Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Zmotywowany George w drużynie z Westbrookiem zapewne pokaże coś w stylu jego występów w PO w najbliższym regularze. 

 

Do tego w 2015 Thunder mimo wszystko to była gruba zbieranina wszystkiego co może być, skład mieli bez pomysłu, grali bez pomysłu, Adams nie był jeszcze tak dobry. No i Ibaka tam był, wg mnie już wtedy bardzo wywietrzały.

 

Wydaje mi się przy tym, że George jest lepszym fitem do Westbrooka niż Durant. Albo co najmniej tak samo dobrym.

No ale chyba nie dostrzegasz jak silna moze być dywizja północna

 

Blazers z Nurkicem i Zachiem Collinsem z ławki

Sota z Butlerem

JAzz o ile utrzymają Haywarda

i Denver z Jokicem

Do tego Sota lub Denver zapoluje na Sapa i masz pandemonium

 

Thunder na dodatek nie utrzyma Taja -- nadal nie mają kogoś na czwórce.... Wciąż nie widzę jak Oklahoma ma zrobić skok o 14 zwycięstw w takiej dywizji i takim Zachodzie ( plus pamietaj, że byli jedną z najzdrowszych ekip w całej NBA)

 

Skok jakościowy tak ale raczej do poziomu ok 50 zwycięstw a nie powyżej 60 --- zresztą Thunder tylko raz osiągnieli 60 zwycięstw i raz sie otarli więc nie widzę tego po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba nie dostrzegasz jak silna moze być dywizja północna

 

Blazers z Nurkicem i Zachiem Collinsem z ławki

Sota z Butlerem

JAzz o ile utrzymają Haywarda

i Denver z Jokicem

Do tego Sota lub Denver zapoluje na Sapa i masz pandemonium

 

Thunder na dodatek nie utrzyma Taja -- nadal nie mają kogoś na czwórce.... Wciąż nie widzę jak Oklahoma ma zrobić skok o 14 zwycięstw w takiej dywizji i takim Zachodzie ( plus pamietaj, że byli jedną z najzdrowszych ekip w całej NBA)

 

Skok jakościowy tak ale raczej do poziomu ok 50 zwycięstw a nie powyżej 60 --- zresztą Thunder tylko raz osiągnieli 60 zwycięstw i raz sie otarli więc nie widzę tego po prostu

Nie doceniasz Presti'ego. Przecież to dopiero początek układanki, na razie jest George, pojawią się następni, w tym "czwórka". George ze słabą Indianą stawiał opór Jamesowi. Z Westbrookiem będzie jeszcze groźniejszy.

Co do wyliczanki, kto będzie silniejszy - Nuggets to poziom średniaków od zawsze i teraz też wygląda, że tak będzie, a Jazz mają realną szansę rozegrać sezon bez Haywarda. Nurkic i Zach Collins to nie są jakieś super monstra pod koszem, by wszyscy mieli przed nimi klękać :playful:  OKC póki co najsilniejsza w tym zestawie, zaraz za nimi Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets uskuteczniają najpiękniejsza ideę tankowania, czystą i nieskażoną :D ale to tak nawiasem, A co do OKC to nieważne czy kogoś jeszcze wartościowego dodadzą, jeśli Westbrook nie okaże się półgłówkiem i pozwoli Georgowi dotknąć piłkę to Thunder spokojnie 50 wygranych przekroczą. Wypożyczenie jak wypożyczenie, jeśli OKC zaskoczą to PG też nie jest półgłówkiem i na siłę do LA się przenosić nie będzie, oczywiście to tylko gadanie ale ten deal może się okazać lepszym niż pozyskanie CP przez Rox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba nie dostrzegasz jak silna moze być dywizja północna

 

Blazers z Nurkicem i Zachiem Collinsem z ławki

Sota z Butlerem

JAzz o ile utrzymają Haywarda

i Denver z Jokicem

Do tego Sota lub Denver zapoluje na Sapa i masz pandemonium

 

