Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w OKC i sprawie ich s5 zastanawia jedno, może ktoś mnie oświeci. 

 

W drafcie wzięli T.Fergusona - atletyczną dwójkę z bardzo dobrym rzutem. W dodatku miejscowy chłopak. Jest młody, ale gdzie może być mu lepiej się ogrywać, niż w otoczeniu doświadczonych kolesi, którzy ściągają na siebie całą uwagę? Widzę, że zagrał jeden mecz w G-League - 24 punkty, 4 trójki. Co więcej potrzeba OKC, ponad to? Gość albo wymagałby krycia na obwodzie, albo punktował z wolnych pozycji. Obie opcje lepsze od tego Robersona, na którego nie mogę patrzeć. W obronie może jakoś dałoby się go ukrywać, chociaż warunki ma bardzo dobre (długi i łapy też nie takie krótkie) i nie był oceniany nisko w tym temacie przed draftem. Kilka spotkań testu w piątce lub grania z piątką nie zaszkodzi. 

No i w końcu chłopak dostał minuty. Przez kontuzje Robersona, ale co mnie to obchodzi. 

 

Robi to, czego oczekiwałem i wydaje się, że dobrze się wpasował. Nie wiem, może poprawa gry OKC to też zasługa postawienia na niego? Jest długi, atletyczny, stanowi zagrożenie w ataku. Z takim gościem pozostałym też gra się lepiej w ataku, niż 4 na 5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, DAJ robił co chciał z Melo. Prosta akcja. P&R Griffina i DAJ. Switch i Melo ląduje na Jordanie. Piłka do DAJ, sekunda i punkty dla LAC.

 

Dopiero teraz tak naprawdę uświadomiłem sobie, że przy każdym tak dobrym duecie Melo będzie gwałcony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, DAJ robił co chciał z Melo. Prosta akcja. P&R Griffina i DAJ. Switch i Melo ląduje na Jordanie. Piłka do DAJ, sekunda i punkty dla LAC.

 

Dopiero teraz tak naprawdę uświadomiłem sobie, że przy każdym tak dobrym duecie Melo będzie gwałcony

Przy dobrze zagranym p&r DAJ bedzie gwałcił wszystkich skrzydłowych w tej lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba każdy by chciał być tak gwałcony jak Melo wczoraj i rzucać 22 punkty przy skuteczności 66%

 

Chodziło mi o defensywę...

 

Przy dobrze zagranym p&r DAJ bedzie gwałcił wszystkich skrzydłowych w tej lidze.

 

PF'a? Niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Felton zbawcą Oklahomy. To co dziś robiła podstawowa piątka Thunder to nie przypominało koszykówki. Russell w każdej kontrze biegał niczym TGV tylko że poza chyba dwoma przypadkami był kompletnie poza kontrolą. Podawał nie wiadomo gdzie. Miał problem ze skończeniem prostych layupów. PG właściwie jest całkowicie poza grą. Thunder w grudniu wyglądali jakby się poukładali a teraz wyglądają jak zespół który tylko bronić umie zespołowo a o nowoczenym ataku słyszeli tylko rezerwowi.

Oklahoma powinna zmienić nazwę z Thunder na Izolator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

serio grają już tak dobrze, że uważasz ich za faworytów w starciu z Wolves/Spurs bez przewagi parkietu?

Mnie nie ździwi wcale 3 seed dla OKC, mają 2 mecze straty, a z miesiąca na miesiąc wyglądają lepiej.

 

W Spurs nie wierze, OKC są zbyt silni i atletyczni, nie wiadomo co z tym Leonardem.

 

Wolves lubie, ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić że wygrają serie z OKC.Teague zostałby zgwałcony przez Westbrooka IMO, Adams to przec*** i KAT też raczej nie pohula sobie.

 

Westbrook od jakiegoś czasu gra jak Westbrook, a nie Steve Nash co otworzyło grę Georgowi.Melo zaakceptował rolę, Adams robi swoje.Brakuje tam tylko ławki, jak Presti zadziała to IMO będzie grubo.Czas działa na ich korzyść.W meczu z Sixers wyglądali dobrze w obronie mimo braku Robersona, a jego upośledzenie w ataku jednak sporo im przeszkadzało.

 

Jakby jakimś cudem wyciągneli jakiegoś Courtneya Lee albo coś w tym stylu i kogoś na ławkę żeby najlepszym graczem nie był tam Felton(!) to liczę na dobrą serie z Warriors.

 

Wiadomo, w PO zostaną zwiększone minuty i mają ten komfort, ze zawsze dwóch z trójki Westbrook, George i Melo mogą być na boisku.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrabiam weekend w NBA, stąd moje pytanie bo widze że Roberson ending injury i tam nieźle polecaił i się wywrócił, on się pośliznał tak tragicznie?

No, tragedia

 

Miał być oop, ale z tego co kojarzę, to podanie poszło za bardzo w górę, lub Andre się spóźnił i było za późno.

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.