Donovan robi wszystko, żebym go jeszcze bardziej nie dzierżył. gra chaotycznym Grantem, o którym wiadomo już wiele i nie są to dobre wiadomości, gra George'em przez 39 minut, a Huestisowi nie da prawdziwej szansy, nawet w takim meczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że dopiero pierwszy mecz, ale Westbrook dominujący grę, George i Anthony rzucający spot up trójki i grający iso, scoring punch z ławki w postaci Granta i Abrinesa - no w ten sposób efektywnej ofensywy w Oklahomie nie zbudują. 38 trójek, w tym 23 George'a i Melo? Z Knicks?

 

Pisałem o tym 3 strony wcześniej, nie życzę Wam Melo z Knicks, ale wczoraj oprócz tych kilku rzutów, które zrobił bez krycia, to był stary Melo z Knicks. W penetracji jest wolny i nie trzeba będzie, 221 cm Kristapsa, żeby zatrzymać go przy próbie wejścia pod kosz.

Box score to nie wszystko, ale w +/- Westbrook +29 , George +23 , Melo 0 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant jest zdecydowanie największym problemem OKC. Z jakiejś niezrozumiałej dla mnie przyczyny Billy go lubi, więc gość dostaje dużo minut. wiadomo, że w kolejnych meczach będzie ich mniej, bo do zdrowia wraca Patterson, który z ławki powinien być wielkim wzmocnieniem, zwłaszcza dla defensywy. Tym niemniej oczekuję od Prestiego jeszcze jednej wymiany i pozyskania za Granta defensywnego centra w stylu Nogueiry lub Mejiriego (realistycznie patrząc). ma to swoje minusy, bo w obecnej koszykówce nigdy nie ma dość skrzydłowych, na których można polegać, ale może uda się kogoś takiego pozyskać na rynku wolnych agentów. no i Huestis zasługuje na swoją szansę.

 

mam natomiast wrażenie, że Adams jest tu mocno niedoceniany, a to kluczowa postać dla całej drużyny. generał defensywy, dziś 5 przechwytów i 3 bloki, a do tego 5/5 z gry i 2/3 osobiste. kompletnie nie dał się rozwinąć Kanterowi, który co by o nim nie mówić w ofensywie potrafi wiele. jak powiedział Ian Begley, dziennikarz ESPN od NYK, Adams jest idealnym centrem dla tej drużyny, trudno byłoby znaleźć kogoś innego, kto by się tam lepiej wkomponował. ma facet wiele racji.

 

Pisałem o tym 3 strony wcześniej, nie życzę Wam Melo z Knicks, ale wczoraj oprócz tych kilku rzutów, które zrobił bez krycia, to był stary Melo z Knicks. W penetracji jest wolny i nie trzeba będzie, 221 cm Kristapsa, żeby zatrzymać go przy próbie wejścia pod kosz.

Box score to nie wszystko, ale w +/- Westbrook +29 , George +23 , Melo 0 . 

 

Melo grał najwięcej z ławką, nie wyciągałbym z tego zbyt daleko idących wniosków. i uściślając, wg nba.com był na +1.

Edytowane przez Lazarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Melo grał najwięcej z ławką, nie wyciągałbym z tego zbyt daleko idących wniosków. i uściślając, wg nba.com był na +1.

 

Nie mam czasu sprawdzać teraz, oglądałem cały mecz i wg. mnie Melo w większości spotkania, grał z Georgem, który stał na "straży" kiedy Russ siedział na ławce. Co do box score, żródło ESPN. 

 

Oczywiście, Nix  to nie jest wykładnia dla prawdziwej wartości Melo i tej trójki. Tak jak dla Knicks, którzy grali przyzwoicie z OKC do połowy, Thunder nie będą najczęściej, na słabym wschodzie tą półką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma nie grała jakiegoś wielkiego spotkania (szczególnie w I kwarcie) mimo tego wygrała na ogromnym luzie z Knicks. Melo Anthony momentami za bardzo chciał i myślę, że przeciwko innym przeciwnikom się trochę uspokoi i będzie więcej rzutów Westbrooka, który powinien w tym sezonie wygrać króla asyst na podaniach do George'a i Melo Anthony'ego.

 

Startująca piątka powinna być też mocarna w zbiórkach, bo wszyscy są wysocy i mają do tego smykałkę. To powinien być największy atut spośród wszystkich ekip w NBA na korzyść OKC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma nie grała jakiegoś wielkiego spotkania (szczególnie w I kwarcie) mimo tego wygrała na ogromnym luzie z Knicks. Melo Anthony momentami za bardzo chciał i myślę, że przeciwko innym przeciwnikom się trochę uspokoi i będzie więcej rzutów Westbrooka, który powinien w tym sezonie wygrać króla asyst na podaniach do George'a i Melo Anthony'ego.

 

Startująca piątka powinna być też mocarna w zbiórkach, bo wszyscy są wysocy i mają do tego smykałkę. To powinien być największy atut spośród wszystkich ekip w NBA na korzyść OKC.

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale dużo asyst RW to lob city ze Stevenem i Robersonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.