Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Kyle Single, Patrick Patterson, Andre Roberson i Alex Abrines zarabiają łącznie 25 mln dolarów na sezon. 

Zajebisty GM. 

No lol straszne. Takich wybranych łączeń kontraktów zawodników dam Ci całe pęczki:

 

Johnson, Waiters, Olynyk - 36 mln

Turner, Harkless, Leonard - 37mln

Mahinmi, Gortat, Smith - 33 mln

Ajinca, Hill, Asik, Moore - 36 mln

Henson, Teletovic, Dellavedova - 29 mln

Howard, Williams, Kidd-Gilchrist - blisko 50 mln

Leuer, Marjanovic, Galloway - 23 mln

Parsons, Wright, McLemore - 34 mln

Mam jechać dalej? :playful:

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, George trafia ponad 40% trójek. :smile:

 

Zgoda, ale patrz co się stało z jego pkt za 2.

 

2017:

 

2PA: 11,4

2PMade: 5,7

%: 50,1%

 

2018:

 

2PA: 9,7

2PMade: 3,9

%: 40,6%

 

O ironio, lepszy % ma w tym sezonie za 3pt niż za 2pt.

 

Wolne też mu zjechały. Nie dużo ale zawsze i jest poniżej średniej kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami i Pat  nie? 

 

Za to co robił od 2010 zgoda ale jego ostatnie ruchy nie są godne podniecania się. Olynyk i dwa Johnosony w przyszłym sezonie to 45 mln salary. Ja wiem że Miami to teraz mało atrakcyjny rynek dla FA ale za tą kapustę można było by mieć all-stara pełną gębą na maxie, dobrego rolesa za 8-10 mln i jeszcze by na veta stykło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to co robił od 2010 zgoda ale jego ostatnie ruchy nie są godne podniecania się. Olynyk i dwa Johnosony w przyszłym sezonie to 45 mln salary. Ja wiem że Miami to teraz mało atrakcyjny rynek dla FA ale za tą kapustę można było by mieć all-stara pełną gębą na maxie, dobrego rolesa za 8-10 mln i jeszcze by na veta stykło.

No tak ale Pata uznaje się za jednego z lepszych GMów ligi więc podpada pod definicje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lol straszne. Takich wybranych łączeń kontraktów zawodników dam Ci całe pęczki:

 

Johnson, Waiters, Olynyk - 36 mln

Turner, Harkless, Leonard - 37mln

Mahinmi, Gortat, Smith - 33 mln

Ajinca, Hill, Asik, Moore - 36 mln

Henson, Teletovic, Dellavedova - 29 mln

Howard, Williams, Kidd-Gilchrist - blisko 50 mln

Leuer, Marjanovic, Galloway - 23 mln

Parsons, Wright, McLemore - 34 mln

Mam jechać dalej? :playful:

 

I każde trio z tej listy gra w drużynie, która nawet nie jest w okolicy bycia contenderem. Można tylko ewentualnie powiedzieć o Wizards tak, ale tylko jak Beal i Wall nabiorą wszystkich, a James w obronie gra z zaangażowaniem prime Hardena. Ale w każdym innym przypadku to płacenie takiej kasy na takich przeciętnych rolesów to utopienie kasy i skazanie się na przeciętność na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I każde trio z tej listy gra w drużynie, która nawet nie jest w okolicy bycia contenderem. Można tylko ewentualnie powiedzieć o Wizards tak, ale tylko jak Beal i Wall nabiorą wszystkich, a James w obronie gra z zaangażowaniem prime Hardena. Ale w każdym innym przypadku to płacenie takiej kasy na takich przeciętnych rolesów to utopienie kasy i skazanie się na przeciętność na lata.

Skończyłem tę wyliczankę, bo byłem zbyt leniwy, by ją doprowadzić do końca. Contenderzy siłą rzeczy muszą mieć tych złych kontraktów najmniej, ale i tu się coś znajdzie.

Cavs płacą prawie 41 mln zielonych za trio Thompson, Smith, Shumpert, a Spurs 42 mln na Parkera, Gasola i Millsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem tę wyliczankę, bo byłem zbyt leniwy, by ją doprowadzić do końca. Contenderzy siłą rzeczy muszą mieć tych złych kontraktów najmniej, ale i tu się coś znajdzie.

Cavs płacą prawie 41 mln zielonych za trio Thompson, Smith, Shumpert, a Spurs 42 mln na Parkera, Gasola i Millsa.

No z tym Spurs to pojechałeś. Porównanie z doopy. W ciemno 29 managerów NBA bierze trio Spurs zamiast trio Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem tę wyliczankę, bo byłem zbyt leniwy, by ją doprowadzić do końca

 

Tyle tylko, że patrzysz na te umowy przez pryzmat Golden State, które jest jak na warunki NBA anomalią i takich kontraktów u siebie nie ma. Na siłę można próbować się doczepić umów Iggiego i Livingstona, ale tutaj głównym problemem nie jest brak umiejętności, tylko wiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że patrzysz na te umowy przez pryzmat Golden State, które jest jak na warunki NBA anomalią i takich kontraktów u siebie nie ma. Na siłę można próbować się doczepić umów Iggiego i Livingstona, ale tutaj głównym problemem nie jest brak umiejętności, tylko wiek :smile:

Patrzę przez pryzmat Golden State? A to ciekawe, tego nie wiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale patrz co się stało z jego pkt za 2.

 

2017:

 

2PA: 11,4

2PMade: 5,7

%: 50,1%

 

2018:

 

2PA: 9,7

2PMade: 3,9

%: 40,6%

 

O ironio, lepszy % ma w tym sezonie za 3pt niż za 2pt.

 

Wolne też mu zjechały. Nie dużo ale zawsze i jest poniżej średniej kariery.

Jak piłkę trzyma tylko RW to nie dziwne że bez wjazdów na kosz i własnej kreacji spadły % PG.

 

Swoją drogą mając tak "inteligentnego" lidera nic ta ekipa nie osiągnie :)

https://www.instagram.com/p/BcyH0W5FZAD/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.