Thunder na dodatek nie utrzyma Taja -- nadal nie mają kogoś na czwórce.... Wciąż nie widzę jak Oklahoma ma zrobić skok o 14 zwycięstw w takiej dywizji i takim Zachodzie ( plus pamietaj, że byli jedną z najzdrowszych ekip w całej NBA)

 

Skok jakościowy tak ale raczej do poziomu ok 50 zwycięstw a nie powyżej 60 --- zresztą Thunder tylko raz osiągnieli 60 zwycięstw i raz sie otarli więc nie widzę tego po prostu

 

Ja zakładam, że będą zdrowi. Wszystko się może zdarzyć, ale zakładam optymistycznie.

 

OKC po tym tradzie na chwilę obecną mają ELITARNĄ obronę + najlepszy fastbreak w lidze. Więc w regularze będzie szybkie granie z dużą ilością łatwych punktów. Według mnie będą ponad Rockets, którzy łącznie talentu mają więcej, ale z fatalnym fitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam, że będą zdrowi. Wszystko się może zdarzyć, ale zakładam optymistycznie.

 

OKC po tym tradzie na chwilę obecną mają ELITARNĄ obronę + najlepszy fastbreak w lidze. Więc w regularze będzie szybkie granie z dużą ilością łatwych punktów. Według mnie będą ponad Rockets, którzy łącznie talentu mają więcej, ale z fatalnym fitem.

No ale oni nigdy nawet z Hardenem i Ibaką w dobrej formie nie przekroczyli 60 ( nawet w skróconym sezonie nie mieli przekroczonego 72% zwycięstw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDROWI Clippers over ZDROWI Thunder.

 

Sorry ,że tak krótko ale to już staję się męczące.

W poprzednim sezonie zdrowi Clippers > zdrowi Thunder, tylko że coś takiego nie miała miejsca.W regular season Clippers==Thunder, a w play-offs Clippers bez Griffina także == Thunder, także jak najbardziej można powiedzieć, że Clippers i Thunder grali w zeszłym sezonie na podobnym poziomie

 

W tym momencie Thunder>>Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kibic Chicago Bulls nie ma powodów do radości teraz, ale jakbyś był tak łaskaw, by nie wylewać swoich frustracji tutaj, to byłoby super.

rozumiem że czytałeś moje przesycone frastracja posty i stąd wnosisz że muszę ją gdzieś wylewać

A może ja po prostu trzezwi oceniam sytuację? Udowodnij mi że zerowy nie ssaj w po, albo idź jęczeć gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że czytałeś moje przesycone frastracja posty i stąd wnosisz że muszę ją gdzieś wylewać

A może ja po prostu trzezwi oceniam sytuację? Udowodnij mi że zerowy nie ssaj w po, albo idź jęczeć gdzie indziej

PRzesadzasz

 

Westbrook zasłużył na MVP.... Można dyskutować, że jego TD jest napompowane bo hapał się na zbiórki ale z drugiej strony to jest mega zabójcza broń. RW łapie zbiórkę i w pół sekundy jest już na twojej połowie a kolejnej  ładuje ci piłke do kosza

 

Czy zawiódł w PO ? Ogólnie całe Houston było na nim skupione a nikt go nie odciążył. Oladipo czyli opcja nr 2 była beznadziejna. Abrines na obwodzie zawiódł. Adams dał się wypychać spod kosza...

 

To była zła seria dla każdego z Thunder -- no może Roberson zagrał w miare dobrze... RW przeciętnie ale ze starterów i tak nie najgorszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że czytałeś moje przesycone frastracja posty i stąd wnosisz że muszę ją gdzieś wylewać

A może ja po prostu trzezwi oceniam sytuację? Udowodnij mi że zerowy nie ssaj w po, albo idź jęczeć gdzie indziej

Na razie to ty jęczysz, nie wiem może z bólu, może z żalu. Poza tym, jakby hipotetycznie była taka sytuacja, że jest możliwość, by Westbrook przyszedł do Bulls, to byłbyś pierwszym do polerowania jajek Westbrooka :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.